Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) stefanitsr válasza sptkyle (#11750) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, másiknak már elvileg meg is van a gazdája, remélem ennek is meglesz, és akkor ennyivel is közelebb kerültem a type97-eshez. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11752) Hurkaleves válasza stefanitsr (#11749) üzenetére


Hurkaleves
őstag

há.. nemoccsó... de ennyi az ára kb. mindenhol...
ha hozzám vágnák nem adnám el az tuti. nekem is bejön.

(#11753) szbalogh


szbalogh
őstag

áÁÁÁááááá! Nem jött meg a tártartóm és a kacattartóm :O
Most megin mehetek hátizsákkal :O

Veszek gbb-t :DDD

Nick: HE_Storm

(#11754) stefanitsr válasza szbalogh (#11753) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Armyt végy, nehogy egyszerű legyen az életed ! Az unalmas ! :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11755) szbalogh válasza stefanitsr (#11754) üzenetére


szbalogh
őstag

ÁÁÁ az Army túl drága nekem :DDD

Nick: HE_Storm

(#11756) Hurkaleves válasza stefanitsr (#11754) üzenetére


Hurkaleves
őstag

tökéletesen működik az army r17!
még ebben a "hidegben" is két tár egymás után folyamatosan, hibátlanul.
télre még kíváncsi leszek...

szbalogh: ezt irónikusan szántad ugye? mert kb. az army a legolcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#11757) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11756) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A lényeg kimaradt a mondatodból ! "még" ! :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11758) rainmen válasza stefanitsr (#11757) üzenetére


rainmen
aktív tag

Arra gondolsz, hogy csak addig olcsó, amíg megveszi? Utána nem lesz az? :D

(#11759) stefanitsr válasza rainmen (#11758) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akár így is értelmezhetjük, ámdebár nem erre céloztam. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11760) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Mondjátok, 23.000-ért olcsó a Bell. 25.000-ért árultam a KSC 1911-est, ami hihetetlen penge cucc szerintem, ha 23-ért jó vétel a a Bell, 25-ért a japán cucc mi volt? Kár, hogy kellett a pénz, és el kellett adni, annál jobb pisztolyt nem kívántam volna, talán csak valami VSR gumist, de az nem is ennyibe fájt volna.

(#11761) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11760) üzenetére


stefanitsr
senior tag

KSC-vel az volt a gond hogy system7 volt ergo csak a saját tárjait eszi, ugyanakkor vannak a piacon jól sikerült marui 1911 klónok pl a bell és a tercel, vsr gumival. Én is nézegettem, de 1911-ért annyira nem rajongok, meg volt már hicapa, valami kisebb méretű és könnyebb jószág lesz ha lesz és a marui lesz. Glock 17-18 vagy five-seven, vagy rövid 1911 pl desert warrior, vagy foliage warrior.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11762) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11761) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Aztán javítottam, Codiac-al cseréltem, rosszul tudta, nem System 7-es volt az a 1911, hanem sima változat. Bell 1911-est rendelt csapattársam anno, öntéshibás volt, olyan szinten sorjás volt, hogy a szánt nem lehetett hátra húzni, csiszolgatni kellett. Ilyen a KSC-vel nem fordulhat elő, és anyaghasználatban sincsenek egy szinten a kínaiak a KSC-vel.

[ Szerkesztve ]

(#11763) Pety97


Pety97
csendes tag

a Wellfire megvan,szereztem hozzá akksit is,töltőt is,szóval nagyon király lett!

(#11764) sptkyle válasza Pety97 (#11763) üzenetére


sptkyle
senior tag

:C :C

Más: Valakinek esetleg egy Cybergun Colt M733 nem kell?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11765) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#11764) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ingyen?:D

(#11766) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#11765) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ahham, és jár hozzá ajándékba egy Ares Tavor. :P
......
Pénzmagért természetesen.A kérdés feltevése közben természetesen nem azokat gondoltam célközönségnek, akik 2-3-4-5 éve játszanak, és van 2-3-4-5 fegyverük. ;)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11767) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#11766) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hm. Én még csak 4 éve nyomom, és most csak két fegyverem van, lehet holnap három, de azért privátban írhatsz egy árat. :)

Softair-ben, az a jó, hogy vannak akiknek lehet, vannak akiknek nem. Tovaris duplikál:
1. vs. 2.

[ Szerkesztve ]

(#11768) BaKeSZ87 válasza BaKeSZ87 (#11767) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Neki sem szabad :D /Mikor linkeltem, még nem vették észre./

(#11769) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#11768) üzenetére


sptkyle
senior tag

De érdekes, hogy a régebbi hirdetését írták át. Szóval lényegében uppolt egyet ingyen, és büntetlenül. :D

Viszont most látom csak, hogy végre gondoltak a szemüveges játékosokra is.. pozitív. [link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11770) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#11769) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Pontosan. Mást ilyenért keresztben lenyelnek.

