Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) stefanitsr válasza MasterHUn (#23450) üzenetére


stefanitsr
senior tag

[link]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23452) MasterHUn válasza stefanitsr (#23451) üzenetére


MasterHUn
senior tag

köszönöm :R

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#23453) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Helló srácok/csajok!

Érdeklődöm, hogy kell-e valakinek esetleg egy CA M24 gázos átalakító szett?

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#23454) L4mie


L4mie
veterán

én [őt]+[ennek a testvérét] passzolnám el, pm.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23455) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Felfigyeltem valamire ebben a hirdetésben.
Traceres!! WD által szerelt. GB-ba épített azt meg hogy? A nózi, a hengerfej, vagy a dugattyú világítja meg a BB-t? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23456) stefanitsr válasza L4mie (#23454) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Se nem L96, se nem AWP, az AGM féle verzió egy M700 AICS.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23457) L4mie válasza stefanitsr (#23456) üzenetére


L4mie
veterán

nem vagyok szakértő, doki inkább, de mind1, AGM nél se azok ezek szerint, L96 van a papírjain :B

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23458) Zotya984


Zotya984
senior tag

Némmá :DDD ez meg mi? [link]
Cyma féle VSR klón???

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23459) stefanitsr válasza Zotya984 (#23458) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gyenge két-három hónap késéssel felfedezted ? :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23460) Zotya984 válasza stefanitsr (#23459) üzenetére


Zotya984
senior tag

:R
Láttam hogy feltűnt viszont infó semmi. Ugyanúgy a s24-ről sem. (szintén cyma) Annyit látok az s24 en hogy tárja ASP szerűség.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23461) yako


yako
tag

Szevasztok!

Mi a véleményetek erről a csőről?
Teljesen gatya már a jelenlegi, és szeretném egy minőségire cserélni.

Kösz a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#23462) macilaci78 válasza yako (#23461) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó, csak felesleges. Nagy hozzáértők véleménye szerint a gyári alapcső ár/érték-bajnok.
Én 509mm-es Prometheus 6.03-at használtam AUG-ban. Mivel egyszerre lett benne sok minden cserélve, nem tudom csak a csőnek tulajdonítani a javulást. A helyedben a feléért vennék egy CA, vagy Guarder 6.04-et, bevonat nélkülit.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23463) stefanitsr válasza yako (#23461) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Definiáld kérlek, hogy mitől "gatya" "már" a jelenlegi.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23464) yako válasza stefanitsr (#23463) üzenetére


yako
tag

Inkább jellemezeném, definíciót nem alkotnék erre.
Tehát, karcos kívül-belül, a 3/4-énél van egy kis horpadás, ami a csövön végignézve is látszik, s mindezek mellett még görbe is egy kicsit.
Próbáltam kiegyenesíteni, de se szerszámom, se igazi rutinom, tudásom hozzá.

Mindezek eredménye, hogy folyamatos a BB felkenődésacső belsején, illetve van egy kis jobbratartása a röppályának.

Egyébként 410mm-es kell egy scar-ba.

By Demons Be Driven

(#23465) stefanitsr válasza yako (#23464) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A hibás cső helyett egy hibátlan, akármilyen alapcső megteszi, gombokért.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23466) rauschie


rauschie
senior tag

Van egy eladó GBB Marui Five-Sevenem két tárral dobozában. Mindkét tár ereszt. Amióta nálam van (bő 2 éve) kilőttem vele másfél tárat a nappaliban, azóta a szekrényben áll. 35'000-et szeretnék kapni érte, ha valaki meghirdeti Softairen és ott elmegy, 10%-ot nekiadok!

