Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-21 12:50:35

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) -Solt- válasza Márton (#38648) üzenetére


-Solt-
veterán

Az ilyen összehasonlításnak meg ugye marha sok értelme van... :N

www.smart-bus.hu

(#38652) Márton válasza -Solt- (#38651) üzenetére


Márton
nagyúr

hát elnézve a vga árakat, sajnos most van értelme..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#38653) barcalaci84


barcalaci84
őstag

azt azért szerintem nem árt tisztázni h dobozból kivéve a quest 2-t és rádugod a link kábelt és nem állítgatsz semmit , akkor eleve a felbontás is kisebb mint a RIFT S-é dobozból kivéve...(gondolom szándékosan h a megadott gépigények amik a rift S-hez vannak , ugyanúgy támpontként szolgáljanak)
(és néhány hangosabb ember nem tudja h mi az a felbontás állítás és h nem mindegy h mit hol állítasz )

gépigény is ugyanaz...q2-n meg így se látod a SDE-t , a RiFT S-.n azért van még szúnyoghaló

ha bírja a gép akkor felmehetsz a natív felbontás közelébe ...ha még mindig van craft , akkor meg lehet menni még sokkal feljebb ....

de a lényeg a nap végén h vezeték nélkül is tudod tolni a PCVR címeket és ezzel nem igazán tud versenyezni egyik PCVR HMD se

de ha már feljött ez az azonos felbontás mellet i képminőség : a reverb g2 és a q2-közt nincs nagy különbség szvsz...
a g2 -nek így menni kellett , mert semmi értelmét nem láttam h itt tartogassamés még szimben se éreztem h adna valami pluszt

(#38654) barcalaci84


barcalaci84
őstag

[link] kis infomorzsák Boztank-tól
pl quest pro , natív 120 Hz stb :)

(#38655) -Solt- válasza Márton (#38652) üzenetére


-Solt-
veterán

Ez nem a VGA árakon múlik... ennyi erővel kezdjünk el 4K-s monitorokat 1080p-s társaikkal összehasonlítani és hangoztassuk, hogy utóbbiak 1080p-n szebbek, ne vegyetek 4K-s monitort!

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#38656) Márton válasza -Solt- (#38655) üzenetére


Márton
nagyúr

az múlik ezen, ha vkinek most nem elég jó a vga-ja, de nyilván most nem fog venni, akkor a jelenlegi vasával melyik HMD-n láthat jobb képet azonos beállításokkal?
Nekem is volt CV1, S és Q2..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#38657) Márton válasza a2d2 (#38645) üzenetére


Márton
nagyúr

Közben megjött a 90hz-ed az usb2 kábelen?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#38658) a2d2 válasza Márton (#38657) üzenetére


a2d2
addikt

Bevallom nem néztem. Fiamnak megvettem Ark-ot a legutóbbi Steam sale-ben hogy együtt tudjunk játszani és kicsit rákattantunk. Azóta szegény Subnautica hanyagolva van. Pingponghoz is csak ma tértem vissza.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38659) -Solt- válasza Márton (#38656) üzenetére


-Solt-
veterán

Tehát akinek gyenge gépe van, az vegyen Rift S-t a Q2 helyett, mert ha a Q2 felbontását lebutítja a Rift S felbontására, akkor a Rift S-nek szebb a képe, ergo az a jobb választás? Jól értem?

www.smart-bus.hu

(#38660) BusinessGuy válasza kennystyle (#38650) üzenetére


BusinessGuy
őstag

"Mindenesetre ha PCVR játszol kifejezetten, akkor pl Rift S-ről váltani Q2-re teljesen értelmetlen."

Pont PCVR esetén kifejezetten érdemes szerintem HA van hozzá vasad. Ha nincs ráér. Ha meg nem váltás akkor inkább q2.
Azért a jeletősen jobb SDE és felbontás elég nagy ugrás.

(#38661) Bagoly81 válasza BusinessGuy (#38660) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

szerintem is, rift s-ről ugrottam, "jobb" a képminőség.

