Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10401) Trebron09


Trebron09
őstag

Sziasztok!

Lenne egy WD My Passport 1Tb-os HDD majdnem tele írva, félre volt téve kb. egy évig nem is volt gépbe dugva most viszont mikor elő lett véve felpörög rendesen meg villog rajta a led, eszközkezelőben is látszik de az intézőben nem tudja felcsatlakoztatni a drive-ot, az egész intézőt megfogja olyankor, másik betűjelet nem tudok neki adni a lemezkezelőben. Live linux alatt is látszik a drive s.m.a.r.t-ra egyik program azt írja oké a másik hogy romlott az állapota (linux alatt) HDD sentinel kb. fél óra után ismerte fel és tudott elindulni maga a program akkor azt írta hogy 63%-os a drive és vannak rossz szektorok.
Ezek elromlanak így állásukban? Legutóbb még biztosan működött a drive és nem volt rajta hiba, dobálva sem volt.
Lehet ezzel kezdeni valamit vagy kuka?

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#10402) liksoft válasza Trebron09 (#10401) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Egy fénykép, vagy inkább pontos modellszám sokat segítene.
Szinte biztos, hogy az USB elektronika a HDD elektronkáján van, így az adatok mentéséhez azt is át kell lépni, meg a HDD hibáját is. Érdemes elgondolkodni, mennyit érnek az adatok, mert nagy valószínűséggel otthoni módszerrel kicsi az esély.
Olyankor szokott ilyenné válni, mikor nem korrekt tápellátást kap, vagy kapott régebben. Így egy próbát még megérhet, hogy asztali gép hátulján a forrasztott USB-ben próbálod meg.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10403) Trebron09 válasza liksoft (#10402) üzenetére


Trebron09
őstag

Értem... akkor egy próbát még tennék vele, 3.0-s usb-re dugva. Volt régen a tv-re is dugva igaz a 'HDD' usb ajzatra de lehet akkor az volt a gond. Pontos típusa: WDBBEP0010BSL-01
Milyen programmal próbálkozzak? Win10 alól vagy linuxal vagy más rendszerrel?

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#10404) liksoft válasza Trebron09 (#10403) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Akkor ez már nem egy mai darab. Legelőször is, közel normális tempóval kéne bejelentkeznie, és a lemezkezelőben korrekt kapacitással kell megjelennie. (Nem intéző!!)
Ha itt ez nem történik meg, otthoni eszközökkel reménytelen.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10405) King Unique válasza Trebron09 (#10401) üzenetére


King Unique
titán

Ha 63% a benne lévő HDD kondíciója, akkor nem csoda ha kifagynak tőle a programok, maga a rendszer. Ha Windowson adatmentő programmal (példák) sem megy a hozzáférés a fájlokhoz és azok mentése, lemezképet / direkt másolatot sem lehet készíteni a sok szektorhiba miatt (példa), akkor vagy elviszed adatmentő céghez ha megérne annyit a rajta lévő adatok mentése, vagy ellenkező esetben kb. kuka, ennyi.

Egyébként ha a legacy termékek közül erről a My Passport sorozatról van szó, akkor az már elég muzeális, bőven túl van a 3 éves gyártói garancián, sőt annak többszörösén is, stb. Vagyis az ilyen külső merevlemezt már rég cserélni kellett volna, fontos adatotokat tárolni rajta meg max. úgy, ha azokról máshol is vannak biztonsági másolatok, bár az utóbbi amúgy is alap dolog. :B

[ Szerkesztve ]

(#10406) Trebron09 válasza liksoft (#10404) üzenetére


Trebron09
őstag

Ezek mennek.

#10405 King Unique: Én tisztában vagyok a dologgal nem az enyém a drive de a használójának sem volt lehetősége másolatot(okat) készíteni sajnos a drive-ról egyéb okok miatt.

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#10407) liksoft válasza Trebron09 (#10406) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Akkor, ha a drive felületére rá lehet látni, King Unique válaszában ott vannak az ajánlott programok. Amennyiben azok nem segítenek, marad a szakember.

