Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) rainmen válasza szbalogh (#11650) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nesze Neked CQB fegyver... ;] :P

(#11652) stefanitsr válasza rainmen (#11651) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az meg a másik, hogy ritka rút egy állat...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11653) Pety97


Pety97
csendes tag

Nah fiúk(lányok,ha vannak itt) van egy kis problémám.. Pár nap múlva hozzájutok egy Wellfire R8-hoz,csak nincs tárja.. Ha valakinek lenne egy ilyen,vagy ehhez jó tárja kérem írjon egy Privátot! Köszönöm előre is! :D

(#11654) stefanitsr válasza Pety97 (#11653) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Spórold meg magadnak a szopodát és adományozd oda valami airsoft egyesületnek. :D :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11655) Pety97 válasza stefanitsr (#11654) üzenetére


Pety97
csendes tag

köszi az építő(:DD) tanácsot,de inkább a szopodát választom..

(#11656) szbalogh válasza stefanitsr (#11652) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig próbáltam DMR formára alakítani hogy Neked is tetszen de ezek szerint nem sikerült :DDD
Jó lesz ez ha le elsz festve majd meglátjátok :P

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11657) szbalogh


szbalogh
őstag

Lonex csövekkel milyen tapasztalatotok van? Megéri az árát?

Nick: HE_Storm

(#11658) rainmen válasza szbalogh (#11657) üzenetére


rainmen
aktív tag

Még mindig felesleges csövet cserélni, ha nincsen fizikai baja... :N

(#11659) stefanitsr válasza rainmen (#11658) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az airsoft nem arról kéne, hogy szóljon, hogy állandóan szerelgetünk, gnómokat építünk, vagy sosemleszjó puskákra/pisztolyokra pazaroljuk az időt, pénzt energiát. Ez egy csapatjáték, közösség építő szabadidős tevékenység.

Egyébként alapszabályként a működőt nem bántjuk mellé a szarból vár tipikus esete itt is igaz. Asszem egyébként a wellbe amellett, hogy a hopkamra is egyedi, valamint törik, a tárja is egyedi.

Az egyesületek meg általában tönkreteszik az egyébként jól működő közösségek működését, szóval megérdemelnek egy ilyen remek adományt !! :DDD

Hja, hogy a szarból vár esetével szembeállítsak valamit: Ha sikerül még pár dolgot kiárulnom, összejön a lóvé egy Real Sword Type97B-re és szép lassan a KWA SR10 is esedékes.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11660) sptkyle válasza stefanitsr (#11659) üzenetére


sptkyle
senior tag

Szóval te nem építesz egy gnómot, hanem veszel egyet készen. (Type97B) :DDD
Bár borzalmasan csúnya, ennek ellenére előre is gratula, mert a külseje ellenére biztos hogy nagyon jo cucc.(persze izlések és pofonok) És várjuk majd róla a beszámolót, és a tapasztalatokat. :R
Apropó: A közeljövőben mp5 betolható tust fogok keresni. Ha kallodik valakinél feleslegben egy, ne legyen szégyenlős, írjon pm-et.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11661) stefanitsr válasza sptkyle (#11660) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen.

Azért a gnóm és gnóm között is van különbség. Az egyik egy átgondoltan kitalált éles fegyver nagyon élethű replikája. A másik meg egy kupac kényszerből született szörnyszülött...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11662) szbalogh válasza stefanitsr (#11661) üzenetére


szbalogh
őstag

Tudod.... most nagyon megérdemelnéd hogy ezért úgy alaposan lefikázzam a type akármit csak az a baj hogy nekem is tetszik :P

violáááá

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11663) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#11662) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

(#11664) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11663) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kis méregzsák ??? Max zajos prücsök.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11665) szbalogh válasza stefanitsr (#11664) üzenetére


szbalogh
őstag

Ahoz képest ami volt amikor hazahoztam na :P

Nick: HE_Storm

(#11666) Sanyo


Sanyo
senior tag

Nos, ide tettem ki az eladó M14 SOCOM hirdetést, hátha valakit érdekel. Képeket holnap tudok küldeni.