(#11771) stefanitsr válasza sptkyle (#11769) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, ez a megoldás létezik többféle szemüveghez, pl ESS ice-hoz is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11772) szbalogh


szbalogh
őstag

Holnap gém :C
Nem is olyan pontatlana prücsköm, 30 méterről szépen eltalálom vele a villanyoszlopot.
Lehet az volt múltkor a baj, hogy nem tartotta semmi a csövet, mert az a toldalék ami az elejébe való az esztergályosnál volt. Most meg a hangtompítóban is rögzítve van.
Remélem nem fog kicseszni velem :B

HFC Berettát vettem :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11773) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#11772) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hehe, nekem anno a BAR-10 volt olyan, hogy 60m-ről megvolt a villanyoszlop :D 30m-ről a springes TM MK23-al eltalálom az oszlopot, pedig az csak 200 fps :DDD A "tücsökpöcs"-től ez a minimum ami elvárható.

Sorozatlövőt, vagy a csak semi-auto-s verziót?

(#11774) stefanitsr válasza szbalogh (#11772) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gratula, az jó választás. Holnap megyek én is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11775) szbalogh válasza stefanitsr (#11774) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez most ironikus volt vagy komolyan gondoltad? :DDD

Bakesz: Nem fullos változat

Nick: HE_Storm

(#11776) sowi válasza szbalogh (#11775) üzenetére


sowi
őstag

biztos komolyan gondolta, gratulalok hozza en is, ujabb remek fegyverre tettel szert...
sptkyle:revision-hoz mar ezer eve ilyet hasznalok

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#11777) rainmen válasza sowi (#11776) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na szerintem EZ volt ironikus... :D

(#11778) sptkyle válasza sowi (#11776) üzenetére


sptkyle
senior tag

Okés, csak nekem uj ezek szerint. Kb 1 éve keresgéltünk ilyen dioptriás betétet/dioptriás védőszemüveget, és akkor én az istenért nem találtam. Ugy tünik én voltam a béna. Ettől függetlenül azért örülök, hogy van. (még ha nekem nem is kell)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11779) stefanitsr válasza rainmen (#11777) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pedig általában a HFC beretták a jobb csóró gbb-k közé tartoznak. A szarabbak a kájbergány stigma, army klokk pl.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11780) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11779) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

A csapatban van egy, első GBB amivel életemben lőttem, szóval több mint 4 éve megvan a srácnak, imádja, soha semmi baja nem volt, azt mondja soha nem fogja eladni. Nekem is tetszik a súlya, meg egész jó anyagból van.

(#11781) sowi válasza sptkyle (#11778) üzenetére


sowi
őstag

ESS es Revision szemugekhez mar regota van, gondolom a seregben elofordul par szemuveges baka :)
nekem kulon jo, hogy a sawfly-hoz es a desert locusthoz is tudom hasznalni ugyanazt a betetet
pisztolybol most leginkabb ocsem FN 5-7-je tetszik, a marui az marui

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#11782) szbalogh


szbalogh
őstag

"Anyaga: AEG, A markolaton és a táron kívül teljesen fém. De a tárban is vannak fém részek." :DDD

Nick: HE_Storm

(#11783) szbalogh


szbalogh
őstag

Ja, stefanitsr spottere voltam BHD II játékon :DDD :DDD

Nick: HE_Storm

(#11784) stefanitsr válasza szbalogh (#11782) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Köszönöm a játékot, egy élmény volt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11785) szbalogh válasza stefanitsr (#11784) üzenetére


szbalogh
őstag

Én köszönöm és nagyon örülök hogy találkozhattunk :K

Nem tudom ogy leszek meg AK nélkül. A cm.047d full acél? :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11786) stefanitsr válasza szbalogh (#11785) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem. A .040 amit keresel. Vagy a Cyma M14 socom. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11787) szbalogh válasza stefanitsr (#11786) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja a B-t nézem. Egy kicsit rövidebb a csöve mint a 31-es, nekem jobban tetszik. Lehet hogy majd egyszer beszerzek egyet :B

Nick: HE_Storm

(#11788) szbalogh


szbalogh
őstag

Prücsök DMR :DDD

Nick: HE_Storm

(#11789) rainmen válasza szbalogh (#11788) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az a "K" nem kellene a végére, ha már mesterlövészt csinálsz belőle... :N

(#11790) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

A hétvégén rájöttem hogy semmivel nem veszélyesebb egy DMR (ami masz 2010 megfelelő dmr) mint egy felső határos nagyrofos aeg. Kaptam egy elég csúf sorozatot vele. :D Socom viszont nagyon jól teljesített. Valami acog, vagy távcső kell majd rá, mert elég sokat segít a célkeresésben, meg vaksi is vagyok.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11791) BaKeSZ87 válasza rainmen (#11789) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Akkor inkább az az MP5 nem kéne az elejére :D

(#11792) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Megvan a JG Dragunov.

