Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51701) GalaHU


GalaHU
őstag

A TrakRacer-hez is befújt a Számmör Szél, s bár nem lettek fél áron a szettek, pár kiegészítő egész jó árba került…

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#51702) camaro79 válasza Lincoln76 (#51698) üzenetére


camaro79
aktív tag

És mit tudnál ajánlani játékta (csak pc)?
Aero vr headset mellé még nem találtam meg az igazi fülest, mert nem igazán fértek el a fejpánttól. Így a gyári fülbedugóst használom, ami nem nagy szám… akár fülbedugósból is jöhet valami tuti ajánlás, mert alapvetően nincsen ezekkel bajom.

(#51703) -Solt- válasza Bandit21 (#51692) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem fagy már ki?

www.smart-bus.hu

(#51704) Bandit21 válasza -Solt- (#51703) üzenetére


Bandit21
addikt

Végre nem.
Legalábbis elindul (utóbbi időben ez se ment) és Time trailben attól se zavarodik össze ha az adott sessionbe best lapot mész (egy ideje az törölt minden előző kört így elég macerás volt menni vele ha javult a tempó)

Az online még nem megy de hátha.

A lényeg hogy használható ismét! :C

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#51705) Lincoln76 válasza Bandit21 (#51700) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Igen most 13 és a kedvencem a Beyerdynamic T5 :)
Fantasztikus fejahllgató és ahogy András is írta, ezekhez komoly rendszer is kell, ami minsőségben szólaltatja meg és ki is hajtja, pl a Szintén Beyer 1990 pro-t, ami 250 ohm-os.

(#51706) Lincoln76 válasza camaro79 (#51702) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Nézd, én nem ismerem ezeket a játék füleseket, én a Sony Pulse 3D helyett akartam egy jobbat, ami kompatibilis a Ps5-el, ami tudja a 3D hangzást és több óra után nem kell letépnem a fejemről, hogy ebből elég volt, mert fájnak a füleim. Na ilyen pulse, de azt sosem gondoltam, hogy a végletkeig agyondicsért Steelseries nova prime wireless még ennél is minden szempontból rosszabb.

Szóval nem ismerem a játék füleseket, de azt hiszem egyelőre hanyagolom az egészet, a múlt héten Sony inzone H9-et vittem vissza az emag-ba, mert annál is jobban szólt a pulse. A pulse hangzása egy semleges, natúr és tiszta hang és minden jól hallani, csak kénylemetlen, viszon az Inzone H9 az szinte rásimul az ember füleire és akár aludhat iws benne annyira kénylemes, de hangja (Főleg Sony létére ) ennek is kiábrándító volt, mint írtam úgy, hogy játék közeben cserélgettem a fejest. Pulse. majd inzone, majd pulse és a felét nem hallottam a verseny hangjából, amikor az inzone h9 volt rajtam, steelseries-t meg pffff.

(#51707) camaro79 válasza Lincoln76 (#51706) üzenetére


camaro79
aktív tag

Köszi

(#51708) Lincoln76 válasza GalaHU (#51701) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Szia, igen én is kaptam erről mail-t, de valaki adjon magyarázatot az árakra.
Ha telefonon nyitom meg, pl a TR80 lite 389 euró, ha PC-én böngészőben, akkor 449 és lényegében nincs is rá kedvezmény. :U

(#51709) Steve1207 válasza Lincoln76 (#51708) üzenetére


Steve1207
veterán

Rossz változatot nézel pl, mert a TR80 Lite 429 lenne teli áron is, nem 449. Sima reszponzív oldal, ugyanazt mutatja mindenhol. Szerk.: UK oldalt nézed, fontban 449.

[ Szerkesztve ]

.

(#51710) JulesTS válasza Lincoln76 (#51706) üzenetére


JulesTS
őstag

Sennheiser (Epos) GSP302-t próbáltad már?

