Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) spanglee001 válasza szbalogh (#23900) üzenetére


spanglee001
addikt

Mekkora party lehetett, ha 5.-éig elhúzódott :DDD
BUÉK mindenkinek.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23902) szbalogh válasza spanglee001 (#23901) üzenetére


szbalogh
őstag

AZ az igazság , hogy 2 gyerek mellett 10-ig tartott a "party". Azaz mint minden nap hullaként zuhantunk az ágyba...
Ezért is járok ide már ritkán.

Nick: HE_Storm

(#23903) spanglee001 válasza szbalogh (#23902) üzenetére


spanglee001
addikt

óóó ne mondj már ilyet, lassan tervben a gyerek projekt, de mindenki elríaszt tőle :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23904) macilaci78 válasza spanglee001 (#23903) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A gyerektől, vagy az airsofttól? :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23905) spanglee001 válasza macilaci78 (#23904) üzenetére


spanglee001
addikt

sajna az egyre több csaló az airsoftól is :O
az oké hogy kezdő, nade ha a traceres bb pattog a hátáról lefelé akkor adja már meg, meg ha olyat csíp hogy jajjgat és nem adja meg :W , olyankor szívesen megkínálnám a puskatussal, hogy azt megadja e :C
meg az olyan klánok, gyere csatlakozz hozzánk. oké. -mondom eltaláltak -de nem látta senki. pff :U
én jól szórakozni mennék, nem idegeskedni. de tisztelet a kivételnek, azért sok becsületes ember is van :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23906) szbalogh válasza spanglee001 (#23903) üzenetére


szbalogh
őstag

A sűrű hiszti meg a járulékos apokaliptikus borzalmak ellenére boldog vagyok ;)

Nick: HE_Storm

(#23907) yako válasza spanglee001 (#23903) üzenetére


yako
tag

Semmi vész, ne befolyásoljon!
Én három gyermek mellett kezdtem el a dolgot, s csak szervezés kérdése az egész.

Tapasztaltabbakat kérdezném, hogy mi avéleményük az A&K M249 Para-ról?
Véleményeiteket előre is köszönöm!

By Demons Be Driven

(#23908) Zotya984 válasza r-chee (#23898) üzenetére


Zotya984
senior tag

Köszönöm a tippet. Megérkeztek a gyűrűk és nagyon - nagyon készséges volt az ügyintéző. :R

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23909) Mike válasza spanglee001 (#23905) üzenetére


Mike
veterán

ez örök probléma

talán az érdi red alertek voltak kivételek, meg amikor az ember elmegy baráti társasággal, de mindenütt vannak rambok, ez egy ilyen játék :)

(#23910) stefanitsr válasza yako (#23907) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Tüttyölt ratyli.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23911) mettek


mettek
addikt

ha valakit érdekel esetleg akkor egy JG G36 m4 válltámasszal ELADÓ pécsen. Egyszer használt, kb 4000 bb-vel adom dobozában + foregrip. Vettem hozzá egy 1800 mah-os lipo akksit illetve ahhoz töltőt, így azt külön adom mert elég drága volt. bocsi az offért. PV-ben lehet érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#23912) spanglee001 válasza mettek (#23911) üzenetére


spanglee001
addikt

PV? pü és pm ről hallottam már de pv :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23913) macilaci78 válasza spanglee001 (#23912) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Privát válasz/visszajelzés.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23914) sss


sss
senior tag

Találtam itthon csavaralátéteket, végre megcsináltam atomstabilra az aksu előagyat.:) A grip viszont még mindig lötyög, kicsit már bánom, hogy nem olyat vettem amit csavarral lehet felerősíteni. A rail coverekből kb. 2,5 db fedné be a teljes railt, szóval még nem tudom hova/mennyit tegyek.

(#23915) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Eléggé kihalt a fórum ez a rossz idő miatt van :)?

