Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Hello
Azlenne a kérdésem,hogy ha a Windows Xps gépemen van bluetooth,akk az apple remote megyvele??
ÜDv

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#3752) Alex91 válasza Barett 50cal (#3751) üzenetére


Alex91
félisten

Mivel az infras...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3753) Barett 50cal válasza Alex91 (#3752) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

xD :C :C :C :C :C azjóó.akkhagyjuk....

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#3754) rii


rii
nagyúr

Total Commander nem lévén MAC-re, hogy lehet megcsálni, hogy egy könytvát összes alkönytáraak minden file-ját egyszerre kezelni, másolni egy másik helyre a könytvátrak nélkül?

total commanderben ezt BARCH-nek hívták

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3755) biker válasza rii (#3754) üzenetére


biker
nagyúr

passz, nem is tudtam, hogy van ilyen, és főleg, hogy értelme is van :)

próbáld mucommander-rel

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3756) tlac válasza rii (#3754) üzenetére


tlac
nagyúr

írjál rá sciptet ;]
(szerintem pár sor lenne)

(#3757) rii válasza tlac (#3756) üzenetére


rii
nagyúr

az a baj, hogy a ********** ****** *********** *** ****** ******** apple amikor csinálta az OSX-et, Unix ide, Unix oda, bizony kihagyta beőle a *, meg a ?, mint joket jelekként való használatát.

úgyhogy ha még Linux-ban lettem is volna valaha olyan jártas, hogy erre tudnék egy olyan scriptet írni, ami rekurzív végigmegy minden directory-n, és bemásolja őket az adott elérési útbam akkor se tudnám értelmeztetni a OSX shell-jével.

))))-:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3758) rii válasza biker (#3755) üzenetére


rii
nagyúr

bár .. már október óta asszem OSX-et használok PC-n is, de azért még van egy XP-m valahol valamelyik HDD-n :) namost szerintem odamenekülök ezt a feladatot elvégezni :-/

még a disk order sem tudja ezt :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3759) biker válasza rii (#3757) üzenetére


biker
nagyúr

ez a hsz helyesen kódolva: nem tudom használni a terminált ÉS a joker karaktereket, ezért nem tudom megoldani.

mert a rendszer ugyanúgy kezeli a * és ? és egyéb parancsokat, mint minden más unix/linux terminal parancssornál

a cp *.txt masikmappa
ugyanazt csinálja itt is, minden txt filet átmásol másikmappába

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3760) rii válasza biker (#3759) üzenetére


rii
nagyúr

a terminalban tényleg ... rosszul emlékeztem ...

sajna (ami segítene) pld a easyfinder már nem, és a Finder sem

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3761) biker válasza rii (#3760) üzenetére


biker
nagyúr

miért is nem?

Using Keywords to Search

Spotlight now understands phrases in parentheses.

"chocolate chip cookies" returns only results with the words chocolate chip and cookies in a row.

Searching on chocolate chip cookies would return results with any of the words chocolate, or chip, or cookies.

You can also do partial word searches with asterisks as wildcards.

Example to find the words "black", "blackbird", and "blacksmith" use black*

You can also use wildcards to search by file extension.

Example *.mp3 will find all the mp3 files on your harddrive.

Using Boolean Searches

Use "OR" and "NOT" in your search requests. This will greatly cut down on the number of irrelevant matches that you receive.

To use OR use the straight up and down line "|".

Example cats|dogs returns results mentioning either cats or dogs.

To use NOT use the "-" sign.

Example cats(-dogs) will return results that mention cats, but not dogs.

----

de ha a régi rendszer jobb, terminal find parancs ugyanúgy keres jokerezve

de most épp winen ülök, nem tudok tesztelni, de írd le mit szeretnél megoldani

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3762) rii válasza biker (#3761) üzenetére


rii
nagyúr

" .... Example *.mp3 will find all the mp3 files on your harddrive. ... "

finder-jobb bfelső sarok - kereső vagy spotlight? (vagy akettő ugyanaz?)

finder-ben nekem nem keres semmit.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3763) milyenugyben


milyenugyben
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem valaki hozzáértőhöz,hogy egy Ibook G3-ra fel tudok tenni Windows XP-t?
...Ha igen,akkor hogyan?
Válaszotokat előre is köszönöm! Örülnék,ha privit írnátok!
Üdv.