FONTOS! A mentendő drive-ra nem szabad semmit írni! Helyreállítás nem opció adatmentéskor, kizárólag a fizikailag is másik eszközre való másolás!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10409) popey74


popey74
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon sűrgősen keresek ilyen merevlemezt IDE csatlakozásút.
Sajnos win 10 telepítése során sérűlt és nem lehet az adatokat átmásolni,csak ha van ugyan olyan!
Kérlek segítsetek!
Köszönöm

(#10410) liksoft válasza popey74 (#10409) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A duplikáció miatt az elsőt töröltem.
Ez a 7200.8 széria eleme. Ritka volt régen is, és mára szinte beszerezhetetlen. Azért jó lett volna teljes kép, és az azonosítók olvashatósága. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy csak adatmentéses céghez leadva lesz belőle adat.
A motormeghajtó miért ment el? Fordított táp esetleg?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10411) Trebron09 válasza liksoft (#10407) üzenetére


Trebron09
őstag

Rendben köszönöm a segítséget!

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#10412) Trebron09 válasza liksoft (#10407) üzenetére


Trebron09
őstag

Sikerült bő 4 óra alatt szinte mindent lementeni a lemezről, szerencsém volt. :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#10413) liksoft válasza Trebron09 (#10412) üzenetére


liksoft
Topikgazda

:C

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10414) cirkus


cirkus
aktív tag

pendriveról szeretnék adatot visszaállítani. gépre csatlakoztatva a total commander látja a meghajtót, de a win intéző és a különböző adatvisszamentő programok sem látják a pendrive-ot. mit tudok tenni ?

(#10415) King Unique válasza cirkus (#10414) üzenetére


King Unique
titán

Hát mondjuk pontosítani a leírtakat (még pl. a pendrive pontos típusa sem ismert), akár screenshotot mellékelni stb., nem 1:1-ben leírni ugyanazt amit a másik topikban, ugyanazon lényeges információk nélkül... Illetve a másik topikban végül is már le lett írva a lényeg a mit lehet tenni kérdésre vonatkozóan.

[ Szerkesztve ]

(#10416) cirkus


cirkus
aktív tag

a win lemezformázója már látja a Kingston pendrivet de méret nélkül.
gyakorlatilag ha innentől kezdve létre kell hozzni rajta kötetet, akkor az esetleg még rajta lévő adat úgyis eltünne ?

(#10417) King Unique válasza cirkus (#10416) üzenetére


King Unique
titán

Esetedben pontosan mit jelent az, hogy méret nélkül? :F

Ha üres lemezként jelenik meg a lemezkezelőben a pendrive és parancssorban is 0 bájt a kapacitása, akkor azon nyilván nincs mit formázni és nem meglepő, ha az adatmentő programok sem tudnak vele mit kezdeni.
Ha reális kapacitással jelenik meg a pendrive a lemezkezelőben, akkor viszont az adatmentő programoknak (példák) is fel kellene ismerni, tudni kellene menteni a pendrive-ról, stb.
Ha az adatmentés a cél, akkor meg nyilván nem kellene formázni a pendrive-ot, partíciót létrehozni stb. :N , hanem adatmentő programmal kellene ránézni, már ha teljesül az előbbi feltétel.

[ Szerkesztve ]

(#10418) cirkus válasza King Unique (#10417) üzenetére


cirkus
aktív tag

amit először írtál az a helyzet áll fenn...

(#10419) BBéci


BBéci
titán

Sziasztok!
Leejtettem a dokkolót, benne két merevlemezzel. Mindkettő sérült, az egyiket látja a laptop, saccra az adatok egyharmada elérhetetlen, a másikat nem látja.
Mit lehet tenni, hogy az adatokat megmentsem?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10420) BBéci válasza BBéci (#10419) üzenetére


BBéci
titán

HD Sentinel látja a merevlemezt, 99 %-osnak jelzi, 1 gyenge szektorral. Total Commandert lefagyasztotta.
Próbáltam váltani a Sentinelben, rákattintottam az SSD-re, lefagyott a szoftver.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10421) liksoft válasza BBéci (#10420) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A leesett, mechanikailag sérült drive-ok esetén sokszor semmit, mert a felület sérül. Célszerű elgondolkodni, szakember segítségét megéri-e az adat? Akkor is bizonytalan! Viszont sok nyúzás után esélytelen. A sérült eszközök esetén versenyfutás van az idővel.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10422) BBéci válasza liksoft (#10421) üzenetére


