Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77051) lolchief70 válasza Dr.NX (#77050) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi szépen. :R
Kipróbálom és visszajelzés.
Neked is van, vagy volt mipad 2?

(#77052) Dr.NX válasza lolchief70 (#77051) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Nincs, csak gondoltam keresgélek. :)

Elfogadom a sütiket.

(#77053) lolchief70 válasza Dr.NX (#77052) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi. :R
Nagyon keveseknek lehet ilyen táblagépe, mert még saját topikja sincs.

Amúgy ha elrontanám a gépet ROM csere során, tudtok valakit ajánlani aki helyre tudja hozni?
Természetesen nem ingyen gondoltam hanem szervízdíj ellenében. :)

(#77054) cidalain válasza lolchief70 (#77053) üzenetére


cidalain
veterán

miui.hu/forum
itt gyülekeznek a hozzáértők, reg után használható a fórum, és van segítség is, szoftver is, tippek-trükkök is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77055) Dr.NX válasza lolchief70 (#77053) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

A Wayteq-esek talán már láttak egy-két Xiaomit. ;)

Elfogadom a sütiket.

(#77056) lolchief70 válasza cidalain (#77054) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi.
Regisztráltam már két éve oda, de nem nagyon pörög a miui.hu fórum.
Olyan mintha mindenki megszabadult a Mi Pad-jaitól.

WayteQ szervizet megkérdezem, biztos ami biztos.

(#77057) cidalain válasza lolchief70 (#77056) üzenetére


cidalain
veterán

mondjuk nem egy mai csirke már, sosem volt igazán széleskörben itthon elterjedve. A telókkal ellentétben nem forgalmazta itthon egy nagy bolt sem, úgy rémlik csak kintről lehetett megvenni, stb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77058) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

használt már vki képernyősötétítő appot? a tab A-ban bőven van tartalék, este feleennyit is fogyaszthatna a képernyő.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77059) bigsee válasza t72killer (#77058) üzenetére


bigsee
addikt

A Lux-ot még a Tab S 10-en. Inkább szemkímélési célból, mint fogyasztáscsökkentőt...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#77060) t72killer válasza bigsee (#77059) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szemkímélés is jó dolog, de nekem a fogyasztás lenne a fő szempont. Az s7 edge után meglepett, hogy milyen szűk tartományban változtatható a vele kb azonos generációba tartozó Tab A fényereje.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77061) lolchief70 válasza cidalain (#77057) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Igen, igazad lehet.
Csak furcsa mert amúgy nagyon jó gép.
Volt pár androidos táblagépem, ezt szeretem közülük a legjobban. :DD

(#77062) cidalain válasza lolchief70 (#77061) üzenetére


cidalain
veterán

En most az uj MiPad-en gondolkodtam el. 300 dollar korul el lehet hozni, akcioval, esetleg pontokkal lemehet ez akar 250 korulre is. Megvarom mik az elso visszajelzesek, de papiron eleg jol mutat.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77063) t72killer válasza cidalain (#77062) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az LTE verzió nem tudja a B20-as csatornát, az LTE nélküliben meg nincs GPS:(

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77064) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Autóba milyen tabletet ajánlotok? 8-10 col környéke, jó kipminőség, nagy fényerő, ár 80k-ig. Gyereknek mesenézéshez. Füles kimeent legyen. Android vagy windows-os is jó. Autóba anyóüsülés háttámlára tartó is kéne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#77065) Zolás


Zolás
addikt

Sziasztok.
Anyukámnak keresek netezős, csak wifis tabletet. Szereti a híreket olvasni, kiskutyás videókat nézni, semmi játék, meg komolyabb nem lesz. Tudtok ebben segíteni, melyik lenne a megfelelő? Leginkább új, vagy nagyon keveset használtra gondoltam 40 körül.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#77066) cidalain válasza t72killer (#77063) üzenetére


cidalain
veterán

Otthonra nem kell egyik sem ;)

(#77065) Zolás
Lenovo tab4 8
Huawei mediapad T3 8

(#77064) Winner_hun
Huawei Mediapad M3 8 Lite
Samsung SM-T580 (ugyan ez regebbi, kevesebb a ram, viszont 10-es fullHD, nagyon jo kijelzovel, nagy fenyerovel - mesenezeshez memoriakartyarol nem indokolja az ennel erosebb hardvert, viszont a jo kepernyo muszaj...)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77067) t72killer válasza cidalain (#77066) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Otthonra nem kell egyik sem"
jogos:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77068) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Elnézést kérek ha rossz helyre írok kérdéssel kapcsolatban!

