Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58251) footy válasza KnightDave (#58249) üzenetére


footy
addikt

A WRC kormanynak is van kijelzoje.
Nekem egyebkent ez pont a negativumok(qr lite, alcantara) koze tartozik, mert gyors atfogasnal(Dirt 2.0) ha a kijelzonel fogom meg, akkor hajlamos csuszni...

(#58252) Bandit21 válasza proci985 (#58235) üzenetére


Bandit21
addikt

Decathlon biciklis kesztyű jó. Van több féle is az egyik felső része egész vékony hálós abba nem izzad be a kezed.
Megnézem az ujjak oldalain van háló, a lényeg hogy nekem gokartozni volt egy vastagabb ilyen de abba nyáron izzadt a kezem, van ujjatlan is de az inkább gokartozni jó és van egy ilyen ez meg melegebb időben sim-hez.
A három együtt annyi mint egy gokart kesztyű de azok közül haveroknak mind nagyon hamar kopott el.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#58253) bulikavagyok válasza proci985 (#58235) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Épp tegnap ástam magam bele a kesztyű témába. Korábban egy decathlonos futó-kesztyűt használtam, de most valami komolyabbra vágyom. A Sparco gyárt szimulátoros kesztyűket, szerintem érdemes megnézni őket! Tapasztalatom még még nincs, ma fogok rendelni.

Bandit21: Ez jónak tűnik! Mindjárt beugrok a Decathlonba és megnézem személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#58254) muzzy válasza bulikavagyok (#58253) üzenetére


muzzy
tag

Amikor utánaolvastam ezeknek, akkor dícsérték őket egy dolog kivételével: fel- és levételkor a tépőzár nagyon hamar kinyírja az anyagot.

(#58255) Bandit21 válasza bulikavagyok (#58253) üzenetére


Bandit21
addikt

Érdekes, de a nyári Decathlon kb a harmada árban.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#58256) Bandit21 válasza bulikavagyok (#58253) üzenetére


Bandit21
addikt

Szegeden sajna a kifutó cuccok közt épp találtam egyet, de valószínűleg azért mert nyári.
Megnéztem, L -meretbol 1-2 van /áruház.
Nézz rá mielőtt mész van e egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#58257) bulikavagyok válasza muzzy (#58254) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi az infót, én nem olvastam erről! A Hypergrip Plus-nál már nincs ilyen probléma, akkor ezek szerint nem véletlenül került le róla a tépőzár. Valószínűleg amúgy is azt rendeltem volna, de így már nem kérdés. :R

Bandit21: Miskolcon elvileg van 4 darab a méretemben. :)

[ Szerkesztve ]

(#58258) Moby


Moby
addikt

Én pár hete voltam Decathlonban(Budaörs(, felpróbáltam az összes bivikliskesztyűt, nekem rohadt kényelmetlen volt mind.

(#58259) András12345 válasza bulikavagyok (#58253) üzenetére


András12345
aktív tag

Nekem Meca-3 van, teljesen jó, a tépőzárral sincs gond. Több mint egy éve megvan, most már láthatóan kezd kopni a tenyerénél, mondjuk rengeteget is volt használva :)
Egyedül annyi, hogy a felső részén a szövet kicsit bolyhossá válik, de nem vészes.

(#58260) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Deacthlonban én meg nem láttam aember méretű kesztyűt... :) Mind pici es szuk , kényelmetlen....

(#58261) Shivi válasza Lac-coo (#58260) üzenetére


Shivi
tag

nem csak a kesztyűk, minden a szaros franciákra készül (amit nem értek mert ott is ember méretűek vannak), de ezt mondták anno, én M-es méret vagyok ruhában, decathlonba ez XL-est jelent, nem egy ruha lett igy véve, szóval ha méret kell decathlonból akkor próba, vagy eleve indulj 2 mérettel feljebb :)

[ Szerkesztve ]

A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

(#58262) IzI válasza Moby (#58258) üzenetére


IzI
senior tag

Onnan akarok én is,de ahogy mondjátok milyen,akkor el kell mennem fel próbálni,mert vakon akartam megrendelni.

