Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) schawo válasza _q (#18200) üzenetére


schawo
titán

Szinte biztos

(#18202) xboy89
Szerinted?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18202) _q válasza schawo (#18201) üzenetére


_q
addikt

Mondjuk ha csak annyi, akkor azt nem nehéz kicserélni általában,ha van hozzá megfelelő eszköz és tudja valaki mit keressen.

schwo: Szerinted ez az olcsó "kíniai" minőség miatt lehet vagy a drágábbaknál is előfordul?

(#18203) alázógyík válasza schawo (#18201) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha nem reagálnak rá normálisan, akkor megjavítom én. :K

(#18204) schawo válasza alázógyík (#18203) üzenetére


schawo
titán

Általában nem nagy dolog, de azért jó lenne, ha nem lenne ez általánosan jellemző a típusra. Tartok attól, hogy az alacsony ár érdekében a létező legolcsóbb alkatrészekkel van tele.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18205) sesshou


sesshou
senior tag

Megjött a modecom 120u
Képek alapján azt hittem hogy fele ekkora ládákat kapok:D
És egészen holnap délutánig nem fogom tudni kipróbálni.

(#18206) alázógyík válasza schawo (#18204) üzenetére


alázógyík
őstag

Tuti hogy a legolcsóbb alkatrészek vannak benne.
Pedig egyre jobban tetszett a hangzása, egészen megszerettem a rövid idő ellenére.

(#18207) noby válasza alázógyík (#18206) üzenetére


noby
aktív tag

tényleg nagyon sajnálom,hogy elszállt remélem az enyém nem fog.viszont sajnos velem nem komunikál az interstore pedig küldtem e mailt,hogy hiányzott a dobozból egy két kábel.remélem veled felveszik a kapcsolatot.egyébként számlát kaptam a hangfalhoz de gar levelet vagy ,hogy pontosan mennyi a gar azt nem.

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18208) Degeczi válasza noby (#18207) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem meglepő, nem erősségük az ügyfélszolgálat:
- pont egy hete emailben kérdeztem tőlük egy egyszerűt, azóta nem tudtak rá válaszolni
- a magyar számukon egyszer még gyorsan fölvették, de azóta többször már nem, nyilván szabin van az ügyintézőjük...

(#18209) noby válasza Degeczi (#18208) üzenetére


noby
aktív tag

hát igen az árak tükrözik a hitelességüket is sajnos csak abban bízik az ember,hogy nem romlik el soha amit tőlük rendelt

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18210) Bodz válasza noby (#18207) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A számla a gar. papír is, 2 év van rá elvileg, itt lehet garis ügyintézést indítani.

[ Szerkesztve ]

(#18211) emitter


emitter
őstag

Sziasztok,

2.0 hangfalat szeretnék a low-end kategóriában, ezért nem jönnek szóba a bevezetőben ajánlott használtan is 10+ ezres szettek, én max 3-4 ezerért szeretnék venni. Kérem, az írjon, akinek van tapasztalata ebben a kategóriában, hogy melyiket érdemes venni a sok műanyag doboz közül...

Köszi előre is!

(#18212) Rover623 válasza alázógyík (#18199) üzenetére


Rover623
félisten

Mázlista! :)
Az én Szlovákiából hozott vackom kapcsiból szar volt...néhányszor 15 percet működött, nem négy napot! :P

primus inter pares

(#18213) Bodz válasza Rover623 (#18212) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van valami fejlemény egyébként? Kicserélték?

(#18214) Jamcsabi válasza Rover623 (#18212) üzenetére


Jamcsabi
tag

És milyen készülék volt ez a "vacak"?

(#18215) Dealer20


Dealer20
tag

Sziasztok!

Szeretnék valami normális 2.0.át az ár olyan 50 e ft környéke , ennyiért tudtam eladni a Yahama Erősítőmet és 1 pár ládát 40 es méllyel :) ,nagyot szólt de azért nem a hangminőség jellemezte.

Amit néztem az a Microlab Solo 7C ,erről valami vélemény?
Esetleg ha valaki tudd ilyen árban valami olyat amiben nem fogok csalódni azt szívesen venném.
Szépen szóljon de azért szeretnék valami erősebbet.

(#18216) bookninja válasza Dealer20 (#18215) üzenetére


bookninja
tag

(#18217) sesshou válasza Bodz (#18210) üzenetére


sesshou
senior tag

Nekem írták az e-mailben hogy doboz tartalmazza a KITÖLTETLEN garancia papírt amit érvényesítéshez vissza kell küldeni ha szeretném.

(#18218) PuMbA válasza Dealer20 (#18215) üzenetére


PuMbA
titán

Hopp, elkéstem :) bookninja elvégezte a munkát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18219) Bodz válasza sesshou (#18217) üzenetére


Bodz
Topikgazda

HA tartalmaz a doboz kitoltetlen gar. papirt ES szeretned... Egyebkent a szamla. :)

(#18220) alázógyík válasza Rover623 (#18212) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD :DDD

(#18221) sesshou válasza Bodz (#18213) üzenetére


sesshou
senior tag

Engem is érdekelne a story vége? mi lett végül?