BBéci
titán

Akkor is sérül a felület, ha nem volt áram alatt a merevlemez? Minden bizonnyal parkoltak a fejek, WD Green-ekről van szó.
Tegnap este sikerült 350 GB anyagot átmásolni, sajnos 2 körül elaludtam. Ma délelőtt akartam folytatni, de se a Sentinel, se a TC nem ismeri fel a hajnalban még valamennyire működő merevlemezt.
Már azzal is elégedett lennék, ha a filmek, zenék címeit látnám, mert akkor megpróbálnám újra beszerezni, amit lehet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10423) liksoft válasza BBéci (#10422) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha még esélyes, akkor másik fej kéne bele. Szerintem egy lista nem biztos, hogy ér ennyit....

És igen, sérült mentés mellett nincs szundi. Nekem se. Még ha 1 vagy 2 nap megy egyhuzamban. Ez is benne szokott lenni az árakban, viszont kívülről nem látszik. :)

A parkolás meg egy dolog. Ütés hatására a rámpáról a fejek képesek beugrani a lemezfelületre. Ha meg élére, sarkára esett, akkor a lemez képes megcsúszni, így excentrikussá válnak a felírt sávok. Ennek lekövetése az elmozdulástól függ. Ha nagyot csúszott, nem képes olvasni.

Vagyis bármi lehet.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10424) BBéci válasza liksoft (#10423) üzenetére


BBéci
titán

Értem, köszi!
Annak mi az oka, hogy hajnali 2 tájban vidáman másoltam róla, délelőtt 10-kor indítottam el ismét, azóta halottnak tűnik?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10425) liksoft válasza BBéci (#10424) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Folyamatosan romló állapot ami valószínűleg a gyári területet érinti. Vagy az íróáramkör sérült a fejen, és azt szeretné induláskor felolvasni a gyári területről amit legutóbb nem tudott felírni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10426) BBéci válasza liksoft (#10425) üzenetére


BBéci
titán

Azon segíteni sokba kerül? Nem éri meg?
Nem pótolhatatlanok az adatok, letöltött, összegyűjtött fényképek, videók, zenék, filmek, koncertek vannak rajtuk. Viszont 12 éves gyűjtögetés eredményei.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10427) liksoft válasza BBéci (#10426) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ezt Neked kell eldöntened.
Privát megy.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10428) Josi válasza BBéci (#10426) üzenetére


Josi
aktív tag

Nagyságrendileg legalább pár százezer ft. Szóval így gondolkozz.
Ha nem tudod, hogy mi veszett el pontosan, nem fáj annyira. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#10429) BBéci válasza Josi (#10428) üzenetére


BBéci
titán

Köszi, már tegnap tájékozódtam az árakról. Előbbi kérdésem csak az íróáramkör cseréjére vonatkozott.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10430) popey74


popey74
csendes tag

Sziasztok!
Lehet hogy nem ide tartozik, de szeretnék segítséget kérni!
Ide csatlakozású seaget Hdd-t keresek 250 Gbyte-osat!
Sajnos elektronika baja lett az enyémnek, és adatot szeretnék levenni róla.
Köszönöm, és elnézést ha nem ide tartozik!
Kép ha szükséges tudok küldeni!

(#10431) liksoft válasza popey74 (#10430) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!
Pontos modell? Panel? Firmware?
Egyébként azok még parkoló pályásak voltak, és ott mára pont a parkoló pálya kopott el, ami a fejet teszi tönkre, a por ami feltapad a fejre összekaristolja a gyári adatterületet. Magyarán mikor a drive mikor nem jelentkezik be, legtöbbször a felületen tárolt gyári adatok olvasási gondja miatt üzemképtelen. Ha viszont el sem indul panelhiba miatt, az legtöbbször a tápegység rossz szűrése miatti túlfesz tüskék miatt van. Ilyenkor ha akkora volt a tüske, egyszerre megy el a mechanikán belüli legérzékenyebb erősítő és a külső panel.
A maradék esetekben lehet esélyed egy minden szempontból azonos másik elektronikával.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10432) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Van egy pár HDD-m, ami meghasalt már rég, azonban talán a lemezeiről még tudnék kinyerni adatokat. Azt szeretném kérdezni, ha pl van egy Maxtor HDD m, ami 160 Gb os model number: 160YARB1, annak a lemezeit csak ugyan az a model számú maxtor hdd-be lehet átültetni?