(#58263) YxVs válasza JulesTS (#58248) üzenetére


YxVs
senior tag

@JulesTS
@KnightDave

Köszi mindkettőtöknek!
WRC perec menne a CSL DD-re.
Ha jól látom a WRC perecen is van kijelző, tehát lehet állítani.
Ezek csak butított beállítási lehetőségek a kormányon, vagy teljes értékű Advanced Tuning Menu is elérhető a kormányról?

(#58264) RobbyJr válasza YxVs (#58263) üzenetére


RobbyJr
őstag

Konkrétan az Advanced menü onnan érhető el.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#58265) bulikavagyok válasza András12345 (#58259) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi neked is! Maradok én is a Sparconál, már csak a méret a kérdés.

Közben megjártam a Decathlont, felpróbáltam két kesztyűt is: ezt és ezt. Mindkettőből kellett rám a 2XL-es méret, pedig általában L-est vagy max XL-est hordok. Az olcsóbbik sokkal kényelmesebb, viszont nagyon durva a varrás a tenyerén, szerintem egyáltalán nem tenne jót a velúr (vagy alcantara) perecnek. A drágábbik tenyere nagyjából rendben van, viszont sokkal kényelmetlenebbnek éreztem a kezemen, plusz van benne két viszonylag vastag szivacs megerősítés, ami szerintem felesleges a szimulátorozáshoz - illetve még az is lehet, h zavarna engem.

(#58266) Laby válasza Laby (#57769) üzenetére


Laby
senior tag

Utólagos kiegészítés a Moza KS wheel tesztemhez:

Csak hogy olajat öntsek a tűzre QR témában…összesen 6-8 óra Moza szett használat után az eddig beton stabilnak tűnő QR elkezdett klottyanni amikor terhelésváltás van. Van amikor sikerül úgy felraknom, hogy csak kicsit, van amikor folyamatosan minden irányváltásnál rohadtul idegesítően klottyan egy aprót a perec.

Nem találtam infót erről az interneten, úgyhogy valószínűleg nem általános probléma, de számomra 1-ből 1 hiba amivel nem nagyon tudok mit kezdeni…Fanatec-nél legalább betekerhettem egy csavart, vagy alárakhattam egy szigszalagot, itt semmit nem tudok csinálni, csak tűrni azt amennyire irritál vezetés közben.

Másik negatívum, hogyha használ rázókő effektet az ember, akkor pont ugyan úgy zizegnek a gombok, ahogy a McLaren perecnél is szokott.

(#58267) -Rolika- válasza bulikavagyok (#58265) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Nekem az első van és nagyon szeretem, igaz az én kormányom bőr.

(#58268) v2 válasza bulikavagyok (#58265) üzenetére


v2
senior tag

A második képen lévő van nekem, már jó ideje használom minden féle hiba nélkül. TH perece volt alcantara, nem okozott sérülést, nem mellesleg volt vagy 2500 forint. Úgy, hogy ha valaki nem akar csilliárdokat kiadni erre is, annak jó lehet. De ha be mentek egy gazdaboltba, ott is vannak olyan bőrkesztyűk, hogy beszarás. Pár ezer FT ott is.

[ Szerkesztve ]

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#58269) drsanya válasza Laby (#58266) üzenetére


drsanya
aktív tag

Van más pereced is, vagy csak ez? Tudnál erről valami videót csinálni? Moza tulajként érdekelne a dolog. Köszi előre is.

I am iRacer

(#58270) Bandit21 válasza drsanya (#58269) üzenetére


Bandit21
addikt

Nektek avatart kell váltani... Nem első alkalom, hogy azt hiszem, Laby vagy Te magaddal beszélgetsz.

