Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) Lincoln76 válasza Találtgyerek (#50642) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Igen nagyon tetszik :R , de gombok nélkül, hogyan használod? :F

(#50652) GalaHU válasza Joshi (#50649) üzenetére


GalaHU
őstag

+1! :)

De tegyük hozzá, hogy gyárt olyan állványt ami kis helyet foglal és ha később lesz lehetősége rá a kedves vásárlónak akkor "rendes" cockpitté fejleszthető.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#50653) knorbi90


knorbi90
csendes tag

Sziasztok! Annyit olvastam már és nem tudom mi tévő legyek. Eddig egy T150-es kormányom volt ami megadta magát.
Egy ideje nézegetem mi legyen helyette. Eddig a T248-at néztem, illetve keresgéltem T300-at de azt nem igazán találtam jó árban. Most viszont jött egy akció logi kormányokra, így a g29 76.500 Ft lenne boltból a g923 pedig 84.915 Ft. Na ezek az árak elég szimpatikusak az eddigiekhez képest. Itt jön a dilemma, mert eddig a logi kormányokat nem nagyon preferáltam a fogaskerekes hajtás miatt. Kérdésem hogy mennyire hangos a szerkezet, nem zavaró? Egyenlőre csak GT7-el játszom PS5-ön. Megbízhatóak ezek a logitech kormányok?
Köszi! :R

(#50654) Gyöször válasza knorbi90 (#50653) üzenetére


Gyöször
senior tag

Érdeklődhetem mennyit bírt a t150 és kb saccra mennyit játszol vele?

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#50655) Bandit21 válasza knorbi90 (#50653) üzenetére


Bandit21
addikt

Nekem Logi dfgt után lett t248 (de pár napig volt nálam egy tmx is).

Amennyire tudom, a 29/923 ugyanolyan hangos mint a dfgt volt.

Nemcsak a hang de a hibrid hajtás miatt se vennék már most a 248 után újra logit.

Utóbb a logi hangja őrület hangos.

Nekem 248 van, én a pedál miatt azt venném. Érdemben fogsz tudni gyorsulni még az lc helyett is az eddigi alap fékhez képest.

A logi 29/923 fekjet nem ismerem milyen a T3pM hez képest.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50656) knorbi90 válasza Gyöször (#50654) üzenetére


knorbi90
csendes tag

Igen, 4 évet bírt kb. Elég sokat használtam. Főként először GT sportban jó 5-6 száz óra volt :D Mióta megjelent a GT7 azóta pedig azzal, ott is azért heti 3-4 alkalommal egy jó pár órát. Plusz néha ment egy kis rally meg f1, de az nem számot tevő.
A pedálban a rugó kb. 2 év után tört el először, de most maga a kormány kezdi megadni magát, elég sokszor elmegy a Force Feedback.

(#50657) Találtgyerek válasza Lincoln76 (#50651) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én az 99%-ban rallyezok. Van szekvenciális váltó és kézifék. A kormányon esetleg még a váltófüleket használom. Az egyiken az ablaktörlő a másikon világítás.
Másra itt nem igen van szükségem. Kerékcsere van még valamelyik gombra bindelve, de szerencsére nagyon ritkán kapok defektet. Nem is tudom melyik van pontosan. :)

06-3o/9759I39

(#50658) JulesTS válasza knorbi90 (#50653) üzenetére


JulesTS
őstag

T150 után nem vennék fogaskerekest. Plusz a T248-nak sokkal jobb pedálja van (még akkor is, ha nem loadcelles), mint a T150-nek és a G29/923-nak.

(#50659) Brain75


Brain75
senior tag

Sziasztok

Hát emberek a Thrustmasterben nagyot csalódtam.
Itt van nálam egy T248 javításon.
Apróra szedtem, mert darabos az FFB.
Hát emberek ezt a kormányt nem ajánlom senkinek.
Ennél egy T150 is sokkal többet tud.
Még egy Logitech is fényévekkel jobban működik, azzal együtt hogy a fogaskerekes hajtás miatt FFB lyuk van közép állásban.
Konkrétan a motor kisebb benne mint egy G29-ben. A szíjhajtás csak dísznek van kb. benne. A kormány kivitelezése egy gyerekjátékhoz hasonlít.
Nagyon nagy csalódás a kormány sajnos. Akkor inkább T150 vagy TMX.
De ha valaki komolyabbat akar akkor minimum a T300.
Ez az én véleményem, és hidjétek el járt már nálam kb az összes kapható típus. A MOMO-tól kezdve a Podium DD bázisig.