(#23467) L4mie válasza rauschie (#23466) üzenetére


L4mie
veterán

miért nem hirdeted meg Te softairen? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23468) rauschie válasza L4mie (#23467) üzenetére


rauschie
senior tag

Mert kell 10 hozzászólás és nincs kedvem 10 különböző irreleváns hülyeséget megkérdezni, érdemben hozzászólni semmihez sem tudok mert inkább kifele szállok az airsoftból mint befele és különösebben benne sem voltam, az off topicba pedig a moderátorok nem engedik, hogy "hülyeséget" írjak. Az lesz a vége, hogy mégis megkérdezek egy rakat baromságot.

[ Szerkesztve ]

(#23469) rauschie válasza rauschie (#23468) üzenetére


rauschie
senior tag

Na meg is komponáltam 10 RENDKÍVÜL KONSTRUKTÍV hszt, ha nem bannolnak amiért az elsőben visszapofáztam akkor zsír, ha igen akkor adok egy combtokot annak aki dokumentáltan elhajtja az összes Softaires moddert a *ba

(#23470) macilaci78 válasza rauschie (#23469) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha hirdettetni akarod softairen, küldj priviben infót, képet a fegyóról és feltolom neked. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23471) yako válasza stefanitsr (#23465) üzenetére


yako
tag

Köszönöm!
Hát gombokért sokmindent már nem adnak mifelénk, ráadásul jártam már meg "vadi új, még ki sem próbált fegyver"-ből származó alapcsővel, meg használtan vásárolttal is.
Több minden lesz beletéve, bizonyos keretek között megadom a módját.
Nem a legdrágább, nem a legtutibb, de 10-12 között van - pontosabban én ott találtam - eme kategória alja, és ez volt a legszimpatikusabb.

macilaci78: Szintén kösz a választ.

By Demons Be Driven

(#23472) stefanitsr válasza rauschie (#23466) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kérhetek képeket a stefanits@gmail.com-ra ? A fiveseven, pláne a marui az egyik kedvencem.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23473) L4mie válasza rauschie (#23468) üzenetére


L4mie
veterán

na látod...ezt nem tudtam :P én noobságokat kérdezni jártam oda 2010-től aztán így pik-pak megvolt az előírt hsz.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23474) rauschie válasza L4mie (#23473) üzenetére


rauschie
senior tag

Na de pont ez az. Most megkérdeztem 10 noobságot (melyik a legjobb traceres BB, hány grammos skuló kell az adott maruiba, V2-es gearbox karbantartásánál mire kell figyelni, ilyenek), amiket visszadobtak a modok, azzal, hogy "érdemi hozzászólásokkal vegyek részt". Ha noob vagyok mit írjak ha nem noobságot?

Képek holnap lesznek, addig is köszönömk mindenkinek!

(#23475) L4mie válasza rauschie (#23474) üzenetére


L4mie
veterán

na igen, a softaires modok nem éppen a kedvességükről és megértő magatartásukról híresek. ;] ne vedd magadra.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23476) spanglee001


spanglee001
addikt

Valaki mondja már el hogy is kell felöltözni rendesen, mert nem tudok rájönni.
A ruhát felveszem az még megy :DDD
Aztán taktikai mellényt övvel összekapcsolva, az ivózsákot ráveszem a hevederjeivel, vagy valahogy kapcsoljam rá a mellényre karabínerekkel? De ez eddig még nem is gond a fegyverszíj a hátamon átfut, akkor az ivózsákot nyomja össze dörzsöli, az nemgond? vagy mellény fegyverszíj és rá az ivózsák? Vagy a fegyverszíjjat is rá kell karabínerezni a mellényre?
ivózsák

mellény övvel

fegyverszíj

a combtokra még nagyjából rá is jöttem :DDD

5let, hogy ne nyomja be a tok a tárkioldót véletlen, és kiessen a tár?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23477) macilaci78 válasza spanglee001 (#23476) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Felveszel egy shemagot háromszögbe hajtva a mellkasodra terítve, nyak mögött átveszed és elöl a háromszög alatt megkötöd lazára.
Zubbonyt felveszed és begombolod rendesen, a karvégeket is.
Nadrágba betűröd a zubbonyt.
A nadrág szíjakasztójában lévő övhöz hozzácsipteted-tépőzárazod az mellényt.
Az ivózsákot felveszed és meghúzod annyira, hogy keresztbe font karrokkal a vállaidat megérintve kényelmes legyen. A vezeték-csutora a bal válladnál jöjjön előre.
A fegyverszíj: Jobb kézzel a pisztolymarkolatnál fogod a fegyver, bal kézzel fejed felett átlendíted a fegyverszíjat és a bal hónod alatt előre vezeted.

