Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113901) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Szasztok!
Meizu M5 vs Xiaomi redmi 4a
Kérdésem az lenne, melyiket válasszam? Nem tudom eldönteni melyik jobb a kettő közül
kamera ügyileg.
Véleményeket szeretnék kérni, hogy úgy egyáltalán melyiket éri meg jobban megvenni!
Előre is köszi!

(#113902) pandor


pandor
tag

Sziasztok,

eddig tökéletesen szolgáló LG G2 telefonom cserélném a napokban max nettó 100e kerettel. Alapfunkciók mellett elsődleges szempont a kamera - jó képeket lehessen vele készíteni.
Korábbi keresgéléseim során az LG G4 vagy Nexus 5X volt a tökéletes befutó, sajnos már egyik sem kapható szolgáltatónál.
Azóta a Huawei P9 is ebbe az árszegmensbe került. Érdemes vele számolni (Leica optika, stb), vagy továbbra is a fenti kettő a befutó? Esetleg S6 Edge 32GB vagy más ajánlott típus?

Köszönöm a tanácsokat

(#113903) Sheld


Sheld
senior tag

Sziasztok!

2-3 héten belül szeretnék telefont vásárolni a vodafone kínálatából.

Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
VF RED csomagban leszek, havi 5 lenne az ideális (Red költésgein felül), de itt fel is tennék egy kérdést, megéri az iPhone a havi 8-10 ezer + költséget (a többihez képest "csak" +3-5 eFt)?

- Használt vagy új?
Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
Vodafone kínálatából szerződést hosszabítván.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Mi számít hosszútávra? 2-4 évre tervezek.

- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
Telefon+SMS+városban navigáció, heti 1-2x egy kis fotózás (semmi komoly)

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Nem ragaszkodom semmihez, Windows phone ne legyen már :) Elég volt belőle

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
5", vagy kissebb. Iphone 4S-t használok most, picit érzem csak lassúnak, meg a kijelzője lehetne kicsivel nagyobb.

Amiken én gondolkodtam:
Iphone SE (Méret, állítólag időtálló)
Samsung A3 2017 (Méret, külső)
Huawei P9 lite (nem tudom miért)
Iphone 6s (minden jó, csak drága. Megéri?)

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#113904) BenHans válasza pandor (#113902) üzenetére


BenHans
addikt

Szia,

Igen, érdemes inkább a P9-cel számolni. Sőt a HTC 10 is kapható már 130 körül 2 év gyártói garival.

Sheld: Szia! A 6S jobb és időtállóbb mint a többi amit felsoroltál. Hogy mi éri meg azt neked kell eldönteni. 32GB-os verziónál ne add lejjebb.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113905) Chemistry


Chemistry
csendes tag

Sziasztok!

60 ezer körül keresek telót az alábbi paraméterekkel:

Ár: 60-65 ezer max 70
Újonnan
5" vagy nagyobb képernyő
Jó kamera (árkategóriájához képest jó)
Viszonylag új modell (2016+)
kellő RAM: excel,pdf opener, word egyszerre kéne, hogy fusson
gyroscope (mellékes)

köszi a segítséget

(#113906) Sgr_A válasza Chemistry (#113905) üzenetére


Sgr_A
addikt

Xiaomi redmi note 4
Huawei p9 lite ha belefér akkor a (2017)
Sony xa1

[ Szerkesztve ]

(#113907) nico9519 válasza Chemistry (#113905) üzenetére


nico9519
tag

Konzolvilágnál most 2 év gyári garival 69 990 Ft a Huawei P9 Lite 2017. Szerintem ennyiért megéri, igazán pofás kis telefon :)

(#113908) gabyka


gabyka
aktív tag

Hali Mindenki!

Nem követem a telefonok sorsát, viszont most szükségem lenne egy két-kártyás, független cuccra.

Árkategória: egyelőre a csillagos ég...

Használt vagy új?: csakis új, a használható gari nem baj

Hosszú vagy rövid távra tervezel: hosszabb távon is használnám...

Mire használnád?: telefon, sms, mobil-net, navi...néha egy-két fotó, de ez nem lényeg

Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez?: Androidot preferálom...

Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?: azért 7"-nál kisebb legyen...

