Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) CoolBoy323 válasza instantwater (#47100) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

és az már a szifon 6 koppintása? :D

(#47102) Zeki válasza instantwater (#47100) üzenetére


Zeki
nagyúr

ott is csak a G5 van

persze árral, meg out of stock.

(#47103) bakterka válasza instantwater (#47100) üzenetére


bakterka
tag

Itt találtam![link]
Jó telefont keresek,igazából nem érdekel mi minek a koppintása!

[ Módosította: wwhy ]

(#47104) CoolBoy323 válasza bakterka (#47103) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez a G5 lesz... egyszer valamikor :D

"ismerjük", megrendelik kínából a telefont, és hatalmas hasznot akasztanak le a semmiért...

akkor már inkább itt keress megbízható embert, aki a töredékét nem kéri el egy rendelésért!!

(#47105) Zeki válasza bakterka (#47103) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az nem rendelhető. Meg az előrendeléses oldalon is G5/G6-ot írnak rá.
Megy a kínai parasztvakítás ezerrel.

[ Módosította: wwhy ]

(#47106) mdav88 válasza bakterka (#47103) üzenetére


mdav88
senior tag

Kaldib kollégától vásároltam nemrég telót, minimális haszonnal dolgozik és totál megbízható! :)

(#47107) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Jó reggelt!

Lenovo A760-ról van valakinek konkrét tapasztalata?
Tudom, hogy nem a legerősebb SoC az MSM8225Q, de akkor is Qualcomm! :DDD
Általános mindennapi használatra mennyire lehet ez jó? Akkuidő, weboldalak kezelése,stb.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47109) CoolBoy323 válasza mdav88 (#47106) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ha már reklám, akkor nekem róla nincs jó benyomásom, és én

fateless

"kollégát" ajánlom!!! :R

(#47110) anonym1s válasza bakterka (#47096) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Jol nez ki ez a lenovo csak nagyon draga. Kinabol azert veszek telefont mert olcsobb, de ez nagyon draga. Raadasul egy kartyas es a 2500mah akksi sem tul biztato egy 5,5"-es kijelzohoz.

[ Szerkesztve ]

(#47112) Zeki válasza bakterka (#47111) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, a lenovo A660 is 10-essel drágább. Végülis megérheti, ha van nekik raktáron. Hiszen a kinti árra jön a vám.

(#47113) interstate76 válasza bakterka (#47111) üzenetére


interstate76
addikt

Az szerintem nem is sok. Sőt, ha számlát adnak az árkülönbözetről, akkor kifejezetten olcsón dolgoznak. Az esetleges vámról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47114) fateless


fateless
veterán

Az elmúlt pár hsz már nagyon off téma... Ha a másik fórumba nem is mentek át, de legalább tegyétek OFF-ba.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47115) codeine


codeine
csendes tag

Sziasztok!

Masszív fórum :)

Tudnátok segíteni, hol találok Lenovo P700i-hez magyar nyelvvel is bíró ROM-ot?
Volt itt pár magyaraítási projekt, lehet az egyikben ott van, majd kiveri a szemem, mégsem találom :)

Egyébként nekem A750 van; azért másfél év alatt az akksi 3 napról lecsúszott 2 napra, de azt hiszem, ezzel együtt is egy etalon készülék (Anton-féle 4.0.3-mal megy, a ROM miatt egy év alatt kettő újraindítás volt, szóval stabil, mint a tank :)

előre is köszönöm a segítséget. :C

(#47116) instantwater válasza mdav88 (#47106) üzenetére


instantwater
addikt

Akkor én is beállok a rendelők sorába.
Lehet zaklatni rendeléssel :)

(#47117) RVR400 válasza mdav88 (#47106) üzenetére


RVR400
veterán

Az a baj, hogy itt mindenki olcsóbban akar megvenni egy Kínából rendelt bontatlan telót 1 napon belül, mint amennyiért meg tudja magának rendelni úgy, hogy szarakodna az árkereséssel, a megbízható hely kiválasztásával, ki kellene várnia a szállítási időt (2 hét-2 hónap), valamint vállalni kellene a vámkezelés kockázatát, továbbá bármikor benne van, hogy hibás a telefon, amit kap, és akkor visszaküldés, stb.
És ugye akkor a pénze sem áll benne hetekig, hónapokig.