(#51711) GalaHU válasza Lincoln76 (#51706) üzenetére


GalaHU
őstag

Audiofilként sajnos nemigen fogsz jó gémerfülest találni. Ebben a műfajban sokkal inkább az alacsony latency, a zajszűrés, chat/discord comp a sláger, esetleg a vezeték-mentesség és a kényelmes viselet. Meg erre a marketingduma, mint a superhearing, ami egy Eqva-eltolás igazából.

Az igazán szép hangzást ritkán tűzik a zászlajukra, mindig “ahhoz képest” hogy gamer szólnak jól. Ha megy a DTS vagy a Dolby, az már mámor… :)

Ha meg valami hifi fülest kapcsolsz hozzá, az vagy vezetékes lesz, vagy olyan latency-t hoz, hogy megszédülsz a kocsiban!

De ha még nem kaptál herótot a Steelseriestől, érdemes lehet kipróbálni az Arctis 7P+ -t, ez tudja a Sony pulse-t, sípántos és szövet borítású, kevésbé zavarja a szemüveg. Ha meg úgy alakul majd, jól fog menni PC-vel is.

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#51712) Hrdi2


Hrdi2
tag

https://www.alza.hu/31-5-lg-ultragear-32gn600-d7637237.htm?kampan=adw3_monitory_pla_all_obecna_all_c_9106735___576376136805_~130913838125~&gclid=Cj0KCQjwnf-kBhCnARIsAFlg491tILoS_L9q9tdyYU5WsDJ4bSDAiHPSCj2ZzULcUhs0Nv0PidZpRAMaApXuEALw_wcB

Szerintetek ez monitor megéri ?

(#51713) Joshi válasza JulesTS (#51710) üzenetére


Joshi
titán

A Bose QuietComfort 45 fejest csak ajánlani tudom. :K Most Alzán jó áron van, igaz hogy csak a fehér.

[ Szerkesztve ]

(#51714) Amantius válasza Amantius (#51566) üzenetére


Amantius
senior tag

Beletellet pár napba, mire minden a helyére került, de ma már tudtam kicsit körözni.
A Fanatec v2.5-ről váltottam az Alpha Ultimate-re, igazából nagy "hűhára" nem számítottam, de azért még is csak lett. Az első bekapcsolást követően, kicsit benéztem valami beállítást, mert a kormányt kitépte a kezemből a bázis és végül, a még is csak felszerelt vészleállítóval (ha már adtak hozzá) kellett kiütnöm. Mondjuk gyorsabb, mint az USB kábel után nyúlkálni. Igazából ijesztő volt dolog, elmebeteg ereje van. Miután megértettem mi, hogy működik, egész jól belőttem a bázist, megszakadni sem kell kormányzás közben, mégis határozottan kell kezelni a volánt. Daytonán körözgettem. Az első gondolatom az volt, hogy el kell ismerni, tényleg jobban érezni a finomabb effekteket, sokkal közvetlenebb a visszajelzés, a kicsit utált buszmegálló is sokkal élvezetesebb. A kormány közép közelében is feszesebb, mint amihez szoktam az elmúlt 6 és fél évben, de abszulút bejön. Summáztam, OK tényleg nagyon frankó, de azért hanyatt nem dőlök. Ja...
Átnyergeltem Nordra. Na itt jött a hűha! Amikor elkezdtem támadni a használható magasabb kerékvetőket, már széles volt a vigyor az arcomon és már a pálya első felében megértettem mi is az a "peak torque". Amikor pedig belehuppantam a Karussellbe, éreztem, hogy megérkeztem. Egész más világ. A korábban elveszett jelek most megtalálták a helyüket és eszméletlen élményt nyújtanak. Az, ahogyan az olykor nyugodt, uras haladást egyszercsak megszakítja egy izmos rántás, amikor átdobom a kocsit egy gyors kanyarban, pont úgy, ahogyan elvárja az ember egy 200-zal száguldó jármű esetében, fantasztikus élmény.
A kormány az FX-PRO lett.