Így a mellénnyel egybe gombolva szépen overálként viselkedik a ruha, létezhetetlen, hogy igazítani kellene. A mellény tarja majd a súlyát a combtoknak is, illetve a csutora nem lesz útban a vállgödörben a puskatusnak. A shemag és a begombolkozás azért kell így, hogy felvegye az izzadtságot, és ne szökjön az arcodba minden pára, amikor hirtelen beguggolsz egy bokor alá.
A mellényen szerencsésebb lenne jobb oldalt a pisztolytok. Elővenni is könnyebb, hasalva, kúszáskor sem sérül, és ha a fő fegyvert elengeded, útban lesz a pisztolyelővételnél.
3 pontos fegyverszíj szerencsésebb, egyrészt nem csavarodik semennyire sem a fegyver (a fegyvere ható erők sokkal kisebb szögben érik azt, kisebb a fegyverre merőleges csavaró erők hatása), e mellett variálhatóbb, egy mozdulattal egy pontos szíj lesz belőle, illetve könnyebb hátracsapni a fegyvert, hogy ne legyen útban másodfegyver használatakor.
A hátizsákot azért kell meghúzni, hogy futáskor ne dobálja magát, ne akadj fel vele, és ne fáradj ki olyan hamar.
A combtokban mi van, ha nem a pisztoly?

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23478) spanglee001 válasza macilaci78 (#23477) üzenetére


spanglee001
addikt

:R
eddig csak a mellényem volt, abban volt a pisztoly is, nem volt gond a fegverszíj sem nem akadt semmiben.
Ma beruháztam egy ivózsákra, ez már bonyolitja a sok plusz heveder, plusz a hátamon is a (sérülékeny ,nem tudom) ivózsák. Volt egy gáz riasztó fegyverem használaton kívül, aki megvette pótlásként dobta a combtokot.
Nem tudom az ivózsák mennyire strapabíró, ha nekidőlök valaminek a nyomástól nem e durran ki. de majd elválik menet közben. Esetleg a belesejét ha bevonnám a teszkós hűtőszatyoral, akkor jobban tartaná hőt.
Olvastam csak víz mehet bele, ásványvíz gond lenne vagy üdítő?
Illetve nem melegszik fel benne nagyon a folyadék(ihatatlan szintre), vagy célszerűbb a tea, az hidegen is melegen is jó :DDD ?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23479) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Hátha valakit érdekelne egy ritkaság: eredeti VFC Scar Light gyönyörű állapotban....talán egy-két darab van az országban....illetve egy TM P226 és egy TM PX4 ez utóbbiból is igen kevés van itthon.... gyári állapotúak.Minden tartozék ,szinte gyűjtői darabok.
Keressetek priviben..

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#23480) Karesz0995


Karesz0995
tag

Sziasztok! Szemüvegeseknek milyen opcióik vannak az arc védésére?
Vagy ha valaki az, akkor ő hogy oldotta meg? :F

(#23481) sss válasza Karesz0995 (#23480) üzenetére


sss
senior tag

Vannak olyan védőszemüvegek, amikhez tartozik dioptriás lencse tartó:link (Mondjuk ez pont nem lenne egy jó választás, de vmi hasonló esetleg.) Meg persze vannak nagyobb védőszemüvegek illetve maszkok amik alatt simán elfér egy szemüveg.

(#23482) Karesz0995


Karesz0995
tag

Van aki már rendelt innen ?

