Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) dni válasza Nyugdíjas (#3448) üzenetére


dni
őstag

(#3452) Nyugdíjas válasza dni (#3451) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Köszi. Rátekintek :K

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3453) Nyugdíjas válasza dni (#3451) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Őőő, izé :D
Ez asszem pont a fordítottja, mint amit szerettem volna...
Vagy valami elkerülte a figyelmemet?

Én win-es gépekről szeretnék a Mac-emre belépni...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3454) Don Vittorio válasza Nyugdíjas (#3453) üzenetére


Don Vittorio
őstag

[Tessék!]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3455) Nyugdíjas válasza Don Vittorio (#3454) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

VNC-ről azt hallottam baromi állat lassú. Nade teszek egy próbát...
Köszi;)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3456) Don Vittorio válasza Nyugdíjas (#3455) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem a sebességéről híres.

OSXVNC

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3457) Nyugdíjas válasza Don Vittorio (#3456) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát van még mit barátkozni vele :)
Bár itt már bekavarhatnak a hálózat dolgai is. Alszok rá egyet...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3458) Nyugdíjas válasza Don Vittorio (#3456) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Össze is barátkoztunk :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3459) Don Vittorio válasza Nyugdíjas (#3458) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Helyes.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3460) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Segítségeteket kérem!

A Mail levelezőben fiókomat pop3 -ra állítottam, a leveleimet ne hagyja fent a szerveren. Viszont hiába töltöm le, a levelek fent maradnak a szerveren és kézzel kell törölni minden alkalommal...Van ötletetek?

(#3461) biker válasza mimi_bacsi (#3460) üzenetére


biker
nagyúr

gondolom beállíottad, hogy törölje le a lveleket, és a "törlés most" gombot is használtad már...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3462) 1010 válasza mimi_bacsi (#3460) üzenetére


1010
őstag

kerhetni kerheted de itt a legtobb ember magaval torodik

mit szeretnel tudni?

[ Szerkesztve ]

(#3463) Neil Watts


Neil Watts
veterán

***double post, bocsi!***

[ Szerkesztve ]

(#3464) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Tudom már egyszer kérdeztem, de azóta kicsit változott a dolog.
Úgy néz ki hogy 1-2 hónapon belül veszek egy iMacet. (a 20"-os legkisebb modellt.)

Nagyon úgy fest hogy be tudnám számíttatni a gépem:

Alaplap: ASUS M2R-FVM
Processzor: Athlon X2 5200+
Memória: 2*1 G Samsung és 2*1G Kingmax DDR2 533 Mhz RAM
Videókártya: Sapphire Radeon (asszem ) X1950 (ennek írja a Vista) Amúgy X1700FSC
Merevlemez: 500 GB-os WD Caviar
Táp: 350-400W-os FSP, típusszámot nemtok
Ház: Eredeti Fujitsu-Siemens SCALEO P
Monitor: Samsung 206BW 20", 2ms, 3000:1 kontrasztarány TN+Film panel
Hangszóró: Régi (a kezdetek óta megvan, 6 éves) Genius stereo hangszóró
Hűtök: A procin gyári hűtő van, a VGAN pedig egy zalman VF-900-CU
Bill: Eredeti Fujitsu-Siemens
Egér: Valami MS gyártmány, jóféle :)

Szerintetek érhet ez használtan 170k-t monitorral, mindennel együtt?

Kérdéseim a következők:

1. Megéri váltani? ...ha az ember

FŐKÉNT: graf munkára, videóvágásra weblapszerkesztésre használná a gépet és
NÉHA: egy kis COD4-ezés is lenne?

2. Amit kapok billt a géphez az magyar kiosztású?
3. A Mighty Mouse (itt) pöcök része mennyire koszosodik? Mennyire lehet vele hatékonyan dolgozni? Nem olyan fogásra mint egy szappantartó? :D
4. Kapok a géphez olyan távirányítót... Ezzel csak a Front Row-t lehet vezérelni, vagy az egész gépet? :)
5. Kapok hozzá iLife+iWork 09-et vagy csak az iLife jár? :)
6. Windows és Ubuntu (GNOME) után mennyire fura a kezelése a rendszernek?
7. A HD2400 XT hogy bírja a PS-t 10 megnyitott képpel? Mennyire erős? --- Nyugdíjas tudna erről mesélni...
8. Stabil a Leopard? Nem szokott "fagyni"? És kernelpánik szokott lenni?
9. 2G RAM elég lesz a fent felsorolt munkákhoz?
10. Azt mondják a BMWikiben hogy úgy aktiválhatom a findert hogyha rákattintok a Desktopra. hehe :D Ez most akkor hogy néz ki? rákattintok a háttérre és be is ugrik a Finder?