(#11667) rainmen válasza stefanitsr (#11659) üzenetére


rainmen
aktív tag

Biztos jó helyre címezted? :B

(#11668) szbalogh válasza stefanitsr (#11659) üzenetére


szbalogh
őstag

"Az egyesületek meg általában tönkreteszik az egyébként jól működő közösségek működését"

Túl sokat filóznak két játék között. Úgy volna jó ha minden nap lehetne tolni 1-2 órát kispályán. Mondjuk meló után hazafelé jobban beleférne az időmbe mint valamelyik hét végén eltűnni egy egész napra. Ráadásul két havonta sikerül játékra mennem. Eddig pl mindig más fegyverparkom volt :DDD
Egyszerűen annyira nincs időm sportolni hogy 3 évig semmit se csinátam. Most sikerült beszerezni melóhelyre egy pingpong asztalt és ha van egy kis időnk akkor ott ugrálunk. Egy nem feltétlenül nagy AS pálya ahová bárki bármikor mehetne nagyon praktikus lenne ilyen rövid játékokhoz. Kevesebb séta, több megerőltető kontakt. Sűrűbben tudnék mozogni kicsit. Milsimben nagyon jó hogy van sztori meg szépen ki vagyunk öltözve és természetben sétálunk, de engem annyira nem merít ki. Meg a többi airsoftossal is többet találkoznék. Ami AS csapatk vannak mind baráti társaságból alakultak, ők ismeik egymást. Én senkit sem ismerek, a haveroknak meg ugyancsak nincsen rá idejük vagy nem érdekli őket (pedig próbálkozok elhívni őket :DDD ), vagy már messze lakunk egymástól.
Remélem a jövőben egyre többen fognak airsoftozni és megnő az igény az ilyenre is.

Nick: HE_Storm

(#11669) stefanitsr válasza rainmen (#11667) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elkufircoltam, de Szabolcs szerintem értette. :)

Nah elhatároztam magam valszeg meglesz az a type97b a jövő héten... (és olybá tűnik viszik az M14-est is, valamint az optikáját is)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11670) stefanitsr válasza szbalogh (#11668) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gondoltam rá én is hogy egy ilyen pár órás mókát lehetne rendezni meló utánra az embereknek, igazából van rá placcunk a honvédségtől, papíros engedéllyel. Lehet meg is lépjük. Jelenleg annyi a gondunk, hogy az eddigi honvédségi külsős kapcsolattartó elég durván beletemetkezett a munkájába és nélküle ez nehézkes.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11671) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

11.28-ai tököli gémre megy valaki ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11672) boogie84 válasza stefanitsr (#11671) üzenetére


boogie84
veterán

Túl messze van. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11673) stefanitsr válasza szbalogh (#11662) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan azt meg aztán pláne nem hogy egyáltalán, de találtam valamit ami übereli a prücsköt ! :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11674) szbalogh válasza stefanitsr (#11673) üzenetére


szbalogh
őstag

Az M4 nem űbereli az MP5-öt :DDD kikérem magamnak!

Nick: HE_Storm

(#11675) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez is egy jó hirdetés :DDD

Nick: HE_Storm

(#11676) sowi válasza szbalogh (#11675) üzenetére


sowi
őstag

ez pont miert? sima paintball marker...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#11677) szbalogh válasza sowi (#11676) üzenetére


szbalogh
őstag

Mert "megtért" a hirdető :DDD :DDD

Meg van még a Bell 1911?
Kipróbálható valahol valamikor?

