Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) stefanitsr válasza rainmen (#11600) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rácsnak van még egy érdekessége, általában nincs öntési hibájából adódó optikai tökéletlensége (szemüvegeknél előferdül) valamint nem karcolódik, amellett, hogy nem páráll. Egyébként fontos, hogy milyen öltözék van még rajtad, mert ha alatta van arczvédő maszk, valamint felette shapka, akkor bizony megrekedhet a levegő a lencse mögött és mivel a sport maga jelentős részben erőkifejtésről szól, gyűlhet mögötte a pára.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11602) sptkyle válasza Hurkaleves (#11598) üzenetére


sptkyle
senior tag

Standard 1m. Megkérdezem majd , hol lett vásárolva, és milyen típus, és beírom ide, mint elkerülendőt.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11603) stefanitsr válasza sptkyle (#11602) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A perforált lemezes általában kerülendő, más kérdés, hogy sokan abból készítik a maszkjukat. Van az szőtt acélszálas verzió, az a ritkább, de az a jobb is.

Egyébként standart 1 méterről pl a kivehető lencsés (guarder talán) szemüveg lencséit úgy kiszedtem, igaz ~500 fps-es springes svd-vel, hogy ihaj. Simán kiugrottak a keretből.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11604) szbalogh


szbalogh
őstag

A 23-as és a 24-es között hezitálok. A hubluxon cserélhető a lencse.

Nick: HE_Storm

(#11605) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

van egy X800-as szemüvegem is amin viszonylag független a kerettől a lencse ezáltal nagyon jól ventilál AMÍG MOZOGSZ! mihelyst megállsz már támad is a pára... mindennel így voltam mikor megelégeltem a dolgot.

(#11606) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11605) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rácsos cucc azt heló. :DDD

Én kezdetben a szövött sansei maszkkal nyomtam, mind a mai napig előveszem ha bepárál a munkavédelmim. Megszokható, jól alkalmazható. Kicsit nagyobb látószögeket adnak a fent linkelt rácsosok, azért nekem sniper szerepkörben jobban is jönnek.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11607) Hurkaleves válasza stefanitsr (#11606) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen, a látószög sem egy utolsó szempont amiben a koponyás maszkom nem teljesen 5-ös..
viszont a "búvárszemcsi"-ben nagyon jó.

(#11608) Pety97 válasza Hurkaleves (#11607) üzenetére


Pety97
csendes tag

én munkavédelmiben nyomom,páramentes,UV védelemmel,és törésálló,ja meg karcálló,és nem volt egy nagy összeg... A 430fps-t még bírja,azt tudom!

(#11609) danilla válasza szbalogh (#11604) üzenetére


danilla
őstag

24-est szerintem felejtsd el. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon nem jó.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11610) evilzombie


evilzombie
tag

Melyik cnc-s Hop up a jobb!Nekem igy szemre ugyanazok.A masodik olcsobb.
12

Na náááá

(#11611) sptkyle válasza evilzombie (#11610) üzenetére


sptkyle
senior tag

Az első azért drágább, mert pro-win. Mindkettő marui kompatibilis, elviekben nem lehet nagy difi köztük.Ugyanannak kell lennie a kettőnek. Személy szerint én a másodikat venném. 18 dodo, és free shipping nem rossz ár. Elsőnél még sima airmail-el se olyan kevés a pk, főleg ha a cucc árához képest nézzük,
De majd jön stefanitsr, és megmondja a tutit. Ő már szerelt valamilyen cnc-zett g36 kamrát ha jol emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11612) szbalogh válasza danilla (#11609) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi szépen, akkor csak a hubluxot veszem sötétítettben és veszek hozzá tiszta lencsét is. :R

Nick: HE_Storm

(#11613) stefanitsr válasza evilzombie (#11610) üzenetére


stefanitsr
senior tag

RSOV-ről rendeld, gyorsabban megjön, nem szopóznak annyit a postaköltségen (pl trackinggel küldik ezért kevésbé hajlamos elkeveredni és tapasztalat szerint sokkal gyorsabbak is).