Lehet lesz egy szavazás is a kormányos excelben. Laby, vagy Sanya, és, hogy milyen, mas által nem használt avatarra váltson. :DDD

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#58271) Bandit21 válasza v2 (#58268) üzenetére


Bandit21
addikt

A Decathlon kesztyűk mérete valóban kicsit nehezen beloheto de mivel annyira olcsó egy 15_25 ezres gokarthoz képest én ajánlom továbbra is. Nekem is a drágább nyári van, a szivacs kilapul elég hamar számomra nem zavaró.
Talán 1-2 ujj hosszabb fél cm el mint kéne és gombot nyomni nem olyan jó vele. Nekem asszem XL van és passzentos. A 2xl kényelmesebb se az ujjak túl hosszúak voltak (talán a kisujj fölösleges hosszú a legjobban.)

De ennyi pénzért mindenképp megéri kipróbálni legalább.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#58272) Moby


Moby
addikt

Will covidos, leállt a forgatás, nemtudni mikor lesz meg a teszt. Ez a CSDD már olyan, mint a Columbo felesége. Sose fogjuk látni... :DDD

(#58273) RobbyJr válasza Bandit21 (#58271) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nálam meg Allis bicaj kesztyű van, 3k/db, szerencsére van belebujós is, így nem kell tépőzárazni.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#58274) JulesTS válasza RobbyJr (#58273) üzenetére


JulesTS
őstag

Alin most láttam esport kesztyűt, de lehet, hogy sima bringa kesztyűt neveztek át...

(#58275) RobbyJr válasza JulesTS (#58274) üzenetére


RobbyJr
őstag

Valószínű, mert én még életemben nem hallottam olyan kesztyűt ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#58276) IzI válasza Laby (#58266) üzenetére


IzI
senior tag

Köszönjük,és sajnálom egyben.
Kezdek eltávolodni tőle,de ettől függetlenül bár mi mással is lehetnek gondok, nem csak ennél.
Lehet gariztatni kellene,erről is lenne infó legalább :)

(#58277) IzI válasza Moby (#58244) üzenetére


IzI
senior tag

Meglátjuk,lényeg hogy megtaláltad és nem csak halucináltam :D

(#58278) PapírVilla válasza Laby (#58266) üzenetére


PapírVilla
tag

Szia!
Engem is érdekelne, ha tudnál egy felvételt csinálni róla, mert agyalok egy ilyen perecen...

(#58279) bulikavagyok válasza -Rolika- (#58267) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És v2: Ár-érték arányban mindkettő jónak tűnik, az olcsóbbikat én is bevállalnám ha nem félteném tőle a velúr perecet. A drágábbik minőségre még jobbnak is tűnt, viszont azt nem az én kezemre szabták. Szóval mindkettő OK lehet. :)

Moby: Már nem tudom, h mit gondoljak erről a premierről. Úgy tűnik, h a Fanának ezt is sikerült elcsesznie. Még az eredeti november 7-ei előrendelők sem kapták meg a rendelésüket, akkor mire számítsak én?? (nov. 14-es előrendelés) Az a vicces, h az oldalukon még most is ez a dátum szerepel, szóval elvileg aki ma megrendeli, ugyanúgy megkapja jövő héten. Én már nem igazán bízom ebben. :U

[ Szerkesztve ]

(#58280) mmdms


mmdms
addikt

Fana V3 USB kabele hogy nez ki? Ugyanolyan lapitott kabel mint a bazisba valo?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#58281) Laby válasza drsanya (#58269) üzenetére


Laby
senior tag

Csak ez az 1 perecem van.
Nem tudok videót csinálni róla, mert kézzel nem tudom előidézni és kicsit klottyan csak, de játék közben a kezeim között elég határozottan érződik ez a klottyanás miatti kis darabos mozgás.

Garanciáztatással az a bajom, hogy akkor 1-2 hónapig tuti nem látom a szettemet, és közben liga futamoznék, meg amúgy is szeretne játszani az ember ha már ilyen összegért vesz valamit.

(#58282) Találtgyerek válasza mmdms (#58280) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem ilyen, csak szövet borítású. A vezeték nem lapos.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#58283) IzI válasza Laby (#58281) üzenetére


IzI
senior tag

Ha beszélni angolul,kérdezz rá discord-on,hát ha ír vki.