(#23483) Zotya984


Zotya984
senior tag

Airsoft GI -ról még nem rendeletem viszont rég volt már Gunfire.pl rendelést. Most -20% mindenre 03.08.2014 -ig. Vannak jó cuccok is és újdonságok is.
[link]

Figyeljétek a "to basket" kifejezést mert csak abból tudok rendelni ahol élénk piros. (narancs az nem jó az kifogyott nekik)

70EUR-tól igyé posta egyébként 12,5EUR a posta.
Paypal jutalék az összeg függvényében emelkedik.
A fent leírt esetleges postaköltséget és paypal jutalékot a megrendelők között részarányosan osztom szét.

Akinek kell valami az írjon.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23484) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23485) kovsol


kovsol
titán

Ez a tár belemegy ebbe a fegyverbe?

May the Force be with you!

(#23486) kovacszk válasza kovsol (#23485) üzenetére


kovacszk
senior tag

Elvben tökéletes.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#23487) stefanitsr válasza Karesz0995 (#23482) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem, mert amcsik kevés kivételtől eltekintve annyira elvannak a hazai piacukkal, hogy a külföldre szállítás gondolatát hallva is elküldenek shitet eatelni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23488) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Újra van A&K M24 taiwangunon...

(#23489) Lokids


Lokids
addikt

Sziaszok.

Mint számomra ismeretlen terület, megkérdezném, hogy tulajdonképpen milyen erősek ezek a fegyverek?
Az, hogy 1.5 vagy 3.3J nem sokat mond. Testre lőve foltot hagy? Esetleg képes átlyukasztani a bőrt? Nyakra lőve az ütőeret?
Egyik ismerősnél 1x lőttem vele, akkor az üres kólás dobozt (vékony alu) simán átlőtte. Pici kis rézgolyót vagy mit használt.
Alkalmazhatóak ezek önvédelemre?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#23490) macilaci78 válasza Lokids (#23489) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezek lőképes modellfegyverek, játékok. NEM A SÉRÜLÉSOKOZÁS A CÉLJA, ÖNVÉDELEMRE ALKALMATLAN.
A Magyar Airsoft Szabályzat bizonyos erősség felett 20 méteres rálövési távolságot ír elő a sérülések elkerülése végett. Hosszasan lehetne sorolni, miért alkalmatlan és miért TÖRVÉNYTELEN az, amit a hozzászólásodból kiolvasok.
Gázriasztó pisztolyt keress, az legitim módon is használható, van rá rendszer. Vagy gumilövedékest. Ha mindenáron illegálba akarsz átmenni a fájdalom reményében, tuningolj fel egy paintball markert és etesd csapágygolyóval. A Suzuki Swift sárvédőívét is átlövi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23491) Lokids válasza macilaci78 (#23490) üzenetére


Lokids
addikt

Félreértesz. Véletlenül sem akarok illegálba menni. Meg csak fegyver vásárlást sem tervezek.
Csak elolvastam egy cikket, és fogalmam sem volt, hogy hova tegyem a torkolati energiát. Nekem nem mond semmit az, hogy 7.5J alatti/feletti. :P

Amúgy ezek a fegyverek súlyra hasonlóak az eredetihez? Pl arra alkalmasak, hogy lőgyakorlatra lehessen használni?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#23492) macilaci78 válasza Lokids (#23491) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Úgy szoktam fogalmazni, hogy a megszólalásig hasonlítanak az eredetire: anyaghasználat, kezelőszervek, méret, súly...
Japánok találták ki eredetileg a rendvédelmi szervek képzésére. Ma már a Magyar Honvédség is használja a paintball mellett kiképzésre.
IPSC, IDPA versenyeket is csinálnak airsoftra ugyanazokkal a szabályokkal. USA versenyen indult egy japán srác. A japán törvény szerint kora miatt nem használhatott éles fegyvert, így airsofttal tréningezett. Kiment USA-ba versenyre és élessel megnyerte azt.
Az airsoft fegyverek szándékosan úgy vannak kialakítva, hogy ne lehessen őket élessé átalakítani, ne bírjak azt a terhelést. Viszont az éleseknél használt kiegészítőket (távcső, fegyverlámpa, hordszíj, stb) rá lehet aggatni az airsoft fegyverekre is. Hurricane 100% méretpontos testeket gyárt, ehhez megvette az éles fegyvert gyártó cégtől a licencet és CNC-vel mar. Classic Army Kínában azon a gyártósoron gyárt, amelyen a 90'-ben az FN Pal cég az éles P90-eket gyártotta.

