Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) szbalogh válasza Hurkaleves (#11699) üzenetére


szbalogh
őstag

Eddig mindig ilyet vettem ezért nincsen összehasonlítási alapom. Sok játékost kilőttem már szóval jók :DDD Airsoftújonc.hu-n ez is az ajánlott pár márka között van.
3zer Ft /4000db 0.25-ös. Nincsen postaköltség ellenben érdekesen csomagolnak. De mindig hamar megjött, egyszer ki volt szakadva a zacskó.
Satuban nem reped, törik hanem szétlapul. Szemmel látható hibás darabot nem láttam még.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11702) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11699) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szállítás ingyenes, bár én csak a .40-est rendeltem onnét. Érdekelne még a .28-as bio is, lehet egy zsákkal rendelek mert nem akar ideérni a g&g biom. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11703) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11700) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nekem ~300 km lenne oda és ugyanannyi vissza annyit meg azért mégsem kéne autózni. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11704) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#11700) üzenetére


sptkyle
senior tag

A csapatból páran a másik emlékjátékra mennek. (a kettő párhuzamosan van rendezve tudtommal több éve)
Sajnos nekem kimarad minden szombati game. :( És bár nem ismertem a sporttársat, regdíjat átutalom, amint megérkezik számlámra a pénz. :(

Nemigen tudtam megkülönböztetni eddig a használt bb-imet. (kivéve a nagyon tréket, amiknél iszonyatos szórás, vagy fura röppálya volt tapasztalható)
BBOne sztem jobbféle. Problémám nem volt vele.Sima 0.25-össel volt eddig dolgom. Általában amugy a középkategóriába sorolják. (azon belül viszont az ára nem rossz, főleg az ingyenes kiszállítással)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11705) stefanitsr válasza sptkyle (#11704) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Árban a bio is baráti.

Ha hasonló mint a g&g bio, akkor iszonyatosan jó lehet. (Egyszer próbáljátok ki, über, főleg nagyobb lőtávokon). Az M14-es lőtávja már valamennyire kívánja a jobb bb-t, ezért szeretném megvizsgálni minél előbb g&g-vel (összes bb közül aegbe nekem ez az etalon (vagy ahogy a softairen mondták, etanol :DDD ).

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11706) sptkyle válasza stefanitsr (#11705) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát jelenleg cqb fegyverrel rendelkezem. És mint ilyen, ritkán lövöldözöm vele 70m-re. :D De ha megtenném, ott már amugy is nagy szórásom lenne, amin a bb sem segít. Így maradok az olcsóbb BB-knél. Mostanság 0.25-ös Guardert használok.
De megjegyeztem, köszi a tippet.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11707) stefanitsr válasza sptkyle (#11706) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én a guardert jó BB-nek tartom, általában azt is használom. Aksuba egyébként meglepő mód a .20-as is bejött az utolsó két játék alkalmával. Elég jól sikerült ezt az aksut összerakni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11708) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11707) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én most azon agyalok, hogy 040D + red dot + 0.28-as guarder /mert maradt még a sniper időkből/ szigorú egyes lövés, nem mint ha használnék sorozatot. 0.25-össel is pontos, 0.28-assal nem mertem még kipróbálni, durva lehet. Minden hozzávalóm megvan, majd az emélkjátékon kipróbálom, lehet addigra lesz egy JG Dragunovom, abba is belepróbálom majd, az majd talán úgy lesz megcsinálva, hogy sorozatot ne is tudjon.

(#11709) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

köszönöm a BBOne infókat! legközelebb kipróbálom. (most már máshonnét rendeltem...)

(#11710) sptkyle


sptkyle
senior tag

A zöld fórumra valaki feltett egy JG Bar10 Spec-t 20k-ért ma fél 5kor. Most néztem fél 6-kor a hirdetést, már ki van írva, hogy törölhető. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11711) szbalogh válasza sptkyle (#11710) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem értek a sniperekhez de azon nekem is megakadt a szemem.

Vettem egy csodálatos kínai ipar által készített Police 50W elemlámpát.... és jó!
Meglepően erős fénye van, a foncsor nagyon jól van beállítva és szerintem jó a kidolgozottsága is.

Nick: HE_Storm

(#11712) stefanitsr válasza szbalogh (#11711) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nekem a teszkós 4k-s fényvető a kedvencem.

