Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1020) Kernel válasza ISZOLE (#1019) üzenetére


Kernel
nagyúr

OK, 25 év híradástechnikai szerviztapasztalat és készüléképítés után most már ideje megköszönnöm a felvilágosítást a kisiskolás fizika témaköréből, de nem épp erről volt szó. :)

Csupán túlzásnak véltem azt az állítást, hogy "...a vakuk gyakorlatilag rövidre zárják az áramforrást...". Akár gyakorlatilag, akár elméletileg nézzük, én ilyet nem mondanék.

Továbbá egy fórum működésének gyakran természetes hajtómotorja, amikor valaki ellenvélemény, helyesbítés megírására érez késztetést, míg a nagy egyetértésbe akár bele is halhat egy topik, elsüllyedhet. Azt se mondhatnám, hogy offtopik került itt szóba.

A fórumban leírt tapasztalatod (#1000) szerintem is hasznos felhasználói információ, + egy érv a gyorstöltés létjogosultsága mellett, bár nyilván nem is gyártanának ilyeneket, ha nem működne, ha annyira haszontalan lenne, mint némelyek hiszik, vagy akár tapasztalták is, esetleg rosszminőségű példányokkal.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.