Gyerkőcnek van egy Samsung Galaxy Tab 3-a, kb 3-4 hónapig be se volt kapcsolva,tegnap elővettük de bekapcsolásnál bejön a Samsung felirat, és onnantól megáll az egész, Hard resetet próbáltam, de akkor se jó, az aksi melegszik ha sokat van töltőn, ez régebben nem volt így, szerviz még nem látta, de mielőtt elvinném ha van rá lehetőség én is megnéznék pár dolgot, mit lehetne még vele csinálni? Nem akarok rá sokat költeni mert inkább veszek másikat, csak hátha valami kicsi gondja van Köszönöm előre is! :R

(#77069) lolchief70 válasza cidalain (#77062) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Én is szeretnék egy Mi Pad 4-et. Csak a verzió a kérdés illetve hogy honnan rendeljem.
A GPS és LTE verzió nálam nem szempont, telefonnal navigálok és arról osztom meg a netet. :DD
Itt van egy elég jó videos bemutató
[link]

Illetve ez egy elég jó teszt:
[link]

AliExpress-en a legjobb az ára, 4/64Gb-os 250$, de onnan még nem rendeltem ilyen értékű terméket.
A Geekbuying-ról most 299$ EU priority Line tréfamentes szállítással.

(#77070) csoszogi válasza Laszmen (#77068) üzenetére


csoszogi
tag

nekem tök más gond volt (lásd itteni régebbi hozászólásom), de kiderült akksi érintkezési probléma volt, mindig újraindult, melgedett stb. Hasonló gond lehet nálad is.

egy próbát megér:

[link]

Igaz én kicsit máshogy fixáltam, csak összenyomkodtam a csatikat kicsit jobban, meg ragasztószalaggal is fixáltam az akksi csatlakozóját az alaplaphoz. A neten biztos van videó róla, hogy kell megbontani a te tableted. Nem vagyok szakember, de sikerült megoldanom, és azóta semmi gond a Samsung tablettel.
Sokszor azt mondja a szervíz, hogy akkucsere, fizetsz és örülsz hogy működik, közbe meg csak kontakthiba az egész..... :)

[ Szerkesztve ]

(#77071) Laszmen válasza csoszogi (#77070) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Most egyenlőre "töltöm" már kb 2 órája ment 3mm a zöld sík(ugye százalékot nem ír) de akkor azt mondod hogy ha kicserélném az aksit akkor elméletileg be bootolna a rendszer? Leszedtem a hátulját(nem volt kutya) az akksi be van betonozva, de csak a csatlakozót szedtem le, majd raktam vissza, látszólag semmi anomáliát nem láttam, szépen le volt ragasztva pluszban, de most még hagyom tölteni pár órát, aztán megpróbálom, ha nem megy akkor megpróbálom a szervizt, de nem szívesen mert még csak köszönök és már 5 ezer ft-ot fizetek...

(#77072) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok! Max 40-50 körül játékra tudnátok ajánlani tabletet? 4G nem kell, csak Wifi!

[ Szerkesztve ]

(#77073) Game-over válasza cadgers (#77072) üzenetére


Game-over
aktív tag

Itthoni beszerzés? Mert akkor szinte csak az van amit látsz az összefoglalóban is, ebben az árban meg max. külföldről lehet még használható gépet venni játékra (pl. Lenovo Tab 3 8 Plus, Teclast T10, de ez már kicsit több mint a keret).

Szerk.: Így kell másodpercre pontosan egy órával később válaszolni :D

[ Szerkesztve ]

(#77074) Bli92


Bli92
tag

Sziasztok!