(#38662) atee134


atee134
csendes tag

Off: Srácok, ezelőtt is ekkora harcok mentek itt Quest 2 vs. Rift S téren, vagy most csak én indítottam ezt el? :D
Kicsit úgy érzem magam, mint aki belerúgott a hangyabolyba véletlen, és csak így nézi, hogy hmmmm aztamindenit, wow, hú ezek tényleg komolyan vették... :D

Egyébként tegnap megjött a Quest 2-m.
Akkor volt először rajtam VR szemüveg, szóval nyilván hasonlítási alapom az nincs, de eddig baromira bejön.
70mm -es IPD-vel nem vészes, a 68mm-es fokozaton simán tudok játszani, a szélei kicsit homályosak, de nem zavaróan (a menüre ha lenézek csak szemmel akkor kicsit szétfolynak a pixelek, fejjel kell mindenhova nézegetni, és teljesen oké, játék közben amúgy is oda nézek ahova fordítom a fejem -> nektek is szokott fájni a nyakatok egy pörgősebb session után?)
Viszont szem fáradtság, fejfájás, rosszullét ilyesmi egyáltalán nincs.

Eddig natív módban csak pár demo játékot toltam.
Meg link kábelen keresztül pistol whipet, alap beállítások de 90Hz-re felhúztam. Annyira még nem bíbelődtem a menükben, inkább játszottam, meg nyilván a pistol whipnek nincs egy megterhelő grafikája, de ami elsőre nyilvánvaló előny, az a kábel nélküliség.

Natív módban nyilván fel sem tűnt mennyire jó ez, ott superhot demot toltam ki, de annyit pörögtem forogtam, hogy a végén azt se tudtam milyen irányban állok a szobában, csak a guardian falakon belül voltam.

Aztán amikor usb kábelre váltottam és pistol whipeztem, akkor ott közben azért párszor beleakadt a kezem a kábelbe, volt hogy a lábamra is tekeredett kicsit, pedig csak előre fordulva kell menni.

Nem annyira idegesítő a kábel, de azért a wireless mód az tényleg egy olyan előnye, amit nem tud a Rift S.
Nyilván lesznek olyan hátrányai, amik nagyobb teljesítmény igényű játékoknál jönnek elő, de szerintem igazából egyikkel sem lehet nagyon mellé nyúlni. Kíváncsi lennék a Rift S-t mennyire tudnám belőni az én IPD-mre amúgy.

(#38663) Raymond válasza atee134 (#38662) üzenetére


Raymond
félisten

"Kíváncsi lennék a Rift S-t mennyire tudnám belőni az én IPD-mre amúgy."

Semennyire. Ahogy irtam az fix hardevers IPD, tehat a lencsek nem mozognak, mindig 63-64mm ahogy a gyartosorrol lejon.

A Pistol Whip egyebkent cross-buy jatek, tehat ha PC-n az Oculsu Store-ban vetted akkor a Quest-en a nativ verziot is tudod telepiteni, csak keress ra a HMD-ben a jatekra es ingyen lesz ott feltuntetve a standard ara helyett. Ha a Steam-en vetted PC-n akkor ez nem mukodik.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38664) a2d2 válasza atee134 (#38662) üzenetére


a2d2
addikt

Nyugi, igen. Kb hetente jön egy újonc aki megkérdezi hogy mit érdemes ma venni belépő VR-nak és a csapat kb 80%-a Quest2-t mond amire a Rift S hívők totál kiakadnak és kezdődik a cicaharc :)

A crossbuy ritmusjátékokat mind tedd fel inkább natívan Questre!
Ha szereted a pingpongot akkor Eleven TT kötelező darab még, hatalmas játékosbázissal.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38665) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni? Megvettem az FPS VR progit, de nem tudom úgy kitenni, hogy VR alól is lássam. Már ha lehet persze. De remélem lehet, mert ezért vettem. Játszogattam a beállításokban az overlay-el, de nem sikerül. Képernyőn ott van, de vr-ban nincs. Amúgy az Automobilista 2 játék közben akartam megjeleníteni. Oculus Rift CV1-em van és Oculus Rift módban indítottam a játékot, de próbáltam Steam VR-ban is, úgy sem tudtam megoldani. Valamit biztos benézek...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#38666) Dyingsoul válasza zsozsa74 (#38665) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem az Oculus Rift mód alatt nem is fogod látni. Az FPS Vr és minden hasonló diagnosztikai/debug tool OpenVR SDK-val fut és ha egy játékot Oculus SDK-val játszol, arra nem megy rá OpenVR layer.
Hogy OpenVR módban miért nem látod, az jó kérés...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#38667) PNP


PNP
őstag

Moss 9,99€ Steamen.

(#38668) gulasoft


gulasoft
őstag

Megpróbáltam beállítani ezt a multiple usert. Developer mód be van kapcsolva quest2-őn. Videókban mindegyik a tv-chanel-settingsben állít multiusert, de nekem a tv-n nincs ilyen settings. Mit rontok el, vagy mit nem állítottam be?

