Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) Zotya984


Zotya984
senior tag

X-fire.org -on jól látom hogy ingyen van a posta? Csak áfa megy rá ha megfogják . . .
Jól látom vagy valamit benéztem?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23102) sss válasza stefanitsr (#23100) üzenetére


sss
senior tag

Rosszabb már csak nem lesz tőle. :)

(#23103) Zotya984


Zotya984
senior tag

És eljő az idő mikor egy pisztoly pontosabb mint egy TM VSR-10 G-Spec
[link]

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23104) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#23103) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

...aztán a forgószél becsukta a mesekönyvet.

[ Szerkesztve ]

(#23105) csoola válasza BaKeSZ87 (#23104) üzenetére


csoola
tag

Áprilisi tréfa.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#23106) menalcas


menalcas
őstag

Lenne egy kérdésem, meg szeretném hirdetni a mollés ACU mellényem, de halvány lila gőzöm sincs mennyiét tegyem ki erre kérnék egy beárazást, reális árat szeretnék amin még el is tudom adni tehát nem évekig szeretném hirdetgetni, hogy miért is fogalmazok ilyen nyakatekertem ?
Ez egy eredeti Blackhawk Strike Cutaway Carrier gyakorlatilag zsír új így kosz kopás szakadás mentes, rajta Blackhawk Hydration Pack, Blackhawk kulacstartó (közepes utilitynek raktam rá), 2db kicsi M4 tárzseb (kettő-kettő fér bele), 1db dupla M4 tárzseb (4 db fér bele), illetve egy pár eredeti Point Blank felkarvédő (jelenleg szivacs van benne, de ha valaki megfizeti talán van hozzá eredeti kevlár betét is :U ), + admin zseb :R

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#23107) macilaci78 válasza Zotya984 (#23103) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért némi mozgása van annak a VSR-nek a satuban...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23108) Zotya984 válasza macilaci78 (#23107) üzenetére


Zotya984
senior tag

Valahol poén az egész. Viszont visszaolvastam vagy 2 fórumot csőhosszúság terén. Kb mind1 mekkora. Olvastam Hitman írását hogy pisztollyal is aprítottak XY m-re.
250mm láttam a minimumnak amit 0,28b BB-ig lehet alkalmazni. Viszont nehezebb BB-nél nem tudom mi a helyzet. Egy átfogó írásnál olvastam hogy a nehezebb bb-nek kell a hosszabb cső. Mondjuk ezt csak 1 helyen olvastam.
Volt valami zsibbadt aki elvágta a VSR-t 150mm es csőhosszra. Írása szerint 60m-en tudja azt amit a többi VSR. Csak nem találom az írást.
Pisztoly lenyom egy VSR-t kicsit áprilisi tréfának szántam.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23109) macilaci78 válasza Zotya984 (#23108) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Abban megegyezhetünk szerintem, hogy van az a pisztoly és van az a VSR. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23110) stefanitsr válasza Zotya984 (#23103) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szélcsendes csarnokban, jól választott bb-vel, 30 méteren összehozható szerintem a legtöbb normális hopup rendszerű eszközzel. (És ugye azt látod, hogy egy m4 klón sincs köztük ?)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23111) stefanitsr válasza csoola (#23105) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem is átprilis, nem is tréfa.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23112) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#23111) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Azért az szerintem vicces, hogy a végén azt hozza ki legpontosabbnak, amivel a lövések 30%-ában el sem találta a célt.
Még egy TM Mk.23-at megnéztem volna :)

(#23113) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#23112) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezek egyenkénti fegyvertesztekből összevágott pontosság videók, nem pontosság verseny miatt meglőtt összeállítások, ezt érdemes tudni. Még csak nem is egy időben lőtte meg ezeket a szórásokat, lehet köztük több hónapnyi eltérés is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23114) sss


sss
senior tag

Üres v3-as gb-t honnan érdemes venni? Környező országokban nem igazán találtam, messzebbről meg nem igazán éri meg. Vagy ha valaki működésképtelen boyi aksu-t venne akkor nem tartsa magában.:)

Bakesz fél éve megmondta mi lesz a szitu: link :Y

[ Szerkesztve ]

(#23115) sss


sss
senior tag

Kicsúsztam az időből. Softairen árulnak huzagolt belső csövet, mennyire van ennek airsoftban létjogosultsága?

