Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) szbalogh válasza stefanitsr (#11400) üzenetére


szbalogh
őstag

Sajna én is így vagyok. Erre végre el tudtam volna menni... ez a baj.
Tegnapira se volt időm végül, pedig a Vérfarkas csapat bevett volna a játék erejéig. Már le volt beszélve. Talán most is megengedik hogy velük játszak :B ha meghívják őket.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11402) rainmen válasza stefanitsr (#11395) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor én kifogtam... :D
Eddig még nem nyűglődött, még nem volt belenyúlva. Én vagyok a második tulaja.

(#11403) stefanitsr válasza rainmen (#11402) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ne aggódj, elmúlik. Sokan szeretik a jg g36-okat is egy darabig.

Egyébként a fegyverek egy másik rákfenéje a fillérbaxás a bb-ken... Képzeld el azt a G36-ost, amibe még rendszeresen ratyi bb-t is vesznek, azt xy alkalommal bedugul a csőbe, olyankor meg a paraszt húzza a sorozatot, merhogy "kilőhetné máááá véééégreee". Tisztítópálca, csókolom ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11404) rainmen válasza stefanitsr (#11403) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát ez a BB érdekes dolog. Ismerős Guardert vagy Blastert használt és "porlott", a csőben szépen ott volt végig a fehér por (nem kokain :D ). Amit sikerült alkohollal eltávolítani, nagy nehezen. Én meg ezt használom. És érdekes módon nem porlik, nem törik. :))

(#11405) szbalogh válasza rainmen (#11404) üzenetére


szbalogh
őstag

Én BBone-t vettem eddig mindig. 2x0.2-est és legutóbb 0.25-öst. Szerintem nagyon jó.
Azt a BB-t onnan is rendelted? Ha legközelebb rendelsz lehet beszállnék ha Neked is jó. Még mindig tárakat kajtatok :(((

Nick: HE_Storm

(#11406) stefanitsr válasza rainmen (#11404) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az a vagy nem mindegy ám...

Blaster gyengébb, törik, porlad... Egy időben a sisakomba kronóztam (honvédségi lemez rohambili) blasterrel kronózva gyakorlatilag ki lehetett önteni a port a sisak aljáról. :D És még ezek után az az urbánus legenda kering, hogy a biobb porlad találatkor, muhahaaa.

BBone, guarder nem rossz, én is ezeket használom + g&g bio, meg madbull .40.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11407) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

FET inside. [link]

(#11408) Hurkaleves válasza BaKeSZ87 (#11407) üzenetére


Hurkaleves
őstag

jól beburkoltad! nem melegszik? én (mivel nálam a hely engedte) egy kis hűtőbordára fogattam amit legelőször úgy akartam, hogy a borda a fegyó oldalában van és kifelé adja le a hőt, de aztán elvetettem az ötletet... ne véglegesen csak ideiglenesen.. :) mert ki kéne vágnom a tusomból egy kb. 3x3 centis kis ablakot...

(#11409) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#11408) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Sok egyeslövés után még langyosnak sem mondanám. Sorozatot meg nem használok.

(#11410) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11409) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyes lövés inkább terheli a fetet, vagy ha az nincs, akkor a tűzkapcsolót, mint a sorozat, mert minden alkalomnál el kell indítania az egész szerkezetet, míg sorozat esetében csak mozgásban kell tartani azt...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11411) rainmen válasza szbalogh (#11405) üzenetére


rainmen
aktív tag

Eddig csak társultam rendelésbe, de ideje lenne saját lábra állni. Mondjuk még PayPal-t se használtam. :B Tervbe van véve MAJD rendelés, van egy ötletem, csak kellene hozzá egy M56. De azt most konkrétan sehol sem kapni. :((( PRC-ben tartanak még shellest, de az is ki van fogyva. :W

stefanitsr: nem tudom, melyik volt, de olyan szempontból mindegy, hogy úgysem veszem egyiket sem. :)) Ez a P&J elég stabil, nem találkoztam még törött darabbal sem, pedig sok mindenen pattogott már. :D

[ Szerkesztve ]

(#11412) stefanitsr válasza rainmen (#11411) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként fegyver, cső, hopup, meg fittyfene válogatja, hogy melyik stukker milyen bb-vel alkot jól.

