Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) macilaci78 válasza DNReNTi (#23797) üzenetére


macilaci78
nagyúr

ELSÜTŐBILLENTYŰT! :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23802) Béla 2


Béla 2
csendes tag

Na pont erre a hisztire gondoltam, amikor javasoltam, hogy pár airsoftos segíthetne a rend éber őreinek.
Mivel mi pontosan ismerjük a replikák ballisztikáját és lőtávolságait, így elég könnyen ki lehet sakkozni, hogy melyik ablakból lövöldözhet a gyökér. Aztán már csak kamera meg rendőrbácsi kérdése az egész. Miután meg megvan a hülyegyerek, szépen szárazon feltolni neki a replikát ott helyben. Tőlem csinálhatja a csigakettős riporter is.

(#23803) macilaci78 válasza Béla 2 (#23802) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mert a BRFK egy tagja sem használt még ilyet és nyilván csak mesekönyvből értesült a létezésükről. :U

Ha mégis be akarnának vonni civil segítséget, akkor egy airsoft szaküzletet keresnének fel egy hobbi airsoftos bagázs helyett.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23804) csoola válasza Béla 2 (#23802) üzenetére


csoola
tag

Tudtommal aktívan használnak a rendőrségnél és a honvédségnél is airsoft replikákat, biztos vagyok benne, hogy tudják, miről van szó. Én inkább úgy látom a helyzetet, hogy annyira nem vették komolyan a dolgot, illetve nincs erőforrás (nem tudnak kiküldeni állandóan embereket, hogy nézegessék, mi a helyzet - akkor ki traffizna?), illetve a jogi háttér is hiányzik (nem mehetnek be csak úgy a feltételezett lakásokba sajnos, hogy benézzenek a kis Benőke ágya alá, hátha a bedobált zsebkendők között találnak valami jó kis Boyi M4-est).
Ez maximum úgy fog működni szerintem, hogy valaki kézbe veszi a dolgokat, kimegy, kifigyeli, hogy honnan lőnek, aztán vagy beszámol róla a rendőröknek, vagy az említett módon becsönget és anális tesztet végez a replikával.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#23805) macilaci78 válasza csoola (#23804) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tavaszig meglehetősen meg fog ritkulni az esemény előfordulása. Tavasszal ha ugyanúgy sepreni kell a BB-t, azt sem tartom kizártnak, hogy a környéken lakó rendőrök közül páran munkaidő terhére civilben fognak ott lézengeni.

Lehet, hogy úgy tűnik, szarnak rá a hatóságok, de azért jog szerint lőfegyverrel lőnek közterületen civilekre.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23806) szbalogh


szbalogh
őstag

Hát ha olyan sok bogyó kerül ki egyik napról a másikra és nem hallanak és látnak semmit felmerülhet, hogy valaki csak kiszórja...
Ha ebben az egyszerű dologban ilyen hülyeségeket tudnak mondani, hogy higgyek nekik fontosabb hírekben???

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#23807) H A M M E R


H A M M E R
csendes tag

CM031 be rendeltem egy 7,4V LiPo-t . Azt tudom, hogy a Lipo a túltöltésre és a túl merítésre is érzékeny. IMAX B6 klón töltőm van. A túltöltésre oda kell figyelni, vagy ezek a processzoros töltők ezt figyelik?
A túlmerítés figyeléséhez érdemes elektronikát venni vagy, ha már nem tudja megpörgetni a motort akkor elég tölteni és nem lesz baja?

(#23808) makro válasza H A M M E R (#23807) üzenetére


makro
aktív tag

Érdemes beszerezni valami ilyesmit: [link]

(#23809) L4mie válasza H A M M E R (#23807) üzenetére


L4mie
veterán

lehet hozzá venni, de nagyon kevesen használnak ilyent,
egy játékon nehéz lemeríteni egy ilyen akkut, játék után rátöltesz meg még köv játék előtt feltöltöd és rendben lesz,
nekem már merült többször is csutkára mind3 LiPo-m egyiknek sincs semmi baja. Persze hosszútávon biztos nem tesz nekik jót ha hagyod mindig lemerülni.