Újra S24 tulaj leszek :B :B :P :P
Kipróbálom Maple leaf, gumival-rugóval. Illetve kapásból megy bele a 6.03 acél preccső ^^

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23916) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23915) üzenetére


Zotya984
senior tag

prec cső az a TWG-os vagy találtál másfélét hozzá?
A csövét rendesen fogta reciever? nem lógott? illetve a nózi nem súrolta a hopup kamra "lyukát" (ezt imádni fogjátok)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23917) Lacuss20 válasza Zotya984 (#23916) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem tudom most jön majd meg a holnapi nap folyamán :)

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23918) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Esztergáltattam saját cső rögzítőt amúgy, a nózit meg nem tudom majd megnézem.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23919) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23918) üzenetére


Zotya984
senior tag

a csőrögzítő érdekelne hogy néz ki. képet teszel fel róla?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23920) Lacuss20 válasza Zotya984 (#23919) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Jajam, de megmutatom őt is :)

A gyári másolatai csak precízebb a csőhöz igazított belső átmérőkkel. ( Szűkebbek nem kotyog bennük a cső egy belülre egy kicsi teflon a cső végére megy rá szépen a "kupak" meg se kottyan picit sem. Újabb generációs S24 érkezett ma hozzám.

Itt már az első szíjakasztó mögötti csavar szépen bele megy nem kell közben lefelé feszíteni a csövet.
Cimborának és nekem is olyan volt, az előző.
Nagyon szépen feszesen nyikkanás nélkül áll a testben a cső a csavarok kulturált meghúzása után.
A cső és az elsütő rész összekapcsolása nekem precízebbnek tűnik. Még nem vettem szét mivel se rugó se gumi nem jött meg addig fölöslegesnek tartom, de így is meggyőző az a két csavar tartása.
FPS és lő teszt holnap abban a kemény pár fokban :) ( Gyári állapotban, kimért célra szélcsendes helyen. )

:R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23921) sss válasza Lacuss20 (#23920) üzenetére


sss
senior tag

A nyúlon túl???

(#23922) Lacuss20 válasza sss (#23921) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Úgy valahogy :D A nyúlüreg túl messze van xD

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23923) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Acél preccső szép kívül belül nem sorjás minőségi darab. Az előzőben a 650mm-es változat volt. Kíváncsi leszek azon elven, hogy azonos dugattyú "löket térfogata " mellett, hosszabb csőbe már nem úgy érvényesül az energia mint a gyárinál, mit fog ez produkálni.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23924) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23923) üzenetére


Zotya984
senior tag

Igen erre én is kíváncsi vagyok. Nemsoká csinálok tesztet hogy egy A&K SVD csövét beleteszem a a well-be
(AEG gumis / csöves kamra) és szépen elkezdem rövidíteni a csövet. FPS és pontosság mérés mellett.
Ami képet küldtél az belső cső hézagoló? jól láttam? Külső cső a receiverben nem lóg?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23925) Lacuss20 válasza Zotya984 (#23924) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Külső-Belső közötti hézagoló igen. A külső cső meg se kottyan a testben Az egész puska nagyon egyben van. Viszont a dugó fej csillapító tömítés, O gyűrű, az cserés lesz.

Jah és tisztítópálcát nem adtak.....

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23926) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23925) üzenetére


Zotya984
senior tag

Az előző szériára köményen rögzítve volt a hengerfej. Menetrögzítő / megtépve. Nálad ez tapasztalható volt?
Tudnál csinálni pár képet a beléről és külső cső - receiver -ről?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23927) Lacuss20 válasza Zotya984 (#23926) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nekem 3 puska volt a mostanival a kezemben, nem kellet hő légfúvózni meg ilyen és hasonló marhaságok.
Persze rögzítve volt csutkán betekerve. Gyártattam egy spéci kis leszedő eszközt amivel minden különösebb erőlködés nélkül szedem le a hengerfejet. Holnap külföld, de estefelé csinálok. Még a két csavar nélkül is jól egybe marad a puska csak simán össze téve nem a tokozásban. Azt hittem menetelt lett mint a bar10-nél, mikor kivettem a két csavart és nem akart ketté jönni :)

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23928) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23927) üzenetére


Zotya984
senior tag

TWG-ról jött a cucc gondolom. A hozzá tartozó 520mm acél csővel mennyit fizettél?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23929) Lacuss20 válasza Zotya984 (#23928) üzenetére


Lacuss20
senior tag

108.36 Eurot +postát felesbe rokonommal. Akciósan vettem a csövet is puskát is. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23930) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Hobbykinges rendelés érdekelne valakit?

