Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55206) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Kinéztem magamnak pár telefont. Szerintetek melyik lenne jobb választás?

A felhasználási terület:
Főként netezni, stb, stb.
Ha elkap a gépszíj akkor játszani rajta (GTA SA, VC, III, Real Racing 3, stb..) de ezt max napi 5órát és az is olyan egy huzamba 20-30percet.
Minél szebb fotókat lőni a telóval (tudom hogy nem fényképező de nekem ha hozza az S3 szintet már jó), videót felvenni ritkán, filmet nézni esténként de azt ritkán.
És fő szempont hogy az akku azért kibírjon egy napot vagy 6-7 óra nyomkodás mellett és folytonos WiFi használat mellett.

A kinézett készülékek:
Huawei Ascend P7
LG G2
Samsung Galaxy S4 LTE

A Huawei nagyon megtetszett mert szép letisztult formavilág, a keretet nem tudom hogy fém-e vagy sem de nagyon tetszik és a hátlap üveg ami nagyon bejön. Az LG G2 az a mai nap kezdett el megtetszeni de annyira azért nem jön be mint a P7. A Samsung az azért tetszik mert az S3 után nem lenne nehéz hozzászokni meg a "kockásabb" kinézet jobban tetszik mint az S3-nál a kerekített. De azt a mai nap a kezembe fogtam és nagyon éreztem rajta hogy műanyagból van.

Ha a tudást nézem akkor LG G2 lenne a legjobb választás. Ha kinézetet akkor Huawei Ascend P7, ha meg a megszokottságot akkor Samsung Galaxy S4.

Szerintetek a felhasználási területhez melyik lenne a legideálisabb?

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.