Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114351) hroberto válasza ibizadance (#114349) üzenetére


hroberto
veterán

A 1.5 GByte RAM kevés lesz hosszabb távon. Inkább már az A5 2016.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#114352) ibizadance válasza Luck Dragon (#114350) üzenetére


ibizadance
csendes tag

[link] Ezen az oldalon fel vannak tüntetve a készülékek SAR értékei.

(#114354) Ájvé válasza szupersanyi (#114345) üzenetére


Ájvé
veterán

Darabja 60-70 vagy a két telefon együtt?
Redmi 4X-et mondanám, 4,5"-ba nem nagyon van már (normállis) telefon manapság, szóval minimum 5"-ba lenne érdemes gondolkodni.

(#114355) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Sziasztok.
Nagy dillemában vagyok, ezért fordulok ide segítségért. :)
Telefon vásásrlás előtt vagyok, a kiszemeltek:
- Samsung galaxy S7 edge
- Htc 10
- Huawei P10
- esetleg Sony Xperia X Performance
Használtan akarom venni, nagyjából egy árban vannak. Ami fontos az, hogy 2 évig legalább kihúzza, viszonylag nagy stabilitással, mert addig biztosan meg akarom tartani. Kamera nem annyira lényeges, inkább a méret ami igen, mivel viszonylag kis kézzel vagyok megáldva. :)
Jó lenne még valamilyen IP védettség és jó üzemidő.
Előre is köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#114356) lezuvius válasza Rerrietllub (#114355) üzenetére


lezuvius
őstag

Ezek alapjan en a sima S7 mellett dontenek.

ibizadance
16-os nem valami tartos mar...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#114357) hroberto válasza Rerrietllub (#114355) üzenetére


hroberto
veterán

S7 edge. :K

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#114358) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Nagyon régen volt már Samsung telefonom. Sok helyről hallom, hogy hajlamosak belassulni fél-egy év után. Vagy elképzelhető, hogy ez csak a régebbi modellekre volt jellemző? Mennyire van jól optimalizálva a rendszer? A HTC-nél ez nem kérdés és talán a Huaweinél sem. Ráadásul a P10-nél még ott van a Machine Learning algoritmus is.

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#114359) tozo86


tozo86
tag

Sziasztok!
Bocs az offért :B
Jelenleg egy Honor 4x-et nyúzok és a cégtől kapnék most egy Samsung J5 (2016)-öt.
Szerintetek érdemes lecserélnem?
Köszönöm.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#114360) HKorn


HKorn
addikt

Android fronton milyen olyan kozépkategóriás bestbuy teló van amelyik fluid működés mellé jó videófelvételi kepességekkel rendelkezik?

Fotó annyira nem lényeg, de a videó inkább. Lumia 930 helyett kellene, szal a léc magason van, ami a videót illeti.

Run&Ride

(#114361) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Ebben tud valaki segíteni? :)

114215 hsz.

(#114362) Viktor0610 válasza HKorn (#114360) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Tetszik", hogy a 930 helyett a középkategóriában keresel. :P

Sok sikert! ;]

Xiaomi 13T

(#114363) BenHans válasza Rerrietllub (#114358) üzenetére


BenHans
addikt

Itt írtam róla.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114364) psg5 válasza Viktor0610 (#114362) üzenetére


psg5
veterán

Miért is gunyolodsz? ha nincsenek nagyobb igényei akkor egy mostani kozepkategorias simán tudja a 2014 es 930 as szintjet hozni...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#114365) Viktor0610 válasza psg5 (#114364) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Visszavonok mindent! :Y Sokkal jobbként emlékeztem a 930 kamerájára!

Ezt a szintet tényleg hozza egy erősebb készülék. Én pl. az A5 2017-tel vetettem össze, az jobb volt kamerában,videóban egyaránt...

Xiaomi 13T

(#114366) Sgr_A válasza Rerrietllub (#114358) üzenetére


Sgr_A
addikt

Meg a p10 idei model tovább kaphat frissítést

(#114367) Rerrietllub válasza Sgr_A (#114366) üzenetére


Rerrietllub
tag

Igen, viszont az amoled kijelző és az ip védelem sokat nyom a latba. Tudom, van amelyiknél ez az előnyösebb, míg a másiknál az. Nem egyszerű dönteni, sokáig szeretném használni, ezért is kérdezlek titeket.