[ Szerkesztve ]

(#47118) Gwent1 válasza codeine (#47115) üzenetére


Gwent1
tag

melyik android van rajta 4.0.4 vagy 4.1.1 ?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 5 global

(#47119) codeine válasza Gwent1 (#47118) üzenetére


codeine
csendes tag

Helló!

hát nincs a kezemben, de 4.0.3 emlékeim szerint.
igazság szerint nem számít, bármilyen 4-es verziós magyar rom jöhetne..

köszi előre is :K

(#47120) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Egy kis megerősítésre lenne szükségem.
Adott az asszonykám Star S9920-as telefonja MTK6577-es chipsettel, rootolni szeretném, ez alapján a leírás alapján mehet ugye!?
A leírásban ami nem világos, az az 5-ös pont. Értem, hogy nem kell jelszót megadni, de mit csinál ez a restore pont!? Ha jól gondolom, akkor rootolás közben visszaállít mindent gyárira, előtte csinál egy backupot a meglévő rendszerről, és azt állítja vissza!?

szerk.: A pc-re fel kell tenni az mtk6577-es drivert is gondolom, nem elég, ha a 6589-es driver van fent :F

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#47121) Tigyi78 válasza bakterka (#47111) üzenetére


Tigyi78
tag

ez a kapitány nekem is szimpatikus, haipai n7889-et használok több mint egy hónapja, teljesen meg vagyok vele elégedve, de ha váltanom kellene, lehet én is ezt venném, mert kisebb mint a többi 6colos. meg 2/32 memória fhd.

(#47122) Gwent1 válasza codeine (#47119) üzenetére


Gwent1
tag

holnap csinálok egy magyrítást Neked és felteszem valahova ftp vagy dropbox cwm recovery kell hozzá az van rajta?

Xiaomi redmi note 5 global

(#47123) codeine válasza Gwent1 (#47122) üzenetére


codeine
csendes tag

ÓÓóóó...Nagyon köszönöm előre is!

CWM recovery van rajta (5.5.0.4 asszem)

(#47124) RVR400 válasza ccs2929 (#47120) üzenetére


RVR400
veterán

A framaroot szó nélkül megy rajta, nem kell pontozgatni. :)

Szerk: Felteszed a telóra és futtatod.

[ Szerkesztve ]

(#47125) ccs2929 válasza RVR400 (#47124) üzenetére


ccs2929
senior tag

:F most egy pillanatra rákerestem, ahhoz kell cwm is!?
Esetleg valami leírás róla, lesz időm rákeresek, de most sajna nem nagyon van.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#47126) instantwater válasza ccs2929 (#47125) üzenetére


instantwater
addikt

Framaroot programot letöltöd az XDA ról (GOOGLE: framaroot xda)
Ez egy sima APK program.
Felteszed, kattintasz a benne levő egy darab gombra, restart, és kész is.

(#47127) ccs2929 válasza instantwater (#47126) üzenetére


ccs2929
senior tag

Köszi, közben megtaláltam az xda-s oldalon, leszedtem az 1.6.0-ás verziót, majd du. kipróbálom. Esetleg személyes tapasztalat van róla /nem csak neked, mástól is jöhet/, nem szeretném téglásítani az asszony telóját :P

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#47128) doongoo válasza Tigyi78 (#47121) üzenetére


doongoo
addikt

ZOPO-t csak ajánlani tudom

(#47129) instantwater válasza doongoo (#47128) üzenetére


instantwater
addikt

ZOPOt csak ellenjavallni tudom :(

(#47130) Tigyi78 válasza instantwater (#47129) üzenetére


Tigyi78
tag

:)

esetleg aki konkrétan ezt a típust használja? gondolom olyan nincs.