Van akkuőr sípolós elektrónikám is, de igazság szerint nem raktam bele.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23810) mettek


mettek
addikt

sziasztok. Szeretnék újra beszerezni egy airsoft fegyvert. Ezúttal egy praktikusabb fegyóra gondoltam, mint pl. az mp5 vagy g36. JG vagy CM-re gondoltam márkát illetően hogy ne legyen nagyon drága. Elsősorban használt lenne jó ha tudnátok esetleg ajánlani... Köszönöm.

Árban max 30ezer.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#23811) Zotya984 válasza mettek (#23810) üzenetére


Zotya984
senior tag

ennyiből újat kapsz.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23812) mettek


mettek
addikt

Azt valaki meg tudná mondani hogy taiwangunról mennyi idő alatt érkezik meg egy fegyver kb? Köszönöm

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#23813) Lacuss20 válasza mettek (#23812) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Gunfuire-ről vedd meg. Szerintem jobban jársz. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23814) mettek válasza Lacuss20 (#23813) üzenetére


mettek
addikt

És onnan mennyi idő alatt érkezne meg?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#23815) csoola válasza mettek (#23814) üzenetére


csoola
tag

Ha most megrendeled, jövő héten már nálad lesz.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#23816) sss válasza mettek (#23812) üzenetére


sss
senior tag

3-4 nap volt legutóbb.

(#23817) mettek válasza sss (#23816) üzenetére


mettek
addikt

Koszi. Megrendelve egy JG G36 mert csak máig volt halloweeni akció.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#23818) Lacuss20 válasza mettek (#23817) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Jaja én tegnap rendeltem spóroltam vele 3 ezret.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23819) MrCsiz


MrCsiz
csendes tag

Hali!
INOKATSU AKS 74!

Egy legenda keresi megérdemelt gazdáját!
Nincsenek túlzások, csak a rideg tények!
Messze a legmagasabb megmunkálási minőségben elkészült fegyver!
Mindene eredeti, mindene acél! Természetesen az első irányzék is megvan!
Sikerült a Gboxot eltörnöm, így Gb nélkül, de ezt leszámítva kompletten,
alkarésznek - acél átalakító kit-nek eladó!
Csak egyben!
90.000 ,- HUF
Ha nem alkudozol, odaadom az eredeti japán motort is!

http://www.kephost.com/album/tB

(#23820) macilaci78 válasza MrCsiz (#23819) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Segítek linkelni. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23821) L4mie válasza macilaci78 (#23820) üzenetére


L4mie
veterán

én is hoztam volna facebookról, de lusta vagyok visszatekerni :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23822) MrCsiz válasza L4mie (#23821) üzenetére


MrCsiz
csendes tag

Köcci ;)

(#23823) stefanitsr válasza macilaci78 (#23820) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A komplett E&L barnított fullacél termékskála házhoz szállítva akciós gunfire-n, ha valakinek ilyenre volna gusztusa, prec csővel, nagy nyomatékú motorral, gearboxszal. :))

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23824) sss válasza stefanitsr (#23823) üzenetére


sss
senior tag

Tetszetős. Mondjuk sosem hallottam még róluk.

(#23825) stefanitsr válasza sss (#23824) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Minden bizonnyal van még pár gyártó akiről nem hallottál. Pl az a&k legalább 5 éve a kínai m4 piac legjobbja, ma már magasan magasan abszolút legjobbja és mégis van olyan emberke aki boyiért többet fizet mint egy jó A&K-ért amit mára gyakorlatilag hibátlanra fejlesztettek (már a gyári hopkamra is marui kompatibilis - pár hónappal ezelőttig nem volt az - és gyors rugó csere rendszerrel jön)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23826) Lacuss20 válasza sss (#23824) üzenetére


Lacuss20
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=ucWxgOTIpzw

Asszem promocjkának megteszi :P :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23827) sss


sss
senior tag

Azért az a&k-ról hallottam már. Amúgy ezek a barnított felületetek nem hajlamosabbak rozsdásodni? Jóféle a videó is.

