Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29794) Rasiel


Rasiel
senior tag

Az előző hsz-emből kimaradt két dolog, amit fontosnak tartanék. :B
Az egyik, hogy ilyen árban lévő hangfalaknál - ha egy mód van rá - én már nem szívesen bajlódnék napokat, esetleg heteket az equalizer beállításával, tehát én ezt teljes egészében kizárnám a zenehallgatásból. (Tudom, vannak itt jó páran, akik ASIO+foobar kettőssel hallgatják a zenét, így azoknak ez amúgy sem opció, viszont én WASAPI+AIMP3 kettőst nyüstölök már elég régóta, így először megpróbálnám ezzel.) Mint írtam, a mostani rendszeremnél sajnos ezt nem tudtam megtenni, mert anélkül teljesen tompa, élettelen volt a hangzás. Örülnék neki, ha most már ilyenekkel nem kellene bajlódnom. :) Pl. monitorkalibrálással szívesen elszöszmötölök, de ez az a terület, amiben abszolút nem vagyok jártas, így inkább megkímélném magam a több napos állítgatástól.
A másik dolog pedig, hogy nem tudom ezeknél az aktív hangfalaknál mennyire van jól megoldva a zajszűrés. Azt nem szeretném, ha nem hallgatok semmit sem, közben be van kapcsolva a rendszer és mindeféle zaj, sercegés jönne a hangfalakból még akkor is, ha viszonylag alacsony hangerőre van állítva. Viszonylag halk a gépem, éppen ezért ezek engem eléggé zavarnának. Jelenleg a Z-2300-nál hangkártya használatával csak akkor hallok minimális zajt, ha a szatelitekhez közel hajolok, tehát, ha normális távolságból nézem a monitort, akkor semmi ilyet nem tapasztalok. (Akkor persze igen, ha ebben az esetben maximumra feltekerem a hangerőt, de az abszolút nem életszerű.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.