Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) szbalogh


szbalogh
őstag

Érdekes dolgot csinált előbb az MP5-öm. Leakasztom a szegről, egyeslővés és nem húzta fel teljesen... mint amikor lemerült az aksi. Aztán áttettem automatára úgy meg elsütötte. Ezután ment egyes lövéssel is. Valami baja lehet?
Nemsokára úgyis szétszedem azt megnézegetem.

Nick: HE_Storm

(#11502) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

nekem meg ma jött meg az ARMY R17-em... állat!

szbalogh: nekem akkor csinál ilyet néha ha tövig húzom a "ravaszt"! :DDD ;]
ha érzéssel húzom mondjuk félig meddig akkor szépen megy az egyes is és a sorozat is.

[ Szerkesztve ]

(#11503) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11502) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Vannak akik vásárlás előtt kérdeznek, te meg utána. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11504) Hurkaleves válasza stefanitsr (#11503) üzenetére


Hurkaleves
őstag

aöö.. miért is? :F

(#11505) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Készülődök:

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11506) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11505) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Beférnek ezek tokfedél alá?

(#11507) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11504) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha jól működik akkor használd egészséggel. Sajna a statisztikák szerint ez és pl a cybergun s&w sigma a problematikusabb gbb-k családjába tartozik.

A lifepo4ből az 1100-as elég sok helyre befér, pl a kalash ak-k tokfedele alá is (ezt próbáltam személyesen, marui kompatibilisekkel passz (tehát ahol a hosszú műanyag alkatrész van a box és a tokfedél között ott meg kellene próbálni, mert oda lehet hogy nem fér be))

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11508) Hurkaleves válasza stefanitsr (#11507) üzenetére


Hurkaleves
őstag

jól feltöltött tárral jól műxik. de ha lankad az erő akkor már nem inden bb-t tölt be a csőbe...
van nálam egy kj glock23 is az is ezt csinálja csak még sűrűbben! de azzal nem tudok már mit kezdeni... ezeket nehezebb javítgatni mint az aeg-eket..

(#11509) szbalogh válasza Hurkaleves (#11508) üzenetére


szbalogh
őstag

Milyen is az a kj glock23?
GBB-t keresek mostanában és én szeretek bütykölni :DDD

Nick: HE_Storm

(#11510) Hurkaleves válasza szbalogh (#11509) üzenetére


Hurkaleves
őstag

áh ez felejtős... a tárja sincs meg.. én g17-es tárral vizsgálgattam ami meglepő módon egész jó bele... de nem pont. meg ki is lóg mert hosszabb...
műanyag szánas és a hopup gumi lenyomó fém cucc is eltört... nem kell ez neked.. én sem vettem meg. csak még itt maradt nálam..

[ Szerkesztve ]

(#11511) szbalogh válasza Hurkaleves (#11510) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor elküldöd posta áron? :DDD

Nick: HE_Storm

(#11512) Hurkaleves válasza szbalogh (#11511) üzenetére


Hurkaleves
őstag

:C
nem az enyém... én 4-et adtam volna érte ha műxik ahogy kell, de így megy vissza a havernak.. mondjuk ő sem tud vele mit kezdeni...nála is csak pihenne az tuti...

(#11513) rainmen válasza szbalogh (#11498) üzenetére


rainmen
aktív tag

Érdemes megnézni a cikkírás dátumait...
Egyszer rég még a műanyag GB és a 20 méteres lőtáv jónak számított. :)

(#11514) szbalogh válasza rainmen (#11513) üzenetére


szbalogh
őstag

Teljesen igazad van! Viszont egy kezdő (mint én :DDD ) ezeket a cikkeket fogja bújni éjjel nappal és vásárlás után kiderül hogy a Galaxy mp5 nem is olyan faxa meg hogy a cm.030-as glockban azok az újabb fajta műanyag csapágyak már rég kukába valók.
Frissíthetnék azért. Meg vannak pl egyéb hibák is amikre segítő szándékkal felhívtam a figyelmet (pl "Az akku kapacitásának a tűzgyorsaság növelésében nincs szerepe, a kapacitás növelése kizárólag az egységnyi idő alatt kilőhető lövedékek számát növeli meg" , nem javították és válaszra se méltattak. :(((

