Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) Zotya984


Zotya984
senior tag

28as illetve 30as (0,28-0,30) BB közül mik a legjobbak? Bio az sajna nem játszik mert kb majdnem 1 év mire ellövök 4000-5000 BB t. Vagy olyan bio ami csak talajban kezd bomlani.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23552) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#23551) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

A BB one 0.28-as Bioja nekem nagyon bejött. Van is még belőle, nem ma kezdtem meg a zacsit, most flakonban van, nem vettem észre rajta semmi változást.

(#23553) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#23552) üzenetére


Zotya984
senior tag

Na ez jó. Most néztem képet (felhasználóit) hogy a airsoftplazás BIO nem fényvédős zacsiban jön és semmi baja már 1 éve, pedig bontva van.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23554) xTc válasza spanglee001 (#23548) üzenetére


xTc
aktív tag

Szép darab. Nekem elsődleges fegyvernek egy JG G36C lesz egyedi festéssel, sivatagi mintázat lesz rajta. A belsejét pedig úgy alakítja Péter, hogy strapabíró legyen, ill kap egy Li-Po akksit.

(#23555) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Egy M4 CQB-t szeretnék 'felvillanyozni' és az lenne a kérdésem, hogy milyen LiPo akksit és töltőt vegyek. A fegyver készre van szerelve, csak az akku és töltő rendelése valahol elveszett és már nem akarok várni rá.

11,1V 2000 mAh volt berendelve, csak a típusára nem emlékszem sajnos. A töltő egy Turnigy 6A lett volna, de ugyanarra a sorsra jutott mint az akku.

Címszavakban így néz ki a fegyver: Átkábelezve, fetelve, Guarder hengerrel, AP alu hengerfejjel, SHS 15 acél fogas DuPont teflon dugattyúval, LCT alu. csapágyazott Piston head

Természetesen olyan akku érdekel csak, ami belemegy a tusba. :R

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#23556) gylovag válasza H A M M E R (#23549) üzenetére


gylovag
csendes tag

Jellemzően azt mondanák, hogy küld vissza. A postázás kb dupla ára lesz, mint a tár értéke. Kb 14-15ezer forint.
Ezután megvizsgálják jogos-e az igényed. Ha igen, kapsz egy új tárat, ha nem, akkor a régit vissza.
Természetesen a postaköltség az a Tied lesz. Arra ne számíts, hogy megtérítik. Mielőtt háborognál, ez egyébként itthon is így van, csak hazánkban olcsóbb a posta vagy elmész gyalog..
No és mellesleg tanulj lengyelül, mert csak azt a nyelvet értik meg.

(#23557) Nunder válasza gylovag (#23556) üzenetére


Nunder
őstag

A garanciába nem tudok beleszólni, viszont a nyelv kérdésben simán játszik az angol. Ne várj "sékszpíri" fogalmazást, de értelmesen lehet velük kommunikálni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23558) Zotya984 válasza Nunder (#23557) üzenetére


Zotya984
senior tag

Gunfire-n angol megy nekik. Intéztem már garit. Viszont a postát nem fizetik. (Elszállt a búrám mert nem volt hajlandó gariba cserélni és mondtam a telefon másik oldalán lévő hölgynek hogy vigyék innen ezt a szart és kérem a pénzem vissza. Másnap jött a GLS és elvitték az M14-et. Hibái: Vastagon légyszaros dobozban küldték, törött ágyazással, és törött GB-vel amit a hüvelykivető hátrahúzásával lehetett látni.)

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23559) Lacuss20 válasza xTc (#23547) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Fótra járnak játszani ismerősök. Olcsó nem airsoftból akarunk megélni, de jó szervezésű játékok! Vegyél fel FB-n írj privátban tudok segíteni, ha érdekel még.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23560) Zotya984


Zotya984
senior tag

Valakinek van alig használ / jó állapotú L96 hopup gumija? (MB01, MB06 stb stb)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23561) L4mie válasza Zotya984 (#23560) üzenetére


L4mie
veterán

nekem alig használt (100bb-s) L96-om van :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23562) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Na most vagyok bajban. :D
A két legszimpatikusabb AK akcióban a Taiwangun-on!
048 és 039C, na melyik legyen? :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#23563) macilaci78 válasza DNReNTi (#23562) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mindkettő, kipróbálod, és fostéren elnyomod az egyiket a kettő árának 80%-áért. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23564) DNReNTi válasza macilaci78 (#23563) üzenetére


DNReNTi
őstag

Hülyének is megéri, hát még nekem :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#23565) L4mie válasza DNReNTi (#23562) üzenetére


L4mie
veterán

nekem 048-am van 4 éve...
Nagyon jó gép, acéllemez és eredeti fa, gyári állapotban 430 at lőtt, ez lett lebutitva 360 ra, hosszú jóminőségű gyári cső,
A szegecseire kell odafigyelni azzal voltak problémáim,
Valamelyik szériában gyengék voltak és problémát okozhatott a nózi és a cső találkozásánál ha kilazultak, amúgy ha azzal nincs gond akkor egy tökéletesen működő cucc.

