Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114017) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Sziasztok.

iPhone 6-ról váltok, a telefon már nincs meg. 8 éve iPhone-t használok, de már egy ideje gondolkodom a váltáson, de eddig a gari (és hogy kábé minden apróságért cserélik a telót) az iPhone mellett tartott.
Viszont, újabban a céges telefonnál (hiába magyarországi vásárlás) nem indul újra a gari, így lényegében újabb egy érvvel kevesebb az iPhone-nál....

1. opció: SufniGSM-ből független iPhone7 177-ért: Lényegében ugyanaz, mintha cégesre venném, még kicsit olcsóbb is. Bár nem indul újra a gari, de 1 évig "védve" vagyok (tehát bármi baj van, cserélik vadi újra), illetve ami még mellette szól, hogy a 8 évnyi mentésemet egyszerűen be tudom állítani, illetve jól tartja az árát használtan.

2. opció: Huawei P10 - ez azért lenne szimpi, mert Dual SIM-es; jól tudom, hogy menüből váltható, hogy melyiken fusson a 4G? Illetve, van bármi hátránya a szimpla SIM-eshez képest?
Nagyon szimpi a 3-3-3 gari, ez milyen feltételek teljesülése mellett érvényes? Ez nemzetközi gari, mint az Apple (tehát ha Ausztriában, Németországban viszem el, ott is szervizeltethetem?)

Más alternatíva nem merült fel.... Szívesen várom tanácsaitokat, ajánlásaitokat :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.