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50660) Brain75 válasza JulesTS (#50658) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát én ezzel vitatkoznék, hogy a T248 műanyag pedáljai jobbak mint a Logitech fém pedálja. Sajnos nem. A thrustmaster műanyag pedálja sehol sincs a Logitech fém pedáljához képest. A logitech pedálja 13 év után is ugyan úgy működik mint új korában ha figyel rá az ember. Sok Thrustmaster pedál pedig 1-1,5 év után már kotyog, lóg, törik benne a rugó.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50661) Bandit21 válasza Brain75 (#50659) üzenetére


Bandit21
addikt

Wow köszi.

Nekem ilyen van egy 12 éves dfgt T váltott és a pedál miatt szeretem igazán.

Viszont amióta megvan akarok egy dd-t is ezt meg leadni a 2 fiamnak. Így nyugodtabb szívvel valok meg majd tőle.

A pr szöveg szerint 3.7 nm tud míg a 150/tmx 2 nm es +50% power hozzájuk képest.

Az, hogy dísznek van a szíj mit jelent?

A kialakítás valóban játékszerubb bár ez szubjektív nekem a logi bőr borítása olyan utólagos.

Néztem amúgy pár szét szedő videót mielőtt vettem (tmx helyett) és ott nem volt bajuk vele ahhoz képest.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50662) Bandit21 válasza Brain75 (#50660) üzenetére


Bandit21
addikt

Itt arra gondoltunk hogy az erősebb rugoval vagy azzal + a gumi gyűrűvel sokkal nagyobb az ellenállása. Jobban adagolható. Hogy mennyivel tartósabb azt nem tudom fél éves még csak.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50663) Brain75 válasza Bandit21 (#50661) üzenetére


Brain75
senior tag

"Az, hogy dísznek van a szíj mit jelent?"
Olyan pici áttételt csináltak vele, hogy igazából lehetett volna fogaskerék áttétel is nyugodtan. Egy 2/3 hosszúságú szíj van benne a T150-hez képest.
Nem értem a mestert aki terveztem, mert ez se nem erős, se nem tartós.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50664) Pajocs válasza Lincoln76 (#50650) üzenetére


Pajocs
csendes tag

Szia!
Van csomagküldése, Postával.

(#50665) iceman007 válasza Brain75 (#50660) üzenetére


iceman007
aktív tag

Te figyu má', potméterekkel mizu?! ;] ;] ;]

(#50666) Brain75 válasza iceman007 (#50665) üzenetére


Brain75
senior tag

A potméter simán cserélhető hall szenzorra.
Sőt a fékbe van loadcel modom is.


[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50667) Brain75 válasza Brain75 (#50666) üzenetére


Brain75
senior tag

A t248 pedálja egy "butított" T-LCM műanyagból. Kinézetre és működésre is T-LCM, csak olcsóbb és kevésbé minőségi alkatrészekből.
Amúgy a T-LCM-nek is van nagyon sok tervezési hibája.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50668) Gyöször válasza Brain75 (#50659) üzenetére


Gyöször
senior tag

Én traktorokat szerelgetek, ennyi "előképzettségem" van pc kormány ügyben. De ezt nem értem, hogy miért van a g29ben ffb lyuk középállásban? Nem úgy van kialakítva, hogy a kormányon van egy nagy ferdefogazású kerék, és két oldalt ül rajta 1-1 motor? Miért lényeges lyuk szempontjából hol áll a kormány? Úgy gondolnám, hogy mivel fogaskerék hajtja ezért ha picit rezegnek a motorok akkor az eltűnhet a foghézag miatt, míg a szíj átadja. De azt a kis visszajelzést 70 fokra kitekerve is ugyan úgy megeszi a foghézag mint középen, nem?
Ja volt egy saitek r440em is amit boncolni kellett.

Lenne B kérdésem is ha szabad. Balra tekerve a gay29 kormányom nyikorog valamelyik motor. Olvastam másnál is előjött. Szerintem a bronzkefe adja ezt a hangot a motorban. Kell vele valamit csináltatnom?

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#50669) iceman007 válasza Brain75 (#50666) üzenetére


iceman007
aktív tag

Arra gondoltam, hogy a Logitechnél 1-2 éven belül fixen elkezd ugrálni a jel és attól függetlenül, hogy más gyártó is használ potis megoldást, jellemzően a Logitechnél jelentkezik leghamarabb/legsűrűbben a probléma!

