Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138351) azozo válasza Ájvé (#138350) üzenetére


azozo
senior tag

Leere 3 is van dupla kamerás /olyan van nekem :) / snapi 652es b20-as de mostanában ilyet nem látok ...

(#138352) zagloba válasza Ájvé (#138350) üzenetére


zagloba
aktív tag

A kolléga az 526-ra gondolt! Az olcsóbb és Snapdragon van benne a b20 mellett! A 6xx-as MTK-s!
[Leeco Le 2 526]
Igaz most 110 $ ( én februárban 80$-ért vettem ) EU Piority mailt kell választani és áfa mentes a dolog!
Ja és 2 hét alatt a kezemben volt! :)

[ Szerkesztve ]

(#138353) Perennis


Perennis
tag

Sziasztok, nagyon nem jön be ahogyan az EMUI kezeli a dual simet. Volt egy nagyon jó alkalmazás a True Phone 1.7 de a Google törölte az áruházból ezért nem merem használni.
Tudtok ajánlani valami olyan alkalmazást ami jól és könnyedén kezeli a dual simes hívásokat?

(#138354) ZoleeWolf válasza Perennis (#138353) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Hm, ha nem írod nem is vettem volna észre, hogy már nincsen a True Phone...
Pedig már régóta ezt használom, jelenleg is ez van a telómon.
Az XDA-n valami olyasmit láttam ezzel kapcsolatosan, hogy a Google új szabályai nem engedik, hogy a hívások, és az SMS kezelését más progi végezze mint a gyári alapértelmezett...
Ez egy újabb korlátozás mint a hívások rögzítésének tiltása a GDPR miatt?

(#138355) mobilizmo válasza Perennis (#138353) üzenetére


mobilizmo
addikt

PixelPhone Pro-t próbáld ki.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#138356) Luissimo válasza Graphics (#138299) üzenetére


Luissimo
veterán

használtál már (vagy láttad azt az embert aki látott olyat aki ULEFONE POWER3 vagy POWER3s-t használ?

Mert én igen.
egészen közelről ismerem magamat :))

Szuper telefon, mindent tud, amit kell, több mint 6000mAh akku, 2-3 naponta töltendő, nagy memoria, (4-6 giga ),
remek a fogása,
szerintem kár samsung J5, J6-ért ennyi vagy ennél több pénzeket kiadni, J5-öt használ a nejem, de mellette szánalmas.
,
azért nem írom, hogy nem cserélném le egy quikitel-re, mert azt (nemtom melyik tipust) használta már a kollégám, nem nagy megelégedésére és csak néhány hónapig.

Aztán rájött, hogy 50-60-70 ezerért remek telefont lehet venni az ulefone-tól.

nemvagyok a reklámemberük, csupán a tapasztalataimat irtam le...

(#138357) Perennis válasza mobilizmo (#138355) üzenetére


Perennis
tag

Köszi, kipróbálom.

(#138358) Perennis válasza Perennis (#138357) üzenetére


Perennis
tag

Sajnos ezt sem találom a play áruházban.

(#138359) Ájvé válasza zagloba (#138352) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem írta hogy melyik széria, ezért írtam 6-at. MTK Le Ecookban nincs B20, ezt írtam én is. Jó hogy nekem ajánljátok, de nekem nem kell, én is reagáltam egy hsz-re, annál jobb a Le Eco azért írtam.

Luissimo:
Sok sikert hozzá (Ulefone), én soha nem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#138360) Graphics válasza Luissimo (#138356) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát az már nem az én gondom :D Használd sokáig, majd kérünk élménybeszámolót.

Én nem adnék érte pénzt. Ezen az áron kapok olyat, ami jó minőségű és ismert is...

Egy ulefone az ulefone marad örökre.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#138361) Luissimo válasza Graphics (#138360) üzenetére


Luissimo
veterán

nemtudom mi a nemtegondod, de ez már nem is az éngondom :)

Éppen azt teszem, amit javasoltál, HASZNÁLOM, már több mint másfél éve, gondnélkül.

Vegyél 50 000 jó magyar forintért "jobb és márkásabb" (?) telefont, mint a Power3s.
mond már egykét példát, de a speckókat hasonlitsd össze mindenképpen.
És használd fullban 3 napig töltés nélkül.
Valójában nincs rajta fülesjack, ez van akinek hátrány, nekem nem, mert kékfoggal hallgatok zenét.
Ja és van egy dedikált zene chip benne, ami a hangminőséget emelei.
nemtom te mithasználsz, qukitelt vagy Dogit, ezeket a specifikációkat 50 rugóért ?
mutass csak egy hasonló ár/érték arányú telót.

nemmondom, hogy nincs jobb, csak nem volt kedvem dupla-tripla ennyit adni érte.
Megtehetném, de elvből nem.