(#23116) Lacuss20 válasza sss (#23115) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Ha már ilyesmit árul nyilván semmire. Amúgy a BB visszafele forog a hopup hatás miatt gondold végig, ha ezt elkezdi egy másik erő oldal irányba csavarni mi lesz :D Vagy semmi vagy :W :W :W xD Szerintem... Sehol se terjedt el sehol se nyert teret ===> nem jó semmire.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23117) stefanitsr válasza sss (#23115) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pont annyira mint a legtöbb prec csőnek: semennyire.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23118) sss


sss
senior tag

Pedig szép ára van.

(#23119) Nunder


Nunder
őstag

Szombaton elvittük a fegyvereinket Kecskemétre Beszerző kollégához, aki ha minden összejön pöpec kis fegyvert fog építeni az M4-ből :) Kaptam tőle pár instrukciót, amit be kellene még szereznem, hogy frankó legyen a gear.

Olyan oldalra lenne szükségem, ahol 30-as tak-lámpához árulnak mountot, továbbá CIRAS mellényt jó áron lehetőleg WL vagy Olive színben.

Szintén ajánlott egy Glock-ot, aminek valamilyen Star* a gyártója. Egyedül a StarkArms-t találtam, aminek Glock-ja van, de nem tudom, hogy arra gondolt-e.

Tudnátok ajánlani egy ilyen helyet, ahol a Glock-on kívül be lehet szerezni a dolgokat? Legfontosabb a mellény.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23120) Nunder válasza Nunder (#23119) üzenetére


Nunder
őstag

Hopp a fegyvertáska kimaradt. Abból is kellene egy kemény tokos verzió.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23121) stefanitsr válasza Nunder (#23119) üzenetére


stefanitsr
senior tag

M4-ből max egyeseknek tetsző replikát lehet építeni, pöpecet nem. Konstrukciós hulladék. ;)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23122) Nunder válasza stefanitsr (#23121) üzenetére


Nunder
őstag

Hátrább az agarakkal, a szívem csücskéről beszélsz :P

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23123) stefanitsr válasza Nunder (#23122) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elmúlik. ;) Remélem boyi ! :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23124) Nunder válasza stefanitsr (#23123) üzenetére


Nunder
őstag

Nem Boyi, hanem A&K, annyi csavarral, hogy a Taiwangun-os srácok szétkapták és kicseréltek benne pár dolgot saját PJ gyártmányúra (hop-up kamra, dugattyú, rugó stb.). Így egész tűrhető kis fegyver lett, de sok a gyerekbetegsége, amik remélhetőleg most javítva lesznek.

Nagy energiájú motorhoz, meg egy relatíve gyenge belsőhöz gyárilag 130-as rugót tettek, és csodálkoztam, hogy erőlködik a cucc, meg alacsony a tűzgyorsaság. Most lesz benne 110-es rugó, motortuning, új kamra, meg prec-cső, gearbox hézagolás, miegymás. Ezekkel együtt kb. 60-nál fog megállni a fegyver ebben benne van, hogy anno 30-ért vettem a TG-tól.

Nyilván nem a felső kategóriára törekszem, de ezzel már el lehet játszadozni. Két év állás után jó lesz végre leporolni :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23125) macilaci78 válasza sss (#23115) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még a nevét is elírta. :D
Tanio Koba az, nem Ranio Koba...

A gömblövedék ballisztikája azért olyan, mint a kosárlabdáé, mert huzagolatlan csőből lövi ki az AS rendszer. Ennek a ballisztikának a javítására szolgál a hop up.

Klasszikus légfegyverek csöve huzagolt és ott a puha fém lövedékbe belemarva vezeti meg azt, ezért pontosabb a klasszikus légfegyver. Ezt akarja meglovagolni a Tanio Koba is, de az AS rendszer tényezői eltérnek: lövedék keménysége, csőtorkolati energia. Csak mímeli azt a hatást, amit a klasszikus légfegyverekben elértek. Az a tapasztalat, hogy 400fps-ig kb egában van a huzagolt cső és a prec cső placebohatása, felette a prec cső felé billen a mérleg nyelve.

