Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) junkpod válasza kymco (#63421) üzenetére


junkpod
nagyúr

Érdekes... Bár kicsit drága.

Box's don't touch!

(#63502) bb71


bb71
őstag

Sokat küzdök azzal, hogy könnyen "kibillen" a deep sleepből a teló és úgy is marad.

Pl. éjjel jött egy sms és azóta 1Ghz-en pörög a proc, van valakinek ötlete?

(#63503) RBJ válasza myk74 (#63498) üzenetére


RBJ
addikt

Tetszik a teló. De az asszonynak nem kell még okitelefon. Neki a smink alcatel nagyon megfelel.
Másik rom után is maradtak ezek a lányos ikonok?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#63504) aytukabozs válasza konigjanos (#63500) üzenetére


aytukabozs
addikt

hát ez várható volt.
kicsit impotens ötlet egy androios teló ami pont az oprendszer egyik fő pozitívumától fosztja meg a felhasználót...
Remélem előbbutóbb portolnak rá valami slágerandroidot, MIUI pl... :D

linked van?
[szerk.]
OK megvan!

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63505) myk74 válasza RBJ (#63503) üzenetére


myk74
senior tag

Szinte alap droid.Semmi csajos csilli villi ikon.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#63506) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!

Egy gyors segítséget szeretnék kérni!
Ma mióta bekapcsoltam a telefonom nem tudok hívást indítani.(volt minden reset,aksi ki)de továbbra sem.
Kipróbáltam vezetékesről és fel tudtam hívni ami furcsa hogy ezután a vezetékest vissza tudtam hívni...de ha mást akarok hívni egyik kártya sem mukkan meg.
Nincsenek letiltva a kártyák sem a cége sem a saját.
Előre is köszi az ötleteket!

(#63507) SkyLaci


SkyLaci
őstag

sziasztok, az lenne a kérdésem hogy szerintetek az 1 Giga ram elég-e manapság (és a következő 1-2 évben)?

Tervezem hogy a közeljövőben új telefont veszek, amint a jelenlegit már nem tudom tovább elviselni (galaxy W), 50000 forint alatt nézelődtem, olyanokat amiknek 5 inches HD kijelzöjük van, és 4 magos procijuk, és minimum 1 giga ramjuk.
Most a Cubot X6 tűnik a legszimpatikusabbnak, minden téren teljesíti az elvárásaimat, sőt néhol túlteljesíti, de kell is egy kis túlteljesítés ha 2 év múlva is örömmel szeretném használni, ezért merült fel bennem a kérdés, hogy az 1 giga ram nem kevés-e.

(#63508) diegho válasza SkyLaci (#63507) üzenetére


diegho
nagyúr

Semmi nem utal jelenleg arra, hogy kevés lesz, de természetesen ha kapsz 2 gigásat, akkor inkább azt.

(#63509) Upo válasza konigjanos (#63500) üzenetére


Upo
addikt

Már a Here maps apk-t és környékét is kezdik hegeszteni :C

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#63510) konigjanos válasza Upo (#63509) üzenetére


konigjanos
senior tag

Hála Istennek. Majd akkor lesz érdekes, ha kijönnek a 4-8 magos nokiák, a lumia fényképezési képességeivel...már most arra gyűjtök...

(#63511) diegho


diegho
nagyúr

Elephon P7 Mini tulajdonos van már? Ez tűnik a legolcsóbb vállalható 6582-es telónak. A videók alapján valós IPS, fém oldalcsík, nagy akksi, szép design. Tinydeal-ről rendelve áfával is 40 alatt marad. Egyedül talán a 2 ponton érzékelő kijelző róható fel neki, de az ára talán kompenzálja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#63512) aytukabozs válasza konigjanos (#63510) üzenetére


aytukabozs
addikt

Úgy érted droidosban? Mert vannak olyan elméletek hogy csak arra kell a Nokiának az android, hogy a WP felé tolja az embereket.
Éshát erre utaló jel hogy van is droidos telefonjuk, meg nincs is...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63513) konigjanos válasza aytukabozs (#63512) üzenetére


konigjanos
senior tag

Igen, droidban. Ne hiszem, hogy egy haldokló cég még rúg egyet saját magába, és piacra dob pár rossz androidost, csak, hogy hátha a csalódottak wp-re állnak át, szerintem nem ugyan az a célközönség. Inkább abban reménykedem, hogy megjön az eszük, és belehúznak...