Extra kérés: nagy akksi-idő...illetve a szoftveres támogatottság is előny

Az ajánlásokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#113909) perdan


perdan
újonc

Sziasztok, új telefont szeretnék venni, és jelenleg három készülékre csökkentettem a listát. A Huawei P10 Lite (jelenleg 80 000Ft), A Samsung galaxy a5 2017 (90 000Ft), illetve a Honor 8 (100 000Ft). Mennyire éri meg 80-ért a Huawei telefon, vagy egy plusz 10-esért megéri-e a Samsung? Illetve a Honor 8 van annyival jobb, hogy megéri rá 100 000 Ft-t kiadni? Főleg a személyes tapasztalatok, pozitívumok, negatívumok érdekelnének. Árban nekem a legoptimálisabb a Huawei, de ha a Honor megéri plusz 20-ért, mert jobb annyival, akkor akár még az is lehetne. Köszönöm a válaszokat előre is.

(#113910) corne


corne
csendes tag

Sziasztok! Lecserélném sony z3 compactomat, de teljesen tanácstalan vagyok. Olvasgattam a fórumot, meg nézek teszteket, de nem tudom, hogy melyik lenne az igazi. Fontos lenne a jó kamera a Sony után, meg az akkuidő is fontos. Nézegettem a Honor 8-at (üveg hátlap miatt idegenkedem egy kicsit), a Huawei p9-et, az Iphone SE-t (bár ez csak 4"), kb ezek lennének egy árkategóriában a telenornál. Aztán egy kicsit nagyobb ár, de nézegettem a Samsung S7edge-t is, bár telenoréknál ez már 180k körül van, bár gsm boltban már láttam 150k körül. És ez ip68-as szintén, mint a Sony. Kérdés megéri -e az árát? Az meg hogy rádió is legyen a telefonban már csak vágyálom, nem? Köszi a segítséget!!

(#113911) pit stop válasza Sheld (#113903) üzenetére


pit stop
addikt

Ha 2-4 évre tervezel, akkor A3 kevés lesz hozzá.
Huawei P9 Lite helyett, én P10 Lite-ot választanám, az lenne a legjobb a kritériumok szerint szerintem.
6s a leggyengébb széria megbízhatóságban, főleg hogy többe kerülne, nekem nem érné meg.
Esetleg még Xperia X, ha szélesíteni akarod lehetőségeket.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#113912) iPetras99


iPetras99
kezdő

Sziasztok!
Nem teljesen témához illik az üzenetem. Ma megrendeltem volna a Galaxy S4 I9515-öt a SES Store-ról, 49.990 Ft-ért http://sestore.hu/termekek/telefonok/i9515-galaxy-s4-16gb-black-mist-5213.html (tudom, van ennél jobb telefon, ilyen áron, de nem ez a lényeg)
Kitöltöttem minden adatot, majd a Megrendelés gombra kattintva ez az üzenet jött: A mezőt kötelező megadni: partner vagy partnerkod. Mi ez? És egyáltalán hova írjam be, ha nincs is mező hozzá? :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#113913) imroid


imroid
tag

Sziasztok!

Nagy valószínűséggel nem ide tartozik de nem találtam olyan helyet ahol ezt meg tudnám kérdezni. A kérdésem az lenne, hogy van egy Galaxy S6 telefon amire kb 1 hónapja frissült az Android 7.0 na most eladnám a telefont és szeretnék gyári beállítás vissza állítását elvégezni rajta de sehol nem találom a menüt. Az új androiddal teljesen más menüpontok lettek. Esetleg tudja e valaki hol lehet a gyári beállítást elérni? Vagy csak a Hangerő + power gomb kombináció létezik? Válaszokat előre is köszönöm és bocsánat az offért :)

(#113914) tomiee85 válasza lezuvius (#113876) üzenetére


tomiee85
senior tag

Sziasztok!

Egy kollegától kaptam választ, nem arról van szó hogy nem hiszem el amit ir, de 2-3 embertől ugyanazt hallva jobb :) Mindenki egyetért abban hogy számomra az említett elvárásokhoz a G4 a befutó?

Köszönöm.

(#113915) Dluinet válasza imroid (#113913) üzenetére


Dluinet
nagyúr

How to Factory Reset a working Android 7.0 smartphone

Go to the notification section of the Galaxy S7 and select the gear icon to bring up Settings. From the settings page, select on Backup and reset listed under User and Backup and choose Factory data reset.

Make sure that everything important has been backed up and then at the bottom of the screen select Reset device. On the next screen, select Delete all and wait for the process to complete and the phone to reboot.

