Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) beg válasza kolosanyi (#71950) üzenetére


beg
veterán

De miért is nem akarsz nyilatkozni? Leírták mit kell tenned.
Amúgy ha ők bontják ki és ők határoznak árat, nem leszel boldog.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71952) cappa72 válasza kolosanyi (#71950) üzenetére


cappa72
nagyúr

Itt [link] minden ilyen kerdesre valaszt kapsz.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#71953) kolosanyi válasza beg (#71951) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem mondtam, hogy nem akarok. :D Csak nem tudom, hogy mind a két telefon benne van-e a csomagban, vagy csak az egyik, egy nal eltéréssel rendeltem.

cappa72
Oké, köszi.

sanyee75
Neked is köszi.

Laza...
Jólvan már, bocsi, nem kell mindjárt nekiugrani az embernek... :U

[ Szerkesztve ]

(#71954) sanyee75 válasza kolosanyi (#71950) üzenetére


sanyee75
tag

El kell küldeni a PP számlát meg amit kérnek. Visszaküldik ha nem válaszolsz.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#71955) Laza... válasza kolosanyi (#71950) üzenetére


Laza...
addikt

Egy ezer éves tagtól elvárható, hogy lenyissa az összefoglalót :U

Never give up!

(#71956) b0bcat válasza kolosanyi (#71950) üzenetére


b0bcat
addikt

"Ilyenkor mit csináljak?"

Hát nyilatkozz a valós értékéről! ;) Egyebet nem tehetsz, ha hozzá szeretnél jutni. Az közismerten nem megoldás, ha nem veszed át (mert mondjuk áfásan már "nem kéred"). :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#71957) sanyee75 válasza kolosanyi (#71953) üzenetére


sanyee75
tag

De ha felhívod őket biztos tájékoztatnak mi a teendő ha csak egy telefon van a csomagban. Én a DHL-től rendeltem ők nagyon kedvesek voltak és elmagyaráztak mindent.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#71958) Fitzgerald válasza Dominó85 (#71939) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen, az optikai zoomot kifelejtettem. Abban nyilván erősebb egy kompakt gép.
De ugye nem mindegy, hogy mire akarjuk használni a kamerát.
A casual user úgyis vagy vlogolni akar egy mobilos kamerával, vagy valamilyen random eseményt rögzíteni az utcán, kb. ennyi.
Nekem pl. eszembe sem jutna mobilos kamerával zoomolni optikai zoom nélkül.
A dinamika tartományban is igazad van. Tény, hogy pl. szürkületben már nehezebben lövi be a dinamikát egy mobilos kamera, vagy ugye zárt térből erős napsütésbe való érkezéskor. Éjszakai videózásnál sincs olyan HDR, mint egy kamera esetében. De ugye mindennek elsősorban az az oka, hogy egy 9 mm vastagságú telefonba képtelenség olyan optikát szerelni, ami kiemelkedő minőségben képes minderre.

(#71959) b0bcat válasza sanyee75 (#71957) üzenetére


b0bcat
addikt

A teendő mindig ugyanaz: megírod, hogy mit kaptál és hogy mennyibe került. ;) Csak erre a két dologra kíváncsiak. :D

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#71960) Z_T válasza sasa311 (#71896) üzenetére


Z_T
aktív tag

Igen, Jiayu G5 - ön zöld, kék, sárga notification led van

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#71961) Dominó85 válasza Fitzgerald (#71958) üzenetére


Dominó85
veterán

De az irány amin haladnak igen jó. Főleg, hogy a kínai telefonoknál is egyre másra jönnek ki a jobb pont optikával szerelt F2.2 vagy F2.0 egységek. Csak a fránya szoftverezést kellene még tanulniuk. :D

* Péter - 06302461862 *

(#71962) nimfas


nimfas
addikt

Hangyányit OFF....de mivel ez a Topic pörög (a telefoné eléggé nem...) és elég sok telefon megfordult a kezeket közt...:

Sziasztok!

