Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113951) chab7 válasza Vegitaa (#113947) üzenetére


chab7
addikt

Egyáltalán nem gyenge. Csak 12+20, de nem a megapixelek száma a legfontosabb. Nagyon is jó a kamera, csak a Samsungé még jobb egy fokkal - főleg sötétben.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#113952) gabyka válasza BenHans (#113950) üzenetére


gabyka
aktív tag

Köszi a választ, :R azért a csúcskategória tudására nincs igazán szükségem, de tapasztalataim alapján azokkal van talán a legkevesebb 'gond'. Xiaomi-kat nézegettem közben az itthoni shopban, tetszetősek azok is, bár figyelni kell a B20-ra...

(#113953) kiralytom válasza trebrona (#113943) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Köszönöm.Valami más alternatíva , mint a redmi 4x?

Sziasztok
Javaslatokat szeretnék kérni telefonvásárláshoz lehet használt is, új is. max 50eFT lenne rá. Szeretnék jó képeket csinálni, egyébként átlagfelhasználó vagyok, sok böngészés , chatelés , játék kevés, navigáció viszont alkalomadtán szokott kelleni. Andrpid lehet csak, mert iOS esélytelen, iphone 6 alatt nem annyira foglalkoznék az apple-el.
Gyors zökkenőmentes felhasználói élményt szeretnék , akku is bírja a kiképzést.
Jelenleg Samsung S3 -am van. Amiket újként találtam ebben az árkategóriába az a Honor 7 lite/5c

[ Szerkesztve ]

(#113954) betyarr


betyarr
veterán

ajánljatok nekem egy okostelót.kitételek: 30 (max 35k),5-5,5 coll,dual sim,csak itthoni független jöhet szóba,kamerája legyen legalább elfogadható.b20 jó lenne.

köszi!

(#113955) Cha-b


Cha-b
senior tag

Sziasztok!

Telefonváltás elött vagyok, kb 3,5 éve xperia SP-t használok.

Felhasználás: telefonálás, sms, netezés, emailezés, ritkán játék, kevés fényképezés, néha navi.

Amik beférnek a büdzsémbe: galaxy a3, a5 (2017), P10 Lite, Honor 8

Teszteket olvasgatva én a Honor 8 felé hajlok, de nem vagyok naprakész telefon témában.

Szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Esetleg más alternatíva ?

Előre is köszi a válaszokat!

CSAKAKISPEST!!!!

(#113956) chab7 válasza Cha-b (#113955) üzenetére


chab7
addikt

Én az SP-ről Mate 9-re váltottam. Honor 8 is jó választás lehet.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#113957) Cha-b válasza chab7 (#113956) üzenetére


Cha-b
senior tag

Köszi a választ! A mate 9 az nagy lenne nekem, és ha növelnék a büdzsén, akkor valszeg inkább a p10 felé hajlanék. Viszont mivel a telefon nekem nem annyira fontos valszeg nem költenék rá ennyit, mert ki sem használnám.

Jöhetnek még vélemények, hogy a fentebbi 4 opcióból jó döntés-e a Honor 8.

CSAKAKISPEST!!!!

(#113958) Dareiosss válasza Cha-b (#113957) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Ha olcsón akarod megoldani Xiaomi Note 4, fényképezőben gyengébb mint a Honor 8.
Vagy Lenovo P2, jó kijelző és nagyon jó üzemidő, Honor 8 at naponta tölteni kell, Note 4 et 2 naponta, Lenovot ugyanilyen használat mellett 3 naponta!
Én szeretem a Honor 8 at, de az üzemidő nekem kicsit kicsi. Vettem családtagnak Xiaomi Note 4 et, meglepődtem mennyire jó, csak a fényképező az ami gyengus egy picit, másban nem éreztem gyengébbnek a H8 nál.

[ Szerkesztve ]

(#113959) Cha-b válasza Dareiosss (#113958) üzenetére


Cha-b
senior tag

Flotta szolgáltatóváltás lesz, és ott nincsenek ilyen telefonok az árlistában. (telenor)

CSAKAKISPEST!!!!