(#3764) Alex91 válasza milyenugyben (#3763) üzenetére


Alex91
félisten

Nem igazan. VirtualPC erre a legjobb, de G3 keves lesz neki...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3765) biker válasza rii (#3762) üzenetére


biker
nagyúr

igen, mind2 ugyanaz a kereső, sőt az alma+F is ugyanaz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3766) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Van egy T-home-s előfizetésem és abban Sat -TV-m, ADB 5800S Set-top-box egységgel. Elgato EyeTV Hybrid USB TV tunerem is van, amit szeretnék összekötni a MacBookkommal. Tudtok-e abban segíteni, milyen kábellel lenne ez lehetséges, mert ebben az esetben vennék fel filmet, műsorokat!

(#3767) mimi_bacsi válasza Alex91 (#3746) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Ezt egy MacBook-hoz FW-n keresztül lehet csatlakoztatni csak?

(#3768) Alex91 válasza mimi_bacsi (#3767) üzenetére


Alex91
félisten

Ha van rajta FW csati, ha nincs, akkor elmegy USB-n is. De ha nincs meg HDD-d, akkor erdemes inkabb gyari megoldast (WD, Seagate) keresni!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3769) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Tegnap vásároltam egy Samsung SGH-Z810-es kártyafüggetlen modemet (majd arra az időre is gondolva, ha külföldön vagyok, és nem hazai szolgáltató lenne a net szolgáltatóm).

Most látom, hogy nincs MAC OS drivere, nem tudok bele életet lehelni…

valakinek ötlete?

vagy más termék javaslata…?

(#3770) rii válasza mimi_bacsi (#3769) üzenetére


rii
nagyúr

próbáld meg a kismac-et link

ez egy progi, ami látja az ilyen usb-s kütyüket

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3771) rii


rii
nagyúr

hello

javas progot hogy tudok telepíteni?

meg az 1.5-ös java meglétét ellenőrizni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3772) biker válasza rii (#3771) üzenetére


biker
nagyúr

ha van fent java, akkor a .jar-ra kettőt kattintasz,
jáva meglét: fejből passz, de felrakod a legfrissebbet, és kész

(apeh?)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3773) AloeVera válasza rii (#3771) üzenetére


AloeVera
tag

Terminalban java -version?

(#3774) Cyrin


Cyrin
addikt

végre csökkentek az árak :D

(#3775) Stoto válasza Cyrin (#3774) üzenetére


Stoto
tag

Csak nem?
Csatlakozol te is az almafához ?:)

(#3776) Cyrin válasza Stoto (#3775) üzenetére


Cyrin
addikt

Még az is lehet.

A nappaliban a következő lenne a cucc:
Egy minimum 40-es LCD tv (pl Samu B650, vagy Sony E5500), rákötve egy kis mindenes gép (pl MacMini, vagy Dell Studio Hybrid), a meglévő modem mellé egy router (pl Dlink DIR-655, ami a gyerekszobában lévő kis nettop pl ASUS B202, és a céges 1000H-t látná el) plusz egy hálózati háttértár (Pl. WD Mybook World Ediition , kétlemezes RAID mirroring 2x1 TB-os - még nem jelent meg csak az egylemezes verzió :D ) aztán az egész megfejelve egy Hivox Lupus D DAC-kal és két Dynaudio MC15 hangfallal.

Mivel az asztali gépemet ki kell dobnom (második gyerekszületés miatt kell a hely), így aztán a nappali tv lenne a fő munkaállomás, pl. HDV videot szerkeszteni is.

Ezt találtam ki, csak nem merem összeszámolni az árát :D

[ Szerkesztve ]

(#3777) tlac


tlac
nagyúr

(#3778) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Üdv mindenkinek!
Egy régebbi hozzászólásban kaptam bátorítást arra, hogy addig amíg gyűjtök egy imac-re, addig ismerkedjek meg az OS X-el. Letöltöttem az iDeneb 1.4-et és segítséget kérnék, hogy kell pontosan, lépésről lépésre telepíteni. Ha jól tudom nem könnyű és sok a buktató benne.
(remélem nem ró le senki ezért)

Semmit sem írok alá!

(#3779) AloeVera válasza bmwk1200s (#3778) üzenetére


AloeVera
tag

Erről a témáról itt olvashatsz bővebben.

(#3780) bmwk1200s válasza AloeVera (#3779) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Köszönöm szépen! Oda is beszúrom a kérdésem.

Semmit sem írok alá!