Kyle: a BAR-10- annyiért ajándék volt, feltéve, hogy nem volt durva hibája.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11713) sptkyle válasza stefanitsr (#11712) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igen, tudom. Hát az eladó nem írt durva hibát. Csak hogy kicsit karcos az alja a használattól.
Nem tudtam mire vélni az árat. Lehet sürgős volt neki. De bejött. :D
Ne is mondjátok. Lassan nekem is vennem kellene valami lámpát. Hejj de drága ez a sport. :D
Most épp tárzsebeket várok. Mert természetesen az m4-esnek szánt zsebekbe nem férek.
Visszatérve kicsit a rendeléses dologra. Arra van valakinek tippje, hogy a kicsi kinaiakat hogy lehet rávenni arra, hogy ha a cuccom nem küldik, legalább a pénzemet utalják már vissza?
Az a módszer, hogy küldök egy angol nyelvű mailt, hogy: légyszi utaljátok már vissza a rendelésem árát, ha már egyszer a cuccot nem külditek, nem járható út. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11714) Hurkaleves válasza szbalogh (#11711) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nekem 3w police lámpám van egy havernak meg 50w és kb. ugyan olyan erősek... :DDD

(#11715) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

nincs valakinek jobbféle V2-es rugóvezetője? eladóba?

(#11716) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#11710) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Láttam én is, ha nem lenne kilátásban a Dragunov, lecsaptam volna rá.

(#11717) rainmen válasza BaKeSZ87 (#11716) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mázlista, a többiekkel együtt. Én nem láttam, pedig kellett volna... :(

(#11718) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11716) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Taiwangunon van SVD, de ha nem csak a falra kell akkor BAR-10 vagy VSR...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11719) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11718) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Volt BAR-10-esem, deepfire acél sear-ekkel, 150-es rugóval, firefly hard gumival, csak kellett a pénz. Szóval nem kell bemutatni a BAR-10-est :)

(#11720) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11719) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azé bemutatom. :D

Amúgy svd-ből is volt 10+, szóval nagyjából azért tudom mit beszélek. :) Más kérdés, hogy pl a CA féle AEG-ből lehet hogy vennék.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11721) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11720) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Attól még, hogy 600-at lő, lehet szar :D, nyilván nem az, de fps-től nem fogok hanyatt esni :), enyém 510-et lőtt.

SVD-t csak azért veszem meg mert olcsó.

(#11722) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11721) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egész tűrhetőt alkot, most visszaraktam bele a firefly gumit is, lövöldöztem vele, 80 méteren még elég hallhatóan kopog a bb. 50-60 méteren fél-negyed emberalak nem probléma.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11723) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11722) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Egyáltalán miért vetted ki? Nagyon király az a gumi, nekem nagyon bevált. Én kimért távra sosem lőttem, nem tudom mekkora volt a max. lőtávja, nehezebb bb-t kellett volna bele venni, de nekem nem ért meg 7-8000 Ft-ot 2.000 bb. 0.28-as guardert használtam leginkább.

(#11724) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11723) üzenetére


stefanitsr
senior tag

bbdepon 2200 postával az 1000 db .4-es.

A tömítések jobbak voltak firefly és laylax nineball gumikkal de azokat megette a deepfire tár...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11725) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#11724) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

bbdepon 2200 postával az 1000 db .4-es.
Mostmár. Mikor nekem a BAR-10-esem volt, akkor még csak külföldről lehetett rendelni.

(#11726) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11725) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akkor is 6k körül bejött a madbull .40... És marha sokáig tartott. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11727) sptkyle


sptkyle
senior tag

Hmm.. Érdekesség. Megtaláltam az egyik magyar webshopban a védőszemüvegem, amit nemrég rendeltem, és megjött. A shopban 5600ft (a rendelésem 17.50$ volt, és free shipping, ami kb 3500ft) Ismét egy tökéletes példája annak, hogy a magyar as boltok mekkora árréssel dolgoznak. (és tudják még ezek ellenére fenntartani magukat)
Véleményemet továbbra is tartom: Magyar AS boltból bb-t, hopup gumit, hasonló apróságot, Semmi mást.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11728) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#11727) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Neked 17.5$, de egy boltnak, aki rendel kapásból 50-et? Szerintem 2500-3000 közötti áron simán megkapják per db.


stefanitsr
Nekem sniper fórumról 7.000 rémlik. Lényeg a lényeg, nekem akkor nem ért meg annyit, kereset nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#11729) szbalogh


szbalogh
őstag

Elment az AK, maradtak midcap tárak és egy infrabakra tolható sín ha kell valakinek szóljon!