(#10433) liksoft válasza fulton (#10432) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A Maxtor HDD-k régen hírhedtek voltak arról, hogy még a fejszerelvény cseréje is csak mechanikai beszabályozás után volt cserélhető. A lemezt meg ha kiveszed, hogyan teszed vissza mikron pontossággal eredeti pozíciójába? Ugyanis a lemezek a hőtágulás miatt "lötyögnek" a tengelyen. :F Ha meg nem sikerül, akkor az excentricitás miatt lesz olvashatatlan.

Legtöbbjük felület kopás miatt halt meg, ott viszont az adatok mentése már amiatt nem lehetséges.

Ugyanakkor a fedlapról készített kép azért is jobb, mert nem csak egy azonosítót tartalmaz.

(U.i.: Adatmentéses szakik anno nem túlzottan kedvelték a Maxtorokat a sok nyűgjük miatt. Vagyis szakinak is kihívás ma 1-1 ilyen mentés. Otthon meg.......)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10434) fulton válasza liksoft (#10433) üzenetére


fulton
addikt

Nem tudok ezeknek mi lenne jó donor, amibe átültethetném próba gyanánt hátha ? (vagy ezeket csak ugyan olyan hdd-be lehet átpakolni , mármint a tányérokat?)
Ezek a régi hdd-im, amik előzőleg mentek tönkre. Am nem is használtam őket, direkt idő előtt kiszedtem , nyugdijaztattam őket, darabig mentek ha ezt azt kerestem rajtak és bekötöttem, de aztán megadták magukat a sima "állok a polcon" tól is.

[ Szerkesztve ]

(#10435) liksoft válasza fulton (#10434) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Csak ugyanilyenbe való átpakolás esetén van esélyed.

1. MAXTOR 6Y160P0 a modellszáma. Az azonosítók alapján 2 lemez, 4 fej. Térgeometriai beállításokra nagyon kényes. Pont ezt a szériát írtam, hogy felülettel szokott meghalni.

2. Seagate. Ez az 1CH164-510 széria híres volt a felületi leválásáról. Ez is mágneses sérülésre gyanús. A másik ennél a szériánál ritkább, mikor a gyári adatokat sikerül "összekuszálnia". Ehhez viszont nem kell szétszedni, hanem csak speciális adatmentéses eszközzel lehet menteni. Már ha nem lett volna bontva.....

3. WD2500JB. Még a régi mechanikás, szintén térgeometriai beállításra érzékeny. Sajnos több egymással nem csereszabatos fejszerelvénnyel gyártották, és annak adatait a panel elektronikájából kiolvasott adatok alapján lehet megtudni. A tetejére írt adatok is tudnak ebben segíteni, viszont annak használatával annyira leszűkül a választék ilyen idős darabnál, hogy szinte használhatatlan.

4. WD3200JS. Na, ennek a fejcseréje már könnyebb, de ugyanaz igaz a változatosságra, mint az előzőnél. Viszont ez is bontva volt, ami nagyon csökkenti az esélyeket.

U.i.: Az adatmentés egy szakma, sok éves tapasztalattal, tudással, eszközökkel. Egy orvos sem operációval kezdi a tanulását. Mire oda eljut, elméletben mindent tudnia kell. A bontási nyomokból ítélve ha Te tetted, se eszközöd, se gyakorlatod. Ezt viszont megelőzi az elméleti tudás is.
Ha az adatok kellenek, tudom javasolni adatmentéses szakember segítségét. A bontások és az eszközök kora, műszaki jellemzői miatt nem tartoznak az olcsó kategóriába. Ha viszont Te próbálkozol, előre borítékolom, jó Legózás lesz eredmény nélkül.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10436) fulton válasza liksoft (#10435) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm :R

