Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) stefanitsr válasza szbalogh (#11250) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Tehát akkor az még nem világos, hogy múkodik-e.

Nálam meg elvileg elviszik az SPR-t meg az EBR-t is így talán nemsokára lesz KWA SR10 vagy SR12...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11252) evilzombie válasza stefanitsr (#11234) üzenetére


evilzombie
tag

En is neztem hop up kamrat, de en a uncompanynal talaltam, eddig en mindig a ehobby-tol rendeltem.Valaki rendelt mar toluk?

Na náááá

(#11253) evilzombie válasza evilzombie (#11252) üzenetére


evilzombie
tag

HOP UP

Na náááá

(#11254) szbalogh válasza stefanitsr (#11251) üzenetére


szbalogh
őstag

Odáig nem jutottam hogy összerakjam a fegyó alját. Egyenlőre hopup, cső meg gb van bent és a vezetékek. A meglepi holnap jön :DDD

Nick: HE_Storm

(#11255) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Boogie, második FET bekerült a jószágba, működik ahogy kell.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11256) Hurkaleves válasza stefanitsr (#11255) üzenetére


Hurkaleves
őstag

mármint most már AB fet-es? nem az ellen "lázadtál"?... :)

(#11257) szbalogh válasza Hurkaleves (#11256) üzenetére


szbalogh
őstag

nem is magának csinálta :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11258) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11256) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elsőnek akku berakáskor leszabódtak a lábai a hétvégi játékon sajna.

Én nem lázadok, igyekszem megóvni a fórumon olvasókat bizonyos obiktól, hiszen nekem semmibe nem kerül a jótanácsok osztogatása. Hogy megfogadod-e, az már rajtad áll, vagy bukik. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11259) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Reggel összelegóztam az asztalon magam előtt a G36 csövet, hopkamrát meg az asztalon heverő boxok egyikét. Egyelőre ígéretes, mondjuk azt még nem sikerült megnéznem a nózi hogy éri el a gumi végét, mert az egyikről lekaptam a vezetékelést boogie scarjába. :D

(Ugye a különféle rendszerek/gyártók g36 nózihosszai NANÁ, hogy NEM kompatibilisek és ehhez a kamra kialakítása is valamennyire igazodik (na miért is nem keverjük össze meg vissza az alkatrészeket ? ) , így nem árt látni előre összepakolva vajon az adott technika mire lesz alkalmas. Persze, összerakva a kétrészes kamra miatt még mindig zacsibacica hogy lesz-e adagolás, de a tömítés valamilyen szinten ellenőrízhető imígyen.

Az már biztos a cnc alu kamra egy gyönyörűen megmunkált, precíz, profi szerkezet látszatát és érzetét kelti már pusztán önmagában is de amikor a JG kamra mellé teszed, hát... Durva a különbség. A JG kamrából kivett alkatrészek nekem szorulás mentesen, ugyanakkor passzosan belementek, gumi, cső, minden egyéb szépen belerakható volt. A két box közül a régebbire nehezen lehetett rátenni, de amúgy más parajelenség nem jelentkezett (ugye a boxra csavarozhatósága okán ennek a kamrának biztos nem lesz játéka a boxhoz képest ami nagyobb jelentőségű mint az ember valaha is gondolná !).

Időm mostanában nincs sok, de be kell valljam hogy két dolog miatt izgat ez a kamra, és ez a fixen a boxhoz elv az egyik. A másik, hogy ez a kotli már vagy egy éve itt figyel, és most már ideje lenne kisuhintani a sok alkatrésszel együtt, amit beletettünk. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11260) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ma eltört a ßétában a gyári rugó.Érdekes,letört a vége és rácsavarodott a rugóvezetőre,sikerül lehalásznom.Találkozott már ilyennel valaki? :D

(#11261) rainmen válasza HollyBoni (#11260) üzenetére


rainmen
aktív tag

Komolyan mondom, Te minimum meg vagy átkozva. Az elmúlt pár hónapban széttörött két GB-d, most egy rugó... Nincsen valami vuduzós nem barátod? :D

(#11262) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

LÖLZ.