[ Szerkesztve ]

(#138362) Graphics válasza Luissimo (#138361) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mint már mondtam, használd :)

Többet én nem mondtam ezügyben. Az, hogy én nem venném, legyen az én bajom. :)

50 ezer forint kézbe, az tök jó. Más az elképzelésem, ez nem gond szerintem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#138363) fudi2002 válasza Luissimo (#138361) üzenetére


fudi2002
veterán

Van más is ami tudja ezt. Ha kérsz screenshotot 3 napos 11óra sotos 1,5 éves akkus Redmi note 4ről. De igaz nem 50 volt. Nettó 40 :)
Tudom vkinek nem fontos, nekem alap hogy 4pda és xda szarásig legyen romokkal hozzá, nagy közosségi támogatással. A redmi teljesíti, az ulefone nem. Kinek mi fontos, de van élet 50 körül, és igen márkásabb.

Nem támadás, csak vélemény, kezeld úgy légyszi.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#138364) mazda83 válasza Zeki (#138346) üzenetére


mazda83
csendes tag

Mitől lenne jobb?
A leecoban sincs b20, 3/32gb és 3000akkuja van,ráadásul x20 proci ami gyors ,csak nem takarékos. Ha jól tudom

(#138365) mazda83 válasza Ájvé (#138347) üzenetére


mazda83
csendes tag

végül rendeltem 1et red színben...
Az oka:
márka
aksi
proci
439 snapiról még nem hallottam,de utána olvasva 12nm készült a lapka,gondolom nem lehet rossz a fogyasztása
Felkínálom az asszonynak,hogy övé lehet ha tetszik neki....4a váltaná vele

(#138366) Luissimo


Luissimo
veterán

Egészségetekre
Mindenki azzal szív, amivel akar szerintem, ez legyen a végső szó.

mindenesetre, sose mondj véleményt arról , amit még nem próbáltál, kóstoltál, szagoltál ...

a kategóriák nem ugyanazok.
a SZÉP, az, ami érdek nélkül tetszik, gondolom ez az alapvetés mindenkinek ismert.
ez lehet egy objektív kategória.

A JÓ?
no az egy más kategória, az szubjektív.

a végeredmény ugyanaz --> mindenkinek más a szép és más a jó

ennyi, békevan

(#138367) Ájvé válasza mazda83 (#138365) üzenetére


Ájvé
veterán

Sok sikert hozzá, írhatnál pár sort majd. Főleg hogy mennyire lokalizált vagy kínai, van Google Play stb meg persze milyen a készülék (minőség, hardver stb).

[ Szerkesztve ]

(#138368) svgyula válasza mazda83 (#138365) üzenetére


svgyula
addikt

Vigyázz vele, mert veszélyes terepre léptél! Ha nem válik be az lehet válóok is :D Az a dolog nem mindí váálik be, hogy "kicsit sz@r de neked még jó lesz" :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#138369) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Galaxy A50 a következőt produkálja :

2 kártyával használva (mindkettő telenor) a telefont egyszerűen nem megy a mobilnet.
A SIM-kártya-kezelő beállításaiban a céges (SIM1) kártyára van állítva a hívások meg a szöveges üzenetek. A saját kártyára (SIM2) pedig a mobilinternet (amin korlátlan a net).

Próbáltam SIM1 Vodafone, SIM2 Telenor kártyával ugyanez a helyzet.

Ha kiveszem a céges kártyát a SIM1 helyéről megszűnik a probléma, hasít a net a SIM2-n.

Másnál is jelentkezett a probléma? Mik a helyes beállítások ?

Köszönöm.

(#138370) Luissimo válasza Csocsesz75 (#138369) üzenetére


Luissimo
veterán

ha két kártya van benne, akkor egyes az alapértelmezett4G-s NET-es SIM szerintem.

milenne ha fordítva tennéd be?
semmi nem változna, csak lenne mobilneted.
Azt még nempróbáltad?

(#138371) Csocsesz75 válasza Luissimo (#138370) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Azt is próbáltam, nem jó.

(#138372) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok !

Édesapámnak van egy Nokia 5.1 -es telefonja . Értesítő LED sajnos nincs a telefonon . Azt szeretném villogjon a kijelző vagy valami ilyesmire gondoltam .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#138373) asdf_ válasza pècsimunkás (#138372) üzenetére


asdf_
veterán

(#138374) pècsimunkás válasza asdf_ (#138373) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#138375) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Xiaomi Note 5 pro 4/64 helyébe keresnék másik telefont.
6/64, esetleg fölötte. Fenti masina sok képpel a tárhelyen (~2200db) képes rettentő mód belassulni néha. Elég idegesítő tud lenni.
Méret, minőség, kijelző, teljesítmény, üzemidő ~ekkora, vagy nagyobb.
Legalább 5 pro minőségű képek.
Keret, 100.000ft
Hazai vásárlás
Magyar garancia.
Rootolni, főzőcskézni nem szeretnék.
Belakni, használni.

Mi8 lite, Mi A2, Pocophone F1 eddigi esélyesek, utolsóról sokat nem hallottam, igaz, nem is volt annyi időm, hogy átrágjak sok tesztet.
Köszönöm! :R

(#138376) Somatom válasza t.imi (#138375) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy mi köze a fényképek számának a belassuláshoz. Hacsak a teló nem szinkronizál, vagy készít bélyegképeket ész nélkül. Készíts egy új könyvtárt, tegyél bele egy .nomedia fájlt és tedd át oda a képeket, majd töröld a galéria alkalmazásban a bélyegképeket!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138377) Zeki


Zeki
nagyúr

Talán a legolcsóbb nem noname, de jó telefon Kínából:
ZTE

(#138378) nyisziati válasza t.imi (#138375) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia!
Készítettem egy keresést a szempontok alapján, csak a Poco F1 maradt fönt, a másik két kiszemelt gyengébb teljesítményű. (illetve van még Lenovo, Umidigi, Asus, nem tudom, érdekelnek-e; gyaníthatóan itthon nem kapni őket). Van még Xiaomi Mi Note 2 a listában, használtan, jó állapotban megéri, de mostanában nem láttam a Hardveraprón. Akinek van, nehezen válik meg tőle. :))

Ezeken kívül még komoly esélyes lehet a Samu A50. Samoled kijelző, jó apertúra, jó üzemidő.
Az ujjlenyomat-olvasóját viszont nem dicsérik.

Itt egy összehasonlítás a háromról.

(#138379) Cyborg válasza t.imi (#138375) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha a kamerát, és az árat helyezed a fő szempontok közé, akkor Mi A2. A Mi A2 Proci egyforma a Mi 8lite-tal, a Pocoban a tavalyi csúcs proci van, de a kamera ugyanaz,
mint a Mi 8 Liteban, viszont a MI A2-ben még attól is jobb van.

(#138380) t.imi válasza Somatom (#138376) üzenetére


t.imi
addikt

Igazad van, rosszul fogalmaztam, a kamera, album áll meg néha.
Kamera pl 2-5 mp nagy feketeség, utána ~2-8 FPS élőkép. Kb 10 mp után már működik. Ugyanígy az elkészült képek visszanézése kamera alkalmazásban.
Időnként, mikor az albumot nyitom meg, hasonló a végeredmény.

(#138381) nyisziati válasza t.imi (#138380) üzenetére


nyisziati
veterán

Mondjuk ez szoftverhibának néz ki. Első körben én kipróbálnék egy-két másik kamera és galéria appot, aztán ha ez nem segít, akkor megnézném, van-e OS alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#138382) svgyula válasza t.imi (#138380) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én első lépésben lementeném az összes képet és csak azokat hagynám fent ami nagyon muszáj. Egyik telefon sem "mindenható" egyszerűen nem erre találták ki sem a szoftvert sem a hardvert! Eljuthatsz arra a pontra, hogy megdöglik/feladja a tárhely és akkor mindegy mennyi kép volt rajta az mind megy a levesbe!
Minden telefonnak van egy korlátja az írás-olvasás terén ezek nem HDD-k. A gyengébb "márkák" ezért adják fel hamarabb. Az átlag 2év a gyengébbeknél ez max 2év onnan minden perc ajándék persze, ha a akku együttműködik.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#138383) Somatom válasza svgyula (#138382) üzenetére