Szikeresen levertem az asszony THL W8S-ét... és pókhálós lett az üveg, a touch működik...
Ez esetben EZT: http://thlmobilemall.com/original-touch-screen-digitizer-glass-panel-lens-assembly-replacement-for-thl-w8-p-69.html kell megrendelnem, esetleg más megbízható bolt??? Ha beviszem az alkatrészt és a telót egy mobil boltban ki tudják cserélni, vagy esetleg BP-en van-e valaki aki ilyet már csinált... Siófokon lakom, de van aki fel tudná vinni...

Előre is köszönöm!

Ui: a W8 és a W8S eleje ugyanaz? Csak mert sehol nem találok W8S-est... de oda van írva a W8-hoz, hogy W8+ -ra nem jó.... ALUL

[ Szerkesztve ]

(#71963) csubuka válasza interstate76 (#71900) üzenetére


csubuka
addikt

Amúgy nem pont az a helyzet, hogy 100 dolcsi alatt nem hagyja a panda érvényesíteni a kezdő kupont? Így ez éppen kiesik ebből a kategóriából... Szerintem mintha próbáltam volna...

(#71964) Graphics válasza nimfas (#71962) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel idehaza kb fél marék ember , HA szedett szét ilyen telefont, így nem biztos, hogy béta-tesztelni kéne a GSM boltban. Ők sem istenek, általában szerződött partnerhez viszik a cuccot..

Lehet jobban jársz, ha visszküldöd. Vagy nem tudom, de itthon kínait nem hinném ,hogy szervizel hivatalos helyen bárki.

Inkább Hardveraprón nézz szét, hogy csinál-e vki ilyet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71965) nimfas válasza Graphics (#71964) üzenetére


nimfas
addikt

Köszi... ettől féltem.... :)

És hova küldjem? Ha visszafelé "elkapják"a VÁM-on.. akkor szívás???

(#71966) Graphics válasza nimfas (#71965) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát vagy a webshoppal kéne felvenni a kontaktot, hogy tudnak-e segíteni..

Ha találsz a fórumban olyat aki esetleg javítja, akkor szerencsésebb a szitu

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71967) mrmft


mrmft
senior tag

Mivel nem bir megjelenni a G2F..
Zopo ZP600+-rol ami szinten 4,3" van valakinek itt szemelyes tapasztalata, erdemes foglakozni vele?

(#71968) aytukabozs válasza nimfas (#71965) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha első körben fizettél áfát rá akkor sztem nincs baj, ha nem akkor lehet szívás.
Mindenesetre dokumentálni kell kifele a CN22 nyomtatványt mert úgy tudom abból nálad nem marad, mert ráragasztják a csomagra...

Másrészt digitizer csere jóesetben csak kis kézügyességet igényel, asszony hua y300-át legalábbis trékom 20k-ért cserélte volna, én meg rendeltem hozzá kettőfélért kijelzőt, és youtube tutorial segítségével kicseréltem, azóta is tökéletesen működik.... :)
w8-hoz is van tecsőn sok szétkapós videó.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#71969) janakbacsi válasza interstate76 (#71900) üzenetére


janakbacsi
őstag

nincs egyik sem raktáron.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#71970) üszök


üszök
őstag

Keresem a legolcsóbb kétkártyás androidos telefont. Melyik az? Semmi nem kell,menjen a 2 kártya,Gmail szinkron legyen,és bírja ki reggeltől estig.
Igazából az állapot sem lényeg,csak a költség hatékonyság.

Ha valaki rendelkezik ilyennel esetleg,ne tartsa magában.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#71971) Graphics válasza üszök (#71970) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jiayu F1 :) ,csoportos rendelés épp folyik.
Én ezt venném.

2400-as aksi van benne, egy keveset fogyasztó SoC-kal, egy nap tuti, inkább 2

Neked mondom? :D fent vagy a listán ,ennél olcsóbban normális telefon nincs

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71972) nimfas válasza aytukabozs (#71968) üzenetére


nimfas
addikt

Ehhez 40 USD a digi... Videót találtam... Hajszarito és egyebek.... Inkább kifizettem volna vkinek 8eFtot... :-)

(#71973) interstate76 válasza janakbacsi (#71969) üzenetére


interstate76
addikt

Mert mostanra elfogyott a fehér is (nem csodálom, brutáljó vas 100 usd-ért).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#71974) üszök válasza Graphics (#71971) üzenetére


üszök
őstag

:C
Ettől gyorsabban kéne.
A normálisság nem feltétel. :N Tartaléknak kéne.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#71975) Zeki válasza üszök (#71974) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézz szét itthon, a BEEX telók olcsók, két kártyások.

