Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45751) tjb007 válasza violentSt (#45749) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#45752) zoltan6 válasza Atesz 666 (#45750) üzenetére


zoltan6
őstag

szlovákoknál 32gb-ost kapsz ennyiért,ugyanezt a tipust,pikkpakk pontra kihozzák párszáz ft-ért.nincs artisjus díj.
[link]

(#45753) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna, hogy valahol elérhető 4.2-es Android egy MultiPad 2 Pro Duo 7.0-hoz? :F

Ha nem, akkor várható hozzá?

Sajnos nem találtam megfelelőbb topicot ehhez a kérdéshez.

(#45754) tjb007 válasza scream (#45753) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem érhető el rá.
Hogy meg fogja-e egyáltalán kapni, és ha igen mikor, arra csak a Prestigio tud választ adni.

(#45755) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Sziasztok!
A pc-met leváltottam ps3-ra mert meguntam hogy több tìzezreket költök a játèkok miatt gèp fejlesztèsre... ès Tabot is venni szeretnèk hogy azon meg netezgethessek,letöltsek utorrent,másolni,youtube,film nèzegetès stb..
De nem tudom melyik tipus fajtát vegyek ami helyettesìtenè a pc-t.. jáccani nyilván ott a ps3..
Notebookot meg nem akarok venni mert akkor már mèrt nem tab ha ugyanazt tudja ugye amit èn mint átlagos felhasználó szeretnèk.. van egy huawei y300ascend telom nettel de ugye elèg fos ìgy netezni telon mert ugye lassab is..
Mit ajánlotok?
Kb 30.000ft-ot szánnák rá max 35

(#45756) _NCT válasza Hardver Arc (#45755) üzenetére


_NCT
őstag

No offense, de így meg játékokra fogsz tízezreket költeni nem? Vagy "okosítva" van?

(#45757) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Egyszer kinèztem egy ilyet a tmobilba de már nem forgalmazzák..
Lenovo a2109a szerintettek?

(#45758) Hardver Arc válasza _NCT (#45756) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Nincs okositva csak használtan veszek játèkokat 3-5000ft elèg jókat adnak.. mèg gèpbe videokártya amit akartam ati hd 7890 40000ft ès ez csak egy pèlda ès a többi hardver ugye..

(#45759) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Igaz ha veszek 300.000 i7 proci 4gb videokártya 16giga ram 3terra vinyot stb stb.. akkor egy 2-3èvig nem kell gèpre költenem xd

(#45760) _NCT válasza Hardver Arc (#45759) üzenetére


_NCT
őstag

2-3 évente aktualizálni kell a hardvereket, ha olyan géped van. Bár mostanában kicsit előrehaladottak lettek a gépek, főleg ezekkel a 6-8 magos procikkal, az olcsó ramokkal. Nekem 2 éve nem kellett nyúlni a gépemhez, most is azért akarok SSD-t, hogy virtuális gépek jobban ficánkoljanak, no meg a 4gb ram kevés, de 10-ért +4 nem sok.

De tény h 30-40 ezret 2-3 év alatt rá kell locsolni. Szerintem ennyi pénzt játékokért is kiad egy évben egy átlag user, 6 használt játék 5ezerért és ott vagy. Persze ez csak a vérpistikékre vonatkozik, akik a PC-s platformon nem hajlandóak fizetni játékokért.

Na nem offolok tovább.

Az általad említett pénzből szerintem ilyesmit vehetnél. 1280x800-as felbontás, Cortex A9 1.6GHZ proci stb...

[ Szerkesztve ]

(#45761) kelzsoca válasza _NCT (#45760) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tényleg off, de a ps3 játékokat, ha nem gyűjti, akkor el tudja majd adni, így 1-1 játék esetén minimálisat fog bukni.

https://vertigostore.eu

(#45762) tjb007 válasza Hardver Arc (#45755) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha szigorúan vesszük azt a maximum 35e forintot, akkor Alcatel Tab 8 HD, Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0, és Alcor Zest Q883H.