Pisztoly: megkérdezed nekem az ismerősödet ez ügyben? :R

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11515) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Csóró kategóriában egyébként az ajánlott gbb pisztolyok: Bell EG723 1911, Tercel 1911, HFC beretta M190. Kerülendőek: Army összes GBB-je, sigma nevűek. Glockban a KWA/ASG G17 szerintem az amit meg szabad venni.

Armyval a többségnek már dobozból kivéve problémája volt... Kakasrugó, helyretoló rugót kellett cserélnie az egyik arcnak, másiknak betöltő szelepet, harmadik elhagyta a kieresztő szelep kupakját, amit megüt a kakas... :D És van 1-2 ember, akinek 1 éven belül falidísszé vált, annyira elhasználódott a bele.

Én több dolog miatt marui pisztolyt szeretnék, többek között azért mert műanyag. (igen ! Ha a fullféjm mániát az ember elkezdi bottal megpiszkálni, akkor pl rájön hogy sok esetben sok gyártó ezt a MÁNIÁT szolgálja ki szarminőségű spiáterrel, ami gyorsan kopik, törik, reped, semmivel de semmivel nem jobb mint egy műanyag cucc, esetleg max nehezebb !) Ez azzal jár, hogy könnyebb az egész, nem húzza le a gatyád a combtok, ugyanakkor kevesebb gázt eszik és ezzel egy füst alatt nagyobb hidegben is inkább működik mint a fullféjm csóringer replikák...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11516) szbalogh


szbalogh
őstag

Kell valakinek az AK-m? :DDD 25

Nick: HE_Storm

(#11517) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#11514) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

A Galaxy MP5K egy jó fegyver, volt a csapatban, egyszer rendbe lett téve, ment mindig gond nélkül. AEP-be meg nehéz találni csapágyat, így ugyan mindegy, hogy szar a gyári vagy nem, ha használni akarod, használod a gyári csapágyakkal.

(#11518) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#11517) üzenetére


szbalogh
őstag

Tudom, ezért adom el az AK-t :DDD
Találtam golyóst németeknél. Postávala valami 250/db lett volna (ugye 8 db nem 6 kell bele) de jött egy jó ajánlat és eladtam

Nick: HE_Storm

(#11519) stefanitsr válasza szbalogh (#11518) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Eheh...

Minek a béka lábára a patkó ? :D

Juteszembe, gondolkozom azon is, hogy eladom a g&p sentrymet, így akit érdekelne jelezze. Számítson a százast nyaló vételárra akkuval együtt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11520) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Kész a lifepo4 crane pack. Délután teszt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11521) evilzombie


evilzombie
tag

Megkertek hogy keressek egy V3 Box-os full fem fegyot(except AK-s),eddig csak a sig jutott eszembe.
Valakinek van tudomasa mas tipusrol?

Na náááá

(#11522) szbalogh válasza evilzombie (#11521) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát akkor Cyma mp5k :DDD

Nick: HE_Storm

(#11523) boogie84 válasza stefanitsr (#11519) üzenetére


boogie84
veterán

El tudod passzolni a SCAR-om? ;]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11524) BaKeSZ87 válasza evilzombie (#11521) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

MP5k, SIG 55x, FN FAL, Galil.

(#11525) Hurkaleves válasza szbalogh (#11514) üzenetére


Hurkaleves
őstag

megkérdezhetem. mennyit adnál érte? gondolom csak úgy nem adná el...

(#11526) szbalogh válasza Hurkaleves (#11525) üzenetére


szbalogh
őstag

Nemtom.. Ti mondjatok árat! Induljatok ki abból hogy 4-et adtál volna érte ha működik! :DDD

Nick: HE_Storm

(#11527) Hurkaleves válasza szbalogh (#11526) üzenetére


Hurkaleves
őstag

no igen...
jólvan, rákérdek!