* Ez már újabb széria mert nekem még fekete volt a tár, és ahogy látom a szegecsek se aluból vannak, bár nem biztos. :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23566) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

ÜDv! Sport társak!

Lenne egy majdnem full fém M4A1-em eladó Tűzkapcsoló-tűzváltó cserére szorul belseje teljesen tuning. infókat privátban tudok küldeni :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#23567) kovsol válasza DNReNTi (#23562) üzenetére


kovsol
titán

Egyik barátomnak van 048, nekem 042A van. Mind a kettő fegyver jóra sikerült. Bár hosszútávú tapasztalatunk még nincs, mert augusztusban lettek beszerezve. Aksi ki lett cserélve benne 7,4V 2200-as LiPo -ra. Meg be lettek állítva, meg vissza véve az erejük, mert gyárilag 430 körül volt mind a kettő.
39C esetén nem tudod a tusba rakni az aksit, nem tudom az szempont-e esetleg.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#23568) gradient99 válasza DNReNTi (#23562) üzenetére


gradient99
tag

39 tudtommal full spinyóter, nehéz, és törik.

(#23569) L4mie válasza gradient99 (#23568) üzenetére


L4mie
veterán

alu cső és spiater test. 48 ftw! vagy 42
tudtommal 42 az AK47 48 azt meg tudom, hogy 74 :D

ha nincs zsé és relatíve jófélét akarsz akkor meg CM031 es AK74 ek pöpecek voltak, csak ugye azok is spiaterek. de olcsók :) de ha van rá pénzed mindenképpen 42-48

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23570) kovsol válasza L4mie (#23569) üzenetére


kovsol
titán

Jól tudod.
42 AK47
48 AK74

May the Force be with you!

(#23571) gradient99 válasza L4mie (#23569) üzenetére


gradient99
tag

Egyébként nekem a 028U vált be igazán

(#23572) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Köszi mindenkinek, egyre csak megerősítetek abban, hogy benevezzek egy 048-ra. :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#23573) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok hány éves kortól lehet elkezdeni ? Ha nincs az embernek felszerelése akkor tud "bérelni" a pályán ? Van Pest közelében "jó" pálya ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23574) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Bocsi nem tudtam szerkeszteni , annyit tudok , hogy elvileg 18 alatt szűlöi engedély kell és ennyi nem ???

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23575) sss válasza Micsurin (#23574) üzenetére


sss
senior tag

18 alatt de 16 fölött szülői engedéllyel igen.

(#23576) BullKoxa válasza Micsurin (#23573) üzenetére


BullKoxa
őstag

(#23577) gradient99 válasza Micsurin (#23574) üzenetére


gradient99
tag

Ha esetleg pesti vagy, a XV kerületben, van egy rompálya, ott nem számít a korod a többségnek, feltéve ha legalább 15-6 vagy, és fizetni sem kell érte, bár bérelni ott nem lehet

(#23578) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi mindenkinek :R , haveral mennénk és előbb bérlősen szeretnénk kiprobálni mert elég "szép" a fegyverek árai :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23579) L4mie válasza Micsurin (#23578) üzenetére


L4mie
veterán

mindenképpen így csináld, 2-3 játékot érdemes bérlősen végigjátszani, utána eldönteni lesz-e elég tartós nektek ez a hobby ahhoz, hogy fegyvert vásároljatok.