Kérdéssel fordulok hozzátok.
2-3 hónap múlva szeretném meglepni magam egy tablettel, és még nem tudom hogy milyen legyen (azt se, hogy win vagy droid). Elsősorban használt készülékben gondolkodtam, hogy olcsóbban tudjak hozzájutni egy esetleg 1-2 éves, de jobb minőségű eszközhöz.
Amikre használnám:
- Jegyzetelés (kézírással)
- Filmezés utazás alatt
- AutoCAD (nem túl komplex rajzok, inkább skiccek)
- Ebook olvasás
- Böngészés, stb... alap dolgok

Amennyit szánnék rá (használt):
- 50k +/-10k

Ami nagyon fontos:
- 6+ óra képernyőidő (vagy inkább 7+?)
- 9-10"-os kijelző

Létezik ilyen eszköz? :D

(#77075) t72killer válasza Bli92 (#77074) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nincs ilyen, és nem is lesz 3 hónapon belül. Leginkább:

"Jegyzetelés (kézírással)" vs "50k +/-10k" a probléma. A cerkát használó tabletek pontosan a cerka (és a hozzá tartozó szenzor) miatt úgy 20-30k-val drágábban indulnak a cerka nélküli megfelelőjüknél.

"6+ óra képernyőidő" - ez a feltétel ugye kilövi a használt, öregedő akksival dolgozó korábbi modelleket.

Komoly képernyőidőt amúgy kb csak a Samsungtól kapsz értelmezhető fényerő mellett, ez eléggé behatárolja a lehetőségeket. Amit kb neked találtak ki, az a Tab A S-Pen verziója (P585/580) 3GB RAM-mal, de az alsóhangon 300EUR/90kFt környékén kezdődik, és az LTE (P585) változatot nem is árulják Európában. 3 hónapon belül lesznek új Samsung tabletek, de hóttziher, hogy 80k alatt nem lesz ceruzás verzió. A mostanában kihozott chinatabok is csak akcióban olcsóbbak cerka nélkül.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77076) csoszogi válasza Laszmen (#77071) üzenetére


csoszogi
tag

Én csak mint lehetséges hibaforrást jelöltem meg, hogy érdemes ilyen irányba is kutakodni, utánaolvasni a neten stb...nekünk más típusú tablet van, ott írták ezt az érintkezési hibából eredő különböző problémákat. Pont emiatt a szervizes dolog miatt is olvastam utána.

[ Szerkesztve ]

(#77077) Papcsi98


Papcsi98
csendes tag

Sziasztok ,lenne 1-2 kérdésem.

Van e olyan tablet, viszonylag mostani amin 2 USB lenne ,azaz egy type c vagy mikro ,+még egy valamilyen másik?(láttam valaki írta hogy mostanában nem csinálnak ilyet)

Vagy az megoldható hogy mondjuk egy mikró USB-ről egyszerre töltsön, és adatot is tudjon kezelni ?Vagy ez csak simán rádugnék egy HUB-ot és minden faszán menne?

UI.: Ez a tablet semmiképp ne legyen nagyobb 8"-nél.

Válaszokat előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Realme GT 5G

(#77078) Winner_hun válasza cidalain (#77066) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszönöm, továbbítottam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#77079) fiesta14


fiesta14
tag

hali! nagy gondom van. 1 év állás után elővettem a wayteq xtab-100s készülékem és a logónál megáll. gondoltam felteszem a gyári romot újra (ha jól mondom) de nem találom a mentésem. (pedig direkt eltettem annak idején) a neten meg nem találok olyat ami még élne. nincs valakinek?

(#77080) cidalain válasza Papcsi98 (#77077) üzenetére


cidalain
veterán

8-asnal majdhogynem eselytelen a dolog. Esetleg valami noname-ebb kinai gyartonal talan. 10-esben is csak kinai tabban fordul elo 2 csati (pl pluszban egy teljes meretu USB)

Hubok is problemasak. Pont a toltes es az OTG egyidoben a problema.
Allitolag latott mar valaki olyat akinek a szomszedjanak az apukajanak a baratjanak volt ilyen es tokeletesen mukodott minden egyszerre. Raadasul minden keszuleken gond nelkul. Csak sajna a tipust elfelejtte elkerni. ;)
Szoval elvileg letezik, en meg nem lattam. Es itt a forumban sincs normalisan mukodore tipp, ami tesztelt forumtars altal...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77081) Papcsi98 válasza cidalain (#77080) üzenetére


Papcsi98
csendes tag

:/ gondoltam,de azért mondom egy próbát teszek rá.... Esetleg most így ahogy gondolkodok ,olyan tablet sincs gondolom ami a töltést nem USB-n keresztül oldaná meg, hanem mondjuk külön egy DC csatlakozón keresztül töltené ugye? Esetleg még a vezeték nélküli töltés jutott eszembe (már ha van ilyen tablet ami tudja ezt)?Köszi szépen a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Realme GT 5G

(#77082) t72killer válasza Papcsi98 (#77081) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

windowsos hibrid gép lesz az, amit keresel, azok tudnak ilyesmit. Tabletben esélytelen.
Egyébként ha nem túl nagy mennyiségű adatkezelésről van szó, akkor microSD és/vagy wifi-s kapcsolat, közben meg mehet a töltés.