A sentryvel, meg a ratrod g36-ossal meg folyamatosan újra és újra próbálkozom, cserélgetek, szerelek tokától bokáig oda meg vissza, valahogy egyelőre nem képesek a két alant látott stukker teljesítményét hozni. G36-ban ráadásul az über kamra van.

Nekem most a két abszolút favoritom a Scar meg az aksu ilyen szempontból, de ebbe bőven beleszólhat az adott, azonos sorozatból való puskák közötti gyártási szórás is.

Elvileg még hasonló teljesítmény rejtőzik az slr-ben is. Ezek .20-assal is meglepően jó szórást tudnak lőni, játék körülmények között messzire is megbízhatóan lőnek, rövid sorozattal, vagy pár szapora egyes lövésekkel 30-35 méteren a fa mögül kilógva felejtett könyök, térd, vádli nem probléma.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11413) rainmen válasza stefanitsr (#11412) üzenetére


rainmen
aktív tag

30-35 méteren a nem egészen A4-es területen szórás az egész jó. Azt tudja az MP5 is és tudták az AK-k is. A piros kamra a lila nózival jobb kombó volt, mint fekete kamrával. Észrevehető volt a szórásbeli különbség.
Az MP5-nek kellene nekiállnom, de szerintem kibírja télig. :)

(#11414) szbalogh válasza rainmen (#11411) üzenetére


szbalogh
őstag

Majd szólsz ha rendelnél? Én is nézelődök. Regisztráltam is PayPal-ra. MP5 tártartót akarok venni.
Most van egy Marui shoti softair-en, olyan mint a Tied... csak Marui :DDD

Szeintetek ez tekerős vagy sima rugós? :F

Nick: HE_Storm

(#11415) szbalogh


szbalogh
őstag

Lehet hogy veszek frankó műanyag MAG 90-es MP5 tárakat nowarról. 2500-ra jön ki darabja :F
Műanyag fegyóba minek fém tár? :DDD

Nick: HE_Storm

(#11416) rainmen válasza szbalogh (#11414) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ja, csak az Marui és 20 eFt. A DE meg volt ~12 eFt újonnan. Kezdésnek úgyis szétkapnám, arra meg drága. :))
Vagy én szólok, vagy Te. Aki hamarabb vásárolna. :D
A tár ugyan 60 BB-s, de rövid. Szerintem "hi-cap".

(#11417) stefanitsr válasza rainmen (#11413) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kimért 30-35 méteren egy cd-nyi szórás számít jónak, A4 már brutális.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11418) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11410) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ezzel tisztában vagyok, azért írtam, hogy "sorozatot meg nem használok" mert bármit is csinálna sorozaton, nem számít.


szbalogh Low-cap, csak egy rugó van benne, nincs tekerő.

(#11419) szbalogh válasza stefanitsr (#11417) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem 15 méteren van ekkora szórásom.... nem baj, a megfelelő taktika többet ér :DDD

Bakesz87: Na az jó is lenne árban is, csak a tartó amit kinéztem nemtom hogy mennyire tolerálná. Ki tudom-e majd szedni belőle.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11420) stefanitsr válasza szbalogh (#11419) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha rám hallgatsz, akkor egy málhaövre pakolászol tártartókat. A combra kötözhető dolgok javarészt rossz helyen vannak, meg ahogy futsz-rohansz, összevissza leng meg amikor folyton rossz helyen lesz... :)

Az övre meg hátadra meg oldaladra tudod csoportosítani a dolgokat, nem himbilimbiznek kényük-kedvük szerint és hasra is tudsz úgy vágódni hogy nem a műanyag pmagek törnek össze pehely-nádszál termeted tömege alatt. (Tudom vannak fasza mellények, de javarészt azok nehezek, nagyok (legyenek akármekkorák, ezt nagyon fogod érezni ha fél napnyi játék után leteszed és mondjuk egy tárdobóval nyomod tovább az öveden))

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11421) stefanitsr válasza szbalogh (#11419) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Levelet megkaptad amúgy ?