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#114368) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok

Tudnátok írni olyan okostelefon készülékeket amelyek kamerája jobban remekel mint a Xiaomi mi5 ös készüléknek.

B20 at jó volna ha tudná , dual sim nem lenyeges, illetve kijelzo meret 5 ös körüli legyen.

Maximum 80 ezerig keresek telefont. Külföldről is rendelnék

Koszii 

(#114369) lezuvius válasza Rerrietllub (#114358) üzenetére


lezuvius
őstag

Talan kerdezzd meg az S7 es S7 edge tulajokat a forumjaikban, hogy mennyire lassult egy ev utan :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#114370) mate2


mate2
újonc

Sziasztok,

hardveraprón kinéztem egy telefont, tkomnál, domino csomagban lett vásárolva, meg van hozzá a számla, gari levél, minden szép és jó. Hogyan lehet ellenőrizni, hogy a készülék tényleg az a készülék-e, ami a számlában is szerepel? Megéri bemenni vele egy tkom üzletbe, tudnak segíteni? Vagy van erre valami egyszerűbb megoldás?

Köszi! :)

(#114371) pit stop válasza Rerrietllub (#114355) üzenetére


pit stop
addikt

Rendszer gördülékenység és frissítések nagy valószínűsége miatt és HTC vagy Sony mellett döntenék.
Samsung a legmagasabb ezek közül, így annak a tetejét kis kézzel nehezebben érnéd el.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#114372) Rerrietllub válasza lezuvius (#114369) üzenetére


Rerrietllub
tag

Megtettem.
Persze azt mondták, hogy nem jellemző, sőt típushiba sincs. :) Ajánlják, de nem is vártam, hogy egy Samu fórumban szidják a Samsungot. :)

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#114373) Rerrietllub válasza pit stop (#114371) üzenetére


Rerrietllub
tag

Pont így vagyok ezzel én is, ráadásul szerintem kissé törékeny az üveg hátlap. Persze nagyon vigyázok minden készülékemre, de sose lehet tudni sajnos pl, hogy mikor ütik ki a kezemből véletlenül.

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#114374) stewe780


stewe780
őstag

Üdvözlet!

Asszonykámnak tönkrement a Lumia520-a, most mobilt keresek.
Samsung A3 - 2017 és huawei p10lite között vacilálok. Kb egy ár, a samu kisebb, a huawei szebb fényképeket gyárt. Olyan lényegi eltérés nincs a kettő között. Még a sebességek is hasonlók. Talán a p10lite kicsit fürgébb, de nem annyira, hogy észreveszi valaki, aki nem tech őrült.

A kérdésem az, hogy szerintetek melyiket? És ha vannak itt hölgyek, nagyon érdekelne, hogy a női szemmel melyik a bejövősebb?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#114375) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Mivel sokak kérdezték tőlem.
Szerintetek érdemes G4-ről LG V10 dualsim-re váltanom ? (80k körül jutnék hozzá a V10-hez)
Amiért ezt választanám:
LG kamerája eddig a legjobb számomra, igazából semmi bajom a G4-el csak 2 telefont cipelek.
dualsim,+1gb ram, ujjlenyomatolvasó, strapabírobb kialakítás.

Van bármiféle jobb alternativa hasonló árkategóriában 80-100-as keretben ?
Hasonló paraméterekkel, esetleg kisebb méretben, 5-5,5 colig ?

Előre is köszönöm a tippeket.

(#114376) HKorn válasza psg5 (#114364) üzenetére


HKorn
addikt

Így van, nem akarok jobbat a középkategóriában, csak minimum azt a szintet hozza. 3 év elteltével már csak tudja a középkategória azt a szintet.

Egy Huawei P8 Lite van nálam, de annak a videója nagyon retek a 930-hoz képest, ezért kérdeztem, amit kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#114377) emre


emre
veterán

Üdv! :)

Tragikus hirtelenséggel kellene nekem egy új független okosmobil. (péntekre kellene vennem)
Jelenleg egy Samsung Galaxy ace3 van, és ha ennél kicsit jobb már elégedett leszek. :D

Felhasználás normál.
Árkategória: olcsó :DDD max 40k
Akku bírja egy napnál tovább, és sokkal többe nem tudok mondani.
Mondjuk egy Redmi 4A PRO ajánlott?