How to Factory Reset Android 7.0 with Hardware Keys

If you find that the touchscreen is unresponsive, there’s a problem accessing the menu, or maybe you forgot your pattern lock, then you can still factory reset your S7 using the hardware keys.

Turn off the Galaxy S7.
Press and hold the Volume up button, the Homebutton, and the Power button at the same time until you see the Android icon.
Using the Volume downselect wipe data/factory reset option and press the Powerbutton to select it.
Using the Volume downhighlight Yes – delete all user data and press Powerto select it.
After the Galaxy S7 has rebooted, then use the Powerbutton to select it.
When the Galaxy S7 restarts, everything will be wiped and will be ready to set up again.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#113916) Dluinet válasza tomiee85 (#113914) üzenetére


Dluinet
nagyúr

használt G4 50000Ft, ami kicsivel is jobb, az 1,5× többe kerül
G4 nagy, és hozzá képest kicsi az akksi
3,5 óra alatt le lehet meríteni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#113917) imroid válasza Dluinet (#113915) üzenetére


imroid
tag

Köszi a választ ezt szerintem én is megtaláltam de nekem S6 om van nem S7 így ez a menü nincs. Közben sikerült megtalálni. Beállítások azon belül Általános kezelés. :D

(#113918) Sidney


Sidney
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék a választáshoz, nem foglalkoztam mostanság telókkal, 2 éve egy Huawei G630-at nyúzok, erről szeretnék váltani a kevés ram és rom miatt.
Új és kártyafüggetlen androidos telefont vásárolnék max. 65 ezerért. Edigital, ipon stb. oldalról rendelném. Legalább 2 GB ram és 16 GB ROM legyen benne. Méret: 5’’. Felhasználás: főleg gmail és messenger, ezért az értesítési led nekem fontos, és az üzeneteket azonnal kapjam meg, kevés böngészés és fényképezés. Bármilyen márka szóba jöhet (bár az EMUI-t nagyon megkedveltem). Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#113919) iPetras99 válasza iPetras99 (#113912) üzenetére


iPetras99
kezdő

Valaki erre? #113912

(#113920) csaba1203 válasza tomiee85 (#113914) üzenetére


csaba1203
addikt

:K
Vegyél egy powerbank-ot hozzá ha kevésnek gondolod az üzemidejét.

(#113921) tomiee85 válasza Dluinet (#113916) üzenetére


tomiee85
senior tag

Ok. Akkor ez lesz, ezek szerint nincs más alternativa, ha az S6 nem a világom :) Köszönöm.

(#113922) juuzer


juuzer
addikt

sziasztok!

a Huawei P8 mennyire jó ajánlat 70k alatt függetlenül? A redmi note a mérete miatt kiesne :/

Vamos a la playa.

(#113923) Dluinet válasza tomiee85 (#113921) üzenetére


Dluinet
nagyúr

van alternatíva, csak többe kerül

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#113924) somogyib válasza Dluinet (#113923) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor az nem alternatíva. ;)

(#113925) #49682432


#49682432
törölt tag

5 - 6" közötti méretben szerintetek van IPS, vagy AMOLED kijelzős telefon újonnan, hivatalos magyarországi garanciával, 30ezer Forint alatt?
Édesanyámnak szeretnék venni telefont, de nem akarok használtat, vagy kínait venni (utóbbinak a garanciáztatásával már megszívtam egyszer).

(#113926) orkati


orkati
tag

Sziasztok!
Kis segítség kellene: a két lányomnak (9 és 11 évesek) szeretnék Androidos telefont venni.

- Ár: max 30k (2db-ot kell vennem :) )
- Használt vagy új? Ha lehet, akkor új a garancia miatt, de igazából a használt sem kizárt.
- Hol vennéd meg? Független legyen, és előny, ha van rá gari.
- Mire használnád? A csajok nem csúcsszuper játékokra, hörcsögfényképezésre, viberezésre, zene/rádió hallgatásra, youtubozásra hasznánák, meg néha telefonálásra :)
- Méret: 5" legyen a képrenyő.

[ Szerkesztve ]

(#113927) petya75


petya75
tag

Sziasztok!
Szolgáltatónál váltanék készülékeket.
Jelenleg Y550 használok, főként: telefonálás, messenger (4G vagy wifi egész nap), ritkán: navigáció, net, játék, fotó, stb., így 3-4 naponta töltés, ezt jó lenne, ha tudná a következő is. :)

J5 2016 20K vs. P9 Lite 36K

Minimum 2 évre vásárolnám, megér +16K a P9 Lite, időtállóság, ujjlenyomat, értesítési led, stb. miatt?