Amúgy miért annyira fontos az állandó töltés? Ha egy jó akksiidejű tabot veszel, pl samu Tab A-t, akkor elég valószínűtlen, hogy 2napos ciklusnál sűrűbben kellene tölteni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77083) Papcsi98 válasza t72killer (#77082) üzenetére


Papcsi98
csendes tag

Hmm windows-os gép nem hiszem hogy szóba jöhet ,max dual boot. Igazából autómba szeretnék beépíteni fejegység helyett egy tabletet ,így csak android jöhet szóba ,android autó miatt, folyamatos töltés azért kellene mivel műszerfal alá tenném be a tabletet és nem akarom mindig ki be szerelgetni :D illetve csak akkor tölteném mikor megy az autó. Pluszba az USB pedig azért kéne hogy összekössem a telefonommal.

Realme GT 5G

(#77084) t72killer válasza Papcsi98 (#77083) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Telefonnal összekötés wifin keresztül:F?

Némelyik wines gépre fel lehet szuszakolni x86-os droidot, vagy akár linuxot, de ez eléggé adwanced buhera kategória, és semmi sem garantált.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77085) Papcsi98 válasza t72killer (#77084) üzenetére


Papcsi98
csendes tag

Android autót én még nem láttam ,ami wifin csatlakozna (de ez nem jelenti azt, h nem lehetséges)ill. kamera már be van szerelve autóba és az wifin csatlakozik a mostani tabletemhez. De ha nincs más akkor veszek egy nexus 7-et, mivel úgy néztem abban van vezeték nélküli töltés, és úgy megoldható lenne,csak nem tudom mennyire érné meg, ma egy ilyen tabletet venni, mivel nem igen találtam olyan új tabletet amibe lenne.

[ Szerkesztve ]

Realme GT 5G

(#77086) cidalain válasza Papcsi98 (#77085) üzenetére


cidalain
veterán

Eleve vannak 2 DIN autos fejegysegek androiddal. Kompletten igy meg tudod venni.
Kesz beepitokerettel, tekero es kezelogombokkal, nem neked kell befaragni ideoda.
Es hatul szabvanyos iso csati is van, igy tenyleg egyszeru egy kocsiba betenni, ha van 2 racknyi helyed. Igaz ezek kinai csodak, de azert kocsiba szerintem elegendoek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77087) Papcsi98 válasza cidalain (#77086) üzenetére


Papcsi98
csendes tag

igen ,tudom, végső esetben ez maradna ,csak hátha tablettel meg lehetne oldani.

Realme GT 5G

(#77088) fiesta14 válasza fiesta14 (#77079) üzenetére


fiesta14
tag

senkinek nincs ötlete?

(#77089) HF77


HF77
őstag

udv.
szerintetek ez jo vetel lehet 10.000ft ért.
Lenovo Idea TabA3000 7" billentyuzettel, bőrtokkal.
karcmentes!
netre, filmnézésre alkalmas még?

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#77090) Bli92 válasza t72killer (#77075) üzenetére


Bli92
tag

Köszönöm! Akkor úgy fest kompromisszumokat kell majd kötnöm.
Kézírásnál a sima, nem csatlakoztatott (de "hegyes") ceruzák mennyire válnak be? Ott gondolom egyik nagy probléma (legalábbis amit iPad-nél tapasztaltam) hogy ha a kezem a kijelzőn van azt is érzékeli.

Lenovo tabletnél láttam ilyesmit, talán a thinkpad 10-nél, hogy tenyér érzékelés letiltása. Létezik ilyen? Ez hogy működhet?

(#77091) t72killer válasza Bli92 (#77090) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hegyes ceruza csak érzékelős tableten működik. A tenyérletiltás is a ceruzások szoftverezésének része, sztem ahhoz is kell szenzor (ami különbséget tesz pont az előbb említett hegyes cerka és a nagy lapos tenyér/nagyobb felületű ujj között).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77092) cidalain válasza t72killer (#77091) üzenetére


cidalain
veterán

ja, ez pontosan így van. a tenyér ugyanolyan kapacitív elven működik, mint a bumszli végű stylus. így nem lehet letiltani egyiket-másikat. csak az aktív tollas bevitelű eszközöknél lehet kikapcsolni a kéz érintést (persze ha a gyártó lehetővé tesz ilyet).