Somatom
veterán

Tök mindegy, hogy PC, vagy teló, HDD, vagy mikroSD. Amelyik adat csak egy helyen van meg, az tulképp olyan, mintha nem is létezne. Semmi baj sincs azzal, ha sok kép (vagy, bármilyen más adat) van egy telón. Csak legyen róluk biztonsági mentés!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138384) svgyula válasza Somatom (#138383) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! De pont azzal van a baj! Az a telók nagy részénél csak egy placebó, hogy xGB a tárhely! Ahhoz, hogy ezt megfelelő sebességgel lekezelje a rendszer kell megfelelő minőségű(nem mennyiségű!) tárhely és GPU/CPU teljesítmény is! Nos ehhez az "occó" telefonok nem telefonok! Amúgy az ismerősöm tavaly szeptemberben vett motorola g6 telója kint az usa-ban megadta magát. Pont az történt vele amit feljebb írtam! Az akkor 300$ volt. Mivel a garanciát meg kellett volna ez felett plusz pénzért venni, ami nem történt meg. A javítás költsége több lenne mint a telefon eredeti értéke. Tehát mentés és tehermentesítés ajánlott az "occó" telefonoknál.
Ja és még egy fontos dolog! A plusz tárhely sebessége is pofán vágja a telefon sebességét. Tehát ha valaki úgy vásárol SD kártyát, hogy az árat nézi mert az "occó" a jó, az ne csodálkozzon semmin ami az után jön!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#138385) Somatom válasza svgyula (#138384) üzenetére


Somatom
veterán

Egy drága teló is elveszhet, vagy megsérülhet és akkor oda a rajta levő adat. Tök mindegy, hogy olcsó, vagy drága a teló, biztonsági mentés mindíg kell. Ami a sebességet illeti, a hardverösszetevők nem változnak a használattól. A belső tárhely csatolójának buszsebessége nem lesz lassabb a használattól. Az átviteli képesség amúgy is lényegtelen statikus tárolásnál. Ha a galéria nem szkennel, vagy szinkronizál ész nélkül, akkor tök mindegy, hogy hány képet tárol vki a telóján.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138386) nyisziati válasza Somatom (#138385) üzenetére


nyisziati
veterán

Többezer kép szerintem sok egy átlagtelónak. Annyit én biztosan nem tárolnék rajta. Az adatok elérési ideje drasztikusan tud nőni ilyen mennyiség elérésekor.

Inkább föl kéne pakolni a Google Drive-re és onnan lehívni, ha kell, a telón meg max. a tizedét tartani.

(#138387) aprokaroka87 válasza nyisziati (#138386) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A google drive tudomásom szerint sima "megnézés" esetén letölti egy ideiglenes tároloba, majd onnan olvassa ki a rendszer.
Tehát semmivel sem gyorsabb.

Normál esetben azért van a gyorsitótárazás hogy gyorsabban töltse be legközelebb.

(#138388) Somatom válasza nyisziati (#138386) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs különbség, hogy egy képet tárolsz, vagy ezret.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138389) svgyula válasza Somatom (#138388) üzenetére


svgyula
addikt

Ebben ne legyél biztos! A tárolás lehet csak kis mértékben lassítja a tárolót DE a kezelendő adatok mennyisége már nagyon nagy mértékben lassítja az egész rendszert és nem csak a galéria alkalmazást! Ugyanis a rengeteg, adott esetben több MB file beolvasása még bélyegek esetén is megrántja a rendszert! Tudod a képek-videók megjelenítése nem véletlenül akkora teljesítmény igényű feladat. Minden egyes kép megjelenítéshez a kijelzőhöz át kell méretezni a képet, a nagyítás mozgatás, váltás meg is tudja rogyasztani a mai amúgy is túlterhelt rendszert. Nálam az op rendszer üresen is több mint 10GB ebből a memóriában tanyázik minden indítás után ~2,5-3GB vagyis ezeket írni és olvasni majd visszaírni(változás esetén) is kell.
Szerinted ez mekkora hardverigényű feladat? Már elmúltak a kisigényű droidos idők amikor még elfért az egész rendszer 1GB memórián és a 2GB tárhelyen. :N Ma már nagyobb hardveres igénye van mint a windows-nak.
A mentés az alapfeladat abban nincs is semmilyen eltérés a véleményünk között. DE én soha nem a telón tárolom a képeket max az aznapi meló igazoló képeit. Pedig lenne hely akár 10e db képre is de minek is legyen a telón?
Ez alapján felesleges telefont keresni! A 64GB-os teló szabad helyén elfér akár 4-5 óra FHD videó is, de ugye azt is le kell menteni valahova. Ha valaki elmegy kirándulni olyan helyre ahol nincs mobil net, x hétre akkor meg vigyen 2db sd kártyát pluszba akár a pénztárcába van a telefon tokba(ha elveszti legalább valaki jól járjon vele :P ). Hazaérve meg mentés, mentés, mentés, takarítás. Ezzel a probléma megoldva...............