(#3782) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Na elértem h teljesenjó a bootcamp féle windows-om.. Viszont nemtudja valaki, hogy lehet jobb egérgomb-ot kihozni belőle? Nagyon idegesítő... :(((

(#3783) Stoto válasza DroneZ^ (#3782) üzenetére


Stoto
tag

Külső egérrel megy a jobb gomb. Ha pedig alu macbookod van vagy új macbook pro akkor a windows alatt a bootcamp settingsben be tudod állítani a trackpad résznél, hogy legyen jobb gombod.

Régebbi gép esetén is lehetséges hogy ott kell állítani valamit.

(#3784) Stoto válasza tlac (#3781) üzenetére


Stoto
tag

Ebben az a durva, hogy nem csak OSX szenved a hibától. Gyakorlatilag az összes linux használó, aki engedélyezte a multiverse tárolót és onnan rakta fel a javát. Pl.: ubuntuk 80%-a.

Ezt bizony a Sun-nak kéne javítania.

(#3785) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Elnézést kérek előre is, hogy a hozzászólásom kicsit hosszabb lesz a szokásosnál, de úgy gondoltam megosztom veletek ami velem történt.
Akik régi olvasói a topicnak tudják rólam, hogy erősen érdeklődöm a macintoshok iránt, különösen az imacek iránt. Régi vágyam egy ilyen számítógép, és sok sok agyalás után végre már tényleg elhatároztam, hogy lesz egy ilyen gépem. (a sok sok használói tapasztalat, valamint a sok sok személyes csalódás a windowsban, segített a döntésben)
Történt pár napja, hogy az egyik legjobb barátommal iszogattunk, amikor valahogy erre a témára terelődött a szó, és megemlítettem neki, hogy mi a tervem. Ami ekkor jött arra nem számítottam.
Szó szerint nekem esett, hogy hogy lehetek ilyen hülye, miért akarok én több százezer forinttal drágább gépet venni, amit csak a hype tart fenn, engem nem sznobnak ismert meg...
és különben is ennyi pénzért olyan hardvert adni kész rablás...
Na én köpni nyelni nem tudtam....komolyan csak lestem...nem tudtam hirtelen ész érveket felhozni, de persze próbáltam én...de annyira belehergelte magát a dologba, hogy azzal zártuk le a témát, ha gépet akarok, majd ő segít egyet rendeset összerakni, ami sokkal használhatóbb és olcsóbb lesz - ezek az ő szavai.
Egyszerűen nem értem. Miért vált ki ekkora ellenszenvet valakiből egy apple féle számítógép?
Akikkel azóta beszéltem erről az esetről nem igazán tudtak magyarázatot adni, mert legtöbbet azt sem tudták mi az az apple, azt leszámítva, hogy angolul almát jelent.
Ti mit gondoltok? Végülis az egyik legjobb barátom, de én már úgy beleéltem magam, hogyha elég pénzt gyűjtök veszek egyet magamnak.

Semmit sem írok alá!

(#3786) xedos válasza bmwk1200s (#3785) üzenetére


xedos
addikt

Ki akarod próbálni, vagy más véleménye érdekel???
Aki nem próbálta az köpköd rá... aki használta az kevésbé :-)
Ugyanakkor tényleg nem olcsó gépek.
De kompatibilitási gondok nem lesznek! Amúgy sokan nem is a gép, hanem az OSX miatt veszik meg.

(#3787) tlac válasza Stoto (#3784) üzenetére


tlac
nagyúr

nem, a sun már javította a hibát, és épp ez a vicc benne, hogy az osx meg nem frissített
és ahol a friss java van fent, ott nem már nem lehet kihasználni a hibát, ahogy nálam sem az ubuntu 9.04-en

(#3788) Otisz válasza bmwk1200s (#3785) üzenetére


Otisz
őstag

Az Apple-nél az OSX a kulcsszó. A nagy többség csak emiatt veszi az Apple gépeket, még ha sokszor nem is megfelelő az anyaghasználat (pl. MacBook széria törések, repedések).

Én azt mondom: ki kell próbálni!
Maga a rendszer tökéletes, és stabil!