Köszönöm! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114378) Ájvé válasza emre (#114377) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen ajánlott, Meizu M5 van még, de ha esetleg Redmi 4A-nál maradnál akkor is eustockot ajánlanám.

(#114379) emre válasza Ájvé (#114378) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm! :R

Maradok a Xiaomi-nál. :)
Van az aprón egy csóka aki helyben (is) hirdet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114380) istnag válasza emre (#114379) üzenetére


istnag
addikt

Eustock-on számla, garancia és biztosan nemzetközi modellt kapsz.

(#114381) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !
Kérdésem a következő, szerintetek melyiket vegyem ?

Szóval a vodánál tudok kihozni telót !

Viszont nem akarok a csomagom mellé (10e ft) plusz 13e ft-ot. Pl s8 és társai .

Viszont 7e ft ért tudok kihozni Lg g6 , Sony zx-t. Szerintetek ?

Nekem sokkal jobban be jön a sony.

[ Szerkesztve ]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#114382) ADAM1337 válasza PsycHo88 (#114381) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én megnézném függetlenül nincs-e olcsóbban egy edigital-ban és társai.

(#114383) emre válasza istnag (#114380) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom mi az a eustock de:

Xiaomi Redmi 4A PRO 2/32 B20 HIVATALOS 2év magyar gar. Áfás számla Fekete\Szürke\Arany

Asszem jobb ha nem linkelem a hirdetést. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114384) diegho válasza PsycHo88 (#114381) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem sima X-em van, ha nagyobb lenne a kijelző le nem cserélném, de esténként bizony elő szoktam venni a Note3-at ágyból netezni, youtube-ozni, mert a nagyobb kijelzőn sokkal jobb élményt nyújt. Az XZ biztosan sokkal jobb, mint a sima X, szóval én biztosan bepróbálnám. Sokan leírják a Sony-t, pedig ez a stock közeli droid nagyon jó. Szoftveresen szerintem az egyik legjobb telefonok, én nem találtam semmi komoly hibát, sőt aprót se nagyon. Az meg, hogy márciusban már bőven 7.0-van kaptam meg csak hab a tortán.

(#114385) firesharker


firesharker
csendes tag

Sziasztok!
50 000 Ft-ig keresek új androidos telefont.

Preferenciáim:
- hosszú garancia
- kicsi (jelenlegi 4-colos ZTE Blade III mérete pont jó, de hasonlót nem nagyon találok)
- lehetőleg műanyag ház (a fémektől félek, mert sokszor ejtem le betonra - nem próbáltam, meggyőzhető vagyok)
- jó hátlapi kamera
- galileo support +pont
- napfényben jól olvasható kijelző +pont
- vízállóság +pont
- minél nagyobb akku

Nem érdekel:
- kinézet (amíg nem rózsaszín), márka
- ujjlenyomat-olvasó
- előlapi kamera
- kijelző felbontása (480x800 is elég)
- antutu, stb.

Jelenleg a Meizu M5 és a Xiaomi Redmi 4X van a radaron, de ha ezekhez nem várható firmware frissítés galileo supporttal, akkor egy hasonló minőségű kamerával rendelkező, ám olcsóbb készülékkel is teljesen elégedett lennék. 3-5 év használatra kell, nem tervezem eladni.

Előre is köszi a tippeket!

(#114386) Ájvé válasza emre (#114383) üzenetére


Ájvé
veterán

Megkerestem hirdetést, ha jól sejtem spemallos behozott telefon, úgy vállalható. Egyébként Wayteq itthon a hivatalos forgalmazó és az csak 1 évet ad. Én azért írtam mert xiaomishop.hu-t linkelted, onnan meg nem biztos hogy vennék. A kinézett hirdetésed viszont jó.
Eustock egyébként egy Szlovák de Magyar érdekeltségű cég, ők is kintről hozzák be, de náluk a garancia a Wayteq-hez szól akik itthon a forgalmazói egyébként a Xiaomi telefonoknak.

(#114385) firesharker:
Galileo support van S435-höz, vagyis REdmi 4X elvileg tudja (ki kell próbálni, gpstest programmal).

[ Szerkesztve ]

(#114387) emre válasza Ájvé (#114386) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm az észrevételed. :R
Én meg pont fordítva vagyok vele. :DDD
Ennek a kaposvári boltnak elég kétes híre van ha garanciáról van szó, és lehet inkább a hivatalos forgalmazótól vennék, kicsit drágábban.
Egyébként a jófogáson található hirdetésükben több kép van.