(#23828) rainmen válasza sss (#23827) üzenetére


rainmen
aktív tag

Anno a barnított acélt áztattuk egy darabig olajban, majd simán letöröltük.
Csak az rozsdállt meg, ami nyirkos helyen volt tárolva évekig, félredobva.

(#23829) sss válasza rainmen (#23828) üzenetére


sss
senior tag

Akkor majd talán egyszer ha lesz sok pénzem akkor beruházok egy ilyenre. Mert tetszik az aksujuk.:)

(#23830) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

No, berendeltem egy gyorsrugó cserés, modernizált kamrás a&k m4 cqb-t, alias pj4 cqb-t. Kíváncsi vagyok mit fog alkotni. S24-et eladtam, nagyjából betakarta az ára az m4-et.

Illetve, tapiztam egy új szériás Cyma railezett AK-t. Nagyon szép, igényes munka, masszívan, egy darabként egyben van, CNC mart a sínrendszer rajta. Majdnem beledobtam a kosárba egy olyat is, de most az az ár sok lenne nekem, meg úgy is egy nagy rakás videót akarok csinálni majd erről az m4-ről és a pimpeléséről.

Van már hozzá modify hopkamra, modify gumi, csőhosszabbító, új kétpontos szíj, moe válltámasz, lipo akku, asap szíjakasztó, jön vele még két tár és egy moe pisztolymarkolat és egy rakás apróság.

És ami miatt érdekes (a nem régóta már marui kompatibilis kamrán túl):

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23831) r-chee


r-chee
őstag

Lenne pár kérdés az Urakhoz :)

Ehhez a fegyverhez vajon stimmel ez és ez a tár?
Ez a G&P mennyire megbízható márka? (Van jó s rossz darabjuk egyaránt, mint másoknak?)
Illetve ehobbyasia.com-ról való rendelésnél ha express service-t választok szállításhoz, kell az össz áron felül fizetnem pluszban vámot és ÁFÁ-t, szal fennakadhat a "határon"? :U
Netán írjak nekik emilt, hogy a csomag értékét max 40E-re írják, s a zöldruhások vagy elhiszik, vagy nem....?

Sajnos nem találtam sem idehaza, sem lengyeleknél számomra megfelelő fegyót, ezért maradt a keleti régió.

üdv.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23832) sss válasza r-chee (#23831) üzenetére


sss
senior tag

Ekkora csomag nagyon is esélyes, hogy fennakad a vámon. És igen, a szállítási költséget is terheli a vám+áfa.

(#23833) kovacszk válasza r-chee (#23831) üzenetére


kovacszk
senior tag

Főleg hogy az expres shiping az valamelyik nagy csomagküldővel jön, ők pedig tényleg mindent számla alapján vámoltatnak, postán lenne esély "átcsúszásra" viszont az fegyvernél ritka. Az is elég esetleges hogy a szállítási költséget is számolják e vámalapnak, mind a.kettőre hallottam már példát.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#23834) stefanitsr válasza r-chee (#23831) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A WA rendszerű Gaypee-k nem a hosszú életű gbb-k iskolapéldái. De ha sok a pénzed, időd, energiád, hozzáértésed, rajta.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23835) r-chee válasza stefanitsr (#23834) üzenetére


r-chee
őstag

Valszeg mi nem fogja benne bírni sokáig? Elsütőszerkezet? Golyóvezető cső csere?
Alkatrészileg bármely M4 cuccai jók lehetnek bele, vagy csak WA?

Legfőbb kérdés, hogy a linkelt tárak jók lehetnek-e bele?