Azért van a 7,5J, mert a magyar jogalkotók nem csináltak rá külön kategóriát, ellentétben a paintball-al. Egyszerűen bedobták ebbe a légfegyver skatulyába és kész. Az airsoft fegyverek túlnyomó többsége 1,5J alatti, de játékon az 1-1,1J a legelterjedtebb. Egy elvakart pattanásnyi nyomot hagy a nyílt bőrön. A "mesterlövész" fegyverek energiája szokott több lenni, de épp a sérülések elkerülése végett szokott követelmény lenni a 20m-es rálövési távolság. A szem nagyon sérülékeny, elengedhetetlen a szem védelme. E mellett fogak tudnak törni, ha teli vigyorral nézel bele egy sorozatba. Vannak különböző testtájak, amik érzékenyebbek: körömágy, szemöldök, lapocka, farpofák, stb. Itt mindenki felszisszen, de például egy ruhagyűrődést érő találatnál inkább hallod, mintsem érzed a találatot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23493) Lokids válasza macilaci78 (#23492) üzenetére


Lokids
addikt

Ok, köszi az infót. Csak ennyit akartam tudni.

Viszont ha az eredetihez tényleg ennyire hasonlít, meg tudom mondani, ha egy ilyent tart egy "svéd cserediák" rám, vagy éleset és "adakozásra" szólít fel?

Pusztán a fun kedvéért ki lehet menni a parkba és lövöldözni ezekkel? (Na nem emberekre. :D), vagy van valami korlátozás, hogy hol használható?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#23494) DNReNTi válasza Lokids (#23493) üzenetére


DNReNTi
őstag

"egy svéd cserediák adakozásra szólít fel"
vonyítok! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#23495) Lokids válasza DNReNTi (#23494) üzenetére


Lokids
addikt

Akkor érthető, hogy mire gondoltam. :) Bár ők inkább a bökőt szeretik, de sose lehet tudni. :P

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#23496) macilaci78 válasza Lokids (#23493) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Korlátozás: légfegyver, tehát magánterületen tulajdonos engedélyével szabadon használható.
Nincs rá viselési engedély, egyedül fegyveres erők jogosultak légfegyver viselésére. Egyébként rejtve, lőszertől, tártól külön csomagolva szállítandó.
Van olyan fegyver, amiről rád fogva nem tudod megállapítani, hogy éles, vagy airsoft. Jellemzően a réz belső cső a külső csőben árulkodó.

A svéd cserediákok pillangókéssel, rugós bökővel, vagy vízipisztollyal mászkálnak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23497) szbalogh


szbalogh
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehetne venni olcsó szállítással optikai szálat?

Nick: HE_Storm

(#23498) szbalogh


szbalogh
őstag

Esetleg valaki be akar-e szállni egy rendelésbe innen? 17 dollár a legolcsóbb posta...

Nick: HE_Storm

(#23499) szbalogh


szbalogh
őstag

Vagy innen rendelnénk 2-3 féle színt és osztoznánk a szálakon... ?

Nick: HE_Storm

(#23500) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Airsoft fegyver vásásrláson töröm az agyam a kalash RK-06s mellé.....
Specna Arms SA-B03 M4-es AEG
Dboys/Boyi BI-3581M
mindegyik új, a Softair.hu-n vannak....
mennyire megbízható fegyverek?

üdv

WOT: kissio

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.