(#10437) Shin Chen


Shin Chen
tag

Sziasztok!
Ahogy a Win10 topicban is kérdeztem, a jelenlegi rendszeremet szeretném HDD-ről SSD-re költöztetni.
Érdemes a klónozással foglalkozni, vagy a windows beépített rendszer mentésével vissza tudom állítani a frissen telepített OS-re a meglévő programokat fájlokat?
500GB HDD->120GB SSD, a teljes rendszer programokkal együtt kb max 40GB.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#10438) liksoft válasza Shin Chen (#10437) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Ez szervizes kérdés, nem adatmentés. A linkelt témában hamarabb kapsz rá választ.
(OFF-ba tettem.)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10439) modflow


modflow
veterán

Tudnátok abban segíteni, hogy még 2016-ban készítettem egy lemezképet a HDDRawCopy1.02Portable verzióval, lett ez *.imgc fájl.

Most vissza szeretném állítani, de a progi csak lement.
Mivel tudom ezt visszaállítani?

(#10440) liksoft válasza modflow (#10439) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Ha tömörítette, akkor csak ugyanezzel. Ha viszont bit-bit másolat, esetleg ezzel is lehet.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10441) Doky586 válasza modflow (#10439) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az komoly program lehet ami csak menteni tud (saját egyedi formátumba), de visszaállítani nem. :))
Jó üzleti érzéke lehetett a fejlesztőinek. :U

(#10442) modflow válasza liksoft (#10440) üzenetére


modflow
veterán

Rájöttem, elnéztem, van az alján tallózás, ahol kitudom választani a képfájlt és visszaállítja. :D

(#10443) kraftxld válasza vwpolooo (#6276) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hasonló sztorim van, WD20EZRX, megállt, bios nem látja.
Erről lehet valahogy visszaszedni adatot, vagy marad a spec adatmentős hely?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10444) liksoft válasza kraftxld (#10443) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ennyi alapján marad.
(Egyébként mi az, hogy megállt....)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10445) kraftxld válasza liksoft (#10444) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az ismerősöm dolgozott vele, egyszer eltűnt a meghajtó, és maradt ez az állapot újraindítás után, BIOS sem ismeri fel.
Nem kattog, de még nem tudom, hogy felpörög-e egyáltalán.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10446) kraftxld válasza liksoft (#10444) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hello, ilyen vinyóval és hasonló hibával találkoztál már?
Adatmentés mennyi lenne egy ilyenről? Amit mondtam neki, hogy kapcsolja ki, ne próbálkozzon vele, és ne is vigye el semmiféle helyi kontárhoz.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10447) liksoft válasza kraftxld (#10446) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia! Igen, volt már olyan winyó nálam amelyik nem ment. Ezt a típust 3 különböző mechanikával is készítették, és azokon belül is több változat van. Így elég nehéz megmondanom, ilyen volt-e a kezem alatt?
2TB meg ha tiszta teres, az ......

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10448) Picco


Picco
addikt

udv urak

adott egy sandisk pendrive amirol nagy nehezen sikerult lehuzni MiniTool segitsegevel 44gb adatot de kb semmit nem tudok megnyitni.
lehetzik olyan software ami ezt az adathalmazt atpasztazza es megprobalja vissza-allitani a fileokat normalis formaba?

gondolom hogy nem de megkerdezni nem art...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10449) liksoft válasza Picco (#10448) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szervusz!

Gondolom nem fizikai másolatot készítettél, hanem logikailag mentettél. Ha igen, akkor a file-ok belső tartalma máshonnan lett kimásolva mint ahol azok elhelyezkedtek, mert az adminisztráció sérülhetett. Ilyenkor nem átkódolni kéne, hanem a valódi helyről olvasni. Vagyis futás az elejére, és fizikai másolat készítése, majd különböző programokkal onnan megpróbálni a mentést.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10450) Picco válasza liksoft (#10449) üzenetére


Picco
addikt

Koszonom a valaszt. Sajnos nem tudtam sehogy sem image fileba menteni, pedig az volt a terv. Mindegy, kb 6 orat szivtam vele tegnap, elengedtem :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.