[Ha valami gondja lesz a fegyónak, reménykedem benne, hogy a cnc forgácsoló munkám ad némi támaszt a nehéz napokra :D ]

A vámos téma sajnálatos, de hát ez van.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23836) stefanitsr válasza r-chee (#23835) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nózi töréstől az elsütő szerkezet apró alkatrészeinek kopásán/törésén keresztül egy rakás minden. Amikor valamit kicserélsz erősebbre, teszem azt acélra, az megeszi azt az alkatrészt, amivel együtt kell dolgoznia, idővel az egész cucc cserélgetős lesz. A két tár közül a KSC más rendszer, így nem lesz, a VFC elvileg WA.

Rövid keresgélés után diskurzus:

" Zár, fehúzókar pár száz lövés után eltörik. Ha WOC, akkor legalább a test és az elsütőszett jó, de a többi erősen cserés. WA lehet jó, de kb mindent cserélni kell benne.". A srác aki kérdezett, két héttel a kérdés után hibásan feltette a cuccot adokveszekbe... :DDD

Érdemes átolvasgatni a GBBR topikot softair.hu-n.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23837) r-chee válasza stefanitsr (#23836) üzenetére


r-chee
őstag

Köszönöm a választ! :R

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23838) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Valakinek volna kallódó 300-360 mm közötti hibátlan, alap belsőcsöve nem drágán ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23839) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

valaki megy a dec 28-adikai tököli game-re?

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#23840) r-chee


r-chee
őstag

Pár kérdés erről az AEG fegyverről:
- ha a tus ki lenne cserélve ilyenre, lehetne ebbe akkut tenni?
- ha igen, ezek közül melyiket ajánlanátok
- Feszültség terén mindegy, hogy 7,4-9,6-11.1V-os az akku, nem lesz sok vagy kevés a replikának?

Mechanism of ASR115:
* gearbox v.2 "Silver Edge" with quick change spring system (100% compatible with TM parts
) << Tokyo Marui alkatrészekkel 100%-ban kompatiblis? Minőség....?

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23841) macilaci78 válasza r-chee (#23840) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet tenni bele akkut, de a fizikai méret nagyon behatárolt. Gyakorlatilag a tust tartó csőben kell elférjen keresztmetszetre, a hosszát pedig az határozza meg, mennyire akarod betolni a tust.
Itt úgy látszik, törésgátlóként egy külön csőben a tusvéghez hátra van vezetékelve az akku. Ez a törésgátló nem fog elférni az akku mellett.

Minél kisebb keresztmetszetű akku kell Neked, AK tokfedél alá beférő 2 cellás (7,4V, rövidebb) Li-Po.

A feszültség a tűzgyorsaságot befolyásolja. 420fps-es puskaként van hirdetve, szigorú egyes lövés.

Minőség? 420fps, EBB... De legalább Marui kompatibilis, lesz hozzá alkatrész. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23842) stefanitsr válasza r-chee (#23840) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Túl erős rugó, jellemzően fos APS motorok - kapcsiból ajánlott a kisebb rugó és a teljes átnézés, esetleg a motor csere. Én a firefox 11,1v 1100 mAh illetve 7,4V 1100 mAh Akksijait használom a tuscsőben, azok a legkisebb oda férő lipo-k közül, de ezek is csak akkor férnek be ha nincs a tuscsőben FET.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23843) r-chee válasza stefanitsr (#23842) üzenetére


r-chee
őstag

420 fps amúgy is szabálytalan :) Ezt a rugót néztem a gyári helyett. Motorok közül innen jó valamelyik, vagy nézzek körül máshol? EBB gondolom műanyag fogaskerekekkel illetve alkatrészekkel van megoldva. Fémre is cserélhető?