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3789) tlac válasza bmwk1200s (#3785) üzenetére


tlac
nagyúr

szubjektív vélemény:

szerintem az apple gépek egyik nagy előnye, hogy nagyon egységes
az oprendszer a gépekre van szabva és az osx magán belül is egységes (nem úgy, mint pl. egy linux, ahol a grafikus felületre, stb-re is több megoldás keveredik)
plusz biztonságosabb, mint a win, de a linux még biztonságosabb
a kezelhetősége is elég egyszerű

ezeken kívül más előny most nem jut eszembe, win és linux-hoz képest
igaz, csak hackintosh-t használtam eddig, de ha eltekintek az ebből adódó problémáktól, nekem akkor sem jön be annyira ez az oprendszer
linux után nagyon tetszett, hogy egy egységes, jól összecsiszolt rendszert kapok
de a programokat ugyanúgy kell összevadászni, mint egy win-hez, míg linux alatt csomagkezelőből nagyon egyszerű dolgom van, meg egy ubuntu-val amúgy is egy szinte kész rendszert kapok
az osx felülete nem jött be, eléggé szokatlan, és nekem kényelmetlennek tűnt, úgy éreztem, hogy kétszer annyit kell kattintgatnom, hogy elérjem ugyanazokat a funkciókat, amiket megszoktam pl. win alatt, vagy linux-ban a gnome alatt
aztán a bonyolultabb, hackelősebb feladatokhoz nekem nagyon nem állt kézre

(#3790) Otisz válasza tlac (#3789) üzenetére


Otisz
őstag

Azért azt hozzátenném, hogy a Hacintosh és a rendes OS X teljesen más érzés kezelhetőség szempontjából.
Mint ahogy Te is írtad, az oprendszer a gépekre van szabva, míg a Hacinthos-nál ez ugye közel sem így van, mint ahogy közel sem tökéletes az OS X alatt futtatott Windows.

Abban totálisan igazat adok, hogy támogatottság szempontjából a Macintosh nem az első.
Megszokni nekem 1 napba került, és most hogy visszatértem Winre, bizony visszasírom az OS X-et :O

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3791) tlac válasza Otisz (#3790) üzenetére


tlac
nagyúr

Azért azt hozzátenném, hogy a Hacintosh és a rendes OS X teljesen más érzés kezelhetőség szempontjából.

ezért mondtam, hogy tekintsünk el a hackintosh hibáitól, nekem elég jól működött, amíg nem cserélem le a videokártyámat, és sajnos a mostani vapor-x-es 4850-ből meg vesa módnál többet nem tudtam kihozni, így az osx használhatatlan, most ismét linux-ozok, jobban tetszik :)

Abban totálisan igazat adok, hogy támogatottság szempontjából a Macintosh nem az első.

ezt nem tudom, hogy melyik mondatomból értetted ki, a támogatottsággal nincs különösen problémám
elég sok program van rá, sok linux-osat is életre lehet kelteni rajta
csak hiányzik a linux-ban megszokott csomagkezelő, de az win-ből is :)

(#3792) Otisz válasza tlac (#3791) üzenetére


Otisz
őstag

de a programokat ugyanúgy kell összevadászni, mint egy win-hez,

innen

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3793) bmwk1200s válasza Otisz (#3788) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Érdekes amit írtál, elgondolkoztatott. Én úgy gondolom, ha egyszer tényleg sikerül annyit összespórolnom, hogy nyugodt szívvel vegyek egyet, szerintem akkor sem bánnám meg a döntésemet, ha közben rájönnék mégsem jön be az OS X. Akkor teszek rá win 7-et amit már szinte a netre került első béta óta használok.
Nekem a forma, a kivitelezés, a belső tartalom, és igen is a komoly belső tartalom jön be. Meg lehet nézni más gyártók hasonló tudású all-in-one gépeit, szerintem azok nem érnek annyit.
Basszus....lehet mégis sznob lettem.... :DDD :O
Ha pedig tényleg olyan lesz használni a Leopárdot, vagy addigra az Irbiszt, mint amilyennek megálmodtam, akkor :C :R :C

Semmit sem írok alá!

(#3794) Otisz válasza bmwk1200s (#3793) üzenetére


Otisz
őstag

:R
Egy apró példa a sok közül.
Egyedül OS X-nél volt az, hogy beírtam a webcímet, és ahogy leütöttem az entert, az oldal már be is volt töltve.
Win-nél azért nem ilyen gyors. Volt aki erre azt mondta, jó a proci a gépben. Mondtam, hogy ez bizony nem attól van, amikor is egy másik személy közbeszólt, hogy pontosan, nem a CPU miatt van, hanem a UNIX alapok miatt.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3795) Stoto válasza Otisz (#3794) üzenetére


Stoto
tag

Ehhez annyit tudok hozzáfűzni, hogy nekem a firefox sokkal gyorsabb mint a safari (OSXen).