(#58284) Laby válasza Bandit21 (#58270) üzenetére


Laby
senior tag

Szerintem egyértelműen érkezési sorrend van. 2007 január vs 2007 november, bocs Sanya neked kell változtatnod avatart. ;]

(#58285) Lac-coo válasza Laby (#58281) üzenetére


Lac-coo
őstag

És nincs valaki aki fölé tart egy telefont és felveszi... ? :D

(#58286) mmdms válasza Találtgyerek (#58282) üzenetére


mmdms
addikt

Ahh baze ezer hala, nem tunt fel h nem azt a nyomi fana csatis kabelt kellene keresni. Nekem is szovet amugy.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#58287) camaro79


camaro79
aktív tag

Ha már kesztyűk, akkor ajánlom a FIST bmx-es kesztyűket!
Nagyon kényelmes, semmi szivacs nincsen benne! A lehető legvékonyabb, legjobb kontaktust adja a kormánnyal! Szerintem veri bármelyik simes verziót. Itthon itt tudtok venni.

(#58288) Találtgyerek válasza mmdms (#58286) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Megvan a vevő? BJ milyen így több óra használat után?

06-3o/9759I39

(#58289) mmdms válasza Találtgyerek (#58288) üzenetére


mmdms
addikt

Tobben is irtak, talan lassacskan meg.
Nagyon megszerettem, pont azt az urt toltotte be ami hianyzott nekem a v3-nal. Hosszabb pedalut, es sokkal jobban allithato a kemenysege/puhasaga mint akarmilyen elasztomer csereberelgetessel.
Egyetlen negativumot tudok felhozni a mar korabban emlitett rovid kabelen kivul, elegge nyekereg, csaladosoknak nem feltetlen jo valasztas, a szomszedok meg nem erdekelnek. ;]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#58290) RobbyJr válasza mmdms (#58289) üzenetére


RobbyJr
őstag

WD40-et neki! :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#58291) Bandit21 válasza Laby (#58284) üzenetére


Bandit21
addikt

:DD Majd jobban figyelek. Csak mivel képről megvan ki-ki, néha bedőlök az ikreknek.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#58292) mmdms válasza RobbyJr (#58290) üzenetére


mmdms
addikt

Nincs csaladom, es mint mondtam nem erdekelnek a szomszedok. ;]
Es a legjobb, a leendo vevo pont ugy akarja a fek-kuplung kombot hasznalni ahogy en is hasznaltam, nem kell visszacserelni. :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#58293) RobbyJr válasza mmdms (#58292) üzenetére


RobbyJr
őstag

Hát csak egy idő után téged fog idegesíteni, jobb az ha adsz egy kis kenést neki, tovább fogja bírni. :P
Na micsoda szerencséd van, megkímélted egy fáradságos szereléstől :C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#58294) kzolee216


kzolee216
aktív tag

TH8S váltót használ valaki? Vélemény? Megéri az árát?
30.000 körül szaladgál az ára, elgondolkodtató. :U
Köszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#58295) fatal` válasza mmdms (#58286) üzenetére


fatal`
titán

Ez nem Fana csati, hanem sima USB-B.

(#58296) mmdms válasza fatal` (#58295) üzenetére


mmdms
addikt

Az oké, csak én rj csatis kábelt kerestem eddig nem ezt az ezeréves szabványt.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#58297) JulesTS válasza mmdms (#58296) üzenetére


JulesTS
őstag

RJ kb kétszer idősebb az USB-nél, úgyhogy, legalább 2000 éves. ;)

(#58298) JulesTS válasza kzolee216 (#58294) üzenetére


JulesTS
őstag

TH8S vagy TH8A?
Az A nem tud szekvenciálist....
Az SHH csak kicsit drágább újonnan, az jobb.
Persze csak akkor, ha PC a platform...

(#58299) JulesTS válasza Laby (#58266) üzenetére


JulesTS
őstag

Ezt sajnálom...

(#58300) Djrudi81 válasza JulesTS (#58298) üzenetére


Djrudi81
csendes újonc

A TH8A tud szekist,nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.