Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72760) Jakuskacsa válasza Stylerr (#72757) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Sziasztok! Sok, sok hsz-el ezelőtt foglalkoztunk ezzel Lovassal, de a tiltásnak is akkor van értelme, ha modulonként 1 magot lehetne tiltani. Amit mint kiderült kb lehetetlen. Lovas nem tudom hányszor, de én vagy 3x húztam újra a wint, mert szoftveresen próbáltam tiltani. Az egyes modult alapból nem lehet, mert akkor a proci adja meg magát.... 5 meg olyan szám ami max egy 5 hengeres benzintemetőben szól jól, nem egy fx-ben :D
Egyébként rég hangzott el itt, de az fx -nek egy titka van, dobjál hozzá egy normális videokártyát, rakd fel a felbontást 1440-re, (ha nem tudja a monitor akkor DSR), majd tádá" és máris megszűnik a cpu limit, és 1440 ben a játékok 80% -ban kihajtsa ez az őskövület is a vidkártyát.
Leszámítva a sok elbénázott egyszálas játékot, de egyre többre jön javítás, lásd Forza Horizon, (1 mag helyett most 2 vagy akár 4 et is hajlandó használni :D).

Nálam közel egy éve 8350@4,7, 16Gb ram, 2100Mhz, és egy Gainward 1070GLH van, és teljesen hibátlan 1440 re is, ha nem akkor engedek egy két ultra beállításon, meg a DoF alapból off, stb, és máris 60+Fps-em van játékfüggően. Van amiben több...
Van olyan ami még 4K-ban is elmegy fix 60fps el.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.