1. meglepetés: sima AK belső cső van benne, plusz egy műanyag cső ráhúzva, és úgy megy bele a külső csőbe
2. majdnem feles henger van benne :W

Imax B6-osommal kapcsolatban fejlemény:
Csináltunk fotót, elküldtük a kínainak, azt írta, hogy küldjük vissza. Tegnap voltam bátyáméknál /bratyó villamosmérnök/, szétkaptuk, volt neki egy ugyan ilyen 2x16 karakteres kijelzője, ráillesztettük a jumpertüskékre, és működött, szóval a kijelző halt meg, gondoltuk. Kiforrasztotta a régi kijelzőt. A kijelzőn van egy IC hely, az az IC állítaná a kontrasztot, mondta. A helyén csak egy pötty ón volt. Bátyám tett oda még egy pici ónt, és láss csodát, működött, leszívta ónszívóval, nem működött, szóval ennyi volt a probléma, most már jó, mondjuk túlságosan kontrasztos, kicsit lentről kell nézni :) Csináltunk fotót az odaillesztett másik kijelzővel, hogy azzal megy, el lesz küldve a kínainak, egy ebay linkkel együtt, amin olyan kijelzőt árulnak mint ami benne van, és az árát kérjük vissza a töltő vételárából. Hátha. Most ha bátyám nem lenne villamosmérnök, akkor lenne egy 5000 Ft-os töltőm, amit nem tudok használni.

(#11793) BaKeSZ87 válasza BaKeSZ87 (#11792) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mégsem, 53.4cm-es a cső :D, de a többi igaz :)

(#11794) soulreaper


soulreaper
tag

Család új kedvence, már jön hozzá a Blackhawk CQC tok, plusz tár...

Private Military Contractor

(#11795) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#11792) üzenetére


sptkyle
senior tag

Gondolod, hogy így lehet alkudozni a kínaiakkal? Nekem nem voltak túl kommunikatívak, dehát sok sikert. Egy próbát mindenképp megér.
Ez sajna hátránya a kintről rendelt cuccoknak, hogy ha gond van velük, akkor sz*pó van.
Dragunov amugy milyen állapotban van belülről? Kivülről említetted, hogy csilivili..

Ha rendelkezik valaki feleslegbe MP5 tustalppal (fix tus), az kérem keressen meg. Sürgős lenne, és persze lehetőleg felének a feléért. (előbbi fontosabb szempont) Kolegina első játékán kölcsönfegyverről elhagyta, és ezt a visszaszolgáltatás előtt jo lenne pótolni. (bár annak a fegyvernek már szinte mindegy... :( )
Továbbá G36 tűzváltókart keresek. (asszem jobbosat)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11796) stefanitsr válasza soulreaper (#11794) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ez egy jó darab, sajna a legutóbbit elhappolták előlem softairen. :)

No mindegy, a lényeg, hogy a héten valószínűleg a pre-order SR10-esem is feladják a lengyelek, no meg ha van egy kis szerencsém akkor megjön az type97b is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11797) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#11795) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Belül OK, nem volt még szétszedve a gearbox soha, gyári undorító pirosas barna takony, zsírnak nem nevezném, csapnivaló hézagolás, műanyag csapágyak, rugóvezető, picit több mint feles henger mint említettem. Amúgy jól tömített, csak a nózi ereszt picit, Beleraktam egy lila prometheus gumit meg fehér H-lenyomót. Motor fekete kínai, asszem chaoli lehet, érdekessége, hogy nem cserélhető a pinion, viszont olyan mintha új lenne.

(#11798) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#11797) üzenetére


sptkyle
senior tag

No.. Akkor tényleg jo vétel volt. Pár ezer forintot ráköltesz még, és tuti kis joszág lesz az.
Fém csapágyak, csapágyas rugóvez. még talán.
Gratula. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11799) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11797) üzenetére


stefanitsr
senior tag

jah összességében nem egy rossz airsoft puska, viszont igazából egy hibrid AK, fura előaggyal és markolat-válltámasszal. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11800) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11799) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ja. De jó vétel volt. Igazából egy sima tokfedél meg egy normál hátsó irányzék sokat dobna rajta. A motortartó bak állítócsavarjának menetét egy pár mm-en felfúrtam 5-ös menetfúróval, kopott volt a menet, nyilván amiért az tartja az egész válltámaszt, így stabilabb a válltámasz, és erősebb a menet. Viszont összességében rájöttem, hogy nem érdemes vele vesződni, rendbe lett rakva, beleraktam a FET-et, egy napig jót szereltem, mehet az eladó topikba :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.