(#63514) aytukabozs válasza diegho (#63511) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ez engem is érdekelne...

Meg hogy a Mlais MX28 név alatt futó vas ugyan ez-e, mert arra még a GG-t is írja (hazudja?) több oldal.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63515) Komplikato válasza Bferibörs (#63493) üzenetére


Komplikato
veterán

ZTE Nubia-ból elvileg van LTE verzió is, amit emlékeim szerint drágábban adnak. Tehát 4 féle Nubia van, normál és mini, meg ezek LTE verziója. Leírás alapján meg nekem úgy rémlik mindegyikben van microSD foglalat. 1280x720 meg szerintem 4.7"-on nem kevés, volt a kezemben egy Prestigio 5.0"-os 852x480-as kijelzővel, az már tényleg kevés, de még mindig jobb mint régebbi olcsó telefonokon a 3.5" - 320x480 (lásd Galaxy Ace), biztos kapok arcomra, de a fullHD meg csak lassító tényező, a PPI akkor számítana ha olvasni akarna az ember rajta, de arra meg az eReader való.
Igzo kijelző meg aksi merülés okán nem rossz dolog, sajnos még ritka kínai telefonokban.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#63516) aytukabozs válasza konigjanos (#63513) üzenetére


aytukabozs
addikt

miért neked úgy tünik a nokiánál számít az ilyesmi? :D körmükszakadtáig kapaszkodtak a nyomorut symbianjukba, és mikor látták hogy elhúz melletük a piac, még akkor sem sikerült nekik okosan váltani....

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63517) Komplikato válasza konigjanos (#63500) üzenetére


Komplikato
veterán

Vessétek rám a követ, de miért nem mindegy mezei usernek melyik App Storeg-ből veszi meg a programot?
Ráadásul a Playen kívül van egy rakat hely, tegnap pl. egy halom játék ingyenes volt Amazon boltjában, van Opera Apps, meg még egy rakat. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#63518) tvamos


tvamos
nagyúr

Leszukitettem a listam 2 telefonra. Segitenetek nekem valasztani a jeloltek kozott?
1. Lenovo S650 Vibe X
+ Ez megis csak Lenovo
- A formaja nem tetszik annyira, foleg a muagyag vas
- Kicsit tul van a keretemen...
2. Zopo ZP780
+ Ez tetszik
+ Bele fer a keretbe
- Csak 4GB ROM
Amugy a Zoponal hogy lehet kivalasztani, hogy litvaniabol szeretnem?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#63519) diegho válasza tvamos (#63518) üzenetére


diegho
nagyúr

(#63520) dReFiX


dReFiX
senior tag

hali, egy thl w200-at néztem ki magamnak, van esetleg más alternatíva 170-180$ig 720p 4,7-5' értesítő leddel, nézegetem az oldalakat, de én nem találok semmi megfontolandót ? Köszi!

(#63521) Indy1 válasza tvamos (#63518) üzenetére


Indy1
tag

E ketto kozott en a S650re szavazok
Negymagos, brand, minosegi gyarto
Es a 8GB ROM plusz pont
Az ara mar 150$ ala esett (MiniDeal, To2C)

(#63522) KurtCobain válasza tvamos (#63518) üzenetére


KurtCobain
őstag

Hungobungo ismerőse nem játszik? :)

A 4GB ROM miért baj? Egybe particionálva 2,5GB van az alkalmazásoknak (ami bőven elég), és akármekkora microsd-t be tudsz pattintani mellé.

Mmm'kay?

(#63523) tvamos válasza KurtCobain (#63522) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nincs baj, csak kellemetlensegeket okozott mar nekem ez.
(A789-en volt, hogy kivettem a mSD-t, es miutan visszatettem sem ment valami app rendesen, ujra kellett installalni. Nem tudom, mi volt mar, de azert 8GB-vel... hogy is mondjam...kenyelmesebb.)

Hungobungoval most tisztazzuk a felteteleket. (Akkor derul ki ugye a vegosszeg.)

