Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47251) cappa72 válasza tolvaj! (#47249) üzenetére


cappa72
nagyúr

Viccnek rossz, telefonnak méginkább...
De elrettentő pédának kiválló! ;]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#47252) instantwater válasza cappa72 (#47251) üzenetére


instantwater
addikt

Hát ez kemény.
A HTC minimobilt árul a tepsihez.
Bravó, tepsi workaround :D
Szóval így oldják meg, hogy ne kelljen kisebb telefonra is gyártósort fenntartani, és még profitot is termeljenek a "kiskezűek" :D
Ötletes.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#47253) RVR400 válasza Crytek (#47232) üzenetére


RVR400
veterán

Elnézést előre mindenkitől,de vajon csak az enyém ért kitiltást, mert direkt offba tettem ez meg nem? Tényleg nem értem,hogy miért kell ennyire differenciálni. Nem csoda,ha a nem bennfenteseknek elmegy a kedve a prohardvertől...

A 47234-ről nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#47254) Zeki válasza instantwater (#47250) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó, akkor vegyél.

(#47255) zalman90 válasza instantwater (#47247) üzenetére


zalman90
őstag

jól látom h. ez egy HTC one utánzat ? :DDD

amúgy ha azt nézzük , hogy egy Galaxy mini (csak 1 példa a sok közül) 3.2 es kijelzős , kevesebb ram/rom , nincs jelly bean , és magyar forgalomba 28.000 körül(?) ment , akkor ennyiért ez teljesen jó telefon

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47256) Zeki válasza zalman90 (#47255) üzenetére


Zeki
nagyúr

de van 3G meg GPS, és full magyar.

(#47257) zalman90 válasza Zeki (#47256) üzenetére


zalman90
őstag

sokan akiknek olyan a mobilnet (nekem is) hogy 30 vagy 100mb és a 3. nap elfogy a keret , utána meg jön a 32kb/s, ott tök mind már egy hogy Edge vagy 3G

mellesleg tök jól megy a net még 32kb/s el is :DDD

és lehet van rá jobb példa is mint a galaxy mini, csak azt hoztam fel hirtelen mert volt olyanom

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47258) instantwater válasza zalman90 (#47255) üzenetére


instantwater
addikt

Galaxy mini még ennél is gyengébb? :D

(#47259) zalman90 válasza instantwater (#47258) üzenetére


zalman90
őstag

háát , nem minden szempontból , de ha ár/érték arányot nézünk , galaxy mini mikor kijött 30.000 felett volt

mini :

3,14 hüvelykes kijelző 240 x 320 felbontással , 256(MB RAM / 512 MB ROM (ja igen itt több a ROM)

és a mini asszem 600 vagy 700mhz en megy csak , nem 1ghz en , ja és előlapi kamerája sincs :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47260) instantwater válasza zalman90 (#47259) üzenetére


instantwater
addikt

Ezt a Galaxy minit még egy ZTE Blade is megveri :D
No, hát valszeg ezért sem vonzódtam soha a sz.rszunghoz :D

(#47261) instantwater válasza instantwater (#47247) üzenetére


instantwater
addikt

Itt a nagytesója, ha valaki egy igazán lassú téglát akar :D
[link]

(#47262) Gyuc válasza didros (#47246) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Kérdésem annyi lenne ehhez még hogy a kijelző meghajtásában van szerepe a RAM-nak?
Bocs ha balga kérdés. :B

(#47263) instantwater válasza Gyuc (#47262) üzenetére


instantwater
addikt

Valamennyi biztos :D
Bár oda elsősorban szerintem videomemória illetve GPU teljesítmény kell.

(#47264) kgymac válasza instantwater (#47263) üzenetére


kgymac
őstag

Nincs dedikált ram, minden eszköz a beépített ramból használ.

(#47265) instantwater válasza kgymac (#47264) üzenetére


instantwater
addikt

No, hát akkor itt számít :)

(#47266) Male válasza Male (#47141) üzenetére


Male
nagyúr

Valaki erre a hang / hangszóró problémára? :F

(#47267) zalman90 válasza Male (#47266) üzenetére


zalman90
őstag

gyári vissza állítást próbáltad ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47268) kgymac válasza Male (#47266) üzenetére


kgymac
őstag

mtk uncle tools-szal nézted a hangerőket? (bocs, ha nem mtks, de mobilról vagyok).