Ha elértek arra a pontra :)
[itt] van egyik eladó fegyóm, persze ez irányár, kötelező belőle alkudni :) másik egy korábban említett AMG L96 snipa gyári állapotban ami nem volt játékon.

itt pedig van egy rakat eladó, de ajánlom bármelyik magyar AS boltot ahol majd válogathattok Keletifront, airsoftdepo, airsoftgun.hu
softair aprópiacán is vannak jóféle fegyverek.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23580) Micsurin válasza L4mie (#23579) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen , fegyverekel talán talán képben vagyok mert barátom már egyszer kérdezett az én ph accomról aszem m4-el kapcsolatban ;)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23581) MasterHUn válasza Micsurin (#23580) üzenetére


MasterHUn
senior tag

én meg most szeretném eladni az m4-emet :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#23582) Micsurin válasza MasterHUn (#23581) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem fogtok rám sózni semmit amíg nem voltam legalább 3 meccsen és abból a 3-ból legalább 2 tetszet is :DDD de azért köszi :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23583) MasterHUn válasza Micsurin (#23582) üzenetére


MasterHUn
senior tag

itt senki semmit :) csak megemlítettem :P

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#23584) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

urak, eladóvá vált szeretett APS UAR fegyóm!
custom made, én alakítottam a saját igényeimre és tökéletes.
két új lipo aksival, beépített kapcsolható motorra kötött tracerrel, 45mm red dottal, 5 db tárral és egyéb nyalánkságokkal! igény esetén tan színű táskával!
akit érdekel dobjon privit, megbeszéljük, küldök képet meg ilyenek...
csumi!

(#23585) Micsurin válasza MasterHUn (#23583) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Értem :DDD én meg csak leszögeztem :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23586) L4mie


L4mie
veterán

Classic Army MP5-K ba tudja valaki mekkora akku fér? LiPo-t akarok hozzá, a kérdés, hogy mekkorát?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23587) macilaci78 válasza L4mie (#23586) üzenetére


macilaci78
nagyúr

7,4V és 11,1V is belemegy.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23588) L4mie válasza macilaci78 (#23587) üzenetére


L4mie
veterán

hmm vajon a 11.1 et bírja a belseje, nem sportline így valszin minőségibb a bele.

azt tudom, hogy NiMH ból henger alakú, de LiPO ból van ilyen, ha nincs akkor vajon ami ebbe megy mekkora átmérővel ami fontosabb, hisz az átmértőt le tudom mérni, a hossz lesz.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23589) macilaci78 válasza L4mie (#23588) üzenetére


macilaci78
nagyúr

AK 47S tokfedél alá való akkuja fizikai kiterjedését nézve jó az Mp5K-ba is.

Az alap CA GB 330fps, 7,4V Li-Po teljesen jól tekeri. Az Mp5 géppisztoly: kis hatótávolságú, kis tűzerejű kézifegyver.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23590) stefanitsr válasza macilaci78 (#23589) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ez a megállapítás az éles eredetből származik, valójában az elterjedt aegek között az ak és az mp5 hopup rendszere a garantálja a legnagyobb lőtávot és legjobb pontosságot, így ne lepődjön meg senki ha m4-essel már nem ér el valakit az épület sarka mögött de az vidáman lesorozza őt. :))

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23591) macilaci78 válasza stefanitsr (#23590) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó, hát az M4 konstrukció az airsoft szennye. :D
Attól, hogy a mai alkatrészekkel meg lehet csinálni az 550 FPS-es Mp5K-t 1500 ROF-fal, másodlagos.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23592) sss


sss
senior tag

G&G CM16, ilyennel találkozott már valaki?

szerk.: vagy esetleg jg201-gyel?

[ Szerkesztve ]

(#23593) stefanitsr válasza macilaci78 (#23591) üzenetére


stefanitsr
senior tag

320-340 fps-el is ellő akár 60 métert némelyik jobban összerakott mp5...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23594) Lacuss20 válasza stefanitsr (#23593) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Hát még egy Cyma AKSU :P

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23595) sss válasza Lacuss20 (#23594) üzenetére


sss
senior tag

Amúgy a cyma mióta gyárt railes előagyat aksu-ra? Régen mennyit keresgéltem...

(#23596) stefanitsr válasza sss (#23595) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Amióta árul railes előagyas aksut szerintem

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23597) sss válasza stefanitsr (#23596) üzenetére


sss
senior tag

Logikusnak tűnik, igen.

Mondjuk utánaolvasva ezt is faragni kéne.:W
"The CYMA C114 Handguard will only fit on the CYMA AKS-74U CM040H; however, it will fit on the CYMA AKS-74U CM045 with slight modification."

(#23598) BaKeSZ87 válasza sss (#23595) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Tavaly augusztusban rendeltem ilyet, és akkor már rég lehetett kapni.
Hamarabb árulták csak az előagyat mint a rail-es előagyas AKS74U-t.

[ Szerkesztve ]

(#23599) sss válasza BaKeSZ87 (#23598) üzenetére


sss
senior tag

És rá is kérdeztem akkor... eléggé szelektív a memóriám.

(#23600) sss


sss
senior tag

Td style short grip mennyire mutatna jól egy aksu-n?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.