Nick: HE_Storm

(#11678) stefanitsr válasza szbalogh (#11677) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Végre egy jó gondolat a SzArmy glokk helyett. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11679) szbalogh válasza stefanitsr (#11678) üzenetére


szbalogh
őstag

Vagy WE 3.8-ast RSOV-ról. 1kg alatt van :B
Csak vinnék mán el az AK-t :F

Nick: HE_Storm

(#11680) stefanitsr válasza szbalogh (#11679) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Vámáfa 1,32-es szorzóját ugye rászámoltad a termék + szállítás árára ?

Amúgy 23k-ért már kapni itt győrben új fém BELL 1911-est.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11681) szbalogh válasza stefanitsr (#11680) üzenetére


szbalogh
őstag

Persze rászámoltam. Regisztráltam 3-4 jobb webshopra hogy megnézhessem a szállítási költségeket.
Egyenlőre menjen el az AK, addig olvasgatok. Meg talán karácsonykor lesz akció.
Ebairsoft-on talán lesz normális választék, jó lenne az ingyen posta miatt.
A sorrend USP > Glock > Beretta > 1911
Szóval ha nem lesz más alternatíva akkor sowi Coltja marad :DDD

Nick: HE_Storm

(#11682) Hurkaleves válasza szbalogh (#11681) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nincs az ingyen! (ebairsoft) csak beleszámolta az árba... olyan nem létezik, hogy "ingyen"! ;)

(#11683) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11682) üzenetére


stefanitsr
senior tag

+ ebairsoft oly lassú szállításban hogy hozzá képest a terhes anyatetű egy shumákker.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11684) szbalogh válasza stefanitsr (#11683) üzenetére


szbalogh
őstag

AKkor azt mondjátok hogy 23-ért megéri a Bell 1911?

Nick: HE_Storm

(#11685) stefanitsr válasza szbalogh (#11684) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gázos cucc nem ér pénzt, de a többihez viszonyítva ez elég működőképes tud lenni, és nem drága.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11686) sptkyle válasza stefanitsr (#11683) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ebairsoftról ma jött meg a szemüveg, amit okt.17-én rendeltem.
Amugy rendeléstől számítva kb 1 hétre rá, küldtek értesítőt, hogy a megrendelt cuccaimat több részre bontják, mert az egyik készlethiányos.
Rá 1 hétre amikor még mindig csak processing volt a rendelésem, írtam nekik egy mailt, hogy ugyan mi a helyzet a cuccaimmal. Esetleg a szemüveget elküldték e már? Mikorra várható, hogy lesz készleten az a bakancs, ami jelenleg missing itemként szerepel a rendelésemben.
Szépen linkeltem is ,mindent korrektül leírtam.
Válasz jött másnap (örültem, hogy gyorsan reagálnak):
"sorry for the delay
we will ship it to you ASAP"

Na mondom ettől nem lettem sokkal okosabb, de várok tovább.
Ma délelőtt elfogyott a türelmem. Írtam nekik egy hosszabb lélegzetvételű levelet, amiben ismét megkérdeztem ugyanazokat, továbbá érdeklődtem, hogy ha módosítanám egy ugyanolyan értékü bakancsra a rendelésemet, az meggyorsítaná-e a dolgokat. Illetve leírtam, hogy ha ez nem járható út, akkor kérem utalják vissza annak az itemnek az árát, és elköltöm másra a webshopjukban.
Délután jött is a válasz (meg délben a postás a szemüveggel, de ez most nem ide tartozik):
"sorry for the long wait
we will ship it to you ASAP"