Élőben is nagyon csecse már a dobozban is, működés közben pedig kifejezetten dögös. Na nem ezért vettem. Meg van szórva kapcsolókkal, encoderekkel. Szuperül működnek, erősek határozottan kapcsolnak, kézre (ujjra) is állnak. Kivéve a funkyt, azt rakhatták volna valamelyik hüvejkujj közelébe. Jó a négy váltófül, szépen kiváltható vele a pull-push, ez nálam nagy erénye. Mindene testreszabható, van pár extra is (pl. zászlójelzések). Fantasztikus fogása van, jó érzés azt a szilikonos markolatot fogni. Ott erős és ott lágy, ahol kell. Kesztyűben vezetek, nagyon izzadós a kezem, nem tudom az izzadságra hogy reagál, csúszik-e. Rögtön éreztem, azt a 10 miliméter mínuszt a meki kormány után. Szerencse, hogy még éppen jó, még egy centi már nagyon rossz lenne. Azt nem mondom, hogy nem vennék még egyszer 29 centis kormányt, de inkább 30, vagy kicsivel felette. Nagyon szép a kijelzője is, van hozzá sok dash. A QR nagyon masszív. Meglepődtem, akkorát szól a felhelyezésnél, mintha kovácsműhelyben lettem volna. Simán megy fel, le, hibátlan. Lesz majd kerek kormány is, így használva is lesz.
Remélem, hogy bír majd annyit hibátlanul, mint a Fanatec cuccom.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#51715) -Solt- válasza Bandit21 (#51704) üzenetére


-Solt-
veterán

Érdekes, mert frissítés nem jött... na akkor ránézek én is, köszi!

www.smart-bus.hu

(#51716) Bandit21 válasza -Solt- (#51715) üzenetére


Bandit21
addikt

Azért nagyon ne törd magad, előbb had erjelek utol pár listán :U

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#51717) zsozsa74 válasza Amantius (#51714) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Gratula az új cucchoz! A perec brutál jól néz ki! Majd összerakva is dobj fel egy képet, amikor be van izzítva a cucc. :D Jó az ilyen első élményeket olvasni mindig. Most már két éve DD-zek, de még ma is mindig akad egy-egy "hű-ha" pillanat. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#51718) Laby válasza Amantius (#51714) üzenetére


Laby
senior tag

:C :R

(#51719) JulesTS válasza Joshi (#51713) üzenetére


JulesTS
őstag

Köszi, kicsit túl van az ára a lélektani határon. Most GSP 302 van csak nincs összehasonlítási alapom. Amikor vettem, a fiaimnak Hyperx Cloud II kellett feltétlenül (jútyubbereken ezt látták), azt meghallgattam, de nagyon nem jött be, mellette még a GSP-t tudtam kipróbálni, az jóval jobb volt.

(#51720) Találtgyerek válasza Hrdi2 (#51712) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ennyiért nem rossz vétel. ;)