(#113960) férfiállat


férfiállat
tag

Sziasztok!
Édesanyámnak kellene egy mobil 30-35 körül normál felhasználásra, max emailok nézegetése és gps program futtatására lenne használva.
Mit ajánlotok

(#113961) Dareiosss válasza férfiállat (#113960) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Xiaomi Redmi 4a

(#113962) eazypeezy válasza férfiállat (#113960) üzenetére


eazypeezy
tag

Xiaomi Redmi 4A.
ITT találsz arany és fekete színben. Igaz, ez 37ezer, de szerintem ennyi pluszt megér.

(#113963) petya75 válasza petya75 (#113927) üzenetére


petya75
tag

Ebben valaki segítene? :R

[ Szerkesztve ]

Az Élet könnyű!!!.........................................csak nincs rajta fogás!

(#113964) kiralytom válasza kiralytom (#113953) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Ma először elmentem élőben megnézni a kínálatot 2 üzletbe is. A mai forgalomba lévő telefonok nekem mind tepsik a maguk 5,2 colljukkal. Túl nagyok számomra (ízlések és pofonok). treborna javasolta a redmi 4x-et , de amíg nem látom élőbe , nem fogom a kezembe nem merek belevágni. 4,7-4,8 coll körül manapság már nincsenek készülékek? Használtak között valami tipp mit keressek?

újak között dob olyat az arút kereső oldal, hogy Galaxy a3 2017 és Alpha (ez utóbbi borzalom), de a Samsungokkal már tele a hócipőm (tudom ,sok a kritérium)

Sziasztok
Javaslatokat szeretnék kérni telefonvásárláshoz lehet használt is, új is. max 50eFT lenne rá. Szeretnék jó képeket csinálni, egyébként átlagfelhasználó vagyok, sok böngészés , chatelés , játék kevés, navigáció viszont alkalomadtán szokott kelleni. Android lehet csak, mert iOS esélytelen, iphone 6 alatt nem annyira foglalkoznék az apple-el.
Gyors zökkenőmentes felhasználói élményt szeretnék , akku is bírja a kiképzést.
Jelenleg Samsung S3 -am van. Amiket újként találtam ebben az árkategóriába az a Honor 7 lite/5c

[ Szerkesztve ]

(#113965) k-adi válasza kiralytom (#113964) üzenetére


k-adi
nagyúr

4,7-4,8 coll körül manapság már nincsenek készülékek?

nincsenek, jól látod... nekem is ilyen volt a kis lumiám míg meg nem döglött, most keresek helyette új telót de mindegyik vagy kis szar (iphone SE pl.) vagy 5.2" és afeletti...

Persze lehet, hogy csak hozzá kell szokni és nem is lesz olyan rossz ez a méret.

(#113966) Talala


Talala
senior tag

Na sikerült megrendelni T-től egy galaxy S7-et, remélem nem fogom megbánni. Lumia 930-ról váltok, pedig imádom magát a telefont, csak hát a wp...

(#113967) somogyib válasza kiralytom (#113964) üzenetére


somogyib
őstag

Említetted a Galaxy A3 (2017) -et.

4,7", IP68, böngészésre, chatelésre, navigációra teljesen jó és az akku idő is kiváló.
Fényképeszkedésben szerintem nem annyira jó - de én nem értek a fotózáshoz - itt van pár random kép: link

de ez inkább a 80-90e -es árkategória

[ Szerkesztve ]

(#113968) bakerman


bakerman
csendes tag

Hallo,

Van a Xiaomi Redmi 4a-nál olcsóbban normális minőségű telefon újonnan vagy nem érdemes lejjebb adni?
(amire szükségem lenne: max 5'', normális hardver, nem 'csúnyán ránézel szétesik' minőség)

[ Szerkesztve ]

(#113969) kiralytom válasza somogyib (#113967) üzenetére


kiralytom
aktív tag

igen, ez a bajom, ez meg drága , még használtan alku után is 70 :(

[ Szerkesztve ]

(#113970) Drakmusz válasza bakerman (#113968) üzenetére


Drakmusz
őstag

Üdv!!Hát nem nagyon fogsz ennél jobbat találni.Ebben az árkategóriában szinte hibátlan ajánlat!!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#113972) chab7 válasza k-adi (#113965) üzenetére


chab7
addikt

Én is féltem a tepsi mérettől, de alig egy hónap Mate 9 után már nem mennék 5,5 col alá.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#113973) BenHans válasza petya75 (#113963) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! Én a P9 Lite-ra voksolnék ezek közül.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113974) kiralytom válasza chab7 (#113972) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Elképzelnem is nehéz. Keresgetem továbbra is a lehetséges telókat abban a bizonyos max 50ezres kereten belül amit lentebb kifejtettem illetve megnézem élőben ha valamelyik megtetszik. Az ajánlott redmi 4x-et vadászom Szegeden hol tudnám élőben megtekinteni. Hátha.