Ma egyébként egy vatta új RK10S-t taperoltam.

Szép darab, jó kinézetű fával, meglepően könnyű. Bár a motorját csak lipoval próbálgattam, úgy elég hirtelen volt a trigger response, a rof 1050 körül alakult percenként. A kronózás során 403-408 fps között szórt.

Gyárilag 9,6v akkupakk járt hozzá, és meglepetésemre nem fért bele az előagyba a hosszú stick firefox (2000 mAh 9,6v). A csaágyazása is érdekes volt, golyós, de oldalról nézve csak két darab volt látható belőle a korábbi 3-al ellentében (külső gyűrű, belső gyűrű, köztük porvédő).

50k körüli kisker listaáron szvsz nem rossz vétel. A motorja jobbnak tűnik mint az eddigiek, építése példás.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11422) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

mi a különbség a képen látható pisztonok között?
mire jó/mivel jobb vagy sem a két helyen "hiányos" piszton az egybe levőtől?

thx.

(#11423) szbalogh válasza stefanitsr (#11421) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja málhaövem van meg H szíj. Elvileg valami keletnémet fajta eső (vagy milyen) mintával.
Nem lesz annyi hely rajta hogy mp5 tártartó is elférjen (lesz még kajapiatartó is), meg abból csak molle rögzítésűt találtam.
Még nem jött meg a cucc. Majd talán holnap.

Pisztoly: szerintem csak súlycsökkentés.
A PDW boxában a dugattyúvezető sín kb 2-3cm hosszú amúgy :U abba ilyen kivágottat nem tennék.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11424) stefanitsr válasza szbalogh (#11423) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kaját tedd el hátizsákba, azt tedd le hq-n visszaállón...

Pisztoly: súlycsökkentés, igen.

Én most két projekten dolgozom magamnak ha szabadidőm engedi: Az egyik az slr105-ösömbe egy teli henger (systema M120 (=SP110 kb) rugóval elszelídült a szentem 385-re, ellensúlyoznom kell valamivel, jobb szeretném ha közelebb lenne 400-hoz), oszt mivel az EBR elkelt, így a cyma m14 socomomból építenék egy erősebb jószágot, ahhoz rendeltem egy azymuth acél fogas dugattyút. Van itthon még egy m135ST rugó és egy alu csapágyas dugófej, a cél valahol 460 és 500 köze. Minden egyéb érdekes nyalánkság már benne van.

Visszatérve az SLR-hez, kapni ak-ba való, boxszal összecsavarozható kék 5ku hopup kamrát, kipróbálom mire képes.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11425) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

aham... köszi mindkettőtöknek... bár nem hinném, hogy oly számottevően csökkentené a súlyát...

(#11426) rainmen válasza stefanitsr (#11424) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem értettem, mit akartok kihozni abból, hogy pisztoly=súlycsökkenés. :F
Kb. 5 perc után kapcsoltam. :D :C

(#11427) stefanitsr válasza rainmen (#11426) üzenetére


stefanitsr
senior tag

:DDD

Egyébként első körben én is arra gondoltam hogy: Igen, milyen igaz ! Ha a cyma glokkot viszem magammal, könnyebb mint az acél aksu ! :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11428) rainmen válasza stefanitsr (#11427) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ugye!
Akkor nem is az én készülékemben van a hiba... :D

(#11429) stefanitsr válasza rainmen (#11428) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Teli hengerrel 7 azaz hét fpst nyertem az slr-nél, .25-össel mérve. .)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11430) szbalogh válasza stefanitsr (#11424) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is így gondoltam de pl a legutóbbi játékon mozgó front volt. Nem mentünk vissza hq-ra és végig cipelnem kellett. Vagyis nem a súllyal volt a gond hanem 2 fegyó meg málha meg még hátizsák is. De legalább már tudom hogy legközelebbre mit kel megoldanom hogy ne kelljen egy óra hogy hozzáférjek mondjuk a BB-khez.