06-3o/9759I39

(#51721) -Solt- válasza Bandit21 (#51716) üzenetére


-Solt-
veterán

:DD

www.smart-bus.hu

(#51722) JulesTS válasza Amantius (#51714) üzenetére


JulesTS
őstag

Grat! Szép az a perec! Bekapcsolt állapotban is kérünk képeket!
Gyorsan meg lehet szokni a jót.
Nekem a DD1 a CSL DD után nem tűnt nagy minőségbeli ugrásnak. Aztán szépen kezdtem erősebbre venni az FFB-t. Már nem is emlékeztem, hogy CSL DD milyen volt.
Nemrég driftelgetés után fennmaradt a Porsche 918 RSR perec és azzal mentem pályaautóval. Egész jó volt az az átmérő, csak az F1 perec és az APM gombjai és ergonómiája hiányoztak. Itt jött az elhatározás, hogy végre kipróbálom a McLaren perecet, fiamtól kölcsön kértem és felpattintottam a DD1-re. A műanyag QR miatt írta is a bázis, hogy low torque-ba kapcsolt. Méretre jobb volt a McLaren perec, egyetlen "hibája", a két nagy gomb nagyon nehezen nyomható be és ami a lényeg az nem a perecek közti különbség, hanem az, hogy az FFB-t hiába állítottam maximumra, úgy is olyan volt mintha a részletes visszajelzést elvesztette volna, teljesen élettelenné vált. Ami még érdekesség: a bázis annak ellenére, hogy low torque-ba kapcsolt, erősebb rántásra teljesen lekapcsolta az FFB-t és kiírta, hogy be van dugva az engedélyező dugó és túl nagy erőt érzékelt, folytatáshoz nyomjak gombot, gombnyomásra visszajött az FFB. Úgy látszik műanyag QR-hez érdemes kikapni az engedélyező dugót.
Meg volt az ellenőrző teszt is, kipróbáltam fiam CSL DD bázisát, és szinte ugyanolyan volt, mint a DD1 low torque módban.

(#51723) Joshi válasza Amantius (#51714) üzenetére


Joshi
titán

"...már széles volt a vigyor az arcomon és már a pálya első felében megértettem mi is az a "peak torque"."
De előtte írtad, hogy vissza kellett venni, mert majdnem kitépte a kezedet. Akkor ezek szerint bőven elég egy Alpha Wheelbase (15Nm) vagy akár egy 10Nm-es Alpha Mini is?

(#51724) András12345 válasza Joshi (#51723) üzenetére


András12345
aktív tag

Attól függ. Nálam a Mininél az volt a gond ilyen szempontból, hogy kitartott kanyarokban kimaxolt az FFB, és semmi mellékes részlet nem volt, csak húzott egy irányba. Ha meg lejjebb vettem a gaint, hogy ne vesszenek el a részletek, akkor meg egyszerűen gyenge volt (nekem) összességében az FFB.

A Simucube 25Nm-éből elnyújtott kanyarokban jó ha 10-12nm-t erőt ad ki, viszont ilyenkor sem veszik el semmi részlet közben.

Szóval sztem nem felesleges ennyire erős bázis, de nem mindenkinek éri meg feltétlenül ez a kis plusz a felárat. Meg van aki közel sem igényel ilyen erős FFB-t, nekik bőven jó lehet egy 10nm körüli DD is.

[ Szerkesztve ]

(#51725) fatal` válasza JulesTS (#51719) üzenetére


fatal`
titán

Nekem Cloud van (igaz Alpha), hang alapján a gamer fülesek közül a jobbak közé tartozik, Takstar Pro 80 bele van.

Bár az lehet, hogy amit adnak hozzá usb dac az nem egy nagy eresztés.

Nyilván a közelében nincs egy százezer forintos vagy mégdrágább fejhallgatónak, de szerintem annyira nem rossz.

(#51726) Joshi válasza András12345 (#51724) üzenetére


Joshi
titán

"A Simucube 25Nm-éből elnyújtott kanyarokban jó ha 10-12nm-t erőt ad ki, viszont ilyenkor sem veszik el semmi részlet közben."
Akkor neked max erőnél nem töri ki a kezedet a base? Csak azért kérdezem, mert ha visszább veszed az erőt, akkor nem lesz meg a max nyomatékod.

(#51727) zsozsa74 válasza JulesTS (#51722) üzenetére


zsozsa74
senior tag

A McLaren Gt3 v2 kormány számomra igazi pozitív csalódás volt, bár az ára alapján sokat nem vártam tőle (az előítéletek ugye). Szerintem tök jól néz ki (bár ez tényleg teljesen szubjektív), méretre szuper, tökéletesen alkalmas egy csomó géposztályhoz. Persze nyilván driftelni, meg rallyzni nem egy ilyen kialakítású kormánnyal kell.