KWA hopupot nem éri meg erre lecserélni szerintem, módosítani kell a hüvelykivető fedelét (dremmel levágni belőle egy elég nagy darabot, plusz a kamra rögzítő bajonettet is módosítani kell, különben nem tudod összerakni). Ergo nem tudod visszacsinálni, az eredmény meg erősen kérdéses, hogy jobb lesz-e mint a gyári.

AK esetében más tészta, ott a tok módosítása nélkül berakható az 5ku kamra.

Jah és elvitték a ratrodot !!! Végre ! Ennek örömére ma leiszom magam öntudatlanságig. Több mint egy évet nálam volt...

Plusz asszem belevágok az RC autózásba, kezdek belefáradni a régiós AS társaságok folyamatos fasságaiba, ASt meg parkolópályára teszem.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11614) szbalogh válasza stefanitsr (#11613) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem az AS társaság ilyen... a magyar ember ;)
Itt is vannak érdekes dolgok. Ezért nem érdemes abbahagyni ezt a nagyszerű sportot.

Nick: HE_Storm

(#11615) Pety97 válasza stefanitsr (#11613) üzenetére


Pety97
csendes tag

Ne hagyd abba szerintem az airsoftot, én is RC-ztem de az még unamasabb... Ez Bianka---> ;] :B :R :o :DD :D :O :P ;) :Y

(#11616) Pety97 válasza stefanitsr (#11613) üzenetére


Pety97
csendes tag

Ne hagyd abba szerintem az airsoftot, én is RC-ztem de az még unamasabb... Ez Bianka---> ;] :B :R :o :DD :D :O :P ;) :Y

(#11617) stefanitsr válasza Pety97 (#11616) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egy éven keresztül nem látok mást, mint hogy jó játék ritka, megbecsült szervezők jónak ígérkező játékát megborítják, nyíltan megy fórumokon az acsarkodás, területvita, amikor erre rámutatsz, akkor tagadják (ennyire sötét emberek vannak). Megint mások meg terelni akarják a népet, pl IDPA fele, és ilyenek mennek, hogy "át kéne helyezni a játékot másik dátumra mert IDPA van..." Facepalm-OMFG.

És gyakorlatilag idén március óta ez megy. Ezért nem érdemes tartani egy alap felszerelést sem. Konkrét esetek: a császári pálya használati problémái, moronlabe szétszakadás-acsarkodás, játékszervezők "buzalmik" lekoccanása a nyugatairsoftról (kb ott sincs élet már egy ideje). Idén 1 azaz 1 színvonalas játékon voltam, azon is fotós-videósként (szerk: ezt revidiálnom kell, mert a blackwateres játékok, és tinnye is valamint a Nyári Tomi féle tankos játékok is jók voltak !). Szánalmas. Főleg a tavalyi évhez képest. Simán meg tudom érteni, hogy ezek után vannak kisebb közösségek, akik úgy szerveznek és olyan játékra járnak amikre max meghívásos alapon tudsz eljutni, vagy sehogy. Szóval ez nem az unalomról vagy nem az unalomról szól...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11618) evilzombie


evilzombie
tag

Kosz a valaszokat!

Stefaniser.Az RC meg tobb penzt fog elvinni!A sok idiota playstation/XBOX rambo AS-es miatt szerintem nem kellene rahagynod ez a kikapcsolodasi format.
Teny hogy sok barom van, de hol nincs?
Egy kinti magyar As-es pajtasom mondja mindig amikor tele szalad a f@com a 14-eves jatekosoktol, hogy nem veszekedj a hulyekkel mert lesullyedsz a szintjukre es legyoznek a rutinjukkal!
Az irek pedig ezt Fight with your anger!You can not win, but if you do not fight you will loose!

Na náááá

(#11619) stefanitsr válasza evilzombie (#11618) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A mai nap jó híre, hogy beestek az imax B6-os töltők és egy igen jóféle 552 holosight replika.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11620) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11619) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem is ma jött meg az Imax b6, rádugtam a 16V-os 3.8A-es adapterre, ment pár percet, aztán a kijelző nem mutatott semmit, kihúztam bedugtam ugyan az, csak világít kéken, de a kijelzőn semmi, rádugtam PC-s tápra, ugyan ez, csak még kevesebb, mert mikor rádugom nem is csippan. WTF?