[ Szerkesztve ]

(#3465) Neil Watts válasza Neil Watts (#3464) üzenetére


Neil Watts
veterán

+még 1 kérdés:

Az iStyle ban azt látom kiírva hogy:

iMac 20" 2.4GHz Intel Core 2 Duo ajándék 2GB RAM

wtf? A 2GB-on kívül kapok még+2 GB-ot vagy Most 2 gigával adják és az akcíó vége után 1G lesz?

(#3466) xedos válasza Neil Watts (#3464) üzenetére


xedos
addikt

Kizártnak tartom, hogy a mostani géped 170K-ért elmenne! Nem rágtam végig, de első ránézésre kevesebb...

Igen, most 4Giga RAM-al adják
Miért nem veszel használtan iMac-et? úgy olcsóbb -most nagyon drága lett!
A Leopardal nem szokott gond lenni.

A távírányítóval műkődik a Quicktime és az itunes is.
Mi másra kellene a távírányító?
csak iLifeot kapsz, iWork az fizetős.
A Mighty Mouse vegyes érzelmeket kellt... a legtöbb ember lecseréli. Igen hajlamos koszolodni.

A váltást neked kell eldöntened. Más lesz mint eddig. Vagy ráérzel, vagy megutálod...

(#3467) mimi_bacsi válasza 1010 (#3462) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Látva az aktívitást, SEMMIT......

:W :W

(#3468) Nyugdíjas válasza Neil Watts (#3464) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát a gépedért nem fogsz 170-et kapni, sajnos én is ezt kell, hogy mondjam.

1. Megéri váltani kérdést felteheted most magadnak, és mi mondhatunk is okosakat,de ezt majd te fogod tudni eldönteni idővel. Én ha mégis megpróbálok rá választ adni neked ezek alapjn, amit irsz, akkor mindenképpen igen.

2. Bill. magyar természetesen. De egyébként is bármilyen USB-s cuccot használhatsz.

többit ugrom, mert már kaptál kimeritő választ. :)

6. Furának fura, és más teljesen,de nekem pl. annyira kézre esik, hogy ettől nem tudtam elszakadni a hackintosh után, ezért is maradtam a Mac-nél, ezért vettem meg végül az iMac-et. Nekem eszméletlenül bejön az egész op.rendszer, és az összes szoftver, meg ugy "ánblokk" az egész rendszer kezelése. De lttam már olyat aki nem tudta megszokni, és csak kényszerből dolgozik vele évek óta. Majd te eldöntöd ezt is idővel.

7. Őőőő, izé :D Mi köze a 2400XT-nek a PS-hez? :) OK, hogy van már GPU gyorsitás,de ahhoz még ez is bőven túl van méretezve. De én is meglepődtem menynire túl volt eddig méretezve a konfigom (88GT, 8GB, 4GHz Core2). Tökéletesen elég az én munkámhoz. Persze mondjuk komoly DTP-re már nem való ez a konfig, 300Dpi-s cuccoknál elég hamar elfogyogat az ereje (szerencsére nekem ilyen ritkán adódik, szóval teljesen tolerálható).
Összességében én azt mondom monjuk webes dolgokhoz tökéletesen elég grafikai munkára is. (Más kérdés, hogy a kijelző teljesen alkalmatlan erre:U)

8. Stabil, én nagyon szeretem, nem tapasztaltam a 2 hét alatt semmi rendelleneset, még Kernel Panic-ot sem lttam. Való igaz, hogy hackintoshon több ilyesmi gubancom volt,de még ott is csak pár havonta elvétve. Bár nekem ilyen gondom a win-el sem volt olyan kiugróan sok.

9. RAMot én hirtelen bőviteném, nem egy tétel ez már a mai árak mellett.

10. Nemtom' ezt hol olvstad de nem is értem :D

Próbáltam rövid lenni, persze ez nem sikerült,de én összességében, mint friss tulaj egyelőre nagyon elégedett vagyok, szerelem nem első,de sokadik látásra még mindig :D

Majd egyszer talán firkálok valamit erről a Logout-on is, mert vannak még dolgok a fejemben a váltással kapcsolatban :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3469) biker válasza 1010 (#3462) üzenetére


biker
nagyúr

6 órával a helyes megoldás után miért szólsz be, hogy "kérhet segítséget, de nem kap"?

nagyon nem értelek...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3470) biker válasza mimi_bacsi (#3467) üzenetére


biker
nagyúr

olvasol is, vagy csak írsz?????

