Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) -Solt- válasza Raymond (#43946) üzenetére


-Solt-
veterán

A stats-l az a baj, hogy sokan nem engedélyezik, hogy a Steam felhasználja az adataikat... engem például anno egyszer még megkérdeztek, akkor nemet mondtam és azóta sem próbálkoztak. Szerintem a valóságban nagyobb számok szerepelnek mint amit a stats-ban látni...

Nem tudom, hogy az eladási listát milyen időközönként frissítik, de az, hogy folyamatosan top 10-ben van az Index még így is szép, hogy a bruttó bevétel alapján áll össze. Nyilván ezek most kiugró számok az ünnepek miatt és az uborkaszezon alatt jóval kisebb összeggel is a top 10-ben lehet lenni.

Az biztos, hogy az elvileg kalkulálható darabszám és ez a folyamatos top10-s helyezés elég nagy ellentmondásban áll egymással. Bárhogy is van, 2,5 évvel a megjelenés után egy ilyen drága rétegtermék esetében ismerve a bányászláz és a Covid hatásait ezek az adatok semmiképpen nem azt mutatják, hogy következik az utolsó szög a koporsójába.

www.smart-bus.hu

(#43952) Dyingsoul válasza animatrix11 (#43939) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Nekem nincs bajom lefagyásokkal, teszi szépen a dolgát.
Én hadonászós játékokat nem szeretek játszani vele, plusz azt sem szeretem, hogy ha leengedem a kezem magam mellé akkor képes meghülyülni. Kicsit be kell hajlítanom a könyökömet ahhoz, hogy a HMD rálásson mindkét kontrollerre és ez kicsit természetellenes pozitúrát kíván.
A másik rossz dolog, hogy néhány SteamVR appnak a controller kiosztása nem jó G2-vel. Ezt meg a steam workshop-ból letöltött kontroller beállításokkal lehet helyrerakni.

Szoftveres gondokat nálam néha az okoz, amikor PCVR játékokat játszom és némelyik játék meghülyül néha amiatt, hogy az Oculus runtime van alapértelmezettként beállítva. Jobb esetben szól a headset, hogy az alapértelmezett runtime-nak állítsam be a WMR-t és akkor megteszem ezt és nincs gond. De ez is csak azért van mert én egyszerre használok Quest 2-t és G2-t is. De ezzel neked nem kell foglalkoznod, ha a G2 lesz az egyetlen VR eszközöd.

Összességében én nem tudnék olyan rosszat mondani a G2-re ami miatt kerülendő lenne.
Tőkéletes HMD még mindig nincs... igaz a Quest 2 áll hozzá a legközelebb és ez a profi szoftveres támogatásnak köszönhető.
Én a legtöbb embernek a Q2-t ajánlom első VR eszköznek. G2-t azoknak akik főleg szimeznek vagy a jó kép és hangminőség fontos mindenek előtt.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#43953) Raymond válasza -Solt- (#43951) üzenetére


Raymond
félisten

A stats-al semmi baj nincs alltalaban, a kinai hulyeseg jott eddig elo ketszer amit javitottak utanna. Az hogy teged vagy engem vagy mast csak egyszer kerdezett lenyegtelen. Igy is nagysagrendekkel tobb usert kerdeznek le havonta mint amit a statisztika szerint kene a random sampling-al ami hasznalnak.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43954) Busterftw válasza Dyingsoul (#43947) üzenetére


Busterftw
veterán

Koszi, vegul nem rendeltem kabelt, gondoltam megprobalom eloszor anelkul.
A router ugyan szolgaltatos de tudja az 5GHz (802.11 n,ac) szoval elvileg nem lesz gond. :K

Ha szombaton nem, akkor hetfon megjon a Quest 2. :DD

(#43955) ibanezgsr200


ibanezgsr200
csendes tag

Hölgyek-urak!
Van itthon olyan cég, amelyik szervizel VR cuccokat? Most éppen egy 3 éves HTC Vive rendszerről lenne szó.