Nick: HE_Storm

(#11730) sptkyle válasza szbalogh (#11729) üzenetére


sptkyle
senior tag

Vifíl koszt?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11731) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Asszem nem vállalok el G36-ost többé. Felkerül a gázos szarok, és a well + egyéb hulladékok közé örökre. Most is a kezembe került egy olyan darab, hogy folyamatosan összes meg szét kell szerelni hogy lássam mi a parája, de valaki már belegányolt, eltörte, majd megragasztotta a selector platet. Persze nálam is eltört. Mindegy, úgy megfizettetem a tulajjal, mint a pinty. Ráadásul xy alkalommal be kell miatta csalinkáznom a városba, hogy a széteső szarjába alkatrészt vásároljak...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11732) sptkyle válasza stefanitsr (#11731) üzenetére


sptkyle
senior tag

Tényleg stefanitsr, akartam már kérdezni. A te kezeid között elég sok fegyver megfordul. Az általam is ismert tipushibák (tűzváltó törése, hopup rögzítés törése, gyári anyák törése ..stb) alapvető g36 problémák, vagy csak JG-nél fordul elő ennyi macera? Megmondom őszintén régen is szerettem a g36-okat (külső, fogás, feeling miatt), és azért most is visszahuz a szivem. SRC vagy CA lenne a választott. Ha félretennéd a g36 gyűlöleted, te mit mondanál?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11733) stefanitsr válasza sptkyle (#11732) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bizonyos megoldások közösek, CA valamivel jobb anyagválasztású, és általában tartósabb, de igazából ennyi pénzért már lehet jó puskát is venni, miért akarsz belelépni a kutyagumiba ? :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11734) sptkyle válasza stefanitsr (#11733) üzenetére


sptkyle
senior tag

Mert nagyon tetszik a G36C, MG36, és SL8/SL9 :P
Hiába van ennyi pénzért nagyon jo AK például, ha az nekem kényelmetlen, és egyszerüen nem érzem jol magam, ha a kezemben van. Inkább szívok akkor. De okke. Legalább tudom, hogy mire számítsak.(fegyverrel együtt akkor rendelek legalább 4-5 tűzváltó szettet, meg cnc-zett kamrát, aztán ugy majdcsak kitart 1-2 évig :D)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11735) Hurkaleves válasza sptkyle (#11734) üzenetére


Hurkaleves
őstag

az AK nekem sem jön be... már anno sem tetszett a seregben...rideg, kényelmetlen, kicsi a válltámasz szélessége, nekem hosszú is, stb...
viszont az fn f2000-em mintha a kezemből nőtt volna ki! atom kényelmes, stabil, és jó reagálású!

(#11736) sptkyle válasza Hurkaleves (#11735) üzenetére


sptkyle
senior tag

volt szerencsém hozzá. Tényleg rohadt kényelmes. (mondjuk én szinte mindegyik bullpup fegyverre ezt mondtam, ami a kezemben járt). De szegényke nem csunyácska kicsit?(lehet én vagyok nagyon válogatós? :F ) Az elejéről mindig egy hal vagy egy csónak jut eszembe.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11737) evilzombie válasza szbalogh (#11697) üzenetére


evilzombie
tag

Akkor egyike lehettel az utolso vasarlokanak akik meg kaptak 0,25-os bbt.Sajnos kifogytak, most innen rendeltem.Majd meglatom milyen gyorsak es csomagolosak :)

Na náááá

(#11738) evilzombie válasza evilzombie (#11737) üzenetére


evilzombie
tag

VASARLOKNAK :DD

Na náááá

(#11739) stefanitsr válasza sptkyle (#11734) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A tanácsaimat azért adom mert tapasztalat alapúak és ingyen vannak. Ha megfogadod oké, ha nem nem. Nem azért osztogatom hogy kitoljak bárkivel is.

Bonnynak is említettem ne szerelje azt, ami működik. De kopott a kerék. NNNNE. De kopott. Érdemes szétnézni a softair eladó topikban.