Zopo Baltic: ZOPO ZP780 - 149.99€ Free Shipping

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#63524) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!
Tudom hogy a xiaocai x800 nem dual.De lenne aki tudna segíteni rootba meg némi magyar"hangba" illetve cwm iránymutatásban?
Köszi!
:R

[ Szerkesztve ]

(#63525) hungobungo válasza tvamos (#63523) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Sajnos a kivett SD kártya okoz ilyet, ha a romban az van megadva app telepítési helynek. Sajnos ha egyszer beboot-olsz sd nélkül, a telefon úgy érzi hogy nincs már meg az app :(

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#63526) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Bocs, hogy itt kérdezek, de elég jól pörög a topik és hát talán valaki tud segíteni.
Olyan videólejátszót keresek androidra ami tud kis ablakban lejátszani stream-et is.
Tehát ki tudom tenni a Home-ra kicsibe és az van felül mindig,de közben tudok mást csinálni.
Sportfogadáshoz jó lenne mert akkor látom az eseményt is illetve a böngészőben pedig a fogadóportál oldalát...

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#63527) hungobungo válasza aytukabozs (#63514) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Igen, az mx28 leírásában GG szerepel.
Ettől persze még ugyanúgy törnek a samsung kijelzők, nem zavarja őket a származásuk ;)
Nemrég pl. az egyik ismerősömnek ülve, az öléből csúszott ki egy lumia teló, még az lcdje is meghalt, nemcsak betört az üvege.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#63528) tutis válasza Killerlaca (#63526) üzenetére


tutis
őstag

itt kérdezd meg, erre való topik

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#63529) konigjanos válasza Killerlaca (#63526) üzenetére


konigjanos
senior tag

ez is nagyon jól pörög, és még ide is való a kérdésed..
(#63528) tutis válasza: ez gyors volt! :)
(#63527) hungobungo az semmi, barátoma széldzsekije zsebébe tette a HTC one-t, felakasztotta a fogasra (kicsit mellé) és ettől az eséstől a zsebében összetört. Csak 50 ezer a javítás...

[ Szerkesztve ]

(#63530) Killerlaca válasza konigjanos (#63529) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Bocsi!

Köszönöm!

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#63531) Zeki válasza konigjanos (#63529) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bakker!

Ezek tényleg még ennyit sem bírnak?
A még nyomógombos Nokia okostelóm (E52) már annyiszor esett le mindenféle módon és magasságból, hogy megszámolni sem tudom. Az összes max hiba ami ekkor jelentkezett, hogy hátlap leesett, meg akku kiesett.
Összerak, és működik ahogy kell. Komolyan nem merem így lecserélni...

(#63532) diegho válasza hungobungo (#63527) üzenetére


diegho
nagyúr

Barátodat kérdezd majd meg az itt mostanában szóba került telók árairól, mint pl:
- Elephone P7 mini
- Cubot X6
- Zopo ZP780

Az X6-ot, ha jó áron adná szerintem lenne rá kereslet, mert 8 mag, jól néz ki és elvileg olcsóbb, mint a W200S, tehát 50k alá kellene csúsznia az árának nála.

[ Szerkesztve ]

(#63533) aytukabozs válasza Killerlaca (#63526) üzenetére


aytukabozs
addikt

a mobo player játszik streamet ÉS tud ablakban is menni, de együtt még nem próbáltam :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63534) aytukabozs


aytukabozs
addikt

ajaj, valaki mondjon 1 érvet hogy miért nem ér EZ 150$-t?

VOTO X2 (UMI kistesó, ugyanott készül) MTK6582 Quad-Core 1.3GHz 5.0" 1280 x 720 1GB 4GB 2.0MP + 8.0MP GSM WCDMA 2500-as akksi...

Én csak azt látom hátulütőnek hogy nincs (még?) rá romválaszték...
Meg nem írják hogy IPS lenne, de a videóban jók a betekintési szögei...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63535) Zeki válasza aytukabozs (#63534) üzenetére


Zeki
nagyúr

Volt nekem egy édesipari ismerősöm.
Gyártottak cukorkákat. Odament hozzájuk egy multi, hogy kellene nekik cukorka, de az ára férjen bele x összegbe. Így ugyanazon a gyártósoron gyártották a nem pont ugyanolyan cukorkát, mert az olcsó árért cserébe 1-2 összetevőt olcsóbbra cseréltek.

Szóval nem biztos, hogy azért mert ugyanazon a soron készül, ugyanolyan is.