(#71976) aytukabozs válasza nimfas (#71972) üzenetére


aytukabozs
addikt

Naigen hőlégfúvó/hajszárító nélkül csak barmolva lehet kiszedni a régi digitizert...
Akkor marad hogy szétnézel hardveraprón 'kínais' szervízért (van egy pár).

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#71977) nash13 válasza beers (#71948) üzenetére


nash13
aktív tag

Nekem a to2c oldalról jött és van benne magyar nyelv.

iPhone 7

(#71978) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Nagy szükségem lenne egy Star hd9000 tipusú telefon gyári romjára, vagy mentésére.

Leírom az adatait a telónak:

6 colos kijelző hd felbontású
Mtk6582 cpu (4x1300mhz)
Mali-400 3d gyorsító
1gb ram
8gb rom

Nagyjából ennyi, Ez nem jó hozzá.

Elrontottam vele az egész telefont, ezért ha akadna valaki akinek van egy ilyen telója és tudna nekem linkelni egy mentést a teljes rendszerről az lenne a legjobb, mert én romot nem találtam hozzá mást azon kívül amivel elrontottam.

(#71979) tboy93 válasza blade4 (#71978) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha jol latom needrom-on tobb is van hozza. Pl. Lewa is

Amugy meg mentest miert nem keszitettel?!

[ Szerkesztve ]

(#71980) blade4 válasza tboy93 (#71979) üzenetére


blade4
aktív tag

Mert béna voltam. :)

A needrom-osak nem jók, most a telefon egyenlőre halott, nem csinál semmit, bonyolult a javítás ha egyáltalán lehet, de ha az eredeti rom meglenne akkor valamivel könnyebb lenne a dolog.

(#71981) tboy93 válasza blade4 (#71980) üzenetére


tboy93
nagyúr

Esetleg itt kerdezz ra:

http://mtkforums.com

(#71982) WOT-H-A-C válasza blade4 (#71978) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A rom- ok amik needromon fenn vannak azok nem lesznek jók neked a spec.. alapján amit megadtál.Ott kéne kezdened a kutatást ahonnan rendelted ha ez még lehetséges akkor valsz. az eladó megtudja osztani neked a stock romot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#71983) blade4 válasza WOT-H-A-C (#71982) üzenetére


blade4
aktív tag

Itt vettem a hardveraprón, az eladó sem tudott sajnos segíteni rajtam.

[ Szerkesztve ]

(#71984) forzaroma


forzaroma
tag

Sziasztok!
Mint teljesen laikus teszem fel a kérdést:
Hogyha megrendelem a telefont, megérkezik, kibontom, sim betesz- ezek után már csak használnom kell mint egy itthon vásárolttal a nyelv beállítása után, vagy szükség van valami komolyabb beavatkozásra is ami szakértelmet igényel?

Realme GT2

(#71985) tboy93 válasza forzaroma (#71984) üzenetére


tboy93
nagyúr

Attól függ milyen készüléket veszel. A legtöbb úgy érkezik, hogy kibontás után már rögtön használható. Emellett persze vannak olyan készülékek is (jellemzően az olcsóbb kategóriában), melyeken se magyar nyelv nincs, se google play áruház. Ezek is megoldható problémák, itt biztosan kapsz hozzá segítséget.

Mielőtt megrendeled a telefont, kérdezz rá itt a típusra és meg fogjuk mondani, hogy kell-e valami extrát csinálni vele használat előtt :)

(#71986) forzaroma


forzaroma
tag

iNew V3 , Xiaomi Hongmi lesz valószínűleg, mert fontos a relatív jó minőségű kamera.

Realme GT2

(#71987) tboy93 válasza forzaroma (#71986) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mindkettő jó készülék, egyikkel se lesz problémád :K

(#71988) forzaroma válasza tboy93 (#71987) üzenetére


forzaroma
tag

Az előző kettő teló mellett még a Lenovo S660 amin gondolkozom, bár valahol azt olvastam annak kevésbé jó a kamerája. Esetleg még a Doogee dg350, de erről nem olvastam még semmi tapasztalatot.