Nick: HE_Storm

(#11431) rainmen válasza stefanitsr (#11429) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mekkora volt benne eredetileg?

(#11432) stefanitsr válasza rainmen (#11431) üzenetére


stefanitsr
senior tag

M4 hosszú.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11433) szbalogh


szbalogh
őstag

G&G Scar-ban milyen cső fordulhat elő? Az L-ben 6.04-est írtak de milyen anyagból?
Vagy egy normális review-t tudnátok linkelni?

Nick: HE_Storm

(#11434) stefanitsr válasza szbalogh (#11433) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Alapcsövek rézből vannak, ne legyenek ezzel kapcsolatban illúzióid. Az acél csövekért általában 6k+-t kell pengetni. A jobb acél csövekért meg 10+-at.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11435) szbalogh válasza stefanitsr (#11434) üzenetére


szbalogh
őstag

Oké köszi. A lényeg hogy nehogy alu legyen.
Veszek a pdw-hez, jó hosszú hangtompító kell majd :DDD

Nick: HE_Storm

(#11436) stefanitsr válasza szbalogh (#11435) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Add el inkább azt a szutykot azt végy valami rendes replikát.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11437) rainmen válasza stefanitsr (#11436) üzenetére


rainmen
aktív tag

Azt úgysem fog. :(

(#11438) szbalogh válasza rainmen (#11437) üzenetére


szbalogh
őstag

Jajaj.. akinek szutyok JG MP5-e van az csak.... :DDD

Stefnatitsr: Megjött a csomag. Veled érdemes üzletelni :R
Aljas módon belecsempészted azt a hengert is :DDD

Nick: HE_Storm

(#11439) rainmen válasza szbalogh (#11438) üzenetére


rainmen
aktív tag

Jaja. :D
Meg egy M56AL plusz egy Marui Hardballer... :P

(#11440) stefanitsr válasza szbalogh (#11438) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jajaja, pár forintot majd dobhatnál érte, ha megfelel. :P

Szereztem ma egy 2300-as firefox lipot amiből az egyik cella kuka. megpróbálom lekötni róla a hibás cellát és eltávolítani hogy kapjak egy 7,4v pakkot, ilyenre még nem volt példa a praxisomban. Ha nem jelentkeznék, akkor felrobbant. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11441) szbalogh válasza stefanitsr (#11440) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem lesz jó a henger. Olyan méretű mint ami van :F Lehet hogy egy teli hengert kéne beletolni osztjóvan.
Visszaküldöm amint eljutok a postára.
Az aksik jók lesznek szerintem. :C Bár volt 3 zárlatos cella meg néhány éppenhogy nem merült túl de menthetőek.
Meg is barkácsoltam a pakkot. Már a tusban van és töltöm :R
Már csak ki kéne találni hogy hol viszem előre a kis tamyához mer már úgy tele van vezetékkel hogy eltévedek :DDD

Nick: HE_Storm

(#11442) stefanitsr válasza szbalogh (#11441) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Délután egy válltámaszt fogok cserélni egy m4 táras, m4 tusos JG G36-oson. Na az aztán halmozottan hátrányos helyzetű egy kotli, az összes G36 parája mellé nyert egy törős válltámasz adaptert (meglehetősen vékony absből készült alkatrész a g36 test és az m4 tube közé, eddig kettőből kettő eltört). Még szerencse, hogy ha van kéznél g36 támasz akkor azt gyorsan és fájdalommentesen fel lehet pattintani a g36-ra.

