Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46501) gjoe válasza Pro450 (#46500) üzenetére


gjoe
őstag

Tronsmart TS7 155dolcsi

(#46502) n.andras74 válasza gjoe (#46501) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Az lesz a következő amit kipróbálok lenovo 820 után.

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#46503) shift+ő


shift+ő
senior tag

Saját tapasztalat, olyan telefont érdemes venni amihez van fent ROM, ha lehet custom.

(#46504) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Ügyesen teszi a dolgát a G3S-em, de akad pár probléma amit ki szeretnék küszöbölni egy másik telefon vételével...

Kitételek:
-Tudja azt ami a G3S-em
-Csak a fizikai mérete legyen kisebb(mint 135 x 65 x 10.8mm (L x W x T))
-A rezgő motorja legyen erősebb
-A hangszórója legyen hangosabb és tisztábban szóló...

Ára legyen 200-250 dollár

(#46505) fateless válasza grizlisandor (#46504) üzenetére


fateless
veterán

Faea F1.

- Teljesítményben a GPU gyengébb (pl a 3D-s játékoknál)

Rezgőmotorra már nem emlékszem, Faea F1-ben jó

+ Kijelző ugyanakkora
+ Felbontás ugyanakkora
+ Hangosabb, nagyon tiszta
+ Fizikai mérete kisebb

Ár: 150-175USD között imbolyog.

Rossz hír - mást nem fogsz találni ezen kívül, ami kisebb, mint a G3s, de nem marad el tőle egyéb dolgokban.

Ha beéred egy SIM-mel és többet is szánnál rá, akkor Xiaomi Mi2s, de kisebb a kijelzőméret. Xiaomi Mi2A már 4,5-ös, de másfél milivel szélesebb.

Szóval vagy F1 vagy fel kell adnod az elvárásaidból...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#46507) grizlisandor válasza fateless (#46505) üzenetére


grizlisandor
addikt

Mi2ről a cikket elolvasom majd, az nem rossz. A Faea meg nem tetszik...

Amit kinéztem a G4 Adv verzió, ami jobb lenne az 310$(~71k, ami már sok egy telefonért...) és csak pár milliméterrel kisebb... 133 x 65 x 10 mm(2.9mm narrow bezel, ultra-narrow metal frame)

Olyan 250-275 körül van a lélektani határom...
Esetleg 1 sim-esba milyen kínai csodák vannak?

(#46508) csampei


csampei
senior tag

Lol :D

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#46509) falijja


falijja
őstag

Létezik olyan dual simes teló ami ezt leveri árban és ugyan ennyit is tud és a kijelzője is ilyen minőségi mint ennek...[link]....?

(#46510) szpali válasza falijja (#46509) üzenetére


szpali
addikt

UMI/VOTO X2 Turbo?

www.minideal.net/32gb-5-0-voto-x2-mtk6589t-quad-core-1-5ghz-2gb-android-4-2-mobile-smart-phone.html

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#46511) sanros válasza Pro450 (#46500) üzenetére


sanros
csendes tag

szerintem a 2.2-es aksi is simán jó..nekem a 2000 aksi a thl w8s-ben reggel óta lement 20%-ot normal használat mellett..tehát a 2.2 simán vinnie kell a 2 napot.

rs

(#46512) sanros válasza alex89 (#46498) üzenetére


sanros
csendes tag

ha nincs rajta Magyar nyelv jbart a te segítséged.nem olyan bonyolult

rs

(#46513) sanros válasza szpali (#46510) üzenetére


sanros
csendes tag

umi x2 turbom volt már..annál jobb még a c2 is nemhogy a zp980...bár nagy negatívum hogy festett az ezüst keret a zopon ami kopik.most 2 napja van nálam 1 thl w8s(32/2) és eddig nagyon patent..és olcsóbb mint zp980

rs

(#46516) Krinyo válasza shift+ő (#46503) üzenetére


Krinyo
senior tag

Nem, olyan telefont erdemes venni, ami gyari allapotban tokeletes. Nem egy van.

(#46517) shift+ő válasza Krinyo (#46516) üzenetére


shift+ő
senior tag

:R

(#46518) Zeki válasza csampei (#46508) üzenetére


Zeki
nagyúr

Melyik teló ez?

(#46535) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Akkor egy érdemi kérdés:)
TCL P606 a 4,5 kategóriában?Tudom drága de aki méretben ezt keresi hátha...meg ha valaki talál olcsó helyet stb..

(#46536) bigrock válasza Gyuc (#46535) üzenetére


bigrock
addikt

Kicsi benne a kumlátor. Bár lehet, hogy ehhez a hardverhez elegendő...