hoper

(#43956) Sati1984 válasza a2d2 (#43851) üzenetére


Sati1984
tag

Bakker, pár napig nem voltam, most olvastam, mit szívtál össze az Oculusos natív BS-sel, és hát el vagyok kenődve, hogy nem találkozunk egyes dalok leaderboardján :O (Halkan mondom, hogy az egyszerű modolás miatt szerintem érdemes lesz előbb-utóbb megvenni Steamre is, de te tudod, hogy mikor vagy hogy egyáltalán... :) )

Köszi Dyingsoulnak is az utánajárást, döbbenet, hogy nincs ScoreSaber egyáltalán már natív Oculusos verzióhoz... Így én is mindenkit nagyon hevesen fogok a jövőben lebeszélni a natív Questes BS-ről, mert így tényleg semmire se jó, tényleg csak arra, amit Márton említett: ha hordozni akarod, és VR-ban nullakilométeres embereknek akarod megmutatni, hogy ez a játék lényege, hogy rákapjanak. Azért pár hétig is akár el lehet lenni az alap dalokkal, és ha a játékmenet tetszik az adott usernek, és elmondod, hogy vannak custom pályák és folyamatosan készülnek is, akkor be lehet egy-egy új felhasználót húzni a VR-ba (persze erre más játék is jó, pl. Eleven TT :D), de akkor tényleg ki kell emelni, hogy PC-re vegye meg az alany...

Az összefoglaló update-elését én is támogatom, talán nem ilyen drasztikus megfogalmazással, hogy "ne vegyen senki" natív Oculusos BS-t, de azt mindenképpen, hogy tartsa szem előtt az összefoglaló olvasója, hogy a custom dalokhoz downgrade-elni kell, és hogy a toplistát ezek szerint semmilyen módon nem fogja tudni aktiválni a delikvens sajna. Ha ezekkel együtt is oké neki, és megér huszonpár eurót, hogy hordozni tudja, akkor az már az ő döntése lesz.

@Dyingsoul - A BS teljes újratelepítése és újramodolása segített? Sikerült megoldani a ScoreSaber problémát? A ModAssistant mit mutat? Zöld a ScoreSaber mellett a verziószám és úgy nem működik, vagy ott piros is alapból?

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#43957) Magyarfarkas válasza -Solt- (#43944) üzenetére


Magyarfarkas
tag

Valami nem kóser a számokkal vagy magával a listával, mert maga a headsaet abszolút nem terjedt el annyira hogy ilyen megrendelések legyenek mögötte...tehát kb olyan szinten áll a lista elején mintha non-stop csak ezt rendelnének! Volt valami cseh onlkine áruház anno Magyarországon, azt hiszem az alza talán?! Annál fordult elő sokszor hogy mind a raktárkészletet mint az árakat is manipulálták...tehát olyan szinten nem passzolnak a számok és a lista első helyein való részvétel hogy az már bűzlik...De ha ide számít az hogy legtöbben három havonta cserélnek kontrollert, vagy hogy most kezdenek lejárni a 2 éves garanciák és mindenki most rendel új kiegészítőt hozzá, mert a valve már nem cserél akkor érthető :D

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

(#43958) animatrix11 válasza Dyingsoul (#43952) üzenetére


animatrix11
őstag

Valszeg Q2-t lesz, mert találtam egyet jó áron, ha nagyon bejön akkor max váltok G2-re, de megnyugtató, hogy nincs vele nagy gond

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#43959) Nemo1 válasza Dyingsoul (#43950) üzenetére


Nemo1
tag

Számomra nagyon izgalmas amit írsz, elsőre pont a VR miatt rendeltem elő a SteamDeck-et.
Aztán nagyon elszomorodtam, hogy azt írták nem fog vele menni...
De most... a kérdés csak az, hogy SteamDeck és a Quest2 együtt fog e tudni működni, vagy amit írsz a split renderer eljárás, csak a Valve szemüveggel fog menni?