LEÍRTAM, hogy a kontó beállításoknál be kell kapcsolni, hogy törölje le, illetve a régi levelek utólagos törléséhez van egy empty now gomb.

de ha inkább a másik write only módban álló csávóval inkább összeborulva sírtok, hogy senki nem segít, nekem az is jó. :W :W :W

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3471) mimi_bacsi válasza biker (#3470) üzenetére


mimi_bacsi
tag

OK, ok, rendben van, és köszi a segítséget!!!

A Mail programban hol lehet beállítani, hogy az elküldött levelekről visszaigazolást kapjak, ha:
1, megkapták és vagy
2, elolvasták a megküldött levelet?

(#3472) xedos válasza Neil Watts (#3464) üzenetére


xedos
addikt

Tessék mit találtam!
Cikkszám: ma876zh/a
Megnevezés: iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.00GHz/1GB/250GB/ATI HD2400XT/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
Ár: 180 000 Ft

Cikkszám: ma877zh/a
iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.40GHz/1GB/320GB/ATI HD2600PROSuperDrive/AirPort/Bluetooth
Ár: 223 200 Ft

Cikkszám: mb323zh/a
iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.40GHz/1GB/250GB/ATI HD2400XT/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
Ár: 259 200 Ft

Cikkszám: mb324zh/a
iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.55GHz/2GB/320GB/ATI HD2600PRO/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
Ár: 338 400 Ft

Cikkszám: mb325zh/a iMac 24" Intel Core 2 Duo 2.80GHz/2GB/320GB/ATI HD2600PRO/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
Ár: 396 000 Ft

Üdv,

DivC
feladó: KriszBoy (3)
irányár: 180 000 - 396 000 Ft -ig!
e-mail: apple@divercon.hu

(#3473) Neil Watts válasza xedos (#3472) üzenetére


Neil Watts
veterán

"
Cikkszám: ma877zh/a
iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.40GHz/1GB/320GB/ATI HD2600PROSuperDrive/AirPort/Bluetooth
Ár: 223 200 Ft"

Na ez pont jó! :)
Akkor kb. szted mennyit kapnék a gépemért TFT-vel együtt?
És még egy kérdés: Ez már az Alu széria, Leoval?

(#3474) Neil Watts válasza Neil Watts (#3473) üzenetére


Neil Watts
veterán

Rájöttem, alu: ITT
de ITT meg fehér... xD most akkor hogyisvanez? :D
de a 259-es már alu, és biztos hogy Leos! :) Abból leveszem a gépem árát+monitor=és akkor már csak 130k :D feltéve, ha kapok a gépemért 139k-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#3475) Nyugdíjas válasza Neil Watts (#3473) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Meg kell kérdezni,de én ugy tudom, hogy Alu-ból a 2,4GHz-es az nem megyen 2600PRO-val. :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3476) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3475) üzenetére


Neil Watts
veterán

Tényleg! --- Info: XMS.hu
Szted megér a gépem 130-140k-t? :)

[ Szerkesztve ]

(#3477) Nyugdíjas válasza Neil Watts (#3476) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ilyesmi konfigokat mi a boltban újonnan adunk 100 körül monitorral, vagy inkább alatta, ez meg használt, meg a RAM, meg a VGA se mai gyerek. Nem túl sok jóval kecsegtetlek :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3478) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3477) üzenetére


Neil Watts
veterán

ejj... :((( :DDD

(#3479) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3477) üzenetére


Neil Watts
veterán

ööö... ez reális érte? :F

Alaplap: ASUS M2R-FVM 10k
Processzor: Athlon X2 5200+ 18k
Memória: 2*1 G Samsung és 2*1G Kingmax DDR2 533 Mhz RAM 15k
Videókártya: Sapphire Radeon (asszem ) X1950 (ennek írja a Vista) Amúgy X1700FSC 22k
Merevlemez: 500 GB-os WD Caviar 13k
Táp: 350-400W-os FSP, típusszámot nemtok 7k
Ház: Eredeti Fujitsu-Siemens SCALEO P 2.5k
Monitor: Samsung 206BW 20", 2ms, 3000:1 kontrasztarány TN+Film panel 35k
Hangszóró: Régi (a kezdetek óta megvan, 6 éves) Genius stereo hangszóró 2k
Hoppá! Van hangszóró az iMacedbe?
Hűtök: A procin gyári hűtő van, a VGA-m pedig egy zalman VF-900-CU 2.5k
Bill: Eredeti Fujitsu-Siemens 2k

Össz: 129k
Vagy kb. 80-90k a reális érte? :F

[ Szerkesztve ]