(#18222) Rover623 válasza Bodz (#18213) üzenetére


Rover623
félisten

Kicserélték :F
Ahhoz vissza kellett volna küldenem/vinnem Pozsonyba! :W
Próbálkoztam a Basys-al, mint a magyarországi (és nem mellesleg a szlovák és csehországi is!!!) Behringer forgalmazóval, de elhajtottak a búsba. Gyári garlevél hiányában nem foglalkoznak velem.
Jelenleg a hazai Behringer márkaszervíznél dekkol, fizetős javításra leadva... :U
Nem "bántásiból", de a "márkaszervíz" egy üllői családi ház aljában egy - amúgy nagyon szimpatikus - egyszemélyes "társaság"...

primus inter pares

(#18223) noby


noby
aktív tag

Ès neked melyik tip hangfalad volt?

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18224) Jamcsabi válasza Rover623 (#18222) üzenetére


Jamcsabi
tag

Ha az InterStore felajánlotta a garanciális cserét, akkor az korrekt hozzáállás volt. Sok magyarországi webáruház példát vehetne róluk.
Nem bántani akarlak, de egy több tízezer Ft értékű garanciális Behringer hangfal megérte volna azt a pár ezer Ft szállítási költséget, amit egy futár elkért volna, hogy Pozsonyba vigye (ha mással nem, felvettem volna azzal a futárcéggel a kapcsolatot, aki kiszállította a terméket).

(#18225) Rover623 válasza Jamcsabi (#18224) üzenetére


Rover623
félisten

Félreértés van...egyébként sem az Interstore a szállító! :N
Nem ajánlotta fel a cserét! Vissza kellett volna küldenem, saját költségemen. Aztán majd "bevizsgálják", "elbírálják"...
Az a futárcég pedig, amelyik nekik 990 Ft.-ért szállít ide házhoz, nekem 10.000+ÁFA áron vitte volna vissza! :W
Ennyiből (remélem) megjavíttatom.

P.S.:
Csere amúgy sem lett volna, az MS40-et már nem forgalmazzák...ők sem.
Pénzvisszafizetésben pedig nem is merek reménykedni ilyen esetben...:DDD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#18226) apuc válasza Rover623 (#18225) üzenetére


apuc
őstag

Örülök, hogy nem tőlük vettem meg, igaz 30-ért vettem, nem tudom mi a jobb...

(#18227) Jamcsabi válasza noby (#18174) üzenetére


Jamcsabi
tag

Nagyon gyorsan elkapkodták ezeket a hangszórókat. Az InterStore kínálatában, már egyik Modecom típus sem szerepel.
(Még jó, hogy tegnap visszaigazolták a megrendelésemet a MC-SHF 56U típusra. :DD)

(#18228) _q válasza Jamcsabi (#18227) üzenetére


_q
addikt

Nem lepődnék meg, ha mindet a fórumon jelenlévők vették volna meg :D

(#18229) Zola007 válasza apuc (#18226) üzenetére


Zola007
veterán

még jó hogy én is hagytam a búsba.
jó lesz nekem a genius 1250b. majd később ha lesz hely a lakásban, akkor veszek valami nagyobbat/szebbet/jobbat.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#18230) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A Behringer MS16-ról van valami vélemény?
A Creative T20 és közötte vacilálok...

Eddig a T20 állt nyerésre, de kicsit elbizonytalanodtam.

Nagyobb hangfalak nem jöhetnek szóba...

(#18231) peq válasza Fancy-boy (#18230) üzenetére


peq
aktív tag

Én 2 nap után vittem vissza a T20-at, fülsértően fosul szólt

(#18232) Fancy-boy válasza peq (#18231) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Igen, azt nem olyan rég olvastam.
Nem akarom védeni, de nem lehet, hogy gyári hibás volt?
Persze nem vagyunk egyformák, lehet valakinek az még teljesen jó, neked meg pont nem.

A méret miatt egyelőre ez a két hangszóró jöhet számításba nálam.

[ Szerkesztve ]

(#18233) peq válasza Fancy-boy (#18232) üzenetére


peq
aktív tag

Előtte egy Genius 3000A-t használtam, ott sokkal intenzívebb volt a mély. Meglehet annak ERŐS hiánya késztetett a cserére. Egyébként a Behringer mélysége ahogy néztem 15 cm, a Genius 1255Bnek is annyi. Árban viszont bő tízezerrel rövidebb

(#18234) Degeczi válasza Degeczi (#18208) üzenetére


Degeczi
nagyúr

a múlt héten én is úgy voltam vele, h 17-et megér egy Modecom 80 próba, legföljebb az egyik gyerekhez kerül ha nem tetszik, de furcsa volt az itt is említett helyzet, ami szerint 10 kg alatt 2000-ért kellene postázzanak, nem 3500-ért, ezt próbáltam tisztázni egy emailben küldött kérdéssel