(#43960) a2d2 válasza Sati1984 (#43956) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, feladtam a dolgot teljesen. Ha van esetleg Synth Ridersed is akkor ma este megyek. Vagy ha toltál pályákat nyomom én is azokat.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#43961) Magyarfarkas


Magyarfarkas
tag

A PCVR és Oculus/Meta Quest Magyar Vr Közösség rendezésében elindul az első magyar VR Tournament a Real Fishing Vr-ben! A nevezési idő December 15-ig lehetséges, nevezési díj 3 euró!A verseny időtartalma December 15-től január 15-ig! A cél a legnagyobb hal kifogása mindenfajta segítség nélkül! Az első helyezett díja egy Mamut Grip Oculus Quest 2 gumifoglalat a hozzá való mágneses gunstock tartóval! (Gunstock nélkül) kb 80 euró értékben A második helyezett díja egy VRPANDA halo strap oculus quest 2-höz 40 euró értékben! A versenyhez való részvételhez csatlakozni kell discordra telefonról vagy számítógépről és a részleteket 24-48 órán belül közöljük! https://discord.gg/yqgbBVQ8NZ

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

(#43962) Sati1984 válasza a2d2 (#43960) üzenetére


Sati1984
tag

Nemsokára lesz most már, de most még nincs, a napokban VR-ezni sem tudtam, csak ma volt egy kis BS. :) De azonnal szólok, amint megvettem :)

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#43963) barcalaci84 válasza a2d2 (#43960) üzenetére


barcalaci84
őstag

amúgy én ha jól értettem akkor megy a scoresaber nálad , csak a te eredményeidet nem rögzíti a listába...
én nem látom h ez miért akkora probléma ...tudsz versengeni másokkal , tudod hova elég az adott eredmény amit elérsz...
ha dicseskedni akrsz csinálsz egy képernyőfotót , mi meg amúgy nem látjuk h a többi pályákon mennyire vagy béna :)

[ Szerkesztve ]

(#43964) a2d2 válasza barcalaci84 (#43963) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, 1.13-ra visszavéve látom a pontszámokat csak az enyémet nem rögzíti be.
Nekem ez így céltalan csapkodás sajna.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#43965) barcalaci84 válasza Nemo1 (#43959) üzenetére


barcalaci84
őstag

azért azt érdems hangsúlyozni szerintem h SadlyisBradley bár alaposan kutatgat és spekulál, de több dologban téved , mint ami beigazolódik :DD

lásd Vive Flow-val kapcsolatban milyen biztos volt pl h microoled panel lesz , aztán nem így lett...

a steamdeck nem VR -.ra való...lehet fog menni vele valami és biztos kísérletezgettek is vele Valve háza táján , de erősen spekuláció h végül fog-e valóban működni bármilyen headsettel...

( mondjuk a VD-s csávó biztos megoldja majd szerintem is h menjen ha lehetséges :) )

(#43966) a2d2 válasza Márton (#43822) üzenetére


a2d2
addikt

Na ma jobban figyeltem, múltkor elsőre kicsit sok volt az inger: valóban van hang késés.
Én is bekalibráltam most. Lehet hogy ezt megtettem pár évvel ezelőtt, de most a Q2-n újra kellett konfigolni az egészet. A számok között is van a több mp-es várakozás.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#43967) Márton válasza a2d2 (#43966) üzenetére


Márton
nagyúr

és hány ms? 200 körül?
Nekem már mindegy, nincs meg az app, a refund ebben a pillanatban jött meg.
tehát (nálam) nem volt gond, hogy uninstalláltam az appot, majd vissza :C

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#43968) a2d2 válasza Márton (#43967) üzenetére


a2d2
addikt

130-ra állítottam a Q2-n kalibráció alapján.
Nem tudom Q1-nél min állt anno.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#43969) barcalaci84 válasza a2d2 (#43968) üzenetére


barcalaci84
őstag

Nálam továbbra is 0 MS -nel van szinkronban...
A 120 Hz be van nálatok kapcsolva ?