Illetve lenne még egy készülék az Y5 II vs. LG K8, mind a kettő 0K-ért elhozható. Ennél csak a könnyű kezelhetőség, jobb láthatósság (72éves), telefonálás, ritkán fotó a szempont.

Segítséget előre is köszönöm!

Az Élet könnyű!!!.........................................csak nincs rajta fogás!

(#113928) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok

Javaslatokat szeretnék kérni telefonvásárláshoz lehet használt is, új is. max 50eFT lenne rá. Szeretnék jó képeket csinálni, egyébként átlagfelhasználó vagyok, sok böngészés , chatelés , játék kevés, navigáció viszont alkalomadtán szokott kelleni. Andrpid lehet csak, mert iOS esélytelen, iphone 6 alatt nem annyira foglalkoznék az apple-el.
Gyors zökkenőmentes felhasználói élményt szeretnék , akku is bírja a kiképzést.

Jelenleg Samsung S3 -am van. Amiket újként találtam ebben az árkategóriába az a Honor 7 lite/5c

[ Szerkesztve ]

(#113929) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Maximum 5"-ig keresünk minimum 2GB rammal androidos okostelefont egyszerű felhasználásra (szülőknek). A keret maximum 60. e Ft

(#113930) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Galaxy S7-nek van ellenfele manapság azonos áron Tmobile-nál? Honor 8-ra gondoltam, de azért a pénzért inkább hajlok az S7 felé (feltéve, ha valaha elérhető lesz még ) :F

[ Szerkesztve ]

(#113931) lezuvius válasza Talala (#113930) üzenetére


lezuvius
őstag

En is inkabb az S7-t valasztanam.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#113932) #47451392


#47451392
törölt tag

Üdv mindenkinek!

Két telefon között gondolkodok: P10 Lite vs P9 Lite 2017 (ez a telefon külföldön P8 Lite 2017 néven van kiadva ha minden igaz).

A P9 Lite 2017 45 ezer forint, a P10 Lite pedig 55 ezer forint lenne. Megéri az a +10 ezer forint? MIvel tud többet a P10 Lite? ÉS mennyivel jobb a kamera?

Örök hálám! :) :)

(#113933) Vegitaa


Vegitaa
senior tag

Sziasztok!

Xperia XA1 Ultra és Huawei Mate 9 között vacilálok.

Tudtok pro és kontra mondani valamit...?

(#113934) lezuvius válasza Vegitaa (#113933) üzenetére


lezuvius
őstag

Az ár kivetelevel mindenben jobb a Mate 9, hosszutavra mindenkeppen azt vennem. Viszont Sony vonalon maradva az XZ Premium mar jo lehetne.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#113935) Vegitaa válasza lezuvius (#113934) üzenetére


Vegitaa
senior tag

Köszi. Hosszútávra kellene...
Kicsit fenntartásokkal kezelem a Huaweit, bár lehet csak azért mivel még sosem volt olyanom. Gondoltam megbízható a jóöreg Sony...

Meg az is kérdés, mennyire strapabíró. Mennyire kopik, karcolódik...

(Az XZ premium kicsit kicsi nekem)

[ Szerkesztve ]

(#113936) Sgr_A válasza orkati (#113926) üzenetére


Sgr_A
addikt

szia

ha a xiaomi redmi4A nem fér bele 37k
Akkor én ezt venném Homtom Ht16pro

(#113937) yodave44


yodave44
csendes tag

Vernee Thor telefont honnan tudnék még rendelni? mert Eustockról már nem lehet :(

(#113938) Ájvé válasza yodave44 (#113937) üzenetére


Ájvé
veterán

Inkább ne akarj rendelni, Redmi 4A ajánlott.

(#113939) Land


Land
veterán

Üdv!