Meglepő, hogy annak ellenére, hogy műanyag az egész ház, semmi flex, nagy ritkán van egy-egy nyikkanás, ha a DD nagyon megrángatja. És akkor ide tartozik, hogy muszáj megvenni a QR1-et, ha az embernek DD1-e van, hogy ki lehessen mindent is hozni a kormányból. Annyi gomb, meg tekerentyű, billenőkapcsoló, plusz funky switch van rajta, hogy minden fontos funkció elfér rajta kényelmesen.

Amit hibának említettél, hogy nehéz benyomni a két nagy gombot, nos az nem hiba, az fícsör. És jó, hogy van ilyen. Más pereccel már előfordult, hogy futam alatt a legnagyobb küzdelemben rányomtam a pitlimiterre, ami nem tett jót a versenyemnek. Itt meg az egyik ilyen "erőgombra" a pitlimitert rakom és nem fordul elő többet ilyen véletlen. (Főként hasznos nekem VR-ban, ugye úgy könnyű mellényúlni.) A másikra meg érdemes esetleg a gyújtást tenni, ha valaki használja manuálisan, mert az sem segít, ha verseny közben levesszük... Mondjuk én a gyújtást és beröffentést az egyik két állású billenőkapcsolóra tettem, azt is nehéz véletlenül elkattintani verseny közben. Rohadt jó érzés így két, egy le- és egy felkattintással indítani a verdát. Ráadásul nagyon kellemes nyomáspontjuk van a gomboknak.

A kézi kuplungot meg kis sem használom, csak vannak, bár AMS2-ben beállítottam jobbra-balra nézésnek, ha nagy ritkán monitoron tolom. Sajna ACC-ben nem ismeri fel őket a játék. Van kis oled kijelző is ferdületszámnak, sebességeknek, stb.

Én ráadásul azon kevesek közé tartozom (legalábbis a korábban itt olvasottak alapján), akinek az égvilágon semmi baja sem a váltójával, sem a gumírozott felülettel sem. A tenyerem nem izzadós, nekem tök jó érzetű az egész, szeretem "fogdosni".

A másik régebbi perecem egy Universal Hub-on lévő bőrös D alakú GT kormány, de mióta megvan a Meki, elvétve teszem vissza, főleg, hogy ugye a Fana gyorscsati nevével ellentétben inkább lassú és körülményes.

Szóval szerintem ár-érték arányban, még a "kötelező" QR1-el is, verhetetlen ez a perec a Fana ökoszisztémában.

Csak így eszembe jutottak fentiek a Meki említése kapcsán. Legalább rivjúztam is a 9 hónapja használt perecet... :D

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#51728) Bandit21


Bandit21
addikt

Olvasgatom a hsz-eket.
Nekem a tok alap ready to Race jött most meg, csl P1 v2 kormánnyal és 5 nm.

Hosszabb távon (idén bf mondjuk) tervezek lc pedált, Meki perecet és itt a PH!-n a boost tápot.

Csak a kalkuláció miatt, jól értem, hogy ha együtt akarok 8 nm -t és Meki perecet akkor oda eleve kelleni fog a fém QR is?

Ha a p1 v2 kormánnyal akarom használni akkor meg rögtön 2 fém QR kell majd hacsak nem akarok minden kormány csere előtt csavarozni is ?

Vagy a p1 v2 eleve nem jó 8nm -hez és azt felejtsem el (ott majd hagyjam hogy vissza álljon 5nm-re?)

Amúgy most se peak -en használom hanem linear-al, elég nekem a 4 nm jelenelg.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#51729) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sziasztok!

Rendelnék (újra) ajándékba a Trak Racer-től. Lenne pár kérdésem.
Tr80 Mk5-öt néztem Fanatec DD bázishoz. Ha ez a későbbiekben cserélve lesz más gyártó bázisára, akkor ez felesleges pénzkidobás? Vagy van külön sima tartó is hozzá? Tehát teszem azt, váltás lesz majd valamikor simucube-ra.