(#50670) Bandit21 válasza Gyöször (#50668) üzenetére


Bandit21
addikt

A Thrustmasterben (alsó közép kategória 150 128 248 és tmx) van csak szíj a fogaskerék mellett.
A drágább Thrustmasterekben meg dupla szíj van. A Logiban meg csak fogaskerék.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50671) Bandit21 válasza Brain75 (#50667) üzenetére


Bandit21
addikt

Egy nagy különbség kimaradt - sajnos - a tlcm ben ott a loadcell, mig a t3pm-ben csak mágnes szenzor (ha jól tudom csak a fekben, a gáz és kuplung potis).

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50672) biker válasza Brain75 (#50659) üzenetére


biker
nagyúr

nem azért van középen lyuk, mert fogaskerekes, hanem mert szar a driver.
Folyamatosak a fogak, folyamatos a holtjáték, nincs középen fogak okozta lógás vagy lyuk fizikai értleemben

Gyöször: igen, van a kormányon körbe egy ferde fogas fogaskerék, a motoron egy végtelen csiga, kormány körbe tud forogni 3x, nincs középen semmi baja, csak ratyi a driver

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#50673) Brain75 válasza biker (#50672) üzenetére


Brain75
senior tag

"a motoron egy végtelen csiga"
Itt nem tudom mire gondolsz ? Csiga? A motoron egy ferde fogazású fogaskerék van.

Na jó, akkor tegyük tisztába a dolgot.
Csak akkor van lyuk középen amikor a kormány teljesen középen van, tehát jobbról is 450 fokra és balról is 450 fokra.
Ilyenkor nincs FFB középen egy kb jobbra 2 fok és balra 2 fok részen.
2 motort vezérel az elektronika, ami nem egymás alatt vagy felett van hanem egymás mellett vannak.
A ferde fogazás azt követeli meg, hogy a fogaskerekek el tudjanak mozdulni egymáson, mert különben törne a hajtás.
Amikor a közép állásból elindul a 2 motor hajtása akkor ez a minimális elmozdulás a nagy fogaskerék és a motorokon levő kis fogaskerék között eredményezi az FFB kiesését ezen a részen.
Az ffb vezérlést mindenféle beállítással jobbá lehet tenni, de ezt a fizikai dolgot nem lehet megszüntetni.
És azért nincs máshol lyuk, mert a többi pozícióban a hajtás meg van feszülve, már elmozdultak a fogaskerekek egymáson, össze vannak feszülve.

És amúgy a G25-ne kisebb az FFB kiesése, mert az egyenes fogazású fogaskerékkel van szerelve. Igaz emiatt hangosabb is.

Na ez nincs a szíjjas hajtásban, ott nem kell elmozdulnia a fogaskerekeknek egymáson, ahhoz hogy elinduljon a hajtáslánc.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50674) Gyöször válasza Brain75 (#50673) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nyilván nem lehet a motorokon csigafogas, mert akkor csak ők tudnák tekerni a kormányt, mi nem.

De ezt a középállás dolgot akkor sem értem. Középen ugyan úgy kapcsolódik a 2 motor a kormány nagy fogaskerekéhez mint 2 vagy 22 fokkal arrébb..

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#50675) JulesTS válasza Gyöször (#50674) üzenetére


JulesTS
őstag

Közép állásban jó esetben nincs FFB erő ami bármelyik irányba próbálná tekerni a kormányt, te is egyenesen tartod, így a fogaskerekek is lazán vannak, nincsenek egymásnak feszülve. Kanyarodás közben meg te az egyik irányba tekered, a motor(ok) a másik irányba próbálják visszatéríteni, a fogaskerekek meg egymásnak feszülnek.

(#50676) JulesTS válasza Brain75 (#50659) üzenetére


JulesTS
őstag

Na ilyen tapasztalatunk nem volt eddig. Jó ezt is tudni...

(#50677) Brain75 válasza Gyöször (#50674) üzenetére


Brain75
senior tag

Közép állásban a fogak lazán vannak, nincsenek összefeszülve.
Nincs szükség FFB erőre.
Viszont amikor elindul az egyik vagy a másik irányba, akkor már kell az erő, de a ferde fogazású fogaskerék miatt csak 2 fokkal arréb jön meg az erő.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50678) GalaHU válasza Brain75 (#50659) üzenetére


GalaHU
őstag

Ez nem jó hír, a Thrustmaster is elkezdett alibizni a Logitech útját követve… :(

Ezek szerint a kategóriában továbbra is a T300/T150 marad az ajánlott kormány…

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#50679) biker válasza Brain75 (#50673) üzenetére


biker
nagyúr

ja igen, ferdefog ferdefoggal.