(#46537) csampei válasza gipsztigris (#46520) üzenetére


csampei
senior tag

Amint látod(vagy ez a grafikon elkerülte a korlátolt figyelmed) volt ébren bőven,azaz nem pihent!Net,wifi hot spot,pár hívás,fényképek,navigálás.Szerintem nem rossz...

Amúgy Runbo X5 :DDD

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#46538) Bibu02 válasza sanros (#46478) üzenetére


Bibu02
csendes tag

Igen átírtam, a többi beállítás pedig ez: Proxy: 8080, Port: 9201...Ezeken kívül nincs más beállítva.

(#46539) gipsztigris válasza csampei (#46537) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerinted! ;) Az ilyesmire szoktam mondani, hogy a mi macskánk meg lovat eszik! :DD

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#46540) minatomiray


minatomiray
csendes tag

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Az van hogy vettem egy Jiayu G4-et a minidel.net -ről. Kb 1 hét után kezdett el furcsa dolgokat csinálni: nem reagált az érintőképernyője, még a kikapcsoló gpomb sem. Néha pedig az volt hogy tartottam magam előtt a telefont és mintha valaki nyomkodná, össze visza nyitogatott meg minden alkalmazást, ami csak volt a képernyőn. Nem volt sem vizes, sem nedves a képernyő, tudom hogy azt nem bírják (ennek a kikapcsilógomja is fagyott). Nagyrészt jól működik a cucc, nagyon szeretem, de ez akkor szokot előjönni ha zsebben van. Semmi izzadtság, simán ülök a gép előtt és veszem elő a telefont és néha ilyen, néha nem, teljesen változó. Azt tapasztaltam, ha nincs zsebben, akkor mindig jó.
Cseréltem rajta firmware-t, a Jiayu oldaláról letölthetőt SPFalsh-el, a legújabbat tettem fel, ebből ugyan hiányzik minden kínai update, Lewa ikonok, sima alap androind mint a G3-on van, de ezt jobban is szeretem. Sajnos ezzel is előjött a fent említett hiba, de csak 3 nap múlva, ekkor is zsebben volt a telefon. Természetesen 2 fajta SD kártyával próbáltam, az egyik teljesen gyári üres volt, akkor is előjött a probléma.
Már írtam a Jiayu-na, cseteltem velük, végigzongoráztunk mindent, de nem tudtak mit mondani.
Közben sajnos leejtettem, és keletkezett egy kis benyomódás az alu kereten, tényleg kicsi, kb 0.2mm széles és 0.4mm mély, de látható és afesték is lepattant ott. Viszont semminek semmi baja, a rossz működés is megmaradt.
Szerintetek mi az esélye annak, ha visszaküldöm valamit csinálnak vele, vagy kicserélik? Nem zavar be a benyomódás és arra fogják? Mit tanácsoltok?

(#46541) instantwater válasza minatomiray (#46540) üzenetére


instantwater
addikt

Pech a leejtés.
Na én ezért nem vesszek zsajüt, de holnapra lesz itt húsz ember aki szajkózni fogja, hogy márpedig a zsajü aki késik hónapokat az új modellekkel, az milyen király cég.
Részemről THL, Lenovo, ZTE, .... xiaomi, meizu :DD

(#46542) kgymac válasza csampei (#46537) üzenetére


kgymac
őstag

Ezek szerint a romolás után megjavult ? Vagy csak fixed ?

(#46543) Keeperv85 válasza instantwater (#46541) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mert a ZTE nem késik hónapokat... LOOOOL... Ez volt a hét vicce! Majd nézd meg mikor jön ide a Grand Memo....

(#46546) devast válasza minatomiray (#46540) üzenetére


devast
addikt

Szerintem a leejtés miatt el fogják utasítani a garanciát, de mindenképp beszélj az eladóval akitől vetted, hátha.... A jiayu-tól biztos nem vehetted, mert az csak kínába árul. Másrészt mielőtt nekiálltál volna bármilyen romolásnak, ránézhettél volna pl az orosz fórumra, ahol egy raklap embernek van problémája az érintő panellel. Hardveres a gond, mind megy vissza garanciába, jobb esetben.

[ Szerkesztve ]

(#46547) csampei válasza kgymac (#46542) üzenetére


csampei
senior tag

Hard reset-ig nincs gond.Az IMEI fix-et most tanulgatom.

(#46539) gipsztigris

Ha ízlik neki hát egészségére.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#46548) instantwater válasza csibe1 (#46545) üzenetére


instantwater
addikt

Tudok én is rosszat mondani a zte re. Volt a kezemben hibás v987...

(#46549) devast válasza csampei (#46508) üzenetére


devast
addikt

Nem ez a lol.
Az a lol, hogy reggel 15%-al még simán el lehet indulni melóba... :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.