Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) fateless válasza bakterka (#47136) üzenetére


fateless
veterán

Mostanában egy ideje nem vettem Zopo-t, de előtte nagyon jó tapasztalataim voltak vele.
A 980-C2-t hamar akarták kihozni, így a kezdeti szériákkal volt némi probléma, ahogy pl a ZTE v987 vagy Jiayu G3 esetében is voltak gyermekbetegségek (és sok más készülék esetén is), de ez már egy ismert tény, hogy első szériát nem érdemes megvenni...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47152) Csongii


Csongii
csendes tag

Sziasztok van egy Goophone i9 telefonom és a töltéssel nagyon meg kell szenvednem mostanában, csak úgy tudom tölteni ha a töltőt teljesen előre fele kell hajlítani különben fel sem veszi a töltést, le ejtve vagy hasonló nem volt. Valaki valami ötlet mit tudnék vele kezdeni?

(#47153) vegyszer válasza Csongii (#47152) üzenetére


vegyszer
addikt

Mások kábellel is ez van? Mert ha igen, akkor az a nagyobb baj. (az aljzat lehet sérült) Jobb esetben csak a kábel maga meg van törve

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47154) Csongii válasza vegyszer (#47153) üzenetére


Csongii
csendes tag

Sajnos más kábellel is ezt csinálja, javítható lenne a dolog szerintetek?

(#47155) vegyszer válasza Csongii (#47154) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem a nyákról tört le részben a töltő csatlakozó. Szerintem bajos. Én most szeretnék egy fali töltőt, tartalék akkut, vagy vezeték nélküli töltés mondott néznék. Pl Lenovo P770 modding

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47156) falijja válasza doongoo (#47150) üzenetére


falijja
őstag

Igazi ips vagy mezei TFT van benne....?.mert TFT említettél....

(#47157) Csongii válasza vegyszer (#47155) üzenetére


Csongii
csendes tag

És szerinted GSM üzletekben vagy itt aprón valaki tud ilyet javítani?

(#47158) doongoo válasza falijja (#47156) üzenetére


doongoo
addikt

speckója szerint ez:

DISPLAY
Screen Size: 5-inch
Contrast: 1000:1
Color Support: 16 Million Colors
Screen Technology: LTPS,2.47mm Narrow Frame
Screen material: TFT
Display resolution: FHD Super Retina Display 1920*1080 pixels, 441PPI, OGS

Talán egy hozzáértőnek többet mond, én azt látom, hogy a betekintési szöge majdnem 180° színtorzulás nélkül.

(#47159) RVR400 válasza Csongii (#47157) üzenetére


RVR400
veterán

Szerintem gariidőn belül vagy, így egy visszaküldés játszhat, vagy vedd fel a kapcsolatot az eladóval, hogy küldjön egy USB aljzatos panelt.

(#47160) instantwater válasza fateless (#47151) üzenetére


instantwater
addikt

Ezt honnan lehet tudni, hogyha veszek egy telefont, akkor az hányadik generációs?

(#47161) RVR400 válasza instantwater (#47160) üzenetére


RVR400
veterán

Ha hibás, akkor első, ha nem hibás, akkor már valahanyadik. :DDD

(#47162) wyattthoearp válasza instantwater (#47160) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Ha előrendeled akkor valószínű, hogy első generációs. :)

(#47163) wyattthoearp válasza falijja (#47156) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A 980-nak a sharp szállítja a kijelzőket.
A legjobb minőségűek közé tartozik. Odatehető bármely más kijelző mellé. Biztosan IPS.

(#47164) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Ma egy ugyan ilyet láttam a media markt-ban, mellette a papíron az állt, hogy concorde gyártmány. Persze a beállítások le volt kódolva, úgyhogy nem tudtam megnézni mit ír a telefonról menüpontban. Érdekes dolgok ezek :D

szerk.: jah, és 70k volt a teló

[ Szerkesztve ]

Falcon

(#47165) Brain75


Brain75
senior tag

Hello

Lehet hogy hülye kérdés, de egy rootolt kínai MTK6589-es telefont hogy lehet unroot-olni ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#47166) Crytek


Crytek
veterán

Cubot A890-nél írnak egy ilyet:

"Cubot A890, New batch has been upgraded to OGS screen, which is more clear and sensitive."

Ez az OGS screen mit takar?

Mert látom senkinek semmi infoja berendeltem ezt a Cubot A890-et és max befürdök én helyettetek, mert látom nem vagytok képesek előttem rendelni ilyet! :DDD

Max ha szar lesz azt mondom nyaraltam egyet 41 ezerért és semmi telelfonvásárlás nem történt :C

Next PC Upgrade: 2022

(#47167) Bernyó84 válasza Crytek (#47166) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

OSG screen

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#47168) Crytek


Crytek
veterán

Valaki lenne olyan kedves és megtudná kérdezni a geekbuying live chaten (kiváncsi vagyok mit hazudnak majd),hogy a Cubot A890-nek a kamerája full ugyanaz mint a GT 99nek?