(#11528) stefanitsr válasza evilzombie (#11521) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sigek többsége műanyag, szóval nem jó jutott eszedbe...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11529) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Az A123 1100-as pakkokból épített lifepo4 kb ugyanazt tudja, mint a firefox 2000 mAh 9,6v nimh akkum, tehát ahová az ak tokfedél alá, vagy a crane stockba belefér a firefox nimh ott az kb ugyanúgy teljesít.

Mérős teszteket majd csinálok ha megjön az SR10, abba szántam ugyanis a crane-es lifepo4-est.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11530) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11529) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Jól hangzik. Hogy forrasztottad őket össze? Ahogy néztem pici pénzzel többért úgy is lehet rendelni a cellákat, hogy pontheggesztenek rájuk lemezeket, hogy össze tudd őket építeni.

(#11531) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11530) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Annak akkor van jelentősége, ha olyan a cellakonfigurációd, hogy az egyiket a másikkal úgy tervezed összekötni, hogy egymás mellett vannak a cellák, tehát mondjuk kettőt párhuzamosan, vagy olyan soros konfigban. Én crane-be akartam őket kötni eleve az meg lengő vezetékelést kíván és ott a fül csak zavarna.

Hasonló eset állna fenn, ha rúd pakkot akartam volna építeni.

Ma jött egy AK, "se kép se hang" mondtam nekik hogy nem tévé. :D

Szétszedve folyik belőle a HOMOK MINDENHONNÉT. OMFG !

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11532) evilzombie válasza stefanitsr (#11528) üzenetére


evilzombie
tag

King Arms SIG-re gondoltam.Az alu!

De a FAL jo otlet Kossz erte!

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#11533) szbalogh


szbalogh
őstag

Megjött a G&G scar cső 275mm, kétszer annyi idő alatt esik át rajta a BB mint az AK csövén :K
És iszonyatsima a belseje... szerintem nagyon szuper lesz.

Nick: HE_Storm

(#11534) szbalogh


szbalogh
őstag

Voltam esztergályosnál, elvileg egy hét múlva kész a hangtompítóadapterem :DDD

Nick: HE_Storm

(#11535) stefanitsr válasza szbalogh (#11534) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én tegnap tapiztam egy cyma mp5k-t, hát magával ragadó kis csótány az.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11536) szbalogh válasza stefanitsr (#11535) üzenetére


szbalogh
őstag

Reggel kicseréltem (volna) a csövet de annyi vezeték megy már a tuselem meg a gb között hogy amikor toltam volna ki a stiftet kitört a felső stiftnél a tok bal oldalának a vége. :O Azokat a vezetékeket gyorsan át kell tennem máshová. Azt a darabot meg remélem rendesen megfogja majd a kétkomponensű epoxi.
Kéne egy jó kis fém tok :((( Nem tudsz valahol egy eladó rossz fémtokos mp5k-t? :DDD
Aztán összehasonlítottam a 14-es és a 27-es csövet. A kettőben ugyanannyi idő alatt esik át a BB, remélem azért jobb lesz az új csővel :F

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11537) stefanitsr válasza szbalogh (#11536) üzenetére


stefanitsr
senior tag

;)

Mit is mondtam a galaxyra ? Szutyok ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11538) szbalogh válasza stefanitsr (#11537) üzenetére


szbalogh
őstag

Ettől még le tudlak lőni vele :P

Nick: HE_Storm

(#11539) stefanitsr válasza szbalogh (#11538) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem, nem tudsz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11540) szbalogh válasza stefanitsr (#11539) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem jössz Szentkirályra november 14-én?