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#38669) gulasoft válasza gulasoft (#38668) üzenetére


gulasoft
őstag

Megtaláltam nem ott kell állítani hanem az experimentalban.
Méghogyegykép többet ér 100 szónál....

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#38670) gulasoft


gulasoft
őstag

Azt még nem látom melyik játék támogatje ezt a sharingot, de feruár 13 után megjeleneteknek támogatni kell. Jó lenne tudni érdemes e ezért resetelni a q2-őt. Ha most még azok a játékok amiket a lányomék vettek nem támogatják a sharingot akkor nincs sok érteleme.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#38671) BusinessGuy válasza atee134 (#38662) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Nincs harc, szimplán a Q2-vel alávágtak az eddigi VR felhasználóknak mert kirakták a kvázi egyik legjobb lehetőséget jóval olcsóbban mint egy Rift S vagy egy Vive. Olyan ez mint a 2080ti tulajdonosoknak akik 300-400ezrekért vették a kártyáikat az elmúlt 1-2 évben a 3070/3080 széria (na nem a mostani árakon), és ilyenkor megy a belemagyarázás.
El is árasztotta a hardveraprót az elmúlt fél évben a rift s / vive kínálat...

(#38672) barcalaci84 válasza gulasoft (#38670) üzenetére


barcalaci84
őstag

experimentalban kell bekapcsolni a multi usert
account fülön pedig tudod az APP sharinget bekapcsolni majd ...

Beat Saber és Population 1 nem támogatja (egyelőre? )

Nálam konkrétan minden vásárolt app , megjelent a másodlagos accon is...pl (Jurassic , Vaderek , Virtual Desktop, Thrill of the fight , Star wars Galaxy, Phantom Covert ops , Walkabout minigolf stb)

egy app nem jelent meg ami fizetős : a Death lap...de ez is vélhetőleg csak azért , mert ingyen jutottam hozzá (kódot kaptam hozz és úgy "vettem" ingyen a Storeban

Factory reset előtt meg csinálj sidequesten egy backupot az egész q2-dről és ha mégse akarod a dolgot , akkor visszcsinálod ahogy most van...
Bár családon belül én nem látom h miért ne használnátok ki...
az accountot patternel tudja levédeni ha nem akrja h te bele tudj menni az övébe

ui: illetve multkor írtam h az eleven table tennis a másodlagos accon kilépett profil betöltéskor...
azóta ezt valami frissítés megoldotta...szépen betöltött egy teljesen új profilt...

[ Szerkesztve ]

(#38673) gulasoft válasza barcalaci84 (#38672) üzenetére


gulasoft
őstag

Igen megtaláltam köszönöm, csak két videóban valahol tv-n keresztül kapcsolták be utána kerestem szöveges leírást.
Nagyon jó hogy ilyen sok cucc megy, akkor még meg is éri. Később vett játék is megjelenik, vagy olyankor újra be kell léni és nyomni a share-t? Köszönöm a leírást, quest2-ről azért nem akartam backupot csinálni, mert az onshape van csak rajta, nem túl sok játékkal. Inkább az izgat, hogy a a most megjelenő játékok kötelező jelleggel kell hogy támogassák, és akkor gyakorlatilag egy példányban kell csak megvenni. Meg meg kell néznem a belépéseket a developerhez, ne hogyha visszarakom a sidequestet ne kelljen megint developert kreálni.
:C :R

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#38677) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Srácok akciós a superhotVR, de látom nem crossbuy a dolog rift és quest között. Ha steamen veszem meg vajon menni fog quest2-őn? :DDD vagy az a tuti ha a quest 2-es store ból veszem meg?

Ugyanez a kérdésem a Moss-ról is :))

(#38678) barcalaci84 válasza GeneraL_XTX (#38677) üzenetére


barcalaci84
őstag

a superhot olcsóbb a rift Storeban (12,5 dollár) mint steamen ...
ezzel linken vagy Virtual desktoppal tudsz játszani...

a natív quest -es superhot , amihez számítógép se kell , az meg 20 dollár most

Moss-t ha steamen veszed , akkor szintén Linkkel vagy Virtual desktoppal tudod játszani...

de egyébként Viveport infinity is tartalmazza ezeket a játékokat, ahova van 14 nap ingyenesség is...

(#38679) GeneraL_XTX válasza barcalaci84 (#38678) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ezt a viveport infinity-t megmnéztem, de nem nagyon értem hogy mi ez és hogy működik quest2-őn :DDD

olyan ehz mint pc-n az ms gamepass?