(#113975) petya75 válasza BenHans (#113973) üzenetére


petya75
tag

Köszi! :R
És a két kisebb közül? Y5 II vs K8

Az Élet könnyű!!!.........................................csak nincs rajta fogás!

(#113976) tvamos válasza tvamos (#113949) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezt a Meizu M5 3/32-t nézegettem még, mert pont ott van az ujjlenyomatolvasó, mint ahol én szeretném... De nagy. Volt Sony Xperia Z3-am, de azt sem szeretem, mert nagy. Persze, lehet azért volt nagy, mert olyan szögletes. Nem tudom.

Nem jön mostanában semmi Compact?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#113977) drkaputt


drkaputt
csendes tag

Sziasztok,

Kicsit hosszú lesz, előre is bocsi, de igyekszem minél körültekintőbben leírni, mik a szempontjaim.

Immáron bő két éve nyúzom az One M7-emet, és habár nagyjából még mindig megfelelne az igényeimnek (az is felmerült bennem, hogy veszek egy ugyanilyet, de már csak ilyen gyanús dropshipekből lehet megvenni, tartok tőle, hogy ezek refurbishedek), szegénykém eléggé elhasználódott már, mindenképp kell egy új készülék.

Játszani abszolút nem szoktam (tehát nem kell durva grafikai hardver), viszont ezen kívül szinte mindenre használom, és leginkább egyszerre: streamel a zene, közben navigálok, csetelek, ránézek a hírekre, állítom az okoségő fényerejét stb.
Ebből adódóan legalább 3 de inkább 4 giga, és okosan kezelt RAM-ot tartanék ideálisnak, illetve olyan procit, ami nem akad meg ezektől a feladatoktól.

Elég heavy user vagyok, lényegében minden 'üres' pillanatomban azonnal veszem elő és nyomkodom a telót. Kibékülök azzal, ha este fel kell tenni töltőre a telót, de nem akarok feszülni azon napközben, hogy kihúzza-e addig, tehát ennyi kraft legyen benne.

Fényképezni ezzel szoktam, ha utazunk, viszont pont azt szeretem benne, hogy előveszem és katt és kész, tehát még az életben nem mentem manual módba és nem is tervezek, se RAWba menteni meg ilyenek, ergo ezek a 2 kamerás megoldások nem hoznak túlzottan lázba. Mármint nem baj, ha van, de emiatt nem fog billenni a mérleg nyelve, meg emiatt többet nem fizetnék.
Utazáskor néha elővesszük a szelfibotot (bocsánatot kérek minden jóérzésű olvasótól), tehát nem baj, ha a front kamera is értelmes képet csinál.
Videokamerázni elvétve szoktam, marginális számomra, hogy hány p-vel vesz fel meg milyen a minőség.

A hangminőség viszont kifejezetten fontos lenne, elsősorban nyilván a fülesre menő, de az One-ban szeret(t)em nagyon, hogy a boomsound sztereo pár egy teljesen vállalható hangforrás, ha nincs más hangfal a közelben. Szintén jól jön ez, ha videot nézek csak simán a hangszóróról (előfordul egész gyakran).
Egy darabig emiatt csak olyan telókban gondolkodtam, amiknek front facing stereoja van, de sajnos, ahogy nézem, csak a Sony-knak - amik abszolút nem jönnek be formavilágra - meg az One sorozat későbbi darabjainak van meg ez a feature-je, az M8 nem igazán tetszik meg túl nagy a képernyőhöz képest, M9 ugye melegedős, 10-en meg nem tetszik ez az aszimmetrikus megoldás (meg igazából maga a teló sem.)
Axon mini 7 nem tetszik sajnos. (Tudtok még másikat ezen a vonalon?)