Ak nem azért nem változik lényegében 60 éve, mert rossz konstrukció, és "nem áll kézre" százmillió nigger nem tévedhet. :D És ha van egy ak-d akkor van mihez nyúlni mikor a csilivili csittifitti vackod beokádik a háromnapos muszlim első napján (és elég rossz hullószázalékok vannak játékokon)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11740) sptkyle válasza stefanitsr (#11739) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ez oké.Köszönet is érte. És ha a tanácsaidat nem is fogadom meg mindig, a véleményedre adok.És sokkal másabb, ha ugy tud mérlegelni adott esetben az ember, hogy tudja, hogy mire számíthat. Te amugy megvennél egy olyan fegyvert, amiről tudod, hogy jo, de mégis borsódzik tőle a hátad? Vagy nálad szimplán nincs ilyen, és azért tudsz csak a jo működésű fegyverek közül válogatni?
Egyszerüen csak visszahuz a szivem.
Fegyverem mellesleg van. És bár nincs meg olyan rég óta, masszív és megbízható konstrukciónak érzem. És bízom is általában a TM-ekben. Nem is ez helyett, hanem ez mellé szeretnék majd mást. Így ha esetlegesen el is romlik az uj szerzemény, lesz valami, amit csak elő kell rántani a tatyóból.
Nézelődök azért még, hátha le tudom magam beszélni a g36 variánsokról. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11741) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Tudtátok, hogy van AK-107 ill. 108? [link] Nem semmi cucc, hogy csökkentsék a hátrarúgást beraktak egy gázdugattyút ami a csőtorkolat felé dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#11742) stefanitsr válasza sptkyle (#11740) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én megtehetem hogy megveszek egy nem jó konstrukciós puskát, de ennek ellenére nem teszem (ugye van a kocsiban általában 3-4 másik, a polcon további 5-6). Annak köszönhetően egyébként hogy ezeket szervizelem, égetővé vált az igény, hogy a saját jószágaim ne kívánjanak ilyet, illetve a szerelés során a törött, vagy törő alkatrészek, külső látványa azt az igényt is hozza, hogy a sajátjaim elsőrangú anyagokból legyenek. (És itt újfent szeretnék rámutatni a full steel kalashok építésére, pláne az áruk fényében)

"Te amugy megvennél egy olyan fegyvert, amiről tudod, hogy jo, de mégis borsódzik tőle a hátad?"

Type97b. Amúgy ahogy egyre többet nézegetem egyre jobban tetszik. Már-már ott tartok hogy sajnálom hogy a kwa-t és a tachyon kamerát rendeltem előbb. :D A kínaiak az ergonómiát ugyan részben leszarták, de alkottak egy olyan puskát aminek az airsoft változata igen jónak ígérkezik - a méret, 1súly elosztás, anyagválasztás(Üvegszálas amid66, alu, acél, nem ám sztirolszármazék ropi ABS, anyagválasztása mint az élesé !), csőhossz, hopup és a többi szerkezeti alkatrész minősége és tartóssága, konstrukciója. Airsoftban a feleslegesen hosszú fegyvernek nem sok értelme van, ez a puska pedig egy hosszú m4 csőhosszát adja kíváló hopuppal egy 60 centis kpmpakt fegyverben. Ahogy ezt manőverezi az ember, az páratlan, gyorsan szíjra tudod venni ha medikelni kell, épületben nem az van hogy levered az első irányzékot ha fordulsz, stb. Gyorsrugó csere rendszer, stb. Perfekt.

Én egyébként nagy bullpup rajongó vagyok de kettőt bizonyosan nem fogok megvenni, és ebből az egyik az AUG. Sajna vannak megoldások amik az adott airsoft replikától nem idegeníthetőek el, pl az aug box rögzítése valami borzasztó. A Tavor sem tökéletes, de de FÉNYÉVEKKEL jobb anyagokkal és megoldásokkal dolgozik.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11743) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#11741) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, SLR nekem 105 replika, de komázom nagyon. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11744) sptkyle válasza stefanitsr (#11742) üzenetére


sptkyle
senior tag

Értem. Köszönöm. Hát egyenlőre nézelődök.. majd meglátjuk még mi lesz.
Amugy TM régóta gyárt szemetet, és csak nekem uj a TM Boys, vagy ez ténylegesen valami aránylag ujdonság. Szeretne betörni a kínai gyártók mellé? (mint a CA Sportline?) Ránézésre ez pl elég kritikán aluli. Link A 6db ceruzaelemmel való működés meg külön mosoly tárgya lehet. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11745) stefanitsr válasza sptkyle (#11744) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezt gyerekeknek szánja és ezért a méret is csak háromnegyede az eredetinek míg a sportline egy csóró verziós CA logós valami, ami a kínaiaknál is trébb belsővel bír.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11746) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#11741) üzenetére


sptkyle
senior tag

Lassan kész lesz az AK 200 is. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11747) stefanitsr válasza sptkyle (#11746) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Lassan jöhetne már az SR10 is. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11748) Hurkaleves válasza sptkyle (#11736) üzenetére


Hurkaleves
őstag

majd linkelek föl képet! nemrég fóliáztam le marpat színnel! állat nagyon!
(mert a dekor-hoz is konyítok ;) )

stefanitsr: 97b-t hol nézted?

[ Szerkesztve ]

(#11749) stefanitsr válasza Hurkaleves (#11748) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Airsofthq.at

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11750) sptkyle válasza stefanitsr (#11749) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igazán időzíthetted volna jobban a glock eladását. :P (most nincs rá keret... :( )
Azért sok sikert neki. :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.