(#11621) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11620) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Passzolok, munkában vagyok, ha hazaérek megnézegetem a sajátjaimat. Itt egyelőre nincs táp hozzájuk.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11622) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11621) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Egy olyan infót találtam, hogy kevés lenne neki az áramerősség, ezek után próbáltam a PC-s tápot, ugyan úgy nem jó. Gondolhatod, hogy örülök neki, 5 ropit a semmiért.

(#11623) Pety97 válasza BaKeSZ87 (#11622) üzenetére


Pety97
csendes tag

nekem is lassan megjön az MP5-höz a cucc... várom már, mert szombaton játék!

(#11624) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11622) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az hülyeség, az enyémeket egy 2A táppal hajtom.

Annyi, hogy az öregebb van hogy csak úgy indul be hogy rá van dugva a 2a táp meg az akku egyszerre, de igazából leszarom mert ez egy töltő és ha tölteni akarok vele akkor úgyis rá van dugva a táp meg az akku. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11625) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok!

Akit érdekel az aláírásomban lévő fegyver dobjon pm-et! Fontos lenne!

Üdv.: Bugi

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11626) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11624) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ahogy rádugod már indul is nem? Nekem elsőre indult, bejött az IMAX logó, meg stb, lehetett állítgatni, aztán most meg semmit nem csinál ha bedugom, csak csippan egyet meg kéken világít a kijelző. Nincs ezen valami reset, vagy ilyesmi, vagy bill. kombináció?

(#11627) szbalogh


szbalogh
őstag

Megjöttek az MP5 táraim :DDD még 9x19 felirat is van rajtuk

Nick: HE_Storm

(#11628) stefanitsr válasza szbalogh (#11627) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én meg tegnap próbálgattam az M14-est, 70 méteren még kopognak a bb-k a fészer oldalán. :D

További tesztek a g&g bio bb érkeztekor. Azt remélem tőle hogy felmegy a célzott lőtáv 70 méterre. :)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11629) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11620) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egy dolog lehet még, hogy ingadozik a feszültsége a tápodnak és felmegy 16 volt fölé. Anno az egyik kukázott 15v 5A tápomat azért nem tudtam használni hozzájuk, mert az üresjárati fesz felment 18 fölé és valami over voltage üzenet után leállt a töltő.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11630) szbalogh válasza szbalogh (#11627) üzenetére


szbalogh
őstag

Rohadtjók a Cyma tárak! Nem lötyög semmmit, sőt annyira nem, hogy picit szorul, de majd bekopik :DDD

Ha elment az AK-m én is Army R17-et veszek :DDD

Stefanitsr: 70 méter?! :Y

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11631) rainmen válasza szbalogh (#11630) üzenetére


rainmen
aktív tag

Olvastad az eladó topicban, hogy mi van benne? Én annyira nem csodálkozom a 70 méteren... ;)
A teljes lőtávját eddig nem tudtam lemérni egyik fegyveremnek sem, rövid az udvar. Az biztos, hogy hopup nélkül a 30 méter célratartással megvan. Az elvileg 300 fps-es shoti is vígan viszi a 30 métert.
Pontosabban a pisztolyt le tudtam mérni, kb 25 méteres lőtáv, ebből 20-21 a célozható, hasznos. Elvileg 210 fps körül van. :B

(#11632) rainmen válasza rainmen (#11631) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem eladó topic, hanem pár(száz) hozzászólással előrébb. Sorry... :B

(#11633) mykos válasza BaKeSZ87 (#11620) üzenetére


mykos
aktív tag

Szerintem abból gariztatás lesz ha lehet, mikrovez halál szaga van nagyon. Néha megesik az ilyen. Nekem is napokon belül megjön a B6, mielőtt szétszedném akkor járatom kicsit :U

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#11634) stefanitsr válasza mykos (#11633) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Először próbálja ki másik táppal. Enyémek mennek szépen gond nélkül, mindegyikkel töltöttem is, egyikkel lifepo4-et, másikkal a DMR lipoját.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11635) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11634) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

4 táppal próbáltam. Egyikkel sem jó.