(#45763) Maximum1


Maximum1
őstag

Lehet rossz helyre írok.
Van egy Pipo U1-es tabletem amit ha kikapcsolok nem hajlandó a bekapcsoló gombra bekapcsolni,
csak ha töltőre dugom akkor kapcsol be, mi lehet a baja?

(#45764) Maximum1 válasza Maximum1 (#45763) üzenetére


Maximum1
őstag

Nyomtam egy gyárivisszaállítást, most jó lett.
De jó hogy játszik ez a kínai....

(#45765) violentSt válasza Hardver Arc (#45755) üzenetére


violentSt
tag

A torrentet el is felejtheted ebben a kategóriában... (Persze 1-2 apróbb dolgot le lehet rántani) de iszonyúan visszafogja a gépet
És egy notit nem fogsz vele tudni kiváltani, 30ezerért nem :(
Tartalomfogyasztásra okés a dolog (net, youtube, film)
Ezért az árért 7" esetleg 8" a max amit kapsz és még használható is
Mondjuk egy rk3088 dual core vagy egy aml 8026 ez alá semmi képp se menj ha nem akarsz csalódni
Prestigio és Wayteq háza tájékán nézelődj
Felbontásra 1024x600 IPS ami már elfogadható és 1 gb ram legyen benne
Picivel többért (33k) van pl. wayteq 700qci (quad core-al) ami szvsz jó alternatíva lehet (ha nem akarsz nagyon játszani)
ExtremeDigital oldalán érdemes körülnézni kiindulásként

(#45766) Arween


Arween
senior tag

sziasztok

A két tablet közt vacillálok,van előnyük hátrányuk szerintetek melyik a jobb vétel?Filmezésre,netezésre és némi játékra kellene:
Overmax SteelCore 10 III
Alcor Zest Q933R/RS

(#45767) tjb007 válasza violentSt (#45765) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha csak nem az a célja valakinek, hogy kinyírja az egész készüléket (vagyis egész pontosan a NAND-ot), akkor az összes kategóriában el lehet felejteni a tableten való torrentezést.

(#45768) tvamos válasza tjb007 (#45767) üzenetére


tvamos
nagyúr

Esetleg kulso HDD-re... oda lehet torentezni.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45769) fer válasza Arween (#45766) üzenetére


fer
őstag

Szerintem az első! Volt nálam egy solution10ii, az összeszerelési minősége, a gyorsasága, a kijelzője, és az akku kapacitása teljesen rendben volt! Szerintem az általad linkelt is van olyan jó, bár a SteelCore-at nem dicsérték annyira! Szerintem egy sima Solution10 jobb vétel lenne, a gpu miatt is!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#45770) _NCT válasza tjb007 (#45767) üzenetére


_NCT
őstag

Ez komoly? Én is ezt kérdeztem itt a múltkor, h milyen tabletet ajánlanátok, torrentezésre is.....

(#45771) tjb007 válasza _NCT (#45770) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha a flashmemóriát szeretnéd erre használni, akkor igen, komoly.
Aki mindenáron tableten szeretne torrentezni, annak azt célszerű csinálnia, amit tvamos írt.

(#45772) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

7' tablethez (Alcatel 7 HD) tudtok jó áron olyan tokot amit ki lehet hajtani és és esetleg ilyen kis fülek is tartják a tabletet ? Előre is köszi a segítségeteket :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#45773) Ace owner


Ace owner
addikt

pendrivera is jo,nem? utorrenten be lehet allitani hogy oda toltse le?

Galaxy Fold 4

(#45774) tjb007 válasza Ace owner (#45773) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, arra is jó, és igen, be lehet állítani.

(#45775) Kowi84


Kowi84
aktív tag

ASUS MeMO Pad HD 7

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0

Ezt a kettőt nézegetem nagyon. Megéri azt a +15k az Asus???
Inkább játékra kéne, de azért szaladjon rajta minden rendesen... Vagy valami jobb alternatíva?

(#45776) Tim82


Tim82
nagyúr

Mindenhol azt olvasom, hogy az Amazon-féle saját Android, a Fire OS az mennyire korlátozott a "normál" Android-hoz képest, ez pontosan mit takar?