(#43970) a2d2 válasza barcalaci84 (#43969) üzenetére


a2d2
addikt

Az experimentalban be van kapcsolva, más kérdés hogy a játék használja-e.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#43971) barcalaci84 válasza a2d2 (#43970) üzenetére


barcalaci84
őstag

Használja.
Akkor nincs ötletem :)

(#43972) pimpi001


pimpi001
tag

Hey skacok. Ha uj q2-ot regisztralok valakinek a referral link-jere akkor most ki kapja az extra elkoltheto dollárokat az accountra? Aki kuldi a linket vagy aki regisztrál?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#43973) kiskuplung válasza pimpi001 (#43972) üzenetére


kiskuplung
őstag

MIndketten. Aki frissen vett Q2-t, az azonnal kap 30 pénzt, amit elküldhet a store-ban.
Az ajánló pedig 30 nap után, azt hiszem.

(#43974) barcalaci84 válasza pimpi001 (#43972) üzenetére


barcalaci84
őstag

mindketten

(#43975) arelim


arelim
tag

ha mindkét kontrollerem s.o.s.-t villog, és nem ismeri fel a quest 2 őket, azt mivel tudom orvosolni?

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#43976) kevike576 válasza animatrix11 (#43958) üzenetére


kevike576
senior tag

Egy kis plusz infó G2-höz. V2.0-t lassan Európában is lehet kapni, nem csak USA-ban. Újragondolt cover, de ami fontosabb: +30% vfov a kameráknak ! Valszeg javulni fog a tracking is ezáltal..

[ Szerkesztve ]

(#43977) kiskuplung válasza arelim (#43975) üzenetére


kiskuplung
őstag

Most jött hozzájuk firmware update, esetleg félresikerült?

Gondolom elemek kiszedésével + Quest 2 restarttal (nem poweroff!) már próbálkoztál, ez esetben van még ez a lehetőség (újrapárosítás) : [link]

(#43978) Katsu válasza barcalaci84 (#43941) üzenetére


Katsu
aktív tag

Szia,

Még annyi kérdésem lenne, hogy nem egy időben 2 quest párosítható 1 pc-hez?
Szóval multiban játszanánk natívan, de amikor csak egyikünk van otthon az a saját szemüvegével használná az airlinket.
Köszi.

(#43979) arelim válasza kiskuplung (#43977) üzenetére


arelim
tag

lehet. elem ki, quest restart már megvolt.
az újrapárosítással az a gond, hogy a devhubbal párosítottam és inicializáltam a cuccot, nem fb acc-al. nincs mobilapplikációm.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#43980) Busterftw


Busterftw
veterán

Beuzemelnem a Quest 2-ot, de amikor ramegyek hogy oke login facebookkal, megadtam neki igen hasznalja akkor az Oculus app csak porog es semmi nem tortenik.
PC-n bongeszoben ugyanez, probaltam mas bongeszobol is.

Mit lehet ilyenkor csinalni?

[ Szerkesztve ]

(#43981) Raymond válasza Busterftw (#43980) üzenetére


Raymond
félisten

Per pillanat semmit, a szerverek kohognek mar fel napja. Tele van a reddit es az Oculus forum panaszokkal, a support szerint varni kell.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43982) Busterftw válasza Raymond (#43981) üzenetére


Busterftw
veterán

Az mar megnyugtat, hogy mashol is vannak gondok :D
Felteszem tolteni aztan holnap ranezek megint.

