Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4169) A Zéé válasza fenyvesevi75 (#4166) üzenetére


A Zéé
addikt

Így ne vegyél gépet szerintem. Buktatós ez a kaptam hitelkeretet téma. Nagyon rá lehet fázni ezekre a dolgokra, mert jól hangzik, hogy 1-2 hónapig nincs kamat a hitelkeretre, de ha addig nem tudod visszafizetni, utána nagyon nagy lesz. A cégünknél 3-4 embernek is van hasonló miatt letiltása a 21 emberből. Mert hajj de megörültek ők is neki, hogy van 100-200e hitelkeret, és el is költötték lapostévére, számítógépre, kamerára, legtöbbjüknek igazából szüksége se volt rá. Most meg kötelezően vonjuk tőlük a havi 15k törlesztőrészletet.
Ha mindenképp gépet akarsz venni, akkor inkább spórold össze az 1-2 hónap alatt az árát, ha megy. Ha nem megy, akkor se vegyél így hitelre a fényképezőt szerintem, mert a banknak is maximum ennyi időd lenne visszafizetni az árát kamatmentesen. Ha meg kifutsz a kamatmentességből, akkor máris a 120k helyett 150-160k-t vagy még többet kell visszafizetni. Aztán akkor már nem is olyan jó üzlet ez.

Inkább figyeld az edigital honlapot, ott néha vannak kamatmentes cetelemkártyás részletfizetési lehetőségek, és azt használd ki, mint ezt a hitelkeretet.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.