Next PC Upgrade: 2022

(#47169) hclaci


hclaci
csendes tag

Mi a véleményetek[erről]?

Tényleg az ami le van róla írva? Valóban ennyit tud? Megbízható a shop?

(#47170) FalconKnight válasza hclaci (#47169) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

Igen, megbízható shop, van pár magyar thl w8s tulajdonos, illetve magyar teszt is. magyar teszt

Falcon

(#47171) tolvaj! válasza Brain75 (#47165) üzenetére


tolvaj!
őstag

Super user teljes unroot.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#47172) szuand1 válasza FalconKnight (#47170) üzenetére


szuand1
tag

3 megrendelésemből 2 db-ot paypal dispute után voltak hajlandóak feladni , levelekre nem válaszoltak live chat-en mikor beírtam a rendelés azonosítót akkor mindíg kilépett a partner így elkerülve a problémát, de paypal dispute indítás után max 10 perc és minden rendben megy tovább,

ainol aurora II , jxd s5110, Thl w100 black, Thl w11, Newman n2, Haier w718+, chuwi v17hd , Ainol inovo8,Umi hammer, Elephone p6000, Xiaomi Redmi Note 2, Vernee thor,homtom ht17pro, xiaomi r1d, leree le3

(#47173) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok!
nem konkrétan kínai telefon, de hátha ti tudtok segíteni! Van egy akai pha 5800as telefonom, de nemtudom, hogy lehetne növelni a RAM méretét, mert az 512 megát ha fel lehetne turbózni? nemvagyok otthol az android témában, de 4.1es android van rajta, na de most én rootolni nemtudok :S
de ha a googleplayen mondjuk ott van, a Link2sd program?? azzal nem lehetne valamit "bűvölni" rajta??
mi a véleményetek??

(#47174) cappa72 válasza bendi806 (#47173) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ram-ot nem tudsz turbozni, de vannak swap kepes "telefonok" (kernekek), amik engedik a vurtualis memoriat.
Ez val'szeg nem ebben a forumban lesz fo tema.

Szerk. Link2sd is csak programok athelyezeshez hasznalhato, nem ram noveleshez.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#47175) anonym1s válasza bendi806 (#47173) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Majdnem biztosra veszem, hogy ez is valamelyik kinai telefon akai neven, amire rafogjak hogy magyar fejlesztes, es dupla aron aruljak a "magyar garancia" miatt, mint a concorde, myaudio, stb. telefonokat :)

A RAM-ot nem tudod novelni, az mindig annyi lesz amennyi a vasarlas pillanataban volt.
Egyetlen modja a ram novelesenek, ha eladod es veszel olyat amiben 1gb ram van :)

(#47176) hclaci válasza FalconKnight (#47170) üzenetére


hclaci
csendes tag

Igen, de ez csak w8, nem w8+. Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen telóknál a 2gb ram, tényleg 2gb szokott-e lenni?

szerk: bocsi, elnéztem

[ Szerkesztve ]

(#47177) kgymac válasza anonym1s (#47175) üzenetére


kgymac
őstag

+1

(#47178) toeri válasza Stiletto107 (#46444) üzenetére


toeri
aktív tag

A GPS megy, csak Qrva lasú!
5 percet ülsz egy helyben, szép napos helyen, felhőtlen időben és rögtön kiderül, hogy megy.
Ha nincs ennyi időd rá, akkor ez talán segít: http://www.pandawillforum.com/showthread.php?22010-Feiteng-H9500-CWM-ROOT-GPS-FIX
Én is most találtam, még nem tettem fel.

Üdv, toeri

(#47179) bendi806 válasza anonym1s (#47175) üzenetére


bendi806
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a teljesen korrekt választ! :)
további kellemes napot!

(#47180) interstate76 válasza szuand1 (#47172) üzenetére


interstate76
addikt

Megerősítem: az Antelife esetében csak a paypalos dörgedelem segít, hogy megmozduljanak, ha van valami gond (legalábbis nálam 2-ből 2-szer ez történt). Viszont gyakran vannak nagyon jó áraik.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47181) shift+ő


shift+ő
senior tag

Lassan 2 hete érkezett meg a STAR N9599T készülékem. Az ALI-n egy kis boltocskától rendeltem, 198 US credit volt a fizetendő. 9 nap múlva itt volt, China Air Mail. A dobozban a telefon mellet 2 akku, töltő + USB kábel, headset, szilikon tok, kijelző védős book-style hátlap és 3 fólia volt.
Ezt már a T-s 6589 hajtja 1,5 Ghz-en, 1/8 GB ram/rom, 5,7" HD IPS. Első körben én is beleszaladtam a Google alkalmazások frissítési gondjába, olyannyira, hogy sikerült fejre állítanom a telefont. Szerencsére másnap megjelent a frissített ROM a Needrom-on. Az Antutu 13489-re értékelte. Játékra nem használom, NET, mail, ebook, zene a felhasználási terület. Erre tökéletes, mérete még épp egykezes, de a kijelzője már elég nagy olvasáshoz. A GPS gyors pontos, meglepően jó képeket és videót csinál, meglepetésemre még AF segédfényt is használ.
2 hét alatt egyszer kellett újrahúznom, valamiért a zene és jelzőhangok nem mentek ki a hangszóróra, valamelyik alkalmazás megbolondította. Ár értékben szerintem korrekt.