Amúgy a CA Air seal nozzle jónak tűnik az 5ku kamrával.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11263) HollyBoni válasza rainmen (#11261) üzenetére


HollyBoni
veterán

Vuduzós nincs,de van egy barátom aki iszonyatosan szerencsétlen,egyszer ért hozzá a gépemhez,azonnal kékhalálos lett.(Nem vicc :C) Szóval szerintem miatta lesz.Na nembaj,úgyis van itthon pár rugóm. :)

[ Szerkesztve ]

(#11264) rainmen válasza HollyBoni (#11263) üzenetére


rainmen
aktív tag

Most kellene beruházni csapágyas rugóvezetőre...

(#11265) HollyBoni válasza rainmen (#11264) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az van benne.

(#11266) szbalogh


szbalogh
őstag

Nem volt meglepi, minden működik rendesen :DDD :C
790 a rof gyári motorral 9 cella aksival ami már eléggé le van fogyasztva (nem is beszélve a sok kis rövidzárról amit a vezetékelésnél elkövettem :DDD ) vagyis a 3 fog leszedésével +190 a rofhoz.
Kilőttem egy tárat (még nincs benne fet) csak úgy odatartva a vezetéket a tamya csatihoz. Szerintem erősebb is lett.. csak úgy pattogtak a BB-k :DDD
Már csak a fet kell hogy rendesen kapcsolhassam.... a ravasszal :P

Vettem egy mp5 alacsony sínt. Ha teljesen betekerem a csavarokat akkor 1-2mm hiányzik ahhoz hogy fogjon. Valamit nem jól csinálok vagy tegyek alá valamit? Vagy most mi van? Erre nem kompatibilis? :F

Vettem egy erős rugót az AK-ba. Element sárgára galvanizált valami. Jó erős de kicsit rövidnek tűnik. 14.5cm

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11267) rainmen válasza HollyBoni (#11265) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor azzal valami nem stimmel. :( Annak pont az a szerepe, hogy a rugó hosszváltozásából eredő csavarodást kompenzálja. Ergo még kevésbé törhetne a rugó mint nélküle. Mérd meg, mennyi a hézag a rugó és a vezető között. Ha nagyon kevés akkor rászorulhat a rugóvezetőre.

(#11268) szbalogh válasza szbalogh (#11266) üzenetére


szbalogh
őstag

Már csak +100 rof kell meg +600fps és teljesen élethű lesz :DDD

Nick: HE_Storm

(#11269) HollyBoni válasza szbalogh (#11266) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem meg holnap jön a meglepetés..Remélem minden passzolni fog. :) Fogaskerék,dugattyúfej,hengerfej,motor,rugó.Drukkoljatok. :C

[ Szerkesztve ]

(#11270) rainmen válasza szbalogh (#11268) üzenetére


rainmen
aktív tag

Azzal a rugóval óvatosan! -> [link]
Gyanús a dolog...
A +600 fps-hez meg egy új MASZ is kellene, nem? :P

(#11271) HollyBoni válasza rainmen (#11270) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ennek a rugónak miért nincs "sűrű" része az egyik oldalán?

(#11272) rainmen válasza HollyBoni (#11271) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mivel rövid, de erős gondolom nagyobb keresztmetszetű anyagból tekerték. Ja és valószínűleg lineáris.

(#11273) stefanitsr válasza rainmen (#11270) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A masz kiskutya farkát sem érdekli. :))

Errefele kétharmados többséggel leszavazták.