(#23931) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#23930) üzenetére


Zotya984
senior tag

pm

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23932) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Tovább boncolva.
A hopup kamra illeszkedése 0 mm hézaggal mintha cnc-alu kamra lenni a két rögzítő csavar legkisebb erőlködés nélkül szépen jött ki!

Enyhén volt szutykos az egész huopup és a cső kívülről is évszázados porral lepett.
A hopup gumi egy elérett repedt valami.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23933) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23932) üzenetére


Zotya984
senior tag

Nagyon jó ez a kis dokumentáció. Érdekes félig áttetsző műanyagból vannak a hopup többi részei.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23934) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Anno az egyikben kicseréltem BAR10-esre abban jobb minőségű, illeszkedésű van. ( Stefanits nyomán).
Ez is jó de meg kell dolgozni a lenyomó hatásért a két kis nút közé egy darab tömör gumi-műanyag csődarabbal. Hogy szép egyenes lenyomó felületünk legyen a két kis váll helyett. Azonban némi odafigyeléssel ez is tartós darab ( fogod miközben ki-betekered a csavart) nem csak lóg és feszül.)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23935) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Ki teflonoztam, hogy hajszálnyit se kottyanjon a vájatában.


A közdarabot egy tömör O gyűrűből vágtam ki eléggé szépen nyom le, nem öregszik el két oldalról beragasztóztam így el sem fog mozdulni.

Az illesztéseket igyekszem bemutatni egészen szépen passzol minden mindenhez. A két kamrát fogó csavart továbbra is ajánlott acélra cserélni, hogy acsavarfej bírja a tekergetést. Nem erőlködtem vele mégis nyílik szépen kifele 2 csavarozás után. Majd megpróbálok egy képet is elsütni a gyári hopuphatás feltornázott verziójáról. Egyelőre gyári gumival a tuning még utazik a légben :D :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23936) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sajnos befotózni nem tudtam 3 kéz kellene hozzá xD
Így marad az arány kép paintbe. Jelenleg a minimum hopup hatás annyi mint eddig a max volt gyári állapotban.

Tematikus rajz az arányok érzékeltetése végett :) Mellesleg tényleg szép szabályos alakot ad most. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23937) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Többszöri "össze"próbálás után van egy olyan érzésem, hogy módosíthattak valamit a két cső illesztésén mert csavarok nélkül is határozottan egyben van. Két kis csavar kiszedése után is erősen meg kell tekernem különböző irányba, hogy szétjöjjön.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23938) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Hóban rejtőzős jó reggelt!

Úgy adódott h idén tudom folytatni a sportot egy kis kihagyás után. Van vki akinek van esetleg eladó fegyvere, mellénye (Falke I, Falke II, Osprey MK IV), aksi ami AK tokfedél alá vagy v. támasz csőbe fér?

Pmag G36 tár, elcan spectre, olcsó fix 4X-es acog is jöhet.

Ami még jöhet az esetleg vmi jó táska. Jófajta szivacsozással és 3 rekeszes legyen (tehát 3 fegyver elférjen benne egymás mellett).

Kpval fizetek és vasárnap Pesten leszek.

Köszi!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#23939) szbalogh válasza ClayMore (#23938) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem eladó az AK-m. cm 040d

Nick: HE_Storm

(#23940) spanglee001 válasza ClayMore (#23938) üzenetére


spanglee001
addikt

fecbookon van 2 db airsoft adok veszek, és airsoft piac csoport, szerintem ott mindent megtalálsz, nemrégiben adtam el a felesleges cuccaim, volt pár :DDD
Viszont azt tudod e hogy egy fegyvertáskában egy fegyvert vihetsz tártól bb-től külön csomagolva? sajna így szabályos :K Nekem fából van, lakattal lezárva tehát én azt már szekrénynek minősítem és 2 fegyó van benne, ha gáz lenne megmondom ez szekrény így már szabályos :DDD
akksis témára Pesten legolcsóbb jó áron sok raktáron van belőle [link]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23941) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23937) üzenetére


Zotya984
senior tag

Ez jó hír nagyon. Láttam már hogy oda csináltak menetet rá meg közdarabot hozzá.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23942) Lacuss20 válasza Zotya984 (#23941) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem tudom ki, hogy de szerintem nem igényli a menetelést elég passzos.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23943) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Illetve europán belüli rendelés érik most vkinek?

taiwangun, stb.?