A safari sok oldalnál tekeri a winyót és lassan hozza be az oldalt, ezzel szemben a firefox szélsebesen behozza.

Ami durva, hogy leopardon virtalboxba futtatott xpn gyorsabb a a firefox és az internet explorer is mint simán vbox nélkül a safari.

De a firefox-leopard párosítás szuper.

(#3796) Otisz válasza Stoto (#3795) üzenetére


Otisz
őstag

Pontosan!
Nálam a Safari is jó volt, de Firefoxot használtam a megszokás miatt, de hibátlanul.
Én a Vistát tettem fel a Bootcamp segítségével, és bár nem volt tökéletes, de meglepően jól futott, amíg szükségem volt rá. Aztán 2 nap után töröltem.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3797) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Még egy probléma bootcamp-nél. Vagy 1 Wifi-access-point amire csatlakozni szeretnék. Leopardban beirom a kódot azonnal gond nélkül csatlakozik.
Vista-val meg csatlakozás gombot lenyomva azonnal megszakad a csatlakozás kísérlete és egy ablak ugrik fel: Valamilyen hálozat diagnosztizálással és Másik hálozatra kapcsolódás lehetőséggel... Más gépen gondnélkül felcsatlakozik. Nemértem :))

[ Szerkesztve ]

(#3798) Ulkesh válasza bmwk1200s (#3785) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Egyszerűen nem értem. Miért vált ki ekkora ellenszenvet valakiből egy apple féle számítógép?"

Sokan csak a Windows-t ismerik, ezt tanulták, ezen nőttek fel. Nem ismernek mást és egyszerűen nem is akarnak mást megismerni, mert sokkal kényelmesebb a már megszerzett tudást kamatoztatni, mint újra megismerni valamit az alapoktól.
Az Apple és bármilyen más brand számítógép gondolata ezeknek az embereknek a sznobizmussal és pazarlással egyenértékű, mert számukra a számítógép az az amit a sarki közértben alkatrészenként összelegóznak. Sokuk hónapokat, éveket szánt arra, hogy kitapasztalja mi mivel kompatibilis, mivel működik együtt, milyen alkatrészekből hozható össze egy aránylag jól működő gép. Megszokták, hogy a környezetükben ők az informatikai megmondóemberek, mindenki tőlük kér tanácsot. Egy brand gép esetében ez a tudásuk semmivé válik és ezt személyes sértésként élik meg.
Számukra képtelenség, hogy egy gép zajtalanul működjön (amit egy PC-s csendesnek nevez, azt egy Mac-es zajládának), hogy nem kell a rendszert folyamatosan babusgatni, karbantartani, hogy egy számítógépet még egy nagymama is könnyedén el tud kezelni az Ő segítségük nélkül is.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#3799) Otisz válasza Ulkesh (#3798) üzenetére


Otisz
őstag

Szerintem nagy szerepe van az árnak is, amiért ilyen nézet alakult ki.
Mert ugye egy mezei PC-t jóval kevesebből is össze lehet állítani, mint megvenni egy Apple-t.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3800) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Sziasztok! Kérdésem lenne:

Keynote bemutatót szerettem volna tartani, összeraktam a projektort és a fehér MacBookomat (2,4 Ghz, 2 MB RAM) Kipróbáltam, rendben ment minden a kivetítéssel. Aztán elindult más előadása, addig a gép be volt kapcsolva és várt a program arra, hogy elinduljon. Semmit nem állítottam, azután a gépen! Kb. 40 perc után kellett volna indítani, de amikor a projektort bekapcsoltam, nem volt jel, és újraindítottam a notit és a projektort is! A monitor beállításon kellett állítani mert magától átállítódott a 800x600-as beállításról a 800x500-as beállításra és valószínű, hogy ezért nem látta a gépet a projektor!

Van-e valami gyakorlati tanácsotok, hogy legközelebb ne legyen ilyen malőr? Vagy azt kellene beállítanom legközelebb, hogy a HDD ne álljon le, csak 1 óra múlva? Nem tudom, ha valakinek volt hasonló problémája, adjon tanácsot…! A bemutató nagyon jó lett volna, DE nem maradt elég időnk arra, hogy teljesen bemutassam, mert a technikai problémákat kellett megoldanom!

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.