(#38680) a2d2 válasza GeneraL_XTX (#38679) üzenetére


a2d2
addikt

Pont lemaradtál róluk, mindkettő pár napja volt akcióban Questre. Kell figyelni a daily deal-eket.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38681) barcalaci84 válasza GeneraL_XTX (#38679) üzenetére


barcalaci84
őstag

Ha van elofizetesed (pl 14 nap ingyen próba ami alatt le is tudod akár mondani), akkor az összes játékkal tudsz játszani ami mellett végtelen jel van...
Feltelepited a gépedre és játszol...
Olyan mint a game pass...

Ezeket is link kábellel tudod játszani, meg gondolom VD-vel is működesre lehet bírni őket....

(#38682) wicken


wicken
tag

sziasztok.
van itt egy Oculus Quest2 VR. eddig nagyon jól működött, ma valamiért nem akarja felismerni az usb 3.0 portot, csak 2.0-nak.
usb kábel gyári oculus usb kábel.
így csökkent a grafika minősége és sebessége.

látom fórumokban, hogy nem egyedi a probléma, de az ajánlott megoldások nem működnek.

ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#38683) Dyingsoul válasza wicken (#38682) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Gyári kábel alatt mit értesz? Amit a dobozban alapból adtak hozzá vagy Link kábel? Ha az első, akkor próbáld ki más kábellel, másik portban.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#38684) wicken válasza Dyingsoul (#38683) üzenetére


wicken
tag

oculus nagysebességű gyári usb kábel. külön vettem az oculus storeból amazonon a plusz fejpánttal együtt.

biztosan jó minden, eddig gond nélkül működött, semmi hardver nem változott.

(#38685) wicken válasza Dyingsoul (#38683) üzenetére


wicken
tag

már újratelepítettünk mindent, reseteltünk mindent, semmi változás.
a szemüveghez adott gyári kábel csak töltésre való, rövid.

a szemüveghez storeból vásárolható usb 3.0 kábel van 3 , 5 és 6 méteres. ez 6 méteres.
az usb 3.0 pontra dugott usb eszközök 3.0-ként ismerik fel és működnek is.
a quest2 is működött még tegnap délután is, beat sabereztünk multiban.
ma meg akad, rosszabb grafika és látom, hogy 2.0-n csatlakozik, írja is, az oculus szoftver, hogy 3.0 recommended.

érthetetlen... de rettentően bosszantó, mert így kb kuka az egész.

i7-6700k és gtx1070 8gb, 16gb dd4-el hajtjuk, nem az aláírásomban lévő konfiggal.

a kábel:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#38686) barcalaci84 válasza wicken (#38685) üzenetére


barcalaci84
őstag

Próbáld meg h a az oculus softwareben másik drivert választasz... Be kapcsold a béta fülön a Public test channel, vagy ha be van most kapcsolva akkor kikapcsolod... Lefrissiti magát és próba...
Probald meg egyébként másik usb3-as portban is a kábelt... Az is segíthet....

(#38687) wicken válasza barcalaci84 (#38686) üzenetére


wicken
tag

alaplapon 6 usb 3.0 csati van. kettő elöl, 4 hátul. mind kipróbáltuk.

most a szemüveg teljes reset és törlés jön. hátha...

(#38688) zsozsa74 válasza wicken (#38682) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nálam is ez probléma volt CV1-el. Megoldást nem találtam rá. Vagyis de, most épp alaplapot cseréltem (meg procit, memóriát, hűtőt), de én nem vettem észre, hogy emiatt a minőség rosszabb lett volna, viszont (nem tudom, hogy emiatt-e, de )10-20 perc játék után nagyon durván szétfagyott a gép. A tipp az volt, hogy valami alaplapi probléma, gyaníthatóan az usb-k környékéről, de ezt biztosan soha nem tudtam meg. Viszont az új alaplappal hibátlanul megy és 3.0-nak ismeri fel, ami 3.0. Egy Gigabyte deszkát cseréltem MSI-re. És kizárólag VR-ban jelentkezett ez a fagyásos történet...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#38689) wicken válasza zsozsa74 (#38688) üzenetére


wicken
tag

három komoly pc-nk van. kizárt, hogy mindhárom gépen pont csak ez az egy eszköz nem akar működni usb 3.0 sebességgel úgy, hogy eddig működött. mindne más meg most is működik.
tehát nem usb driver hiba, nem usb csatlakozó, vagy alaplap, vagy egyéb.

nem telepítettünk, változtattunk semmit. használtuk, kiléptünk, lekapcsoltuk, ma meg nem megy egyetlen egy usb 3-as porton sem, csak usb2-ként.
kezd idegesítő lenni az egész.

egyébként a változás: felbontás ugyanaz, de szemcsésebb a kép, a képfrissítés csak a legalacsonyabb Hz-en megy nyilván az átviteli sebesség csökkenése miatt.

ami eddig folyamatos, akadásmentes volt, most szaggat. de az oculus szoftver is jelzi, hogy usb 3.0 recommended. abba van dugva, eszközkezelő szerint is. az oculus szerint ez csak usb 2.0.
érthetetlen.