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#23944) Zotya984 válasza ClayMore (#23943) üzenetére


Zotya984
senior tag

gunfirét tervezzük. kővalami?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23945) stefanitsr válasza spanglee001 (#23940) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Facebookos csoportokat hagyjuk, a legtöbben csak a helyesírástudatlan, softairről okkal kirakott csalók hokiznak, így a saját pénztárca védelmének érdekében max az eladás javallott de az is csak előreutalás érkeztét követően.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23946) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Taiwangunról valaki rendelés?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23947) rainmen


rainmen
aktív tag

Kicseréltem a Hardballer belső csövét és szombaton egy kicsit lövöldöztem vele.
Meglepődtem, mennyivel pontosabb lett.
Az előző cső kicsit rövidebb volt és elsütésnél még hátrébb is jön, tehát a kiáramló gáz keverhette meg a dolgokat.
Mindenesetre jól esett egy kicsit "puffogtatni". :))

(#23948) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok! Sok év után újra elővettem a fegyverem (AGM M16) és szétszedtem. Esetleg ha valaki ismeri a fegyvert vagy a kép alapján tud mondani 1-2 szót az alkatrészek minőségéről és ezek alapján érdemes-e cserélni valamit. 2010-2011-ben volt kb utoljára használva és 2009 elején lett vásárolva. 20110 környékén 410 körüli fps lett lemérve, szóval olyan 120-as rugó lehet benne gyárilag. Hálás lennék bármilyen hasznos infoért.

KÉP a fegyver gearboxról.

(#23949) Dupree


Dupree
csendes tag

Sziasztok!

Nem rég megfertőztek engem is az airsofttal és egy új fegyver vásárlásán törtöm a fejem. Végig olvasva a fórum egy részét arra jutottam, hogy egy CM.045 szeretnék venni. Gondolom ezen belül, az hogy 045/045a/045c az már teljesen mindegy ami nekem jobban tetszik? Az érdekelne, hogy a 045a fa előagya mennyire van szépen megmunkálva?

Érdemes venni hozzá valamilyen red dot-ot? Valami ilyesmire gondoltam plusz egy infrabakra felrakható szerelékre:
[link]
[link]

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

(#23950) Lacuss20 válasza Dupree (#23949) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Üdv nekem ilyen van sok éve!

Nagyon jó full acél nem esik szét, ha véletlen falhoz koppintod stb. Érdemes venni, hozzá 250 BB's midcap tárat. Kék madbull gumit bele mert gyárilag is erős 420-30. Esetleg vissza gyengíteni 400-ra. Sima nyílt reflex dotot érdemes rátenni belőne 30-40m-re.

http://www.ebay.com/itm/Tactical-Reflex-Holographic-4-Reticle-Red-Green-Dot-Sight-Picatinny-Weaver-Rail-/251525255496?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item3a9012d148

Mindegy, hogy A-b-c más tussal van ennyi. A faelőagy szerintem szép nekem is az van. Szokták pácolni világosra-sötétre. Érdemes utána 2-3 lakkot tenni rá, hogy ne sérüljön ha eltalálják.

Kicsi, rövid, nehéz :DD Viszont nagyon szép lő távja van 0.30 minőségi BB-vel. Nekem kimérve 75m.

Kezdésnek is és "örök" fegyvernek is kiváló választás. Szíjat érdemes hozzá venni mert egész nap hurcolni fárasztó. Ha ügyesen használod könnyebb a szíjjal kitámasztva célozni.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.