(#3480) Nyugdíjas válasza Neil Watts (#3479) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Aztán rájöttem, hogy azért ebben van VGA, meg a 4GB RAM,de akkor is, kb 100k-ért lehetne eladni, ha nem jövő ilyenkorig akarod árulni.
De asszem ezt nem itt kellene megbeszélni :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3481) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3480) üzenetére


Neil Watts
veterán

A gépárulós topik halott! marad akkor a privi? de van ebben még monitor is! Az mennyit dob? :)

(#3482) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3480) üzenetére


Neil Watts
veterán

Írtam privit! :)

(#3483) Nyugdíjas válasza Neil Watts (#3482) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

hazudsz ;] :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3484) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3483) üzenetére


Neil Watts
veterán

:DDD Nem szokásom, ott van az, neézd meg! Vagy delete lett a vége? ;] ;] :DDD

(#3485) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3483) üzenetére


Neil Watts
veterán

írtam vissza, választ várnék! :))

(#3486) Neil Watts válasza Neil Watts (#3485) üzenetére


Neil Watts
veterán

válasz ment! :))

(#3487) Nyugdíjas válasza Neil Watts (#3486) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt viszont sürgősen fejezd be légyszives. Nem hiszem, hogy ezt szeretnék a többiek nézni, ha betérnek ebbe a topicba :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3488) Neil Watts válasza Nyugdíjas (#3487) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R ok

(#3489) biker válasza mimi_bacsi (#3471) üzenetére


biker
nagyúr

hála a jó égnek, azt hiszem sehogy :)
mellesleg az ilyen levelek kb 10%-ra kapsz visszaigazolást, én alapból soha senkinek nem küldök igazolást.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3490) biker válasza Neil Watts (#3479) üzenetére


biker
nagyúr

Hoppá! Van hangszóró az iMacedbe?

igen, JBL van benne

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3491) Nyugdíjas válasza biker (#3490) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akkor ezért van az, hogy dobtam egy hátast, hogy ezek a kis "fosok" milyen szépen szólnak :Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3492) 1010 válasza Nyugdíjas (#3491) üzenetére


1010
őstag

azt hitted mi hogy a machintosh rendszeru szamitogepek hankelto egysege is olyan gyatra putri igenytelen mint a pc kb ben levo tragyale? :U

elnemtudod kepzelni milyen szepen szol egy powerbook g4
de a muanyag macbook is nagyon jo le alazza az osszes pc muanyag noti hangjat

(#3493) Nyugdíjas válasza 1010 (#3492) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Najó, azért látom nem sikerült kultúráltan kifejezni örömödet. :U
Igen, meglepődtem mint ahogy az integrált hangkártya minőségén is. Kellemes csalódás volt.:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3494) biker válasza Nyugdíjas (#3491) üzenetére


biker
nagyúr

régebben HarmanKardon volt benne, ez már egy visszalépés, ami most van :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3495) biker válasza Nyugdíjas (#3493) üzenetére


biker
nagyúr

mert az integrált hang meg ált. yamaha, kivéve az inteles gépeket, ott intel HD cucc, elvileg

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3496) Nyugdíjas válasza biker (#3495) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Teht akkor ez már intel kellene, hogy legyen. Mindenestre akármi is, meglepően jól szól.
Azért a kis JBL-eket leváltottam az X-230-amra, biztos ,ami biztos....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3497) 1010 válasza Nyugdíjas (#3493) üzenetére


1010
őstag

most mondhatnam hogy csalodj meg tovabb a macben de ugyis megtortenik :)

(#3498) Takhanto


Takhanto
őstag

Van-e mac-hez mac adress cserélő progi?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3499) Nyugdíjas válasza Takhanto (#3498) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem kell ide app. Parancsolj.

Jah, egyébként csak gugliztam , és kb. ez volt a második találat. Csak hogy máskor neked is gyorsabban menjen ;)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3500) Szurk


Szurk
csendes tag

Hali.

Egy iMac gepecsket szeretnek vasarolni a kozeljovobe.

Parameterek:

Intel Core 2 Duo 2.8Ghz
2Gb ddr2
320Gb 7200rpm
8x DL SuperDrive
ATI Radeon HD 2600 Pro 256MB
Cache 4MB L2
System Bus 1066MHz
24" widescreen
Kerdesek: (tudom hogy egy pc jobb jatekokra). Legujabb jatekok hogy futnak rajta?Filmek?
Tudom e hasznalni a regi programjaimat amiket xp -n hasznaltam? azureus? nero? ilyesmik?

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.