Az a törésgátló műanyag cső/rúd eltávolítható? Erősebb kábelezést ajánlott megvalósítani? :U
Ez lenne az első airsoft rifle az életemben (egy gázos pisztolyon kívül) de bütykölős típus vagyok, s tavszig még van idő :D

Azért tetszik ez az ASR115, mert nem tömény borda az előagy, s alapból van rajta 45 fokban oldalra eltolt, könnyen leszedhető irányzék, s így csak egy scope kell rá :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23844) stefanitsr válasza r-chee (#23843) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Első körben 100-as, 110-es rugót nézz (utóbbival óvatosan egy ilyet rendeltem én is, cyma ak-ban 420-43x-et tolt bár az előfeszítő tömbös, de anélkül is lehet 400 felett), attól gyengülhet a cucc annyira, hogy jó rugóval nem kell mellé ütősebb motor. A vezetékelést is teljes egészégen ízlés szerint cserélheted.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23845) Zotya984


Zotya984
senior tag

"Nos kérdésem lenne. KI menyit költött a fegyverére és mit tud? Az én fegyverem egy VSR-10 Well 23500ft volt. Ezt teljesen szétbombáztam. tervrajzok, újra áttervezés, és gyártás. A komplett tuning eredménye. 170es rugó. 570fps-t mértünk be. (hidegben így a chrono -20fps kb) Optimális körülmények között ( szélcsendben) 70m ről előttem vele gy 20ft-s játék körülmények között pedig. Srácnak kilógott az ujja a fal mögül kb 50-60 méter. Lövés-találat. Másik Srác pont hétvégén, fél szemmel nézett ki a fal mögül kb 60 méter lövés találat. Nos a sniper faq-ban azt írák hogy a jó sniper 150k körül kezdődik.Az enyém komplett távcső nélkül 50 re jött ki. Ez a nagyon sokadik amit építek kb a 10. És még valami tudja kinek szól. Legközelebb mielőtt azt írod valakire hogy nem ért hozzá, kicsit gondold át. A másik, 2 éve éles 74 es ből raktam össze egy airsoft ak-t . Csak a mihez tartás végett. És ezt az illetőt remélem látom sniper challengen ahol majd eldől az én nem hozzáértésből készült sniperem , lenyomja-e az övét. Persze ez már két lövész közötti küzdelem is lesz. Mert mi airsoftosok így intézzük."

Vélemény?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23846) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Cimborának kutatnék valami kezdő fegyver után. Szóval a nulláról kellene valamit összeszedni neki. Ő 50ezret mondott keretnek, de ha ebbe belefér pár apróság (szemüveg, stb) az sem baj.
Természetesen valami AEG-re gondoltam. Neki az MP5 tetszik első blikkre, én CM AK-t adnék a kezébe, de a döntés az övé. (nameg, hogy mi az amit érdemes is megvenni és nem esik szét már a chronozáskor :D )

Szóval 45-50-ig jöhetnek az ajánlások, prioritásban az MP5 (vagy VH-s fegyverek) :R

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#23847) Lacuss20 válasza jaffa 2843 (#23846) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Irány a Gunfire.pl AKCIÓ AKCIÓ AKCIÓ! Hátán.

A&K és CM fegyvereket vegye vigye :) Szemüveg, bb stb mind rendelhető egy helyen a PSB 0.25 öst tudom ajánlani nekem bejött.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23848) Zotya984


Zotya984
senior tag

A fenti írás szerzője NEM ÉN VAGYOK. !!!

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23849) h1ght3chzor válasza Zotya984 (#23845) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Ez olyan dolog, hogy hiszem ha látom, nem elképzelhetetlen, de szerintem egy 20 forintos 70 méterről kicsit durva 10/?.-ből mondjuk az is kérdéses.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#23850) jaffa 2843 válasza Lacuss20 (#23847) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Köszi. Körülnézek, mit adnak ennyiért.

Más:
Magamnak szeretnék valami másodlagost venni, csak képtelen vagyok dönteni, hogy gázost vagy CO-sat. Valamint melyik modell a megbízható. Használhatóságát tekintve a kisebb marokfegyverek célszerűbbek, de bele vagyok szerelmesedve a 1911-be. :D

Erre esetleg valami tipp? :B

Valaminr M4-hez valami értelmes mid-cap tár is jól jönne.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.