Aztán otthon lehet nekiállok még egyszer a csudálatos 5ku kamrás g36-osomnak. Legutóbb kemény 180 és 250 fps közötti szórást mértem vele, pontosságról nem beszélhetünk, de eddigi állapotához képest már van 30 méter lőtávja, szóval a korábbi önmagához képest a kompresszió és a hophatás is magára talált.

Valami nyűg a sentrymmel is van, mert az utóbbi időben eléggé megnőtt a szórása. Asszem az lesz, hogy átpróbálom bele az sprben levő element kamrát csövestől, hogy lássam van-e különbség (illene lennie)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11443) szbalogh válasza stefanitsr (#11442) üzenetére


szbalogh
őstag


Este 3 órát töltöttem 250mA-el. Utána reggelig 70mA-el ment. Reggelre feltöltődött mert amikor visszakapcsoltam 250mA-re már langyosodott. Valahol 200 - 400mAh-val többet vett fel a másik pakknál mondjuk azt nem nulláról kezdtem tölteni mint ezt. Kíváncsi leszek hogy fog menni párhuzamosan a két pakk. Elvileg kiegyenlítik majd egymás feszültségét, de amikor használom őket egyszerre adják a kraftot :B
Megvettem a G&G scar csövet :DDD Kiderült hogy "csak" 280mm-es... nem baj, majd a hangtompítót hosszabbra csinálom és kialakítom Noveske hangerősítőnek :DDD

Nick: HE_Storm

(#11444) stefanitsr válasza szbalogh (#11443) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akkukat nézegetek a KWA-ba, és elém került ez:

Világosan látszik hogy ez két 11,1v 1200 mah pakk párhuzamosan kötve. Az sr10 crane stockja eléggé egyedi megoldás, kisebb a belső átmérő mint egyéb crane-ek esetében, erre a pakkra gondoltam.

Na most ilyenkor az ember elgondolkozik ugye azon hogy a balanszercsati hogy van bekötve. Logikusan végig gondolva, illene úgy bekötni a párhuzamos pakkok összetartozó celláit összekötögetni, de ahogy itt elnézem, ez nem egészen így van. No, max majd meglátjuk, megmondta a vak is.

Vagy maradok a biztosan beleférő, már ak-ban bizonyított 9,6v 2000 mAh firefox nimh pakknál, igazából jó motorral "mindenre elég" a 350 fps-el ellentétben. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11445) szbalogh válasza stefanitsr (#11444) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha minden igaz akkor 4-4 vezetéknek kéne kijönnie a balancer csatin. Nem látszik jól a képen.

Nick: HE_Storm

(#11446) szbalogh


szbalogh
őstag

Rainmen: innen rendelünk? Nekem ez a tár kéne 3-4 db.

Nick: HE_Storm

(#11447) stefanitsr válasza szbalogh (#11446) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nemazé, de 34+ postaköltség eur vagy annak rád eső része eur a 4 db... Ennyiért kapni itthon is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11448) szbalogh válasza stefanitsr (#11447) üzenetére


szbalogh
őstag

Hol lehet kapni? Én csak műanyagot találtam ennyiért. :B

Nick: HE_Storm

(#11449) stefanitsr válasza szbalogh (#11448) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Keleti frontot mondjuk érdemes lehet felhívni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11450) szbalogh válasza stefanitsr (#11449) üzenetére


szbalogh
őstag

Már kérdeztem tőlük... csak az van nekik ami az oldalon fent van :(((
Nowarba lenne még műanyag 2500/db áron ha 4-et veszek. 2100 a posta :Y
Softair-en 5db Galaxy MP5-öst hirdetnek :Y

V2 és V3 gearbox között cserélhetők a hengerek? A méretük megegyezik?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.