Na, utána néztem, hogy mely kaposvári boltoknak van kapcsolata a wayteq-el, itt lesz nézve telefon. Mondjuk itt egy tizessel meg drágább. :( Az itt kinézett hirdető nincs a wayteq listájában. :U
Sejtettem nem lesz egyszerű.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114388) Ájvé válasza emre (#114387) üzenetére


Ájvé
veterán

Ja, milyen rosszat mondanak a Wayteq-ről? Érdekelne, mert eddig nem hallottam sokat róla.
Megveheted az általad írt hirdetésen a telefont, spemallos tudtommal, de kérdezz rá, ha az akkor oké.

[ Szerkesztve ]

(#114389) emre válasza Ájvé (#114388) üzenetére


emre
veterán

Inkább venném meg a xiamomishop-ból, vagy a wayteq-től mint ettől a kaposvári hirdetőtől.
Egy időben páran érdeklődtek az üzlet felől a kaposvári topikban, meg volt olyan megkeresés is, hogy ugyan menjek már be, és kérjem vissza a készüléket, mert hónapok óta nem képesek visszaküldeni, nem reagálnak stb. Persze lehet azóta történt pozitív irányú változás. De nem akarok hitelrontónak tűnni, csak megrendült a bizalmam. :) De ha azt mondod korrektnek tűnik akkor valszeg meglépem.
Notebook Mobil Szervíz
Kaposvár, Berzsenyi u. 10.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114390) Braavos


Braavos
tag

Sziasztok. Telefonváltás előtt állok, szeretném kikérni a véleményeteket.

Kizárólag az alábbi 5 telefon közül szeretnék választani.

1. Sony Xperia XA1
2. Samsung Galaxy A3 (2017)
3. Huawei P10 Lite
4. Huawei Nova
5. Vodafone Smart Platinum

Főbb szempontok:
- Fotózás, azon belül makrofotózás, kb 15-20 centi távolságból, megfelelő minőségben. (Egymáshoz mérten a legjobb minőségre gondolok.)
- Gördülékeny, akadozás nélküli rendszer. (Egyszerre 2-3 alkalmazás megnyitva, közben hosszabb szöveg gépelése például böngészőben, majd átváltás másik alkalmazásra, és megmarad a szöveg a böngészőben, ha pár perc múlva visszatérek.)
- Minél magasabb maximális fényerő.
- Minél jobb összeszerelési minőség és strapabíróság. (Bár szerintem ebben a fenti készülékek között nincs nagy eltérés.) Itt arra gondolok mennyire könnyen karcolható például átlagos felhasználás során.
- Minél nagyobb (alkalmazásokra is fordítható) belső memória.
- Minimum két évig szeretném használni, és jó lenne, ha a 2. év végéig sem lennének laggolási problémák a mindennapi használat közben.
- Minél magasabb tényleges üzemidő. (Kijelző)

Ami nem nagyon számít:
- Antutu és egyéb teljesítménytesztek játékokkal kapcsolatban, mivel játékra minimálisan lesz használva.
- Kijelző mérete.

Leginkább munkára, levelezésre, kapcsolattartásra, hosszabb szövegek gépelésére, internetezésre, böngészésre használnám, néha videók megtekintésére, illetve nem utolsó sorban makrofotózásra. A lényeg az lenne, hogy egy megbízható rendszert kapjak, amely a mindennapi használatban egyáltalán nem laggol, megbízható, nem fagy le, és például az akkumulátor, vagy egyéb része nem adja meg magát x hónap alatt. (Ismert típushibákra gondolok, ha lenne.)

Én a Huawei Novára gondoltam eddig, de gondoltam kikérem a véleményeteket, hiszen biztosan sokkal jobban értetek hozzá. Köszönöm előre a segítséget.

(#114391) Hephaisztosz


Hephaisztosz
tag

Sziasztok,
Szeretném lecserélni a Samsung Galaxy S3-as telóm.
Max. 75k a keret az új mobilra. Leginkább netezésre és fényképezgetésre (általános) lenne használva.
A kijelző mérete max. 5,2ˇ
Eddig ezzel a 2 telóval szimpatizálok:
Sony Xperia M5
Huawei P9 Lite
Ne rejtsétek véka alá ha szerintetek ebben az árkategóriában van ezeknél jobb készülék.
A válaszokat előre is köszönöm. :C

(#114392) Yasuo válasza Braavos (#114390) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ezek közül én a Huawei Nova-t választanám. Talán az a legmegbízhatóbb ez az 5 telefon közül. De 15-20ezer Ft-tal drágábban ott a Honor 8, ami köröket ver mindegyik készülékre.