A színes element rugó meg a százalékos teljesítmény skálázott jószág általában, a M-es jelölésű (jó összeszerelés mellett annyi m/s) általában fekete...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11274) szbalogh válasza rainmen (#11270) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja ez az :K
De azt írja "Supreme Quality Airsoft Electric Gun Spring" szóval nem aggódom :DDD

Ja ,meg ilyen sejtelmesen halk lett a gb. Szinte csak a levegős részt lehet hallani :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11275) rainmen válasza stefanitsr (#11273) üzenetére


rainmen
aktív tag

Olyan hűdenagyon engem se, de kétharmad ide vagy oda, 1000 fps ellen ki nem állnék... :P
A gyártó, hossz meg a szín alapján tippeltem erre a rugóra. Más variációt nem találtam, de attól még lehet. :)

szbalogh: Nem annyira Téged féltelek hanem a GB-t... :D

[ Szerkesztve ]

(#11276) rainmen


rainmen
aktív tag

Kis programajánló az éjjeli baglyoknak: film

(#11277) HollyBoni válasza rainmen (#11276) üzenetére


HollyBoni
veterán

Láttam,egész jó film. :K

(#11278) stefanitsr válasza rainmen (#11275) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Arra a ma már elcsépelt alap dologra céloztam, hogy attól mert a pestiek megszavazgattak egy bizonyos teljesítményhatárt xy érv alapján és összeírtak egy egyébként csomó területen jó szabályzatot, nem vagy köteles azt alkalmazni, aszerint szervezni.

A biztonság területén nem támogatom én sem az 1000 fps stukkerek építését (egyébként meggyőződésem hogy ilyen teljesítményű aeg a tesztelés fázisát sem élné túl :DDD), de eddigi tapasztalataim alapján amiket láttam játékon ennél azért sokkal érdekesebb dolgok is történnek. Pl nagy maszista szervező játékán egyik kronónál a kitett bb-vel mérve mindenkinek 40-el alacsonyabbat mért a kronómester, és még így is akadt stukker ami neccesen a határon volt. Otthon mérve a fegyverek okék voltak... :D Na ? Masz 2010 ?

Ugyanazon a játékon xy gamer beméretett egy fegyvert, majd a kronózás, aláírás után visszasétált a kocsihoz, elővett egy másikat és azzal játszott.

Szóval a nagy masz szószólok ilyen játékon folyó dolgok mellett emelik fel a hangjukat sok fórumon technikai kérdések mellett, hogy "ezzel masz játékra nem engedlek be", vagy súlyosabban "mehetnél is vissza a parkolóba", vagy "kibasználak mint macskát szarni". Ugyan...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11279) rainmen válasza stefanitsr (#11278) üzenetére


rainmen
aktív tag

Persze, hogy nem vagy köteles, mivel az csak egy ajánlás.
A többire meg csak annyit lehet mondani, hogy magyar mentalitás... :(
Értve ez alatt minden általad megnevezett egyént...

(#11280) stefanitsr válasza evilzombie (#11252) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha nincs komoly gondod a gyári kamrával ne ugorj bele ebbe. Nagyon sok barkácsolás és reszelés kell ahhoz hogy egyáltalán a helyére kerüljön és a gondok egy része csak akkor kezdődik ha a helyén van.

Jah igen, csak kétrészes kamra helyett rakható be, egyébként kell egy kétrészes kamrához való tárfészek is (kwa asszem kétrészes de ezt azért megjegyzem hátha mondjuk egy SRC tulaj is agyal ilyenen).

A csavar normál esetben nem esik egy vonalba a hüvelykivető nyílással, így ha nincs eltörve a bajonettzár ami tartja a kamrát akkor +1 érdekesség a kamra boxhoz rögzítése, ugyanis normál módon a helyére téve a kamrát nem férsz hozzá a hüvelykivető nyílásán át, mert annak a felső része teljesen eltakarja azt.

Ha már a helyén van akkor meg a tárfészket is sanszosan reszelgetni kell, mert nem lesz adagolás mint ennél a jg-nél.