Az ülésekhez, kell-e valamit pluszban rendelni, mert egyébként ott van mindegyiknél, hogy a tartó/konzolt tartalmazza.
Melyik a legkényelmesebb ülés szerintetek? És nyilván a görgős kerekket vagy gumi lábakat külön kell rendelni. Egyáltalán szükség van ezekre, ha szerkezet fix helyen lesz?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#51730) András12345 válasza Joshi (#51726) üzenetére


András12345
aktív tag

Nem töri ki a kezem, viszont ettől még kihasználom a bázis képességeit.
Úgy kell beállítani, hogy maxra van téve a nyomaték a szoftverben, és a játékban a gain nálam pl 45%-ra van állítva, így kb 10-12nmt ad ki egy szimpla kanyarban, viszont ha rámész közben mondjuk egy rázókőre, akkor fel tud ugrálni akár bázis maximum erejéig is.
Másrészt sokkal részletesebben tudja éreztetni a tapadáshatárt is emiatt.

Ha hasonló kitartott erőt szeretnék mondjuk egy Alpha Minivel, akkor sokkal magasabbra kell tenni a gaint, és igaz hogy kitart mondjuk 8-9nm-t a kanyarban, szinte teljesen elveszik minden apró részlet közben. Kissebb gainnal meg nekem az már kevés volt, ahogy feljebb is írtam.

Tehát a játékbeli gain nem azt jelenti, hogy csak X százalékot enged kihasználni a bázis erejéből és ott lelimitalja. :R

(#51731) JulesTS válasza fatal` (#51725) üzenetére


JulesTS
őstag

Cloud II nekem túlzott mélyeivel meg az elmosott magasaival nem jött be, a GSP 302 sokkal tisztábban és kiegyensúlyozottabban szól. A felhajtással némuló mikrofonja is jobban tetszik. Csak kíváncsi vagyok, hogy aki drágább füleseket használ, annak mi a véleménye róla...

(#51732) fatal` válasza Bandit21 (#51728) üzenetére


fatal`
titán

8nm-hez nem kell a fém QR.

#51731 Persze, lehet olyan, hogy a karakterisztikája nem tetszik :) Sennheiserem még nem volt, lehet majd teszek vele egy próbát. De gondoltam már rá, hogy lehet, hogy jobb lenne egy rendes fejhallgató és külön valami mikrofon, csak jó lenne, ha valahogy magára a fülesre lehetne csíptetni.

(#51733) Amantius válasza Joshi (#51726) üzenetére


Amantius
senior tag

András már leírta a lényeget, de pl. iR-ben is meg kell adni a nyomatékot, meddig mehet el, de attól még az erővel lehet játszani. Mondjuk ez ennél bonyolultabb, legalábbis iR-nél, kisérletezni kell.

#51729ΞΔGLΞ
Ha jól értem a kérdést, az a plate sok bázissal kompatibilis, már MOZA-hoz is. Én is olyat használok a GT1 EVO-n, simán ment a csere most is, nem kell másik.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#51734) GalaHU válasza ΞΔGLΞ (#51729) üzenetére


GalaHU
őstag

A Fana DD tartó a Base oldalán lévő csavarokhoz csatlakozik, de van olyan verzió is, ami a front oldalra. Hasonlítsd össze azzal amire majdan cserélnéd, hátha egyeznek. A többi elég specifikus…

Az üléstartó konzol és az állítósín nem tartozéka az üléseknek, ezeket külön kell beszerezni. Az állító sín nem létszükséglet ha csak egyedül használod majd a rig-et, csak nélküle kényelmetlen. Ellenben van olyan rig/bundle amihez jár, nehogy kettőt rendelj.

A fejvédős ülés konzumer méret fölött már sokan kényelmetlennek mondják, a középső árfekvésűt viszont többnyire dícsérik.

A görgő szerinten létszükséglet, mert összerakva rohadt nehéz, pláne ha rajta az ülés-bázis-pedál-moncsi. Se betenni a végleges helyére, se kábelezni nem egyszerű nélküle. Először én se rendeltem hozzá, de most már az is van.