Sajnos rengetegszer ejtem le a telómat, a tokokért viszont nem annyira rajongok, így mindenképp fémházasat szeretnék (emiatt ódzkodom a Honor 8-tól, pedig adná magát.. még az is lehet, fogja is, lásd lentebb.)
Vagy hát legyen üveg, de akkor bírja a strapát.

Méretre 5 - 5,2-ben gondolkodom.
Nagyobb se lenne rossz, volt már kezemben 5,5-es, és nagyon adtam, hogy nem görcsöl be a hüvelykujjam a pötyögéstől, viszont nadrágzsebben nem túl kényelmes nekem.

Androidot szeretnék mindenképp, bármilyen gyártói UI-t elfogadok, viszont a kínai csodáktól (főként a Xiaomitól) elriaszt a rengeteg fejvakarás a fórumokban az ilyen-olyan bugos ROM-ok miatt. (Pedig szemezgettem a mi4c-vel egy darabig [tudom, az műanyag])
Szeretem testreszabni a beállításokat, de ezen túlmenően tweekelgetni, custom ROM-okat, bétákat felrakni abszolút nem a világom, és olyan telót szeretnék, ahol nincs ezekre szükség ahhoz, hogy jól működjön.

Vízállóság, ujjlenyomat olvasó, AOD jó, ha van, de nem deal breaker.

LCD inkább mint AMOLED, (jobban tetszik, természetesebb), de legyen jó a sunlight legibility. (Kibírom az AMOLED-et, ha csak ezen múlik.)

Ja, és mennyiért? Szívem szerint 120nál többet nem költenék rá, valami brutál jó ötletért 150-ig esetleg felmegyek, ez esetben 2 évre venném, de ha ajánlotok feleannyiért egy jó alternatívát (mert hogy ilyen verzió is érdekel), akkor azt 1 év után könnyű szívvel cserélem le.
Mindenképp új készüléket szeretnék.

Igazából félig-meddig elhatároztam magam a P9 mellett (vagy Honor 8 és akkor teszek rá valami tokot, bár ahogy olvasgattam a fórumot, nem nagyon van igazán jó) de szeretném előbb megkérdezni a kedves egybegyűlteket, tudtok-e mást, jobbat. Vagy ha bármi tévképzetet véltek felvedezni a leírtakban, ne kíméljetek.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#113978) istnag válasza drkaputt (#113977) üzenetére


istnag
addikt

Honor 8 nagyon nem kiemelkedő hangzás,hangerő terén. Az üveg hátlap miatt rettentően csúszik, szóval ha sokszor esik törni fog, már az első leejtés után, nem olyan masszív, mint az M7, M8. Tokban meg elveszik az egész telefon lényege.
Amúgy jó készülék, de ha fontos a hang és sokszor leejted, abszolút nem ajánlom.

(#113979) lezuvius válasza drkaputt (#113977) üzenetére


lezuvius
őstag

Bar meretben az eloirtnal nagyobb de megis a tobbi pontnak szerintem az Lg V20 felel meg a legjobban. Szoval ha a merettel megtudsz baratkozni, akkor nyugodt szivvel ajanlom, mert nagyon jo kis telefon.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#113980) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!
Kénytelen leszek új telefon után nézni, a régi kezdi időnként eldobni a hálózatot.

Keret:
- 50-75k, új vagy használt

Ami kell:
- Strapabíró (sokat terepmotorozok, kirándulok), de lehetőleg nem féltégla
- Megbízható (hw és sw is)
- 4.5 - 5", felbontásra HD elég, de legyen elég fényes kültérre
- Vízálló
- Aránylag nagy akku (2500 MAh+)
- Stabil wifi (n elég), adat (HSUPA elég)

Ami jó lenne
- 2 SIM
- GPS mellé GLONASS
- Jó fényképező képességek (nagyobb, modernebb szenzor, éles, fényerős obi, esetleg raw; egekig srófolt felbontás ellenben nem érdekel, videóban is elég a HD)
- Fizikai gombok

Nem kell a legújabb-legerősebb legyen, a mostani is 2012-es. Nem nagyon játszok rajta, inkább csak navigáció, munka-emailekre ránézés, egy-két gyors keresés.
Nézegettem néhány Evolveot, Galaxy Active S5, CAT darabokat... Van-e esetleg valami jó tipp?
Előre is köszi