(#77089) HF77
elég régi, már 5 éves gép, Android 4.2 a legfrissebb rá. Azért egy Android 4.4 alá nem érdemes ma menni olcsó használt gép esetén sem, de inkább Android 5 felett legyél.
1 GB ram és 4 magos soc azért elég sima HD filmek nézegetésére, egyszerű netezésre (egy-két fülön), de a lapváltások, taskváltások között azért lesz újrtatöltési idő.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77093) Laszmen válasza fiesta14 (#77079) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Rendszer reboot megvolt? Nekem hasonló problémám van egy Samsung Tab3-al, és én az akksira gyanakszom mert jó ideje pihent a szekrényben és a logónál nálam is megrokkan, nekem a reboot nem segített, de lehet nálad ha még nem próbáltad akkor segít!

(#77094) fiesta14 válasza Laszmen (#77093) üzenetére


fiesta14
tag

az aksi jó volt simán indult is...de csak a logóig.
igen azzal kezdtem meg a másikokat is. töltőn és töltő nélkül is.
nekem maga a ROM kellene . az segített már egyszer.

(#77095) Viperator


Viperator
őstag

Szép napot!

Tudtok ajánlani jó billentyűzetet a tablethez? (Asus MeMoPad ME572C)

És lehetséges egérrel együtt működtetni? (bill + egér, elosztós féle kábellel)

Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#77096) cidalain válasza Viperator (#77095) üzenetére


cidalain
veterán

első tanács: felejtsd el a madzagot.
mert madzagosban nincs jó tablethez való billentyű, ha madzagos, akkor a legolcsóbb 2000 forintos USB csatis PC-set vegyed, már jó is lesz.

ha akarod, hogy esetleg legyen tablet vájat, ahova beállíthatod a tabot, az csak BT csatolósban lesz. Logitech K480-at szokták dícsérni.

egérből szntén bármi jó madzagos esetben, de ha BT csatolósat veszel, akkor értelemszerűen egyszerre megy a bill+egér+ tablet töltés, ami nem elhanyagolható, mert az ilyen linkelt OTG elosztók nem mindig működnek normálisan.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77097) ollie válasza Papcsi98 (#77085) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A vezetéknélküli töltést nem javaslom kocsiba, hacsak nem akarod, hogy hamar elhalálozzon a tablet, ugyanis jelentősen több hő termelődik olyankor, és egyrészt a műszerfal alatt biztos nem fog jól szellőzni a tablet, másrészt külső hőhatás is szépen fogja érni, főleg nyáron. Ha meg még pluszba navigációhoz is akarod használni, akkor izzani fog.

***

(#77098) fiesta14


fiesta14
tag

hali! nagy gondom van. 1 év állás után elővettem a wayteq xtab-100s készülékem és a logónál megáll. gondoltam felteszem a gyári romot újra (ha jól mondom) de nem találom a mentésem. (pedig direkt eltettem annak idején) a neten meg nem találok olyat ami még élne. nincs valakinek? felmerült bennem időközben hogy lehet-e feltenni egy "sima" 2.3 android? azt fel lehet tenni? úgy értem ami nem ehhez a típushoz való csak egy alap.
vagy az el sem indulna?
vagy a procihoz való de egyéb gépre való? ( amlogic AML8726-M)

(#77099) cidalain válasza fiesta14 (#77098) üzenetére


cidalain
veterán

Nem ez nem olyan mint a win, hogy alaprendszer aztan ra a driverek.
A driverek eleve integralva vannak a rendszerbe, ezert az adott hardverhez valo rom szukseges. Bar ha expert android os system developer szinten, es ismered a tabod hardvereit, akkor nincs gond, megoldhato ugy is (mondjuk akkor ugye nem kerdeznel itt). Szoval 1000x egyszerubb, ha tipusazonos romot szerzel. Es ugye ez sem konnyu :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77100) kropo válasza fiesta14 (#77098) üzenetére


kropo
csendes tag

Átdobtam privátban az Xtab 100s ROM linkjét.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.