Eddig annyit sikerült összegyűjtenem/kivennem, hogy csak az Amazon saját app store-ja működik rajtuk, Google Play nem. Próbaképpen megkerestem pár általam fontosabbnak ítélt app-ot, mindegyik fent van az Amazon alkalmazásboltjában is, tehát várhatóan a Google Play hiánya nem jelentene problémát önmagában.

Azt is olvastam (de elég régi, másfél éves infó volt), hogy az Amazon App Store-ba nem lehet magyarországi kibocsátású bankkártyaadatokkal regisztrálni (mert ugye az Amazon nincsen hivatalosan Magyarországon). Ez volna igazából a komoly probléma, mert az Amazon könyv- és videószolgáltatásait nem tartom nélkülözhetetlennek, de alkalmazásbolt nélkül érdekesen lenne használható bármelyik okostelefon, tablet...

Gondolom, olyan korlátozások viszont nincsenek, hogy csak Amazon-tól vásárolt médiatartalom kerülhet rá egy Kindle Fire tabletre, más forrásból származó meg nem.

(Tudom, hogy szinte mindegyik Kindle Fire tabletre fel lehet hekkelni CM vagy azon alapuló ROM-okat, de tényleg az érdekel, hogy a gyári OS-szel mennyire használhatóak itthon.)

Köszönöm előre is. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45777) parandroid válasza laceszgamer (#45734) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Adott egy Alcor Zest D740 és az a gond, hogy nem kapcsol be, bekapcsológomb benyomására csak bejön középen az üres töltöttséget jelző üres elem szimbólum és ennyi, viszont ha felteszem töltőre nem vesz fel semmi töltést."

Remélem még nem késtem el, tegnap nem voltam gép előtt. Pontosan ezt csinálta a Galaxy Tab 2-7 is, már éppen vittem volna szervizbe, amikor belelapoztam a kiskönvyébe (RTFM sosem késő, ugye), ami azt javasolta, hogy dugjam hálózatra, és így tartsam pár másodpercig nyomva a bekapcs gombot. Azóta is csinálta ezt párszor, a fenti megoldás eddig mindig működött.

Hofeher @ 45723:

"Telefonnál egyértelműen android tabletem még nem volt ismerős szerint ott inkább iOS a nyerő."

Nekem pont fordítva, pedig mindegyikből volt mindegyik verzió, sőt, most nagyon rövid időre a Windows Phone-t is kipróbáltam. Telefonból nekem az agyamra megy az android, tableten viszont sokkal elégedettebb vagyok vele, mint az ios-sel, ami viszont telefonban számomra eddig felülmúlhatatlan (nem, nem csak telefonálásra használom, egyszerűen a kis kijelzőn számomra ez a leginkább kezelhető).

violentSt a német-osztrák árakkal kapcsolatban:

Lakhely kapcsán én a német piacot látom, bár most körülnéztem Mo-n is. Személy szerint nem hiszem, hogy az olcsóbban kínált 20k-s kütyükért haza fogok járni, amúgy itt tényleg ritka ez a kategória, jellemzően Alcor és talán Medion van 70-80 EUR környékén, ennél lejjebb egyszerűen nem lenne rá igény. Hogy ez jó, vagy rossz, az legyen más kérdés. Viszont hogy a kvázi prémium kategória drágább lenne, azt nem hinném, ellenben több az akció, és könnyebben, illetve hamarabb elérhető minden, mint Mo-n (ld.: Google Play, notebooksbilliger és társai, amazonos akciók, ünnepek kapcsán Schlussverkaufok MM-Saturn-szintű üzletekben, stb.).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45778) Alextras


Alextras
csendes tag

Sziasztok a Barátnőmnek segítek, aki épp Tabletet szeretne vásárolni, mivel mind a ketten laikusok vagyunk a témában szeretnénk egy kis segítséget kérni.

Az útmutató alapján a válaszaink:

- hány hüvelykes legyen a kijelző?
8"

- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Preferálnánk az új készüléket, de nem zárkózunk el a használt vásárlásától sem.

- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
Itthon.

- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Internet, filmezés, e-mail

- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
MAX 40-50.000-

(#45779) tvamos válasza Ace owner (#45773) üzenetére


tvamos
nagyúr

A ttorrentet lehetett, (Nexus 7, UG 802,) persze az mas kerdes, hogy mennyi ido alatt nyirja ki a pendrive-ot...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45780) parandroid válasza Tim82 (#45776) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt én még a németeknél sem mertem bevállalni, lett inkább Nexus. Nem tudom, hogy miből maradtam így ki, viszont meg nem bántam. az otthoni refurbished akciók tekintetében én a helyedben inkább azt a vonalat figyelném, hacsak nincs valami titkos érved még a Kindle mellett...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45781) Tim82 válasza parandroid (#45780) üzenetére


Tim82
nagyúr

Leginkább az az érvem mellette, hogy egy 2012-es 8 GB-os Nexus 7 áráért belebotlottam egy Kindle Fire HD 8.9-be és igazából ha az alkalmazásboltot lehetne itthon is használni, valamint lehetne nem csak Amazontól származó tartalmat rátenni, jobban meg is érné a Nexus-nál.

Nem magamnak szánom amúgy első sorban. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45782) tvamos válasza Tim82 (#45781) üzenetére


tvamos
nagyúr

Sok a "ha"... Otthon marad a hekkerkedes a Kindle-lel... En maradnek a Nexus-nal, ha lehet!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45783) Tim82 válasza tvamos (#45782) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "ha"-k miatt kérdezek, ahelyett, hogy beleugranék. (Amúgy a hekkerkedés nem volna gond, de nem vágyom rá igazán.)

A nagyfelbontású kijelző éppenséggel bőven jobb a Nexus 7-nél.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45784) parandroid válasza Tim82 (#45783) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hát igen, én is pont emiatt (no meg a dupla ram és a gyorsabb proci miatt) vártam meg a 2013-as verziót...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45785) Tim82 válasza parandroid (#45784) üzenetére


Tim82
nagyúr

... ami viszont használtan is kb. kétszer annyi*, mint a 40k körül látott Kindle Fire HD. :)

* (na jó, láttam már 70k-ért is.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45786) parandroid válasza Tim82 (#45785) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

40k körül viszont a Fire még a hekkerkedéssel, vagy a store-os kompromisszumokkal is megéri. Ha csak internetezésre, meg néha egy-egy filmre használod, még akkor is, már csak a minőségérzet és a hardver miatt is. Elég ha összehasonlítod a szokásos 40k-s mezőnnyel... Miért nem ezzel kezdted?

Németeknél egyébként pont most láttam a Samsung Galaxy Tab 3-7 -et 149 EUR-s akcióban, ez most lett annyi, mint amennyiért tavaly karácsony utáni akcióban a Tab 2-7 -et vettem. És ez még mindig több, mint 40k.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45787) tvamos válasza Tim82 (#45783) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem a regi 32-es Nexus 7 van. Meglehetosen kritikus vagyok az eszkozeimmel, de ez tenyleg jo. Mondjuk a 8-as nagyon kompromisszumos! Egy film nem fer ra, es boviteni ugye nem lehet. (A logo pendrive meg nem elegans!)
A hekkerkedes akkor oke, ha magadnak csinalod. (Gyereknek, felesegnek, csajodnak, ilyenek.) Ha masnak, akivel nem elsz egy haztartasban, vegtelenbe veszo szivas...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45788) Tim82 válasza parandroid (#45786) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elég ha összehasonlítod a szokásos 40k-s mezőnnyel... Miért nem ezzel kezdted?

Talán azért nem, mert nem vásárlási tanácsot kértem, hanem konkrét kérdésekkel jöttem a Fire OS-re vonatkozóan. :)

(Csak ugye a tipikus fórumos reakció az, hogy nem a feltett kérdésekre válaszolunk, hanem elmondjuk, hogy szerintünk ne azt válassza, mert... :DDD )

Természetesen ne vedd magadra, meg igazából mulattat a dolog, meg értékelem a jószándékot is, amivel hozzáálltok, de eszerint a forgatókönyv szerint zajlott most is a történet. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45789) tjb007 válasza Tim82 (#45776) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nagyon leegyszerűsítve azt takarja, hogy a rendszerből hiányoznak a Google tulajdonában lévő alkalmazások és API-k, azaz nincs se GMail, se Chrome, se Play, se Drive, és még sorolhatnám. Ezeket amúgy nem hivatalos úton fel lehet rá erőszakolni, de ez már egy másik történet.