(#47269) Male válasza zalman90 (#47267) üzenetére


Male
nagyúr

A hangerőt visszaállítottam, nem hatott.

kgymac: MTK-s... megnézem vele... boldogulok, vagy mit kell keresnem a programban?

Illetve egy tipp kéne, hogyan lehet valami hangot lejátszani ezen a hangszórón? Mert a programok a hátsót használják, a próbálgatásra meg a telefonálgatás nem igazán kifizetődő módszer :)

(#47270) zalman90 válasza Male (#47269) üzenetére


zalman90
őstag

skype , viber , stb , ami nem fizetős

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47271) Male válasza zalman90 (#47270) üzenetére


Male
nagyúr

Igaz... skypeon felhívom magam :)

Uncle Tools felrakva... az audioig eljutottam, de ott ötletem sincs, mit kéne csinálni...

(#47272) vegyszer válasza didros (#47235) üzenetére


vegyszer
addikt

érdekes ajánlat. azért nem merném elsőnek bevállalni itthon, de a speckó alapján rendbe van, csak az olcsósága a zavaró.
(ugye valahol azt meg kell fizetni)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47273) Male válasza Male (#47271) üzenetére


Male
nagyúr

Skypon kihangosítva van hang, minden oké, de az első hangszóróból zéró...

Arra gyanakszom, hogy esetleg az első hangszóró megdöglött... mennyire cserélhető az a telefonoknál?
(elvileg 10 nap van még a gariból... ha kiküldöm, akkor lejár a gari, mire odaér + pénz... ez a hangszóró meg gondolom meglenne max egy ezresből)

(#47274) Qwertz_


Qwertz_
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani megbízható webshopokat, ahonnan bizalommal rendelhetek? Köszönöm!

(#47275) gjoe válasza Qwertz_ (#47274) üzenetére


gjoe
őstag

összefoglaló kinyitása! katt!!! :W :

[ Módosította: wwhy ]

(#47276) vegyszer válasza Qwertz_ (#47274) üzenetére


vegyszer
addikt

ipon.hu, extrém digitál, tesco.hu, netpincér, mit szeretnél egyátalán vásárolni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47277) kgymac válasza Male (#47269) üzenetére


kgymac
őstag

Ha jól emlékszem, le volt írva az összefoglalóban.

(#47278) iMaverick válasza vegyszer (#47276) üzenetére


iMaverick
addikt

:C

szerk: Mondjuk nem értem, hogy miért jönnek elő ezek a kérdések szinte óráról, órára. (Melyik a most aktuális kedvenc telefon, meg melyik webshopból érdemes rendelni...) Vastagon elegendő lenne visszaolvasni 1-2 nap termését és/vagy az 1.hsz-t megnézni.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#47279) Male válasza kgymac (#47277) üzenetére


Male
nagyúr

Én nem láttam benne, de átfutom újra akkor. (nekem is rémlik, hogy volt valahol szó a hangerő részről, de nem találom)

(#47280) Male válasza Male (#47279) üzenetére


Male
nagyúr

A topicban azért benne volt... ellenőriztem, de teljesen jó, 150-es hangerőn van a Level 6-nál... szóval az alapján jónak kéne lennie :(

(#47281) kgymac válasza Male (#47280) üzenetére


kgymac
őstag

Akkor hangszóró az esélyes. De csak szervizben fog kiderülni.

Örülök, hogy megtaláltad. Mobilról nem igazán tudok linkelgetni.

[ Szerkesztve ]

(#47283) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Na most akkor csak lesz Cya?

XiaomI RedmI Note|||

(#47284) anonym1s válasza vegyszer (#47276) üzenetére


anonym1s
őstag

Miota olvasom a forumot, en nem lattam olyan embert aki azert irt ide mert savanyu kaposztat akar vasarolni.
Ez itt az "android dual sim okostelefon" forum, es mivel itt tette fel a kerdest, eleg nagy a valoszinusege hogy android dual sim okostelefont szertene vasarolni.
Akinek ez nem egyertelmu, az ertelmi fogyatekos, vagy a masik lehetoseg, hogy pontosan tudja mire vonatkozik a kerdes es csak kotozkodni akar.

(#47285) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Sziasztok, Haier W910 és Jiayu G3S(t) között vacilálok. Számomra stabilitás, megbizhatóság a legfontosabb, melyiket ajánlanátok?

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#47286) Zeki válasza tfalcon96 (#47285) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Haierre itt semmilyen panasz még nem volt.