A hab a tortán a bemarás. Tehát a gömblövedék megkapja a hop up hatást, ami fixen vertikális irányú és ezt megcsavarják a következő fél méteren. Gyakorlatilag neked hogy esne, amikor valaki felé rohanva lekevernek neked egy sallert, hogy a takony menetet vág a nyakadon és még vállal fel is löknek? Ugye, hogy semmi értelme... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23126) macilaci78 válasza Nunder (#23124) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Motortuning. :DDD Csippelve lesz, vagy felfúratod? :o

30k-ért vetted, eladod 20-ért, a másik 30k-t ráköltve veszel egy új out of the box frankót. Akár EmNégyet is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23127) Nunder válasza macilaci78 (#23126) üzenetére


Nunder
őstag

A "motortuning" az az én szavam rá, mondta az úriember, hogy mit fog fele csinálni, de nem fogtam fel :) Valahogy kiegyensúlyozza a hatótávot és a tűzgyorsaságot, de én ehhez nem értek.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23128) stefanitsr válasza macilaci78 (#23126) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ellent kell mondjak magamnak, a P&J A&K M4-esek erősen a jobbak közül valóak, a régebbi kiadások semmivel sem rosszabbak mint a mostaniak, ami mondjuk egy boyi esetében nem lenne igaz, az szar most is, de régebben egy kicsivel kevésbé volt szar, míg egy Cyma Ak esetében mondjuk régen is nagyon jó volt, most meg nagyon nagyon ajánlott. Nincs sok értelme cserélni.

Lehet velük ezt azt művelni, de alaphangon a hopup kamra cserés guarderre mondjuk, gumival együtt, és rugót ajánlott gyengíteni, de utána teljesen rendben lesznek, lehet beléjük tolni zsákszám a bb-t. Beszerzőnek van egykét mérnöki alapon indokolható elképzelése a tuningot illetően, amit legtöbbször a gyakorlati használat igényei nem támasztanak alá 100%ig. A P&J M4-ek az általam ajánlottak között voltak mindig is, ha már m4-et veszel.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23129) Nunder válasza stefanitsr (#23128) üzenetére


Nunder
őstag

Legközelebb ő van hozzánk, sok jót hallottunk már felőle, az ismerősöm is csak generálra vitte a fegyverét, az övét is ő rakta helyre. Mondta is, hogy jó az alap, lehet rá építkezni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23130) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#23128) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Beszerzőnek van egykét mérnöki alapon indokolható elképzelése a tuningot illetően, amit legtöbbször a gyakorlati használat igényei nem támasztanak alá 100%ig.
De lehet vele vakítani a népet, meg elkérni érte egy talicska pénzt :)

(#23131) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#23130) üzenetére


Zotya984
senior tag

Jó pár dolgot kinti fórumokon talált. PL. nekem is elküldték CAD-ba a dual lenyomót (talán meg is van még valahol a file).
És nagyon sokat elkér egy alap dolgokért is. + csak az állta favorizált modellel dolgozik. Mást nem vállal.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23132) Chris78


Chris78
aktív tag

Hi
Ha aeg-ba pl 11.1 akkut teszek a 7,4 helyett akkor mi okozza az adagolási problémát mikor a 7.4-nél nem volt. Attòl ,hogy gyorsult a fegyò elméletileg ugyanúgy kellene működnie!?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#23133) Lacuss20 válasza Chris78 (#23132) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Persze csak a többi alkatresz nem gyorsul fel hozzá :) lehet nem árt bele delayer stb.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#23134) Nunder válasza Zotya984 (#23131) üzenetére


Nunder
őstag

Ajánlott több alkatrészt, elmagyarázta, hogy mik a tapasztalatok velük és nagyon készséges volt végig. Egyedül a GB rendbetételt sokallom, mert hézagolás stb. egyben 5k.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23135) macilaci78 válasza Nunder (#23134) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nézz meg pár videót youtube-on GB-szerelésről...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23136) Nunder válasza macilaci78 (#23135) üzenetére


Nunder
őstag

Tisztában vagyok vele, hogy bonyolult dolog, ezért sem kezdenék bele semmi szín alatt magamtól, csak mivel nem tudom milyenek a tarifák, egy kicsit soknak tűnt elsőre. Persze ha mindenki már 8k-ért csinálja akkor nyilván olcsó. Minden viszonyítás kérdése :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23137) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

ha valakit esetleg érdekelne...
privát jöhet, troll nem.