Gyakorlatilag a Fire OS egy Google herélt Android az Amazon ökoszisztémájához igazítva mind szolgáltatásaiban, mind megjelenésében/kinézetében.
Mass storage mód van, szóval saját tartalmat is tudsz rá másolni, és apk-t is tudsz külső forrásból telepíteni.

(#45778) Alextras

WayteQ xTAB-79qci, Alcor Zest Q813i, Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85, Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85, Acer Iconia Tab A1-810, ConCorde Tab SLIM

(#45779) tvamos

Az még a jobbik eset, ha a pendrive megy tönkre. Könnyen lehet pótolni, csak a rajta lévő adatokról legyen biztonsági mentés.

(#45790) Tim82 válasza tjb007 (#45789) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, ezek egyike sem lenne nagy érvágás (én is elvagyok a Google ökoszisztéma nélkül, hát még akinek szánom). :R Gyakorlatilag ha van alternatív emailkliens, amelyik kezel Gmail-es címet, már meg is van oldva a történet, az alkalmazásbolt kivételével.

Az Amazon alkalmazásbolt hazai használhatóságáról tudsz esetleg valamit?

peterkeT: nincs rá jobb gyűjtőtopik, a "dedikált" Kindle Fire topikba pedig meglehetősen régen írtak utoljára. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45791) parandroid válasza Tim82 (#45788) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jé, most látom, hogy ez nem is 'melyiket-vegyem' topik. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45792) tjb007 válasza Tim82 (#45790) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bármiféle probléma nélkül használható itthon is.

(#45793) Tim82 válasza tjb007 (#45792) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45794) mike1334 válasza tjb007 (#45792) üzenetére


mike1334
veterán

Ha jól értem minden alkalmazás ami elérhető Google Playen mindenféle alakítás nélkül futna a Kindle-ön is, csak nem lehet elérni róla a Google Playt?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#45795) tjb007 válasza mike1334 (#45794) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, jól érted.

(#45796) tvamos válasza Tim82 (#45790) üzenetére


tvamos
nagyúr

A legmeglepobb pillanatokban merul fel a hangouts hianya! De te tudod...

(#45789) tjb007 válasza Tim82 (#45776) üzenetére
Mondjuk a biztonsagi mentes nem biztos, hogy a torrentesek... Vegulis mi kar, ha elveszik egy par sorozat resz? Igaz...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45797) Ace owner válasza tvamos (#45796) üzenetére


Ace owner
addikt

Csak addig kell amig nincs gepem... az meg ugy bő egy ev :)) Lehet megkerek ismerost hogy szedje le ami kell a gepevel es azt rakja pendrivera, problem solved. Koszi a segitseget.

Galaxy Fold 4

(#45798) tjb007 válasza tvamos (#45796) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azon a pendrive-on lehet más fontosnak vélt dolog is.

(#45799) redkuruc


redkuruc
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Kérem segítsen aki tud!A kisfiamnak karácsonyra vettünk egy beex s1 tabletet!Sajnos egyszer sikerült a google szinkronizálása,azóta nem mindig azt írja,hogy a szinkronizálás nem sikerült lehet átmeneti hiba stb....de egész nap ezt írja és mára már a regisztrált e-mail cím is elltünt!Így pedig új google fiók aktivizálásakor is ugyan azt írja!A net wifin keresztül működik!A wifi is újra lett indítva,de a hiba fenn áll!Kérem aki tud segítsen!Köszönöm fiam nevében is!

(#45800) Tim82 válasza tvamos (#45796) üzenetére


Tim82
nagyúr

Még én sem használtam a Hangouts-ot, pedig 4 droidos eszközt is használtam eddig. Épp ezért igen meglepő pillanat lesz az, valóban! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.