(#63536) aytukabozs válasza Zeki (#63535) üzenetére


aytukabozs
addikt

klassz kis tanmese :P

de nem persze, az umi változatban 6582t van, meg 2Gb ram, és nagyobb háttértár, meg a már említett valszínűleg nem IPS 'képcső'...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63537) silver10


silver10
aktív tag

A saját topikjában is feltettem a kérdést, de hátha itt előbb akad megoldást tudó user.
"Az1.0.4-es gyári eredetileg egybeparticionált belső tárhely miatt van, hogy PC-n(WIN7) USB kapcsolattal csak Médiatároló módban látja az intéző a belső SD-t és a behelyezett külső SD kártyát egyaránt? Mert USB háttértár módban csak a külső SD látszik. Van arra valami mód, hogy ilyenkor is megjelenjen mind2?"
iNew V3-ról van szó.
Másik. Fejfájásig tanulmányoztam Cappa 72 részletes leírását az SP Flashtool Readbeck funkció használatával kapcsolatban, de annak ellenére, hogy a kalkulátort is letöltöttem, nekem a hexadecimális számítás olyan mintha a tyúkot fáramászni akarnák megtanítani. :D. Próbálkoztam az MTK Droid tools ideiglenes rootjog szerzéssel factory mode-ban (szintén by Cappa72), de itt nem látja sajnos a telefont, csak USB debug módban. Előfordulhat, hogy az MT6582 platform az oka? Jó lenne "szűz mentést" készíteni az új telefonról mielőtt rootolom és átadom a rokonnak...

(#63538) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Már bekerült a hivatalos angol Jiayu oldal [link] terméklistájába a G2F és az F1, ami jót jelent, hiszen itt már WCDMA verziókat ír. Viszont van egy érdekesség, a G2F-fel kapcsolatban, mégpedig a képernyőfelbontás:

Screen 4.3"
IPS
Resolution:854×480 FWVGA
OGS
Multi-touch,Gorilla Glass 2

Vagyis nem HD, ahogy több oldalon is írják, sztem ez hiba, mert nekem HD-nak tűnik.

Az F1-el kapcsolatban pedig:
Screen 4.0"
IPS
Resolution:480x800
OGS Multi-touch,Gorilla Glass 2

Ezt viszont minden oldalon TFT-vel, GG nélkül árulják. Ennyire pontatlan lenne a hivatalos oldal?

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#63539) Laza... válasza tfalcon96 (#63538) üzenetére


Laza...
addikt

Én inkább hiszek a gyártó oldalának :K Egyébként is, eddig csak jósolható volt mi kerülhet bele, a mérnökök így döntöttek és kész

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#63540) Bferibörs válasza Komplikato (#63515) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#63541) Anulu79


Anulu79
addikt

Dual simes Note 3-at használ valaki?

(#63542) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Off: nem tudtok véletlenül kínai telefon szervizt Budapesten valahol? Lányom vett Kínából azt hiszem samsung telót és kifordította a sim kártya tartót, meg kellene javítani-új a készülék. :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#63543) Zeki válasza Bferibörs (#63542) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sajnos én még nem olvastam itt kínai mobilteló szervízről. Az inkább samsung klón lehet.

(#63544) Bferibörs válasza Zeki (#63543) üzenetére


Bferibörs
addikt

persze az lehet, olyan szervizre gondolok ahol kínai telókat javítanak-akár maszek emberke.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#63545) cappa72 válasza Bferibörs (#63544) üzenetére


cappa72
nagyúr

[lö keresők]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#63546) Bferibörs válasza cappa72 (#63545) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi ! talán

vagy

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#63547) nepszter1


nepszter1
addikt

Keresek 4,5 - 4,7 " telefont olyan max 35ezer értékért vámmal együtt .

(#63548) Bagira01 válasza tfalcon96 (#63538) üzenetére


Bagira01
veterán

A TD-SCDMA-s G2F-nek 1280x720-as kijelzője van nem hiszem, hogy a WCDMA-s verziót változtatnák. Az F1 meg a tesztvideók alapján nem ips :(

(#63547) nepszter1: Thl T5S 4,7" qhd és 36k.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#63549) gg72 válasza Bagira01 (#63548) üzenetére


gg72
veterán

Én is keresek a feleségemnek egy max. 4.7-es dual sim-es mobilt 40ezer körül, lehetőleg nem fekete színben, eddig ezeket néztem ki:

- Thl T5S
- Xiaocai X9S
- ZOPO ZP700

Fontos:
- jó anyagminőség (ne csúszós, fényes műanyag ház)
- 1GB RAM
- viszonylag jó fényképező

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#63550) Mobildeck válasza diegho (#63532) üzenetére


Mobildeck
tag

+1 az X6-ra itt is :K

[2007] [sajnos nem mindig tudok a privátokra időben válaszolni]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.