úgy tűnt, a füle botjukat sem mozdították, mert nem jött válasz - most viszont megjérkezett a futár, és 2000-ért szállította le, így a végösszeg csak bő 16e lett, ennyit végképp megér (csak jó legyen - de az valszeg már csak holnap derül ki, ma nem biztos, h lesz rá időm, nem otthon vagyok)

(#18235) noby


noby
aktív tag

az a legnagyobb baj ,hogy nem válaszolnak vissza az interstornál hiába irtam mailt ill az oldalukon a reklamációt kábel ügyben.csak abban bízom ,hogy nem lesz semmi baja a hangcuccnak

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18236) Degeczi válasza noby (#18235) üzenetére


Degeczi
nagyúr

igen
és az a munkatársuk, akit egyszer sikerült elérni telefonon, teljesen jól beszéli a nyelvet, felvidéki magyar lehet, tehát a nyelvre sem lehet fogni

(#18237) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Azért írok ide az árazós topic helyett, mert itt mégiscsak szakik vannak, szóval:

mennyit érhet szerintetek egy kb fél éves, tökéletes állapotú Edifier R1900TII?

Üdv:
S

[ Szerkesztve ]

(#18238) jegenye77 válasza TSanya (#18237) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem tudom mennyi a reális ár de Én most adtam 21-et egy használtért.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18239) emitter válasza emitter (#18211) üzenetére


emitter
őstag

erre valaki valami okosat?

(#18240) _q válasza emitter (#18239) üzenetére


_q
addikt

Rosszul linkelted.

(#18241) B1T3 válasza emitter (#18239) üzenetére


B1T3
addikt

3-4 ezerért nem tudok semmit tiszta szívvel ajánlani, 10 körül már klasszisokkal szebben szólót lehet kapni, tehát ha nem annyira sürgős, és hozzá tudsz még tenni kicsit később, érdemes várni, ha hosszabb távra tervezel. Persze nem szólhatok bele, de ez általánosan elmondható mindig.
Ha mégis dönteni kell, akkor 4 ezerért a Creative A60 nem tűnik rossznak, de még nem hallottam szólni.

(#18242) emitter válasza B1T3 (#18241) üzenetére


emitter
őstag

na jó, talán egy picit mehetünk még följebb, pl ezek?

Genius SP-HF360x (használtan 4000,-)
Genius SP-HF500A (5800,-)

esetleg (csak ha nagyon ajánlanátok vmelyiket):
Genius SP-HF800B (7500,-)
Genius SP-HF1800A (használtan 8000,-)

(#18243) tipuka


tipuka
addikt

Srácok lehet rászánom magam és elutazok meghallgatni a Stúdió Monitorokat. Szegedről mennék átszállás nélkül, ha esedékes lenne (szegeden az MM-ben tudjátok mi a választék, más helyet meg nem tudok...) eddig pestet mondtátok, más város van e? meg, ha csak pest ott hol lehet meghallgatni a stúdió monitorokat és mivel jutok oda a nyugatiról? :) vagy valakinek van BX5 vagy Prodipe Pro 5 -je, akihez elmehetnék 1 kis valamivel és meghallgatni őket 1 kis idő erejéig? :)

[ Szerkesztve ]

(#18244) Zola007 válasza emitter (#18242) üzenetére


Zola007
veterán

HF500a búg táp felől elég erősen, egyébként egész jól szól, főleg középtartományban de bizony basszusból sovány.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#18245) Z04RD válasza emitter (#18242) üzenetére


Z04RD
csendes tag

Genius SP-HF360x (használtan 4000,-)
Genius SP-HF500A (5800,-)
Ezek helyett inkább a 800B Megéri az a kis plusz pénz. HA meg 8000 még belefér az 1800A-ra akkor eldőlt a kérdés.

Van rajtam egy kockás szoknya, nem vagyok még hozzászokva!

(#18246) AMDFan


AMDFan
addikt

Megjelent a zenehallgatásról szóló sorozatom (remélem, hogy az lesz :) ) első része a logouton. Ha valakit érdekel esetleg :)

(#18247) tipuka válasza AMDFan (#18246) üzenetére


tipuka
addikt

Zsír. Szerintem mindenféleképen folytasd :D

(#18248) Rover623 válasza Rover623 (#18225) üzenetére


Rover623
félisten

Ma értesítettek: 7 rugóért javították meg. :C
Gyakorlatilag így pont annyira jött ki az ára, mint amennyiért akkor nem lehetett kapni Budapesten és környékén... ;]

primus inter pares

(#18249) B1T3 válasza AMDFan (#18246) üzenetére


B1T3
addikt

Jó volt olvasni. Várom a folytatást! :)

(#18250) macera2 válasza AMDFan (#18246) üzenetére


macera2
aktív tag

Nekem is tetszett a cikk. Jó volt kilépni a jólszól/nemjólszól, meg a mit vegyek 30 000 Ft.-ért területről, és egy kicsit műszakibb szempontból vizsgálni a témát. Én is várom a folytatást.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.