Huawei Mate 8-amat szeretném eladni.
Hasonló vagy jobb telefont keresek B20-szal. 100k Ft-ig nézelődők, akár használtan is. Ennyiért pl Snapdragon 821 (MTK-t nem szeretnék és HiSiliconet sem) vonalról csak kínai gyártó jöhet szóba.
Amit találtam:

Leeco Le Pro 3: Snapi 821, 6 GB RAM, 64 GB ROM, 5.5" full HD IPS, 16 MP, 4070 mAh aksi, USB Type C, nincs jack csatlakozó, van már rá CM
Oneplus 3: Snapi 821, 6 GB RAM, 64 GB ROM, 5.5" full HD pentile AMOLED, 16 MP, 3000 mAh aksi, USB 2.0, nvan jack csatlakozó, van rengeteg ROM hozzá, garancia

Ti melyiket választanátok? Van még alternatíva ennyiért? Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#113940) tony_snow válasza lezuvius (#113931) üzenetére


tony_snow
tag

Szia,
És az S7 Edge és az LG G6 közül melyiket választanád mondjuk 3 évre?
Ha bárki más is elmondaná a véleményét azt is köszönöm.

(#113941) diegho válasza tony_snow (#113940) üzenetére


diegho
nagyúr

S7e

(#113942) lezuvius válasza tony_snow (#113940) üzenetére


lezuvius
őstag

S7 edge egyertelmuen. Lg-bol V20 ala nem adnam, az az igazi csucsteloja a kisebbik del-koreai cegnek.

Vegitaa
Ha hosszan megakarod orizni az epseget, akkor tok+folia es napi 1x kiszedni a tokbol es megtisztitani.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#113943) trebrona válasza kiralytom (#113928) üzenetére


trebrona
nagyúr

Redmi 4X
teszt

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#113944) chab7 válasza Vegitaa (#113935) üzenetére


chab7
addikt

Nekem lassan egy hónapja lesz meg a Mate 9. Egyelőre úgy érzem nem volt rossz döntés. Ráadásul én S7E vagy P10 plus mellett versenyeztettem. Feltételeim/elvárásaim itt visszakereshetőek. A nagyobb képernyőméret, a nagyobb belső, a hosszabb üzemidő, nekem ezek billentettek erre. Ráadásul azóta fotózgatva vele a gyerekemet, a fotós képességei is elegendőek nekem, ettől az egytől tartottam, de bőven megfelel.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#113945) gabyka válasza gabyka (#113908) üzenetére


gabyka
aktív tag

Esetleg? :R

(#113946) tony_snow válasza lezuvius (#113942) üzenetére


tony_snow
tag

+diegho
köszi szépen :R

(#113947) Vegitaa válasza chab7 (#113944) üzenetére


Vegitaa
senior tag

Ezt most úgy mondod mintha a Mate 9 ben olyan gyenge kamera lenne...

Az a 2x 20mp nem elegendő? :)

(#113948) ImpersonatoR

Aki tisztában van valamennyire a piaci arákkal és kelendőséggel az tudna nekem ajánlani egy telefont a Telekom-tol?
Magenta 1 -50.000 Ft. os készülékkedvezménnyel szeretnek kihozni listaáron egy készüléket amit utána kevés bukóval új bontatlanul el lehetne adni.
Nekem nincs szükségem rá de az 50.000 kedvezményt nem akarom bukni.
Tehát ami listaáron 50.000+ kéne legyen de amit néztem pl Huawei P9 Lite 2017 az bukó mert 93600 ft. -ert arulja a Telekom, máshol meg megkapni 70.000 ért újonnan, ergo jó ha 65.000 ért el tudom adni.

[ Szerkesztve ]

(#113949) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!

Szeretnék egy új telót az alábbi feltételekkel:
Legyen 7cm-nél keskenyebb dual SIM. Kell sok RAM, min. 32GB ROM, B20, jó gps, compass, elfogadható kamera. Ha lehet előlapi ujjlenyomatolvasó. Jó üzemidő. (De nem kell kiemelkedő, vagy üzemidő bajnok legyen.) Nem kell erős proci, nem erdekel a gesztus vezérlés, nem kell nagy felbontás.
A felhasználás: telefonálás, net, messenger, Skype... Ilyesmi. Mobil hot-spot. Navigálás, kis fényképezés. Sok app lesz rajta. Nem lesz játék.
A kert 70 ezer, kínai webshoposat nem szeretnék.
Úgy tűnik, a Xiaomi Redmi 4X áll legközelebb az elvárásaimhoz. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#113950) BenHans válasza gabyka (#113945) üzenetére


BenHans
addikt

Hello!

Így azt mondom várj júniusig, és HTC U11.
De ez abszolút csúcskategória.

Ha nincs erre szükséged, akkor árban kedvezőbb modellek is vannak.
OnePlus 3T, Huawei P9, Honor 8

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.