Ami külön előny a kerekek miatt, hogy az emelésből kifolyólag alacsonyabbra tehetőek a pedálok, ha olyan szöcskelábú vagy mint én, akkor ez is fontos lehet.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#51735) Bandit21 válasza fatal` (#51732) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi, az előbb figyelmetlen voltam. A DD 1 az a Podium. Nem a sima DD. Akkor marad a terv.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#51736) JulesTS válasza zsozsa74 (#51727) üzenetére


JulesTS
őstag

A kemény gomboknál ezért is raktam idézőjelbe a hibát, mert igazából van értelme, csak lehetne leheletnyivel puhább, ha már körbe van véve.
Látom, állórajtos rajtelektronika nélküli versenyeken nem indulsz, ott elég nagy haszna van a kuplung fogáspontnak...

(#51737) JulesTS válasza Bandit21 (#51728) üzenetére


JulesTS
őstag

CSL DD 8Nm-hez nem feltétel a fém QR, de persze jobb...

(#51738) JulesTS válasza András12345 (#51730) üzenetére


JulesTS
őstag

Ponosan így van, aztán iRacing-ban falhozcsaptam az autót és kapta is ki a kezemből a kormányt...

(#51739) ΞΔGLΞ válasza GalaHU (#51734) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszönöm a részletes választ.
Szóval akkor bedobtam a kosárba a Tr80-at, az ülést (pedig ott azt írja, hogy Bracket inculded) a görgős kerekeket és akkor még mire van szükség?
Erre: [link] ?

#51733Amantius
Értem. Köszönöm

(#51740) Met


Met
nagyúr

TM T150 helyett mit ajánlotok ami kicsit jobb játékélményt ad és nem egy lakás ára?
Nem lenne hátrány ha tudnám használni hozzá a T3PA pedált ha jobb mint ami a kormányhoz jár.
Nem feltétlenül akarom lecserélni, csak eszembe jutott a "mi lenne ha".
Csak új, itthon is kapható érdekel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51741) JulesTS válasza Met (#51740) üzenetére


JulesTS
őstag

T300, de legfeljebb csak használtan és olcsón. "Sajnos" a 400euro-s CSL DD csomagok értéktelenné tették a 100...150eFt-os kategória szíjas, fogaskerekes résztvevőit. Még akkor is, ha csak előrendelhető, érdemes várni rá...

(#51742) v2 válasza Met (#51740) üzenetére


v2
senior tag

Mivel szoktál játszani, és mi a rávaló?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#51743) Hrdi2 válasza Met (#51740) üzenetére


Hrdi2
tag

Fanatec loadcell jobb élményt nyújt. Plusz a fanatec base teljesen más liga .

(#51744) Met válasza v2 (#51742) üzenetére


Met
nagyúr

Dirt Rally 2.0 de szerintem azt már elhagyom, van még 2 NASCAR futam a VSR ligában és annyi.
Ezért is nem írtam összeget.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51745) Joshi válasza Met (#51740) üzenetére


Joshi
titán

Mi a gond a T150-el?

(#51746) v2 válasza Met (#51744) üzenetére


v2
senior tag

Hát ha nem vagy olyan szimulátoros aki a tizedeket keresi minden nap pár órát, akkor nem biztos, hogy érdemes cserélni.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#51747) Joshi válasza JulesTS (#51719) üzenetére


Joshi
titán

100k egy minőségi hangzású fejhallgatóért egyáltalán nem sok pénz. :N

(#51748) JulesTS válasza Met (#51744) üzenetére


JulesTS
őstag

Azon a VSR Nascaron két másik fótum tag is versenyzik.

(#51749) JulesTS válasza Joshi (#51747) üzenetére


JulesTS
őstag

Tudom, de nekem most nincs rá annyi...

(#51750) Joshi válasza JulesTS (#51749) üzenetére


Joshi
titán

De 1000€-s Base-re meg perecekre bezzeg van. ;] :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.