Ha a tömítés sincs rendben, akkor nózi is kell... Szóval, sok szerencsét ha belevágsz. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11281) stefanitsr válasza rainmen (#11279) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Most én nevezem meg vagy te hallgatod el... Tökmindegy. Sanszosan ott vannak ott is amott is meg amottamott is. Szabályzat ide vagy oda.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11282) szbalogh válasza stefanitsr (#11281) üzenetére


szbalogh
őstag

2 játék tapasztalata: ugye kronóhoz letekert hopuppal kell odamenni. Nos bár biztos figyelmetlenül olvastam vagy a lámpaláztól elfelejettem de utána jutott csak eszembe. Nem mintha kérdezték volna... mondjuk nekem nem számított :DDD Utána meg a 100 emberből vagy 5-6 ment hopupot belőni. Vajon nekik le volt tekerve?
Valahol azt olvastam hogy 350 mindenre elég :DDD

Nick: HE_Storm

(#11283) evilzombie válasza stefanitsr (#11280) üzenetére


evilzombie
tag

Hat kiprobalom, biztos nem egyszeru mert sokan irtak is, de idegesit hogy sorozat lovesben nagy a szorasa.
1-es loves popecz, a sorozat benga.
Pro-win cnc kamra +magbull gumi a hozza adott H lenyomoval, a regi alkatreszekkel.
De mindez meg raer, majd egy honap mulva kezdek neki amikor mar nem ilyen nagy a hajtas.

Na náááá

(#11284) stefanitsr válasza szbalogh (#11282) üzenetére


stefanitsr
senior tag

2008-as masz óta nem kell nullára tekert hoppal oda menni. Logikusan rájöttek, hogy úgyis feltekert hoppal játszik az ember.

350 mindenre elég annak aki úgy gondolja hogy neki 350 elég mindenre. 400 közeli érték azért használhatóbb, átlövi a bokrot pl.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11285) stefanitsr válasza evilzombie (#11283) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akkor nem a kamra okozza. A szopás/élmény érték nem éri meg hogy bizonytalanra beleugorj és beépíts egy ilyen kamrát. (+ vannak olyan módosítások amik nem visszacsinálhatóak utána !)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11286) szbalogh válasza stefanitsr (#11284) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó tudni :DDD
AMúgy meg nemtom miért kell annyit variálni. Eddig is szépen lehetett játszani gondolom, az a 30 fps nem jelent olyan sokat nem? Valakik nagyon unatkozhatnak.

Reggel gyorsan krokodilcsipesz módszerrel csekkoltam a fet-et. Működik :DDD
Bár először a stick aksival nem tudta felhúzni és pár pillanat alatt felforrósodott a fet, de az AK nagyaksijáról ment több hosszú sorozat is melegedés nélkül :DDD

Ha teszek egy aksit a válltámaszba akkor azt gondolom előre kell vezetékelnem a fet elé párhuzamosan a másik aksival?!. :F

A lötyögős mp5 sínre van valakinek ötlete? :F

Nick: HE_Storm

(#11287) stefanitsr válasza szbalogh (#11286) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gonosz legyek ?

Vegyél egy cyma mp5k-t ehelyett. :DDD (két hete egyet megnézegettem és nekem nagyon bejött, leszámítva a spiáter tokból adódó súlyát)

Passz egyébként. Szedd szét a mountot és nézd meg hol lehetne belőle reszelgetni hogy jobban tudjon fogni.

A fő érv a 400 mellett nem fogod elhinni az volt hogy "egyszerűbb megjegyezni, szép kerek szám, meg a 350 amúgy is elég mindenre, blablabla". Egyszerűbb megjegyezni ? Miért, óvodások vagyunk ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11288) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

LOL, közben utánanéztem:

Cyma mp5k 2,2 kg, vs acél + spiáter cyma cm040d (AK105) 2,8 kg.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11289) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Gázos g36c

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11290) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11287) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Inkább az, hogy épületet is tartalmazó pályán 400 fps feletti fegyverrel tilos volt lőni ugye épületen belül, namost akik belőtték a fegyvert 430-ra, azok is ugyan úgy bementek és lőtték a bentieket, ezt nem nagyon lehet ellenőrizni, sokkal egyszerűbb, ha mindenkinek 400 a limit, így ebből nincs probléma.