(#43983) arelim válasza Busterftw (#43982) üzenetére


arelim
tag

lehet nálam is ez a baj? várok.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#43984) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok
Jatszik valaki Ets2-ot szemcsivel es kormanyal?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#43985) arelim válasza arelim (#43983) üzenetére


arelim
tag

este megjavult a jobb oldali kontroller magától, de a balos még mindig sos-ezik. micsoda egy fostalicska. :/

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#43986) -Solt- válasza Vaze (#43984) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha a szemcsi alatt a HMD-t érted akkor igen. Örömmel válaszolok amire tudok, de kérlek ezeket a becéző kifejezéseket mellőzd mert rángógörcsöt kapok! :D

www.smart-bus.hu

(#43987) Raymond válasza arelim (#43985) üzenetére


Raymond
félisten

A telefonos app-ban torold a controllert es parositsd ujra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43988) Vaze válasza -Solt- (#43986) üzenetére


Vaze
őstag

El sem hiszem hogy szemcsit irtam :D
Koran volt meg,sorry...
Irok majd privit ha nem gond :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#43989) -Solt- válasza Vaze (#43988) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha VR-l kapcsolatos akkor kérdezd nyugodtan itt, másnak is jól jöhet... ;)

www.smart-bus.hu

(#43990) Vaze válasza -Solt- (#43989) üzenetére


Vaze
őstag

Mar megoldodott,koszi azert :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#43991) Busterftw


Busterftw
veterán

A tegnapi Facebook szervergondok után ma már sikerült belépni és párosítani a Quest 2-őt.

Igaz csak a demóig jutottam, még kicsit utána kell járnom mit lenne érdemes megvenni. Na meg ugye hol, ha jól tudom PC-n (Steamen?) érdemesebb majd Airlink-kel streamelni?
Ha a headseten veszem meg akkor nincs cross play PC-ről?

A másik amit észrevettem, hogy nagyon szűk az a tartomány amikor még éles a kép, ha nagyon a szélekre nézek vagy kicsit lejjebb csúszik a headset akkor egyből homályosodik a kép.
Ez normális? Lehet még jobban be kellene állítanom a pántokat.

A lencséket mivel érdemes tisztítani? Néha amikor felveszem az arcom hozzáér a lencséhez és "olajos" lesz.

(#43992) Raymond válasza Busterftw (#43991) üzenetére


Raymond
félisten

A lencseket szemuveghez valo mikroszalas torlokendovel tisztitsd.

Jatsz el egy darabig azzal hogy normalisan alljon a fejeden a HMD es ne mozogjon el. Ha kicsi a sweet spot (teljesen a szeleken mindig homalyos lesz kicsit) akkor vegkepp. Az IPD-nel is a jo beallitasd hasznald, nem kell a 2-esrol az 1-esre vagy 3-asra valtanod?

A cross-play a jatektol fugg ahogy mashol is (PC-PS-XB).

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43993) mihione


mihione
őstag

Bobo vr m2 valami lifehack hogy ne csusszon fel a hatso pant?bazi jo lenne de allandoan vissza kell tolni a helyere :((
Csak 20k powerbank van itthon rahekkeltem hatra de az mar eleg sulyos darab.Most azt nezten hogy mi lenne ha megforditanam a hatso pantot fejjel lefele,kulfoldi forumon irtak hogy forditsam meg a szivacsot,azzal valamivel jobb de meg igy is elmaszik.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#43994) Ombre85


Ombre85
tag

Nemrég megérkezett a Bobovr M2 és egy csomó Quest2 kiegészítő. Már volt is alkalmam alaposabban letesztelni őket, és bár volt már itt ilyen írás, megosztom az én véleményem is azoknak, akik ilyenben gondolkodnának.