De nem fizikai a probléma, hanem elektronikus/program hiba az FFB lyuk. A fogakon sem szemmel sem műszerrel nem mérhető kopás középen, akkor is nudli az ffb.
Az enkóderen nincs nagyobb lyuk középen mint máshol, ez sem indokolja ezt az effektet
A két motor sem, mert nem az van, egyik csak jobbra hajt, másik csak balra, de ha így lenne, akkor is tudnának tartani.

ha fog lógás lenne, akkor mechanikusan érezni lehetne, de itt csak az van, nincs erő középen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#50680) JulesTS válasza Brain75 (#50677) üzenetére


JulesTS
őstag

Mondjuk a két motoros kialakítással elő lehetne feszíteni a fogaskerekeket, úgy, hogy a két motor egymás ellen dolgozzon kicsit, aztán ha az egyenesből kitérítik a kormányt, akkor már norálisan működne. Persze ez a motort és az elektronikát is melegítené folyamatosan és nem tudom, hogy a tartósságnak mennyire ártana...

(#50681) fatal` válasza Bandit21 (#50671) üzenetére


fatal`
titán

TLCM-en a gáz a és a kuplung hallos, sztem a T3PM-en is, csak ott mindhárom pedál.

(#50682) biker válasza JulesTS (#50680) üzenetére


biker
nagyúr

én is ezt mondtam már sokszor, amúgy egy 5-8%-os erő is elég lenne, és az sehova nem melegíti el. illetve ugynez megtörténik ha ki van térítve a kormány, mert akkor ott nem lóg terhelés váltáskor

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#50683) Bandit21 válasza fatal` (#50681) üzenetére


Bandit21
addikt

Most hogy mondod igen, a t3pm be nincs poti (kuplung és gáz is mágneses) csak a t3pa ba.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50684) Bandit21 válasza Brain75 (#50663) üzenetére


Bandit21
addikt

Az, hogy kisebb a motor és rövidebb a szíj ez mindenképp hátrány? Azért kérdezem mert jó lenne tudni mire figyeljek mi tud hamarabb elpusztulni benne.
Laikus kérdés de a 150 és a 248 közt van vagy 10 év, nem lehet hogy annyi idő alatt kisebb motor és tud olyan jó lenni?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50685) Brain75 válasza Bandit21 (#50684) üzenetére


Brain75
senior tag

Ez a kormány konkrétan 4 hónapos és úgy néz ki a motor halott benne.
Működik, de darál.
Ez pedig annak a jele hogy ez egy pólusnál valószínű megszakadt a tekercs a motorban.
Ugyan olyan bronzkefés motor, mint a TMX-ben és a T150-ben csak kissebb.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50686) Brain75 válasza biker (#50679) üzenetére


Brain75
senior tag

G29 től felfele már nincs encoder. Hall szenzoros a kormány pozíció érzékelés.
Ez fizikai és programozási hiba is.
Pont azon az összesen kb. 5 fokon nincs ffb ami a ferde fogak miatti holtjáték.
Ezt nem lehet úgy megoldani hogy egymásnak feszüljenek motorok, mert akkor a motor vezérlő FET-ek élettartama kb a felére esik le. Ésd amúgy egy teljesen más vezérlést kellene összerakni.
Itt a vezérlés úgy van kitalálva, hogy mind a két motor mindig ugyan abba az irányba forog. Soha nem foroghat ellenkező irányba.

"ha fog lógás lenne, akkor mechanikusan érezni lehetne, de itt csak az van, nincs erő középen"

Van fog lógás és lehet is érezni mechanikusan. Van egy kotyogás középen ha nincs erőhatás.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50687) bnorci71 válasza biker (#50679) üzenetére


bnorci71
addikt

fog lógás, de hívjuk fog hézagnak mindig van ez gépészeti kérdés 0-ra nem lehet illeszteni a mértéke lehet más és más
Az meg, hogy középen nincs erőhatás szerintem természetes a rendes autón sincs se rásegítés se erőhatás a futómű felőll ha lenne nem lenne egyenesfutása az autónak. Sőt ugyan úgy van ott is holtjáték a mértéke a kérdés egy új autón kevesebb egy kopott futóműnél több hisz összeadódnak a hézagok.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#50688) Bandit21 válasza Brain75 (#50685) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszönöm, már csak 1 dolgot nem értek, egy 4 hónapos cucc ha rossz miért nem a gariba van ott ahol vette az illető, miért Te csinálod.