(#47131) Tothgera30 válasza CoolBoy323 (#47092) üzenetére


Tothgera30
Ármester

CoolBoy323, cappa72: Köszi a választ. Sima G3 lett. Lesz valami hátrány hogy nem G3S lett választva.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47132) vegyszer válasza Tothgera30 (#47131) üzenetére


vegyszer
addikt

Négy mag helyett kettő. Minimális olcsóságért cserébe. Nekem inkább a 4 magos kéne, ha egyszer el akarom majd adni, az a 15$ megtérül... Kamatostól

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47133) Tothgera30 válasza vegyszer (#47132) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azért ez erős túlzás, itthon is csak 5k különbség van közte, ha meg majd el akarom adni akkor forintokat fog érni, tehát ott már tök mindegy, mivel mindenki az újat/jobbat fogja venni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47134) citkar válasza Tothgera30 (#47133) üzenetére


citkar
addikt

De ha azt nézzük, hogy újabb hardware, ami nem csak jobb teljesítményt, de (nekem úgy tűnik) gazdaságosabb fogyasztást is nyújt szerintem bőven megéri a plusz 15 USD-t.
De persze kinek mi...

(#47135) RVR400 válasza ccs2929 (#47127) üzenetére


RVR400
veterán

Konkrétan a legújabbat szedtem le a múlt héten, és azzal rootoltam az S9920-at. :)

(#47136) bakterka válasza instantwater (#47129) üzenetére


bakterka
tag

Ezt kifejthetnéd bővebben is!Miért nem ajánlod a ZOPO-t?

(#47137) Tigyi78 válasza bakterka (#47096) üzenetére


Tigyi78
tag

99,8% magyar nyelv. kb 6 db angol szó van az enyémben.

(#47138) zalman90 válasza Tigyi78 (#47137) üzenetére


zalman90
őstag

zte v967s is ilyen ....

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47139) bakterka válasza Tigyi78 (#47137) üzenetére


bakterka
tag

Köszi!Akkor az jó!
Hat szóval még megbirkózom! :D

(#47140) Tothgera30 válasza citkar (#47134) üzenetére


Tothgera30
Ármester

[link]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47141) Male


Male
nagyúr

Sziasztok!

Star x26i-hez lenne szükségem egy kis segítségre... bár lehet, hogy általános inkább a megoldása :F

A lényeg, hogy egyik napról a másikra valami elromlott a hangnál. Telefonálás közben nem hallom a másik felet, csak ha max hangerőre nyomon, és akkor is leginkább csak valami recsegés van...
Ha headsetet használok, akkor továbbra is minden oké, jól hallom a másikat. Ha valami filmet, játékot indítok, annak a hangjai szintén rendben vannak (bár lehet, hogy ezek a hátsón szólnak :F )

Elképzelhető, hogy a zsebemben állítódott el valami (küldtem egy SMS-t is így a napokban :DDD ).

Ez mégis mi lehet? Valami szoftveres gond, vagy az első hangszóróval történt valami?

(#47142) instantwater válasza bakterka (#47136) üzenetére


instantwater
addikt

Keress rá a topikban.
C2 vel nagyon nem voltam jóban, és a ZP810 sem volt valami nagy szám.
Itt most az összeszerelés minőségét kell érteni, mert hardverben mindkét teló király volt, csak az összeszerelés, minőségellenörzés hagy némi kivánnivalót maga után (s)zopóéknál.
Nekem a zopo sz*pó...

Én csak THL-t, Lenovot, vagy ZTEt fogok venni.
De inkább első 2,

Najó leírok egy pár dolgot, hogy ne kelljen keresgélned:
C2 ghost touch(ugrál az érintőképernyő), a kapacitív gombok világítása is tré volt, a hangszórója is torzan szólt telefonálás közben, újraindításkor 30% ugrott az akkuból, meg ilyen apróságok...
Most hallottam egy C3 ról, hogy a 16 gigás tárhelyből csak 1,2 látszik, olyan mintha 4 giga rom lenne csak benne, holott olyan modell nincs is...