(#23138) Chris78 válasza Lacuss20 (#23133) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi. Delayer lesz a megoldás. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#23139) stefanitsr válasza Nunder (#23136) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Erre azért az ember rá kell szánja az időt, és tudomásul kell venni, hogy nem dolgozunk ingyen. Egy bonyibb fegyver többszöri szét és összerakása átlag két órába nem fér bele (és azért akad köztük ami jellemzően nem "adja ki" elsőre, mert pl a rugó nem úgy teljesít az adott konfigban ahogy várnád, egyeslövés makrancoskodik mert a puska gazdija ugyan hopup cserére hozta, de ettől függetlenül cutoff kopott, dugattyú fogai majdnem csere érett szintig elkoptak, 430+-t lő, stbstb), az meg már csak 2500 ft-os óradíj. Akkor ne beszéljük olyan határ szarokról mint egynémely boyi alkotás amire simán el lehet qrni 10+ órákat és igazán jók sosem lesznek. Még mindig drága az 5k ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23140) stefanitsr válasza Hurkaleves (#23137) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Fullfullfullextrás cyma m4 50k-ért ment el, nyögvenyelősen, 1 hónap kellett hozzá, most troll vagyok ? . :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23141) Nunder válasza stefanitsr (#23139) üzenetére


Nunder
őstag

Egyáltalán nem, sőt még egész baráti. Csak ahogy mondtam, nem voltam tisztában a tarifákkal :)

Amit még említett Beszerző, hogy nagyon koszos volt a cső meg azok a részek, amik könnyen kapnak koszt. Betudható ez a majd' két éves állásnak, meg a hanyagságnak. Nincs valami megbízható tutorial, amiben leírják, hogy házilag hogy tartsuk karban a fegyvert?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23142) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#23139) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hát az a múltkori M4 amiről meséltem sokat szopatott, szerintem ráment vagy 8 órám mire kiderült minden baja, meg megcsináltam, az idegről nem is beszélve amit megettem közben. Kábelcsere, alkatrészek rendelése ( úgy, hogy vagy jó lesz vagy nem, ha nem jó, akkor én bukok rajta pénzt ugye ), bevárása, beszerelés... Nyűgös dolog ez. Többször nem vállalok ilyet. Na meg ugye én ingyen csináltam csapattársnak.

Nem kell valakinek mini T-csati? Van 20 pár, de nekem nem kell ennyi. 110 Ft/pár, ebay-ről kb. 30 Ft-tal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#23143) Nunder


Nunder
őstag

Tegnap elkezdtem keresgélni ABS M4 mid-cap tárakat ebay-en meg a nagy airsoft depók honlapjain. Elite Force pakkok vannak nagyon jó áron, csak USA only a shipping. Néztem több kínai oldalon is, de mindenhol Out of stock a 10-es pakkok. Nem tudtok olyan oldalt ahol jó áron lehet beszerezni plasztik tokokat?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23144) BaKeSZ87 válasza Nunder (#23143) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

ehobby
Postával: Grand Total : USD$65.90
kb. 2000 ft / db-ra jön ki

(#23145) Nunder válasza BaKeSZ87 (#23144) üzenetére


Nunder
őstag

Ezer köszönet!

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23146) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#23142) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem postázhatsz 5 párt. :)
Vagy ha Methosszal találkozol, elküldöd vele. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23147) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#23146) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem találkozom Menthosszal.
De ez a mini verzió, a fekete:

Erre gondoltál?

(#23148) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#23147) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mindegy, ha bírja a terhelést és nem csúszik szét a tusban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23149) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#23147) üzenetére


stefanitsr
senior tag

És így lesz Methoszból Menthosz. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#23150) Zotya984


Zotya984
senior tag

jól érzékelem hogy beszerzőnek a LAYLAX alkatrészek nem jók? Átépíti a Marui VSR-t. Érdekelne mit tesz bele.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.