Nick: HE_Storm

(#11541) stefanitsr válasza szbalogh (#11540) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem. Mint mondtam én szentkirályra egyáltalán nem megyek.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11542) szbalogh válasza stefanitsr (#11541) üzenetére


szbalogh
őstag

Oké csak gondoltam hátha ;)
Bakker annyiba kerül egy CA fém test mint egy új Cyma MP5K :Y

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11543) stefanitsr válasza szbalogh (#11542) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyszer voltam, a pálya jó lenne ha egy kis időt szánna rá valaki és karban lenne tartva. A srácok meg több alkalommal megnyilvánultak olyan módon úgy élőben mint a fórumokon, hogy játszanak magukkal, na. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11544) stefanitsr válasza szbalogh (#11542) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bizonyára passzióból szaporítom bizonyos sorokkal a fórum tartalmát. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11545) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

(#11546) szbalogh válasza Hurkaleves (#11476) üzenetére


szbalogh
őstag

Alapból a műanyag hamarabb használódik el.
Ha akarsz short stroke mod-ot akkor jobb a teljesen fémfogazású mert akkor csak a sector kerékről kell leszedni a kívánt mennyiségű fogat és nem kell a dugattyúval is bajlódni.
Szerintem nem érdemes drága dugattyút venni.

stefanitsr: jaj jóvanna megmondtad :B
mondjuk az én bénaságom is hogy letörtem, nem kellett volna annyira feszegetni :(((

Én meg a BW-sekre vagyok mostanában kiakadva

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11547) Hurkaleves válasza szbalogh (#11546) üzenetére


Hurkaleves
őstag

most full fémes pisztonom van csak a múltkor modding közben kapkodtam és elég csúnyán belevágtam sniccerrel... :O működik ugyan úgy, de bármikor beadhatja a derekát...
most ugyan olyat akartam rendelni, de a múlt héten nem volt ezért vettem 7 fém fogas verziót. a sector kerékből már leflexeltem az uccsó 2 fogat mert túlságosan hátra húzta a pisztont... meg a rof-on is javítani akartam. 130-as rugót választottam "ajándékba" hozzá.
ebből el fogok vágni mert a gyári rugó hossza is rövidebb a sztenderd rugótól. a sztenderd rugót alig akarja fölhúzni mert túl hosszú...

(#11548) stefanitsr válasza szbalogh (#11546) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kommersz felhasználásra (120-as rugóig) nem érdemes teljesen acél fogas dugót berakni. Ha valami gebasz adódik akkor inkább a dugót darálja mint a kerekekről vegye le a fogakat.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11549) Hurkaleves válasza stefanitsr (#11548) üzenetére


Hurkaleves
őstag

akkor nálam a vágott 130-as rugóhoz jó lesz a fél fém fogazású nem? azért nem választottam csak az utolsó fém fogas verziót mert ahogy mondtam a sector-ból levágtam az uccsó 2 fogat ezáltal a "release" pont már nem az utolsó fogra esik a pisztonon hanem előrébb... és ott nem árt ha fémből van a fog...

mod: egyébként az alátétezésnél a fogaskerekeknél, hogyan lehet megtudni, hogy hova kell és hova nem? mert csak úgy szemre nem megy a dolog... ha összerakom a GB-t akkor meg nem látom, hogy hol, melyik, merre "kottyan"...

[ Szerkesztve ]

(#11550) Pety97 válasza Hurkaleves (#11476) üzenetére


Pety97
csendes tag

a műanyag azt jelenti, hogy az egész fegyó összes része műanyag! A fém/műanyag azt jelenti, hogy a fontosabb alkatrészek(pl. gb,hk) fémből vannak,a fegyver többi része pedig műanyag! A full fém azt jelenti h a fegyó összes része fémből van.

A full fém fegyók a legjobbak,mivel annak a külső,belső részei is fémek,ezért nem törnek könnyen,lehet vele kúszni,mászni,nem olyan sérülékenyek(csak könnyen karcolódnak) A műanyag fegyverek azért jók mert könnyebbek a fémnél(no comment!) Sokak szerint a fém/ABS műanyag az arany középút. Én a full fém,fém/ABS fegyvereket szeretem.
Szerintem semmiképpen ne vegyél full műanyag fegyvert,mert könnyen törik,nem olyan megbízható!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.