Más. CYMA 040D-ben cseréltem a spur meg a bevel geart CA-ra, mert volt itthon, és a gyári felirat nélküli fogaskerekek úgy néznek ki, mint amiket nem edzettek meg, elfogyott a gáz, vagy spórolnak, mindegy, a bevel gear fogain kb 2-3000 lövés után már a spur gear fogainak nyomai tisztán kivehetőek.

Ha van valakinek olcsón CA alap sector gearje, az küldjön egy PM-et!

(#11291) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11290) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Voltam ilyen játékon és pechemre a scart bemérték 405-409 fps-re. Kapott egy fehér szigszalagot a csövére, és azon két alkalommal, mikor épületbe mentem szíjra vettem és előhúztam a tokjából a cyma glockomat. (Ami épületben egyébként egy párjanincsium, annyira jó. :D)

Fehér szalagos csávókat nem láttam épületben. (Egyébként a nagy lázadókat sem értem így hirtelen, mikor én kronóztam játék előtt pl zaire uprise-on, akkor kb 80 fegyverből 6-10 volt 400 felett (Ebből egy pisztolyt .12-esre töltöttek, meg volt egy dan wesson CO-s revolver, amit a gazdája kíváncsiságból hozott méretni), viszont vagy 30 350 alatt !)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11292) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Új hozzászólásban a spanoknak, győrieknek, játszani vágyóknak:

Hétvégén laza tangli a koller erdőben, győrszentivánon.

A legutóbbi ilyen játék erősen megfontolt, kevés lövéses volt (leszámítva az első 30 percet, ami alatt a Kollinak bekulált az m249+az mk43, de sokáig úgysem bírta volna lövedékkel :D), a hangulata magával ragadó. No meg az sem semmi hogy el lehet tévedni egy relatíve kis erdőben.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11293) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11291) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Más meg lehet levette a fehéret, tekert rá másmilyet, vagy nem tekert rá semmilyet.

Máshol más a jellemző.

(#11294) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11293) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kismillió egyéb lehetőség is van ahogy korábban is vázoltam, szóval a masz féle bekeményítés egy olyan kovácsolt rácsos tripla biztonsági záras kapu ami mellett körben a kerítés csak bokáig ér.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11295) szbalogh válasza stefanitsr (#11294) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is szeretnék egy cyma mp5-öt de az nagyon drága .... nekem :O
Egyszer láttam 25-ért 49-es sd6-ot expresszen mikor még nem volt fegyóm csak lekéstem róla :O

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11296) stefanitsr válasza szbalogh (#11295) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mi a drága ? Ez egy érdekes kérdés.

Pl megvenni egy boyi scart 50-ért és rákölteni 25-öt, vagy megvenni egy g&p m4-et 75-ért ?

Van egy ismerősöm már 100+ felett van neki a dboys ras2 cqb...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11297) stefanitsr válasza szbalogh (#11295) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah egyébként lehet kapni 4 db lifepo4 cellát 2000 ft körül szállítással ami esetleg téged mint nagy barkács mestert érdekelhet, a 9 cellás vacak helyett. :)

Vagy fel tudok ajánlani egy 14 db dboys akkucellát egy ezresért. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11298) szbalogh válasza stefanitsr (#11297) üzenetére


szbalogh
őstag

Hű ez lehet érdekelne! a 14db cella, mekkorák? 2/3A-s kéne, vagy A-s vastagságú. Hány mAh-sak?

Linket tudnál dobni a lifepo-ról?

A pdw-t 8 ezerért vettem :DDD Na ez még pont belefért a keretbe ..... nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11299) stefanitsr válasza szbalogh (#11298) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elvileg mindkettő alap dboys akkupakk, ami meg 2/3a cellákból van összerakva. 1100 mah-sak.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11300) szbalogh válasza stefanitsr (#11299) üzenetére


szbalogh
őstag

Na ez jó.
És a lifepo-t hol lehet venni 4-et 2ezerért? Megnézném és utána hoznom kéne egy nehéz döntést :DDD

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.