(#47182) sajtjani válasza shift+ő (#47181) üzenetére


sajtjani
tag

Szevasztok!
Egészen biztos vagy benne hogy 1.5-ös proci van benne????

(#47183) shift+ő válasza sajtjani (#47182) üzenetére


shift+ő
senior tag

Igen.

MTK6589T.

(#47184) sajtjani válasza shift+ő (#47183) üzenetére


sajtjani
tag

Bocsánat a rossz májamért, de szerintem 1.2-es a T jelzés ellenére :U Antu-ban 16k körül kellene lennie!

(#47185) interstate76 válasza sajtjani (#47184) üzenetére


interstate76
addikt

Én úgy láttam, hogy bőven vannak 14 ezer pont körüli 6589T-s telók.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47186) Crytek


Crytek
veterán

Geekbuyingon hogy a fenébe lehet live chat-elni vagy mikor elérhető? Mert nekem nagyon nem akar egész nap bejönni semmi rá csak ilyen hülye oldal ahol minden van csak chat nem :(

Next PC Upgrade: 2022

(#47187) sajtjani válasza interstate76 (#47185) üzenetére


sajtjani
tag

Stimmel! Az mind FHD. De ez HD!

(#47188) Gyuc válasza Crytek (#47186) üzenetére


Gyuc
aktív tag

szia!
mióta frissítették az oldalt nincs chat és felül írja hogy a levelekre is 24-48 a reagálás.
Viszont a küldés még mindig precíz pontos eddig...kopkop.:d

(#47189) shift+ő válasza sajtjani (#47184) üzenetére


shift+ő
senior tag

Újrafuttatam, mert ez előbb bent volt még egy csomó alkalmazás. Így 13708 lett a vége, a teszt szerint is 1,5 Ghz-es proci dohog benne 4 maggal.

(#47190) sajtjani válasza shift+ő (#47189) üzenetére


sajtjani
tag

Oké! Hálistennek akkor szerencsésen fogtad ki.
Nekem kettő gépből kettő 1.2-esre sikeredett. Érdekes hogy ezek is fullon járatva 13200-400 pontot kapnak a 4.01-essel. De nekünk a gesture meg az OTG volt fontos.

[ Szerkesztve ]

(#47191) vegyszer válasza Csongii (#47157) üzenetére


vegyszer
addikt

jó kérdés. elvileg igen, kéréds az, hogy mennyiért, nem e jobban jársz, ha visszakülöd

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47192) kisteri


kisteri
csendes tag

Sziasztok,
Érdeklődnék mi a vélemény mostanában mix shopról????Mennyire megbízható oldal.Eddig minideal-ról antelife-ről rendeltem de amit most akarok máshol nem nagyon találom vagy nem ennyiért??Ezt néztem ki.
Köszi a válaszokat. :R

(#47193) shift+ő válasza kisteri (#47192) üzenetére


shift+ő
senior tag

Én innen rendeltem, minden rendben volt: [link]

(#47194) FatalEror


FatalEror
addikt

Sziasztok!
Rettenet régen jártam errefelé!
Most egy SP-vel boldogítom magam,kérdés van-e most a piacon olyan teló,aminek jó a kamerája nem gagyi az anyaghasználata,és 2GB RAM van benne?

HardCore is my LifeStyle

(#47195) CoolBoy323 válasza Tothgera30 (#47131) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mivel alig drágább a G3S, így nem jó döntés volt... :F

@FatalEror: van!

[ Szerkesztve ]

(#47196) kosturica válasza kisteri (#47192) üzenetére


kosturica
őstag

Teljesen megbízható a Mixeshop. Onnan rendeltem az Inew i6000-ret, tíz nap múlva a kezemben volt. Rendelés után még voltak kérdéseim mind a termékkel, mind a szállítással, rag számmal kapcsolatban. Mindegyik kérdésemre egyből válaszoltak. :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#47197) hclaci


hclaci
csendes tag

Geekbuy, vagy az antelife a megbízhatóbb?

(#47198) kisteri válasza shift+ő (#47193) üzenetére


kisteri
csendes tag

Szia,esetleg pont ezt a típust rendelted??? :))

(#47199) pezo00


pezo00
tag

Sziasztok!

olyan gondom lenne hogy rendeltem geekbuyingról egy telefont vasárnap este. Azóta se kaptam róla szinte semmit se tracking number se egy levél hogy elküldték. Ilyenkor mi a teendő? Várjak még hátha csak el vannak havazva?

van egy order number-em
meg alatta ez: Order Status: Payment Confirmed (Processing)

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#47200) shift+ő válasza kisteri (#47198) üzenetére


shift+ő
senior tag

Nem, egy Star N9599T-t.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.