(#47287) instantwater válasza ouzohuto (#47283) üzenetére


instantwater
addikt

A Sony is kiadott valami forráskódot az MTK-s telóihoz, a MIUI is van már pár MT6589 es telóra, szóval semmi sem elképzelhetetlen :)
Csak így tovább :C

(#47288) zalman90


zalman90
őstag

hogy lehet hogy antutu alatt semmi aktivitást se mutat ? :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47289) GZoli7 válasza Zeki (#47286) üzenetére


GZoli7
senior tag

Esetleg annyi, hogy még a topicban is off, mivel nem dualsim. :)

(#47290) LGyuri válasza anonym1s (#47284) üzenetére


LGyuri
tag

+1 :K

(#47291) LGyuri válasza Zeki (#47286) üzenetére


LGyuri
tag

Az akksiját nem kicsinyelték? Úgy emléxem, ez volt talán az egyetlek kifogás ellene.

47289: igaz, viszont többször is volt róla szó, miért ne segítene, aki tud?

[ Szerkesztve ]

(#47292) vegyszer válasza anonym1s (#47284) üzenetére


vegyszer
addikt

Nevess ki, de olyan általános kérdést tett fel, hogy csuda. Jó webshop. Itthon is van még a Tesco polcain is dual simes teló. Szerintem annyira nem off volt a hozzászólás.

De tény, hogy aki kérdezni sem tud, az anyanyelvén úgy, hogy kiderüljön, hogy mit is akar igazán, azt nem küldöm jó szívvel abba a boltba, ahol csak a PayPal felszólítás után van mozgolódás.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47293) ÁrPi2 válasza Zeki (#47286) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

de : Csak annyi hogy sajnos offtopik (nem kétSIMes)

(#47294) ÁrPi2 válasza vegyszer (#47292) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"aki kérdezni sem tud, az anyanyelvén úgy, hogy kiderüljön, hogy mit is akar igazán, azt nem küldöm jó szívvel abba a boltba, ahol csak a PayPal felszólítás után van mozgolódás."

+1 :K

(#47295) LGyuri válasza vegyszer (#47292) üzenetére


LGyuri
tag

Én úgy gondolom, hogy ha valaki segítségért fordul hozzánk, akkor nem azt nézem, hogy stilisztikailag, stb... milyen a kérdés megfogalmazása. Ha azt nem bántó módon teszi fel, akkor pl. segítünk, ahogy tudunk, vagy ahogy az illető képességei megengedik, hogy megértse.

Az jogos és pozitív, hogy nem mondjuk a hangyásokat javaslod elsőre neki, de azért lehet válaszolni rendesen, akár privátban, nem pedig - félre ne érts - számára esetleg megalázó módon.

Tehát az ilyen - valóban hiányosnak kinéző - kérdésre is a legjobb indulatú értelemzésnek megfelelően reagálunk. Ez itt szerintem egy jó közösség, sokaknak és sokat segítetek (én nem nagyon, mert nem tartom magam jónéhányatokhoz képest hozzáértőnek, inkább csak ugatom a témát :) ), aki olvassa a fórumot, az ezt szűrheti le. Ne rontsuk ezt el...

[ Szerkesztve ]

(#47296) paolinho


paolinho
őstag

Jiayu G4-et feketében tudtok valahol eladót. Egy cimbim ráizgult volna, de csak fehérben lehet kapni, legalább is ahol eddig nézte.
Köszi

(#47297) Tegla80 válasza LGyuri (#47295) üzenetére


Tegla80
addikt

+1 :R

Sony® & PlayStation®

(#47298) LGyuri válasza paolinho (#47296) üzenetére


LGyuri
tag

ITT írják, hogy van, de a boltról nem tudok mit mondani, talán a többiek...

(#47299) vegyszer válasza Qwertz_ (#47274) üzenetére


vegyszer
addikt

Bocsánat, ha esetleg bunkó lettem volna.

Nem neked szólt.

Szerintem ki kell törni a csak olvasó forum lakó módból, kérdezz bátran, és ne vegye kedved egy egy olyan hülye, mint jómagam.

Szerintem minden boltban vannak hibák, és vannak pozitív tapasztalatok is. Általában a negatív érzelmeket hallod vissza, mert azt ritkán írják ki, hogy igen minden korrekt volt. De mikor baj van, hangos a net (pl. A sárga tixós csomagok most megakadnak a vámon, míg eddig nem volt szokásuk)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.