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#113981) BenHans válasza petya75 (#113975) üzenetére


BenHans
addikt

LG K8-at inkább. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113982) BenHans válasza .mf (#113980) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

Xiaomi Redmi 4X
Huawei P8Lite2017/P9Lite2017 (ua.)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113983) lm83


lm83
őstag

Szervusztok
Nemrég szereztem be egy sony xa-t, és szeretnék hozzá üvegfóliát.
Nem neten rendelném, hanem valahol venném itt pesten, ahol fel is rakják.
Gondoltam elmegyek a mamutba, ott van pár ilyen mobilos.
De szeretném Tőletek kérdezni, tudnátok ajánlani valami megbízható és precíz helyet?
(Úgy olvastam, nem mindenhol van rá megfelelő amúgy)

(#113984) .mf válasza BenHans (#113982) üzenetére


.mf
veterán

Köszi, de egyik sem tűnik túl strapabírónak, nemhogy vízállónak :)
Az XperiaV előtti telefonom is pont a vízállóság hiánya miatt maradt alul az elemekkel (és egy Alpokban hirtelen lezúduló dézsából öntős esővel) szemben.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#113985) ZolkoW válasza .mf (#113984) üzenetére


ZolkoW
őstag

valakinek már ajánlottam fentebb, de leszögezném, hogy nem ismerem, csak tudom, hogy létezik :) - szóval Blackview telefonokra nézz rá, BV5000 - BV6000, meg ilyenek rémlenek, ezek sem a legújabbak már, de itthon kaphatóak elvileg, szerintem itt a fúrumon is lesz tapasztalat. egy utánaolvasást biztos megér. azok mellé, amiket írtál.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#113986) BenHans válasza .mf (#113984) üzenetére


BenHans
addikt

Strapabíró erős tok/vízálló tok + edzett üveg fólia
"Vízálló" Galaxy A3 2017. Amire nincs garancia ha mégis összejön a beázás, márpedig könnyen összejön a amikor dézsából öntik...

Evolveo, Blackview, Cat stb pedig kissé esetlenek, ha a hagyományos értelemben vett árkategóriában egyező készülékekkel hasonlítjuk őket. Ezek tényleg inkább a strapára vannak kihegyezve, bár a garancia itt sem egzakt.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113987) .mf válasza ZolkoW (#113985) üzenetére


.mf
veterán

Igen, hallottam már róluk, pl. egyik-másik "nevesebb" strapa-gépnél is mintha emlegették volna, hogy átmatricázott Blackview; rájuk nézek, de az is érdekel, mennyire megbízható szoftveresen, szerviz-háttere is van-e Európában.

BenHans: márpedig terep-motorozásnál tényleg elég strapás helyzeteket kapnak néha :) Tisztában vagyok vele, hogy a strapa-felárat meg kell fizetni, és fícsörileg, hw-ben messze rosszabb az ár-teljesítmény mutatójuk. De a 8 vagy 12 mag helyett néha fontosabb az, hogy miután rosszul dob meg egy nem-látott kő és elterülsz a patak medrében, vagy kifarolsz egy nedves kidőlt fatörzsön, akkor egy használható telefont veszel elő a az övtáskából vagy zsebedből, vagy csak egy marék elektronikai hulladékot :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#113988) drkaputt válasza lezuvius (#113979) üzenetére


drkaputt
csendes tag

Hja a mini verziója gyakorlatilag tökéletes lenne, azért még képes lennék többet is kiadni, nem kicsit idegesít, hogy Japan-only :(

(#113989) Norbancs


Norbancs
tag

Sziasztok!

Immáron már kb. 6 éve nyúzom a Sony Ericsson Live with Walkman telefonom amit nem szívesen cserélnék le de sajnos a korlátozott pár száz mb-os belső tárhelyét nagyon kikezdi a Google - nemrég csak a wifire kapcsolódva betelt a tárhely, pár kbyte-tal szenvedett amíg nem töröltem a Google Play Services adatait ami egyelőre rendbe hozta (ehhez is kb. 10-szer kellett kiszednem az aksit és úgy újraindítani).