Sztem ül a gépnél egy ferdeszemű, aki ugyan nem beszéli az angol nyelvet, de lelkesen másolgatja ezeket a válasz.txt nevű szöveges dokumentumból. :DDD
Szóval lassuak, nehéz velük a kommunikáció, viszont nincsenek rossz áraik kisebb tételeknél sem, és eddig amiket rendeltünk tőlük, azzal nem volt gond. Minden a leírásnak megfelelő volt.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11687) stefanitsr válasza sptkyle (#11686) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nálam a hopkamránál 13-15 levélváltásos, ékes angolnyelven megfogalmazott formális anyázás után a rendeléstől számítva 2+ hónap alatt érkezett meg a g36 hopkamra. Ez, őszintén megaszondva nem lehet véletlen. Ha van ugyanaz a cucc RSOV-n akkor onnét kell megrendelni, nem is beszélve arról, hogy nem feltétlen olcsóbbak a nevezettnél. Ha meg olcsóbbak is, de folyamatosan anyázni, reklamálni kell, meg több mint egy hónapot várni, az szerintem már a nem éri meg kategória.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11688) sptkyle válasza stefanitsr (#11687) üzenetére


sptkyle
senior tag

Eddig az ebairsofttal se volt különösebb bajunk, csak a 2-3hetes szállítási idő. Ami most mégtöbb lett.
RSOV-t járatjuk mi is, meg Airsoft Pandát.
De nálam még mindig a taiwangun a favorit, a sok gyíkja ellenére.
Néha elszállnak az árazással, meg kb naponta változik a készlet. (volt olyan, hogy uj item került be hozzájuk, másnap már out of stock volt, és azért nem olyan item volt, amiből 1 nap alatt elvisznek mondjuk 1000db-ot :D)
De tényleg max 1 hét alatt itt csenget a futár a cuccal, és ha kérdésed van, normálisan válaszolnak. (nekem legalábbis eddig így volt)
Ha az ember (vagy emberek) kitöltik az adott shipping cost sávot, akkor még a szállítás se drága. Csak 1-2db-os , kisebb megrendelésnél sz*p*.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11689) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Berendeltem egy Tachyon XC hd fejkamerát, ami mellé majd egy usmc style biciklis sisakot is intézek (legyen mire feltenni). Kínos pillanatok jönnek majd a gémekről ahol a játékosok nemhiszik hogy filmezek játék közben. :D

Valamelyik videómon amúgy volt már egykettő, ilyen megy két srác, filmezek, hátba kapja őket az ellenség, gyerek "megvolt" azt odaszól a haverjának, vigyázz dzsimmi, hátulról... Nekem kellett mondanom, hogy "hulla nem beszél"

Ennél jobban csak az a halálom mikor CQB-n csendes dobatással hátba kapok egy rajt, azt a dobatott ürge elárul... Olyankor simán szájba tudnám vágni. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11690) sptkyle válasza stefanitsr (#11689) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én az első rail-re tervezek feltenni egy MD 80-as kis kamerát.
Ugy vettem észre, hogy harctéri fényképésznek lenni nem egy leányálom. :(
Általában rajtad van valami láthatósági mellény, hogy minél kevesebbszer lőjenek le. De ne áruld el azzal a csapatot/tűzpárt/játékost, aki lopakodni szeretne, hogy őt fényképezed/videózod, vagy csak feléjük nézel. Ne légy soha tűzvonalban, de minél közelebbről örökítsd meg a szituációt, hogy élvezhető képeket/videókat kapj. Nem egyszerű.
Én ezért gondoltam egy ingame kamerára. Meglátjuk mennyire válik be. Ráadásul nem egy akkora tétel, hogy sírva fakadjak, amikor belövik. :D
Beszélő halottakkal sajnos én is sokszor találkozok. De akkor lepődnek meg legjobban, amikor velem egy csapatban van a kilőtt ember, nekem akar segíteni, és leb*szom, hogy ne beszéljen, huzzon a visszaállóra. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11691) stefanitsr válasza sptkyle (#11690) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Van MD80-asom is, érdemben akkor használható csak ha fegyverre teszed és benyomod a hangaktiválós üzemmódját (ezért is rendeltem a guncam mountot az xc-hez). Egyébként X idő után lekapcsol.