Mindkettőt csak bekapcsolom és használom, semmi "hókuszpókusz" nem szükséges hozzá?:-)
Van amelyik eladó 4-5 dollárért felajánlja a rootolást, arra nincs is szükség ezek szerint?
A másik opció amit ajánlanak néha az a play store, mondjuk az androidnál szükséges. Az sincs rajta alapból?
Bocs ha régebben esetleg más amatőr feltette ezeket a kérdéseket, itt a többségnek gondolom ezek evidens dolgok - de nekem nem!

[ Szerkesztve ]

Realme GT2

(#71989) DJGABI válasza forzaroma (#71988) üzenetére


DJGABI
addikt

nem tudom mennyire szempont, Lenovóknak nem erőssége a magyar nyelv.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71990) tboy93 válasza forzaroma (#71988) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezen a két telefonon tudtommal alapból rajta van a play store. Root neked nem kell, ha meg kell akkor se tőlük vedd meg, ingyen segítenek neked itt a fórumon. Kb 5 perc :) Lenovorol nem tudok nyilatkozni :B

(#71991) Graphics válasza DJGABI (#71989) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van benne magyar nyelv, de nem nekünk készült, ezt kell fogadni. A gyári Lenovos fejlesztések angolul tudnak, azok a részek tudnak magyarul, amik az alap Android-ban is.

Legutolsó Lenovo-m amin nem volt magyar az az A830-as ,de utána már azt is mindenhonnan multi-lang-gal küldték..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71992) gyuszito válasza tboy93 (#71990) üzenetére


gyuszito
senior tag

Kollega! Telefonod megkerül már? :F

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#71993) tboy93 válasza gyuszito (#71992) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Refund lett a vége, írtam is róla egy szép hosszú blogpostot.

(#71994) DJGABI válasza Graphics (#71991) üzenetére


DJGABI
addikt

jaja közbe olvasom. pont mint az A820-unknál. csak gondoltam megemlítem neki, mert pl nekem se jött be h felemás volt a rendszer -> romcsere.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71995) Graphics válasza DJGABI (#71994) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A820-ast de sokáig néztem, aztán A830 lett belőle :D , nem váltok márkát, csak Lenovo-m lesz.

Igaz azóta már pár típus volt a kezemben.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71996) tgyurcy


tgyurcy
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Doogee DG150-et, letöltöttem a hivatalos oldalról a legfrissebb szoftvert, frissítettem és azóta csak bootloop van, azaz bekapcsolom, megjelenik a "Doogee Titans DG150" felirat és egy idő után újraindul, 2 különböző számítógépen szoftvereztem újra, hátha... de semmi, vagyis de kb 2 alkalommal véletlenül elindult, de betöltés után fagyás lett a vége. MTK chipesből ez az első telefonom, nem tudom mi a hiba, mentésem nincs a telefonról. Kérem aki tud segítsen. :R

Üdv.

(#71997) forzaroma válasza forzaroma (#71988) üzenetére


forzaroma
tag

A Doogee 350 vagy 2014 kamerájáról tud valaki véleményt mondani?
Ezekben gyárilag lehet magyar nyelv?

Picit off, de a nav áfázása függ a szállítótól, vagy esély az mindenhol van h átcsússzon?

[ Szerkesztve ]

Realme GT2

(#71998) tboy93 válasza tgyurcy (#71996) üzenetére


tboy93
nagyúr

Recoveryt be tudod hozni? Hogyan frissitetted le? OTA vagy recovery? Csinaltal elotte wipe-ot?

[ Szerkesztve ]

(#71999) arfer válasza forzaroma (#71997) üzenetére


arfer
aktív tag

A Doogee 350 kamerája elég gagyi, bár állítólag szoftveresen javítani lehet rajta. Van rá magyar nyelvű ROM, a készülék fórumát ajánlom olvasgatásra.

(#72000) aytukabozs válasza forzaroma (#71997) üzenetére


aytukabozs
addikt

a 2014-ét dicsérik, a 350-é átlag kínai kamera...
(nem saját tapasztalat itt írták korábban tulajdonosok)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.