(#38690) rumkola


rumkola
veterán

V25 mostanában frissül mindenkinél, lehet az tesz be neki...
Nekem wifi-n lett sokkal rosszabb tőle minden, mint eddig volt.

(#38691) BaKeSZ87 válasza wicken (#38689) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

A steamvr is nemrég frissített, 24-én játszottam utoljára az Alyx-szel, ha vissza akarom tölteni a mentéseket, kidob, kifagy. Ha elölről kezdtem a játékot, minden ok. Szóval szopacs, valószínűleg kezdhetem elölről.

(#38692) zsozsa74 válasza wicken (#38689) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Mit mondjak, nálam is egyszer csak megjelent a probléma változatlan hw-nél. Ezek a pc gyönyörei. Amúgy meg a pc alkatrészek sem örökéletűek.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#38693) wicken válasza zsozsa74 (#38692) üzenetére


wicken
tag

rádugok egy usb 3.0-ás pendriveot vagy külső merevlemezt és működik a port. tesztelhető a kapcsolat, a sebesség.
az oculus quest2 is működött tegnapig.
konkrétan beállítottuk korábban a kijelző Hz-et maxra. engedte, mert usb 3.0 connected volt, ami most 2.0-t ír és alatta a sárga jelzés mellett, hogy usb 3.0 recommended.

sehogy sem akarja ma reggel óta az usb 3.0 kapcsolatot.
oculus support csak félrebeszél. tudnak a jelenségről, de a megadott megoldások egyrészt röhejesek, másrészt nem működnek.
rediten is van erről topic.

valami az usb driverrel lesz, de ugye tudjuk a windows alatt az eltávolítás, újratelepítés mennyire "tiszta". most jön a rendszervisszaállítás a steamvr és az oculus driver előtti napra.
meglátjuk mi lesz, de félek az oculus usb driver a ludas, azt viszont nem tudjuk kikerülni, mert nélküle fel se ismeri a windows az eszközt.

(#38694) BaKeSZ87 válasza wicken (#38693) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem sem működik az a link kábel ami eddig jó volt. Ledobál. WiFi-n tudok csak játszani.

(#38695) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Érdekes ez a Slice Encoding a VD-ben. Minél nagyobb bitrátában van átküldve az anyag, pl 150-en, annál rosszabb lesz a képminőség. Nem ezt várná az ember. :D

btw sikerült 80mhz hálózaton próbálgatni a VD-t. Egyáltalán érdemes már ezzel foglalkozni vagy simán jó a 40, netán a 20? 64MB/sec-en akarom használni.

Most tesztelgetem.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#38696) s7evcsenko válasza BaKeSZ87 (#38694) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem lehet, hogy steam-ék csesztek el valamit?
Csak mert ma én se tudtam életet lehelni az Alyxbe G2-vel.
Egész addig minden ok, amig csak a win mixed reality megy, de amint ráindítom a steamet, kifagy az egész.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#38697) BaKeSZ87 válasza s7evcsenko (#38696) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem tudom, bármi is lehet. Mostanában volt win 10 frissítés, steamvr update is volt 25-én, minden esetre a mentést megtartottam, ha esetleg helyre jönne a dolog, de WiFi-n újra kezdtem a játékot, úgyis link kábellel kezdtem játszani annó, most újra játszom madzag nélkül.

(#38698) gulasoft válasza s7evcsenko (#38696) üzenetére


gulasoft
őstag

Nálunk most használta a lányom vd-vel é ment a steamen keresztül a Phasmophobia gond nélkül. Link kábellel nem próbáltuk mert minek, mikor a VD teljesen jó és kábelmentes élmény. Megnézem mit csinál linkkel és megírom.

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#38699) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Jó volna egy olyan oprendszer ami semmit nem enged updatelni, csak ha a user jóváhagyja és nincsenek silent updatek sem. :D Nem, Linux alatt nem megy a VR...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#38700) gulasoft válasza gulasoft (#38698) üzenetére


gulasoft
őstag

Na Arizónával próbáltam, nem volt semmi baj vele. nem dobott le, és a kapcsolatot is zöldnek mutatja. I59400F 2080 super, és alzán vett link kábel. 25-ös verzió.

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.