Volt már olyan is hogy egy gyereket magunkkal vittünk januárban egy játékra, ahol játszott, majd kilőtték. Aztán mögöttem jövő csapattársnak mondta, hogy ott van ottvan ottvan - nem látom, de ottvan - mondom hulla nem beszél. Csak mondja csak mondja, mondom hulla nem beszél. Harmadszorra is. Begurultam, figyelj Ford, ha nem érted, hogy hulla nem beszél ez volt az utolsó alkalom hogy velünk jöttél játszani. Ott elkussolt, de azóta nem jött velünk játszani. :D

Jah egyébként a tachyon azért jó, mert az egyetlen a különféle fejkamerás megoldások közül, amelyik távirányítóval indítható és állítható meg.

Harctéri fotózás meg: Úgy kell az emberek között mozogni, hogy az adott oldal akivel dolgozol ne találjon rendszert a mozgásodba és az épüljön a tudatukba hogy tőlük függetlenül mozogsz (Nekem ez megy ösztönszerűen) és nem azt kezdik el rögtön vizslatni, hogy kit fotózol éppen (egyébként ezek annyira bele szoktak merülni meg durran a fejükben az adrenalinbomba, hogy ennél aztán sokkal életszerűbb, természetesebb dolgot is figyelmen kívül hagynak ha rajtuk van a zizzenet :D) De egyébként szerintem a játék közbeni fejkamera a tuti, meg a játékos fotós szerepkör váltogatása. (szoktam azt is)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11692) sptkyle válasza stefanitsr (#11691) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ez az automata lekapcsolás azért gáz. :S Vagy nyomogombra kivezetékelem a ki-bekapcsoló gombját. :DDD
Ami még aggaszt az a 60-90 perc üzemidő gyárilag. Ami persze folyamatosan romlani fog.
Linkelsz egy MD80-.al , általad készített videót, ha van feltöltve? Tudom, hogy kismillió tesztvideó van feltöltve, meg a legtöbb hirdetésnél linkelnek is egyet-egyet, de hát nekik az az érdekük, hogy minél jobb szinben tüntessék fel a kütyüjüket. Ha meg te linkelsz, akkor azt tudom, hogy ténylegesen ilyen képet ad, és slussz.

Igen, ezért gondoltam én is, hogy talán az a legkönnyebb. Ha játszol, és ugy készülnek a képek.
Nekem a dedikált fotós poszt valahogy nem esett kézre eddig. Vagy csak gyakorolnom kellene még.

Tachyon XC HD jo kis cuccnak tünik.. de ha lenne 180dollár+shipping mennyiségű pénzem, lehet nem kamerát vennék rajta. :)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11693) stefanitsr válasza sptkyle (#11692) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah én is agyaltam hogy fog beleférni a költségvetésbe a brushless truggy meg a type97b mellé, de egykét dolgot elsóztam az utóbbi időben, oszt ha meg nem tapsolom el a pénzt valami ilyesmire akkor csak azt veszem észre, hogy megint szétfolyt a kezeim közt. :D (Vagy az asszony elment bevásárolni)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11694) sptkyle válasza stefanitsr (#11693) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ez de ismerős :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11695) szbalogh


szbalogh
őstag

Le a kalappal a BBDepo előtt! Tegnap utaltam, ma délelőtt már meg is jött a lőszer :Y

Nick: HE_Storm

(#11696) stefanitsr válasza szbalogh (#11695) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Lövedék ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11697) szbalogh válasza stefanitsr (#11696) üzenetére


szbalogh
őstag

Azaz ;) 0.25-ös 1kg... és most nem volt szétszakadva a zacsi :DDD

Nick: HE_Storm

(#11698) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Akad eladó Cyma M14 DMR stukkerem, illetve egy KAR98k-m, akit érdekelne jelezze privátban vagy a stefanits@gmail.com címen. Egyik sem kezdő fegyver. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11699) Hurkaleves válasza szbalogh (#11695) üzenetére


Hurkaleves
őstag

náluk ingyenes a szállítás? jók ezek a BB-k? tapasztalat valakinek?

(#11700) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.