Ha csinálod látsz e olyat benne amit lehet erősíteni cserélni masszívabba tenni vagy ez fölösleges pénzkidobás használjam amíg megy aztán meg vegyek másikat.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#50689) mmdms válasza Brain75 (#50686) üzenetére


mmdms
addikt

Ezt nem lehetett volna kulonbozo dolesszogu fogazassal kijatszani? Nagyon szorulna ugy?

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#50690) zodo


zodo
nagyúr

Aluprofilos vázak közül a Simlab GT1 EVO-t megfelelőnek gondolnám.
Ehhez hasonló jó vétel mik lehetnek?

Ennek mennyi lehet a szállítási díja és ideje?
Érdemes onnét rendelni az ülés tartó konzolt és sínt vagy itthon is találok hozzá?
Ülés jó lenne kipróbálni szóval azt talán majd itthon keresek. (dönthető támlást)

(#50691) bnorci71 válasza mmdms (#50689) üzenetére


bnorci71
addikt

illesztési hézagot nem tudsz kijátszani ha nincs szorul ha nagy kotyog az ideálist kel megtalálni.
Versenyautót ha megnézed rajt előtt fék mellett picit enged a kuplungon azért, hogy ezek a hézagok a teljes hajtásláncba összefeszüljenek és ne törjön semmi amikor az ütésszerű terhelést megkapja.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#50692) Amantius válasza zodo (#50690) üzenetére


Amantius
senior tag

Én rendeltem hozzá több profilt, meg jó adag sallangot, így 130 € volt a szállítás. Megnéztem, 09.26-án adtam le a rendelést (20:00 után) és 28-án feladták, pedig egyedi profilméretek is voltak.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#50693) zodo válasza Amantius (#50692) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.
Esetleg még annyi hogy a feladástól számítva mennyi volt a célállomásig szállítási idő?
Ki hozta, MPL?

(#50694) Brain75 válasza bnorci71 (#50691) üzenetére


Brain75
senior tag

Köszönömhogy megadtad a választ helyettem, nem voltam tegnap nagyon gép közelben. Pont ugyan ezt akartam írni. Látom van aki érti a fizikáját a dolognak. :C :C

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#50695) Amantius válasza zodo (#50693) üzenetére


Amantius
senior tag

Azt azért nem írtam, mert nem emlékszem. A UPS hozta, de egy nyamvadt e-mailt nem kaptam tőlük, sem előtte sem utána, így nem tudom megnézni (a futár viszont telefonált, hogy jön). Egyébként pár napra rá a Trak Racertől is rendeltem (az 3 munkanap alatt itt volt, egy hétvégét megközölve), ahhoz meg megkaptam minen értesítést, szintén UPS. :F

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#50696) Kommy válasza zodo (#50690) üzenetére


Kommy
veterán

2023.05.04 21:20-kor rendeltem, 05.05 13:33-kor megvoltak a csomagszámok (9db), kaptam csomagot 10,11, 12, 15-én.
UPS hozta a csomagot első nap telefonált, többi napon nem , de mivel munkahelyre vitte így tudta, hogy mindig leszh ott valaki aki átveszi.
Nekem a csomag 130kg volt (Sim-Lab szerint).
116 euro volt a szállítás.
Én komplette p1x és 3 monitoros tartót + ülést is rendeltem.

(#50697) biker válasza bnorci71 (#50687) üzenetére


biker
nagyúr

Két dologról beszélünk
Nyilván természetes kotyogása van a fogaskerék ek
De ez mindenhol(!!) ugyanolyan, kivéve ahol jobban kopik idővel.
Ha csak középen 2-3fokon lóg, az nem foghézag. Főleg hogy nem középen egy fogaspár hajtja, hanem két oldalt kettő

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#50698) Lincoln76


Lincoln76
aktív tag

Csak berakom ide, ha valakit érdekel...
LIVE | Esports Bathurst 12 Hours | Intercontinental GT Challenge Esports Powered by Mobileye 2023
[link]

(#50699) zodo válasza Amantius (#50695) üzenetére


zodo
nagyúr

és Kommy!

Trak Racer szállítás rendben lenne.
Kommy 9 csomagja elég nagy szórás, két hét szabit kellene kivennem hogy megkapjam.
Ezek szerint minden egyes terméket külön csomagként küldenek?

Szállítás sem olcsó így már itthon is el lehet kezdeni nézelődni a hozzávalók árai végett.
ITEM 40x80-8nut 6.5 méter (kb. ennyi kell a vázhoz) 100k
Sarokprofil, csavarok még nem volt lelkierőm kiszámolni.

(#50700) adrian360 válasza zodo (#50699) üzenetére


adrian360
őstag

itt vagy egy hasonló terv, kb ezek kellenek hozzá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.