BoboVR M2 fejpánt: rendkívül kényelmes, jól beállítható, tök jó, hogy tépőzárral darabokra lehet szedni tisztításhoz. Könnyű le-felvenni vele a szerkentyűt, mert csak felhajtom és kész. Azonban a tarkó rész pántja állandóan felcsúszik a fejemre és úgy lötyög az egész. Emiatt tudat alatt befeszítem ott a fejem, hogy kompenzáljam, de ettől rövid idő után megfájdul és kényelmetlen lesz használni. Már majdnem meghirdettem, mikor eszembe jutott, hogy powerbankot akasszak rá, ez hátha ellensúly lesz. No, bejött, azóta tökéletes, két legyet egy csapásra. A hozzá adott pánttal tépőzáraztam rá, de később normálisan megoldom.A pánt egyébként nem az arcot terheli, hanem a fejet, emiatt kicsit olyan érzésem van, mintha messzebb lenne a szememtől, mint az eredetivel. További érdekesség, hogy a netes videókban a műbőr más textúrájú, mintha az enyém nem lenne olyan minőségi. Lehet, hogy több verzióban készült, de nem zavar, mert kényelmes anyag.
Kontroller szilikon: először fura, mert bumszli lesz tőle a joy, de aztán hamar megszoktam, mert sokkal masszívabban lehet fogni. Párszor már véletlen izomból megküldtem az ajtót, az ilyenek ellen tökéletes. A hozzá adott pántok kicsit szűkek, inkább a bütykeinél fogja a kezet, ami nekem annyira nem tetszik.
Analóg joy szilikon sapka: Ez ajcsi volt, nincs a képen. Sokan írják, hogy nem jó, szerintem se annyira. Az eredeti felület jobban tapad. Akinek viszont jó, hogy ezzel nagyobb a gomb, annak javaslom. Én fennhagytam rajta.
HMD szilikon bevonat: jól néz ki vele a cucc és ezzel kimerült minden előnye. Néha elcsúszik, kitakarja a kamerát, fedi a gombokat, nem tudom egy kézzel igazgatni a fejemen, mert ezt a huzatot tologatom helyette. Nem mellesleg jobban melegszik tőle a szerkezet. Felesleges.
Szilikon keret: nekem volt a csomagban egy eredeti, ez annyiban más, hogy van orrtakaró is. Én viszont szeretek ott leskelődni, ezért nem próbáltam.
Lencsevédő: be kell gyömöszölni a lencsékhez. Kicsit lekapja a szilikon keretet, plusz szerintem inkább ütések ellen véd, nem karcok ellen, de védeni véd, és egy hordtáskában kötelező darab. Ja, bekapcsolja a questet, mert azt hiszi, hogy felvetted - erre nem árt figyelni, mielőtt beteszed a táskába.
Hordtáska: a sima feketét vettem, mert ez volt csomagban, de a szürkét akartam (BoboVR C2). Ez kicsit horpadékony, de belefér minden összehajtva, szóval megteszi.
Törlőkendő: Nagyon műanyag, inkább egy szemüveghez kapottat használok.

(#43995) vaakuum


vaakuum
addikt

Húúú, ez az "Upload" sorozat elég komoly jövőképet fest a VR használati lehetőségéről a digitális túlvilágba feltöltöttekkel valaó kommunikációhoz. :Y .

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43996) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Help... q2 -q1 multiuser cuccal beuzemelve. A gond. Unknown sources kapcsolo eltunt a security fülről. Hogyan tudom azt ujra engedelyezni mindkét eszkozon? Ha nincs bmbf bs-em agybajt kapok......

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#43997) Márton válasza pimpi001 (#43996) üzenetére


Márton
nagyúr

nem biztos, de lehet köze: developer vagy?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#43998) Raymond válasza pimpi001 (#43996) üzenetére


Raymond
félisten

Developer mode deaktivalodott. Aktivald ujra a telefonos app-ban.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43999) pimpi001 válasza Raymond (#43998) üzenetére


pimpi001
tag

Azzal kezdtem. Mindketto keszuleken bevan kapcsolva. Ezert nem ertem milett.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#44000) pimpi001 válasza Márton (#43997) üzenetére


pimpi001
tag

Persze . A q1-en mikor oculus accot csinaltam vegigcsinaltam ezt a reget is. Sidequest miatt.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.