[ Szerkesztve ]

(#47143) wyattthoearp válasza instantwater (#47142) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Ezek mindegyikét megoldották a frissítések. A c3-nál pedig a tárhely törlése segít, aztán jó lesz. (Na jó a gomb háttérvilágítást azt nem, de a fehérnél az is nagyon jó)

[ Szerkesztve ]

(#47144) bakterka válasza instantwater (#47142) üzenetére


bakterka
tag

Köszi!

(#47145) citkar válasza Tothgera30 (#47140) üzenetére


citkar
addikt

Személy szerint nekem csak négy magos volt, így saját tapasztalatom nincs, de egyes fórumtársaknál megfordult mindkettő, én az ők tapasztalatait tolmácsoltam. Ha téged ez az egy meggyőz, vásárold meg nyugodtan, rossz vételnek az sem mondható (bár többek szerint van jobb is).
Én nem szívesen beszélek rá senkit semmire, mert ha valami tetszik valakinek, vegye azt, még akkor is jobban örülhet neki, ha kevésbé modern, praktikus stb...

(#47146) instantwater válasza wyattthoearp (#47143) üzenetére


instantwater
addikt

Melyik tárhely törlése, és honnan?
Én gyári visszaállításra gondoltam.
Köszi

A frissítésekről csak annyit, hogy az engem nem vigasztal, hogy veszek egy használhatatlan telefont, majd hónapokkal később kijön egy frissítés.
Addig mit csináljak vele.
Nálam a zopo sz*pó.

[ Szerkesztve ]

(#47147) wyattthoearp válasza instantwater (#47146) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Beállítások / tárhely / telefon memória törlése.
Nem muszáj factory reset.

(#47148) doongoo válasza instantwater (#47142) üzenetére


doongoo
addikt

- nálam semmi ghost touch (érintőkérnyő ugrálás) nincs
- a gombok világítása valóban gyenge, de ez nekem nem szempont, Galaxy S2-n alapból kikapcsoltam (itt is keresem a kiapcsolás lehetőségét), mert úgyis tudom, melyik hol van és mit csinál
- hang telefonálás közben nálam teljesen OK, megkockáztatom, jobb, mint az S2 hangja
- semmi akku % ugrálás nincs nálam

Lehet, hogy kifogtál egy rossz darabot, vagy az újabb szériáknál esetleg javítottak a dolgokon

A C3 témához: valószínűleg a romfrissítés után nem volt meg a szükséges memóriatörlés, ami ahhoz kell, hogy a megfelelő tárhelyet jelenítse meg (fórumokon írják a megoldást, csak rá kell keresni)

(#47149) falijja válasza doongoo (#47148) üzenetére


falijja
őstag

Helló látom zp980-at használsz írnál róla pár sort hogy a kijelző mit alakít más típusokhoz képest/ összehasonlítva....fényerő színkezelés...stb.?

(#47150) doongoo válasza falijja (#47149) üzenetére


doongoo
addikt

hát ebben csak laikus vagyok, nem szakértő:

Galaxy S2-höz képest a színek sokkal természetesebbek nekem, a fényereje talán gyengébb annál, de csak emlékezetből írom, nem hasonlítottam össze a kettőt egymás mellé téve a napon Lehet, hogy a ZOPO erősebb, ezt még azért egyszer megnézem pontosan. Fényerőt a maximumra tolva olvasható napon is (annyira, mint bármelyik más) Ami a ZOPO-nál érdekes: automata fényerőn nem húzza fel soha a maximumra a fényerőt még a tűző napon sem (ezt manuálisan lehet megtenni). A felbontását nem érdemes hasonlítgatni, mert a Full HD szemben bármi gyengébbel mindent ver :)
A fekete a TFT-n persze nem olyan mint az Amoled

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.