1. 16V 3.8A
2. 12V 1A, ezzel eleve nem nagyon sokra jutna, de egy próbát megért
3. PC táp, 12V max. 16A
4. 12V ?A Bátyám által készített tápegység, nem gagyi

Egyikkel sem megy. Még kipróbálom ma még egy táppal, csinálok fotót, hogy nem megy, és el lesz küldve csengéknek, hogy beszart amit küldtek.

[ Szerkesztve ]

(#11636) sptkyle


sptkyle
senior tag

Új tapasztalat. 110fps-el bele lehet köpni a 0.20-os bb-t a chronoba. :DDD Nem is kell nekem másodfegyver. :)
Amugy nem kell valakinek egy Madbull chrono?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11637) stefanitsr válasza sptkyle (#11636) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Tedd fel a csőre a hopup gumit, esetleg a kamrát is, azt tégy bele egy bb-t. Állj szembe a tükörrel, persze ne azt köpjed, és nézzed hogy dagad a vörösödő fejed, ahogy próbálod átfújni a hopup gumi alatt a bb-t. Nem semmi egy látvány lesz. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11638) sptkyle válasza stefanitsr (#11637) üzenetére


sptkyle
senior tag

Láttam :D Ez amugy tapasztalat kolega? :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11639) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11637) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Az 5. táppal is ugyan így semmi.

(#11640) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11639) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akkor az olybá tűnik, hogy bekulált.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11641) rainmen válasza sptkyle (#11638) üzenetére


rainmen
aktív tag

Haver poénból próbálgatta. Aztán úgy fenéken lőtte az asszonyt, hogy az kis híján fejbe verte a sodrófával... :D

(#11642) stefanitsr válasza rainmen (#11641) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha hosszabb távú kapcsolatot tervezel nem érdemes ilyeneket meg más hasonlókat művelni az asszony ellen. Én pl járhatok úgy, hogy leveszi a bar-10-et az állványáról, két kézzel felhúzza és kapom a .40-est. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11643) rainmen válasza stefanitsr (#11642) üzenetére


rainmen
aktív tag

Én védettséget élvezek ilyen szempontból, asszonynak nehezek a cuccaim. :)) Az AK-t el se bírta... :D

(#11644) szbalogh


szbalogh
őstag

Én hugomnak adtam oda egy hete előbb a pdw-t aztán az AK-t... vagyis utóbbit csak adtam volna mert nem bírta el :DDD

Nick: HE_Storm

(#11645) stefanitsr válasza szbalogh (#11644) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A bar10 könnyű, a nej meg egy ideig egy dboys KAC PDW +5 midcap + peqboxban lipo akkuval játszott. Elvolt vele.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11646) szbalogh


szbalogh
őstag

Kész a hangtompinyóm :DDD este képek

Nick: HE_Storm

(#11647) szbalogh


szbalogh
őstag

Hű gyerekek ennek iszonyat hangja lett :Y
30cm hosszú a tompító, ebbe félig ér bele a belső cső. A belső cső vége és a tompító fala között egy karika van, ez tartja középen. Ez állítható, azaz előre hátra lehet tolni a tompítóban. Ha elől van akkor magasabb, ha hátrébb akkor mélyebb a lövés hangja :DDD
Olyasmi mint amikor felpattintasz egy plusszosdobozt csak 100x erősebb :DDD

Nick: HE_Storm

(#11648) Hurkaleves válasza szbalogh (#11647) üzenetére


Hurkaleves
őstag

melyik fegyóra raktad a tompítót?

(#11649) szbalogh válasza Hurkaleves (#11648) üzenetére


szbalogh
őstag

Tényleg! Felpróbálom az AK-ra is :DDD

OFF
mizujs a G23-al?
ON

Nick: HE_Storm

(#11650) szbalogh


szbalogh
őstag

Azóta levágtam 10centit belőle :DDD
Holnap festem

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.