Ezt a telefont amúgy itt ajánlották nekem még anno. :)

Nem szeretnék nagy telefont de ahogy látom nem sok választásom van és ez az aksi kiszedés is hiányozna talán, de ez van.

Viszonylag masszívabb telefont szeretnék - a mostanit nem is tudom hányszor ejtettem már le kőre és pár ütődésen kívül semmi baja.

Igényeim: semmi extra, talán amit kiemelnék az a jó hangminőség zenehallgatáshoz. Amire még szükségem lehet az már alap szinte mindegyik készüléknél ha jól tudom (pl. bővíthető memória).

Rászánt keret 40 ezer Ft, ennél minél kevesebb annál jobb.
Telenoros vagyok, hátha ez is számít.

Előre is köszönöm a tippeket. :)

(#113990) stevve


stevve
nagyúr

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek a következő témában:

Telefont keresek 40-50K között egy ismerősömnek, ami
- fotózásra lenne leginkább használva, de nyilván nem várható el csúcs minőség
- emellett sima telefonálás, sms, FB és társai
- a rendszer jó, ha Android (most azt használ)
- független kellene, de nem szükséges teljesen új
- 1-2 év távlatában visszamenve is érdekelné a felhozatal

Mit javasolnátok?

Egyelőre használt P8-ra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#113991) Vegitaa


Vegitaa
senior tag

Tudtok esetleg még abban segiteni ha veszek egy telót, azt hogy tudom megnézni előtte hogy európai piacra gyártották e?

(#113992) lezuvius válasza stevve (#113990) üzenetére


lezuvius
őstag

Kamera miatt en a G4-t ajanlanam.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#113993) Norbancs válasza Norbancs (#113989) üzenetére


Norbancs
tag

Sony XA-ról és Samsung Galaxy J5 (2016)-ról vélemény?

(#113994) Goldguy


Goldguy
tag

Sziasztok,

Kijelzőhibás lett a 3 éves Sony Xperia Z2, ezért keresek valami másik telefont helyette. Kártyafüggetlen készülék kell, ami lehet használt is, de csak ha tényleg nincs sehol megsérülve.

A Sony formaterve és menürendszere nagyon tetszik, de talán mást is elfogadnék.

Szükséges:
- USB-OTG
- IP védelem
- MicroSD foglalat
- Android rendszer
- jó ha van egyéni ROM hozzá XDA-n
- alkalmas hardver akadásmentes autós navigációhoz
- jó hangszórók zenehallgatáshoz és kihangosított beszélgetéshez
- gyorsan exponáló kamera, még ha nem is veszettül jó minőségű
- e-mailezés, hosszabb szövegek begépelése
- 5" körüli kijelzőméret

Az ára olyan 100 ezer forint lehet, talán kicsit több is.

(#113995) pit stop válasza Norbancs (#113989) üzenetére


pit stop
addikt

Helyedben használt xperia compactot vennék (z3 compact pl. Ha belefér).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#113996) Norbancs válasza pit stop (#113995) üzenetére


Norbancs
tag

Köszi a tippet, nézelődök is milyen áron van.

Ezek szerint a z3 compact jobb az XA-nál?

(#113997) pit stop válasza Norbancs (#113996) üzenetére


pit stop
addikt

Jobb. Főleg ha strapabíróbb kell, akkor a 0 káva az XA szélein ezt nem támogatná :)
Valamint kisebb is.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#113998) albert8


albert8
addikt

Sziasztok! Olyan 80k maximummal szeretnék telefont venni. Általános felhasználásra. A lényeg hogy relativ sokáig birja töltéssel, megbizható legyen és ne legyen egy iphone kopy... közepes méretben. közepes-vagy kicsit jobb hardverekkel.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#113999) Norbancs válasza pit stop (#113997) üzenetére


Norbancs
tag

Láttam olyan hirdetést ahol az érzékelő lap ragasztója engedett el (vagy valami ilyesmi) és más is írt rémtörténetet z3 compactról, amit pár hetente vittek szervízbe emiatt...
Persze minden modellről lehet rosszakat hallani de ilyenkor az ember kicsit elbizonytalanodik - legalábbis én. :DDD

(#114000) drkaputt válasza istnag (#113978) üzenetére


drkaputt
csendes tag

és a P9 ilyen tekintetben? van tapasztalat?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.