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#138390) Somatom válasza svgyula (#138389) üzenetére


Somatom
veterán

A tárolás és a használat nem ugyanaz. Olvasd el, hogy mit javasoltam korábban! A DCIM helyett egyedi mappák és azokban .nomedia fájlok. Akkor a rendszer nem szkenneli, de attól még fájlkezelővel elérhetőek az ott tárolt képek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138391) aprokaroka87 válasza svgyula (#138389) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért én azt gondolnám hogy a mai többmagos cpu-k és erős gpu-k esetében nem kéne hogy gondot okozzon egy kép átméretezése.

(#138392) t.imi válasza nyisziati (#138378) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm! :R
Totál nem vagyok képben már a telefonokkal, pláne duál rendszerben.

Cyborg ezt is köszi, főleg a kamerák miatt :)
Meg mindenkinek, így már mondhatni értem, mitől is akad meg néha az egész.

Sajnos sok kép készül, rengeteg marad is törlés helyett.
Munka, plusz magán célra egyaránt.
Mailban elküldöm, aztán nem találják (?) így hamar elő kell ásni.
Emiatt van galériában minden.
A nomedia megoldás lenne, így viszont dátum szerint jobban látom.
Jó proci és minőségi belső tár kell(ene)
Itt figyel 1 P20 pro, annyit számomra nem ér, hogy 130k álljon benne és a cég képei.
F1 jó alternatíva 100 környékén. Mondjuk felé cég, fele magánra még az is sok szerintem

(#138393) svgyula válasza aprokaroka87 (#138391) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nos igazad is lenne ha(?) a képek felbontásai megálltak volna a fejlődésben, DE nem! Ugye egyre jobb, nagyobb, részletgazdagabb, képeket készítenek a telók és bármilyen hihetetlen ezeket lekezelni nem egyszerű.
Nem véletlenül kísérleteznek a kamerába épített memóriával mert az lenne a puffer a készítéshez. Jó ezt a célhardvereknél(fényképezőgép) fejlesztik de akkor is jelző értéke van a hardverterhelés szintjére.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#138394) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Anyámnak néznék új telefont a Xiaomi 1 helyett, a kiszemelt egy Redmi Note 7 4/64 lenne. A kérdésem az lenne hogy megvehetem szerintetek a turbado.hu oldalról 2 év garival?

Esetleg más opció 70eFt körüli limittel 2 év garival?

Előre is köszönöm!

És most egészen más:
Én beállítottam az otthoni NAS-on egy könyvtárat, telefonon pedig a SMBsync2 programot így minden éjjel szinkronizálja a fénykép könyvtárat. Ha netán behalna a telefon meglegyenek a képek.

[ Szerkesztve ]

(#138395) Primary92


Primary92
senior tag

Ugyan pár hete kérdeztem a BV9600 Pro felől, de felteszem a kérdést:
Van valakinek személyes tapasztalata a készülékkel?

(#138396) motoflug válasza Zeki (#138377) üzenetére


motoflug
őstag

Ő tudja a MirrorLinket? Nem találtam infot róla. :R

(#138397) Zeki válasza motoflug (#138396) üzenetére


Zeki
nagyúr

passz.

(#138398) nimfas válasza Zeki (#138377) üzenetére


nimfas
addikt

" 4G: FDD-TLE: B5(850)/B3(1800)/B1(2100)/B7(2600)
TDD-TLE: B39(1900)/B40(2300)/B41(2500)/B38(2600)"

B20 NINCS ha valakinek fontos lenne....

(#138399) Beni2360 válasza nimfas (#138394) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi jó kis app SMBsync2 .
Fel is raktam de az SDCARD-t nem érzékeli nem csatlakoztatottnak írja, holott arra menti a képeket a teló. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#138400) nimfas válasza Beni2360 (#138399) üzenetére


nimfas
addikt

Örülök, hogy tetszik a program! Próbáltad "mountolni" programon belül? Az a helyzet hogy a Note 5-ömben jelenleg nincs SD kártya, 2 sim van benne (1 beszéd flottás és egy korlátlan netes flottás). Jelenleg elég a 64GB belső tárhely. Szóval ezzel kapcsolatban érdemben nem tudok segíteni. De elvileg működnie kéne :)

Szerk:

"WHAT'S NEW
2019-04-19 Ver1.98
-Improved the Write permission of SDCARD/USB media in Android 7 or higher."
Van engedélye a programnak az SD-hez?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.