S9+

(#114393) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdvözlet!
Ismét itt vagyok. Ezúttal cukrász páromnak keresnék új mobiltelefont max. 50K-ig. A mostani LG P760 felett eljárt az idő.

Fő szempont:
FB+Messenger+Viber. Eme három alkalmazás használja csak, de nagyon!
Nagy akku, hosszú üzemidő.
Webböngészést már minden tudja.
Kamera szép képeket lőjön, sütemények, torták bent és szabadtérben, rendezvények.

Elsőre én Xiaomi Redmi 4A Pro és 4X között gondolkozom.

Ui.: Februárban megvettem egy használt Huawei P8at, azóta is nagyon elégedett vagyok vele, köszönöm ama ajánlatot/segítséget is.

[ Szerkesztve ]

(#114394) Ájvé válasza emre (#114389) üzenetére


Ájvé
veterán

Akkor lényegében nem a Wayteq-ről van szó, csak konkrétan ez az üzlet ilyen. Én szóval nem említettem ezt az üzletet. Aprót írtál amit én is megtaláltam feltéve ha ugyan arról beszélünk, linkeled (akár privátba) akkor megnézem, de szerintem spemallos hirdetés a 2 év garanciás amit idéztél, az megbízható. Ezen kívül eustockot ajánlottam. Xiaomishop nem ajánlott és ne vedd meg a kaposvári boltba se.

(#114395) chungee


chungee
addikt

Napot!

Itthon vagy EU-s ware house 30.000-ért okostelót szeretnék. Ár/teljesítményben melyik érné meg a legjobban:F Annyi kikötés hogy Fb+messenger használatra kellene 4,5-5,5 képernyővel, feltöltő kártyás. Előre is köszönöm a szaktanácsokat :R

[ Szerkesztve ]

(#114396) BenHans válasza D.Orion (#114393) üzenetére


BenHans
addikt

Szia :) ,

Én a Redmi 4X-re szavazok. Jobb... (Érdekes, hogy a mobilarena tesztben pont cukrászatot fotóztak vele. :D Lehet jó ómen.)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114397) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Lesz akció és döntés előtt állunk.
A keretbe ami belefér és egy Lumia 735 öt váltana, tehát (főként kamera terén előrelépés kellene):
Huawei P9 lite
Galaxy J3 (2016)
LG K10 (2017)
talán lesz a J5-is de az most nem elérhető.
Melyiket inkább?

F.K.T.

(#114398) BoWDaN válasza psg5 (#114397) üzenetére


BoWDaN
tag

Amennyiben nem zavar az elmaradott ms aruhaz lumia

A 8 mag miatt meg hosszu tavra jo lenne a k10 vagy a p9 lite

PocoPhone F1; i7 8700K 4.4GHZ, 1080TI G1 Gaming, 16GB RAM 3200Mhz, 4TB HDD, 250GB SSD

(#114399) gero1992


gero1992
csendes tag

Üdv!

Érdekelne a hozzáértők javaslata.

Ha 1-2 hónapon belül váltanék telefont, mit javasolnátok?
Általános felhasználásra kellene: Messenger, Viber, Instagram, Youtube, GPS használat, fényképezés, zenehallgatás.
Nem nyomkodod minden másodpercben, LG G3S kibír 3 napot nálam, ha többet használom akkor 1,5-2 napot.

Iphone 6-ra megérné váltani? Nem feltétlen új, de mindenképp független lenne jó. Ezzel 3-4 évre terveznék vagy nem tudom mennyire bátor kijelentés, hogy legalább ennyi lenne jó. Apple-ben egyáltalán nem vagyok otthon, 6-ra gondoltam, bár olvastam mindent, szidják-istenítik.

Tapasztalat mit mutat?

Segítséget előre is köszönöm!! :R

(#114400) psg5 válasza psg5 (#114397) üzenetére


psg5
veterán

Jaj nem jól irtam a P9 lite helyett csak a P8 lite fér a keretbe...

F.K.T.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.