Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114551) BRIKLY válasza w.miki (#114550) üzenetére


BRIKLY
veterán

Mert miután egyet kétszer törtem össsze,próbáltam egy fokkal masszívabbat találni. Na meg mert amennyibe újan került,annyit nem adtam volna érte. (Z1c-t cserélték nekem gariban Z3c-re). Használtan,gari nélküli meg nem kell.

(#114552) w.miki válasza BRIKLY (#114551) üzenetére


w.miki
veterán

én is gondolkodom másik telefonon, a z3c a legkisebb, aminek még vállalható a HW-je.
De akkor ezek szerint azért te nem ajánlod...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#114553) BRIKLY válasza w.miki (#114552) üzenetére


BRIKLY
veterán

Én nagyon is szerettem a Z3c-t, és ajánlom is,ha nem fizikai munkát végzel,zsebrerakott telefonnal. Ugyanis ez az egyedüli nagy hátránya,hogy könnyen törik a kijelző. Aztán összetört a cserélt kijelző,és meghalt az alaplap is..
Mondjuk a gyári kijelzőt mikor összetörtem üvegfóliával együtt,akkor nagyot kapott,lehet más telefon se bírta volna. Viszont az utángyártottnak nem kellett sok.
Ami nagy hátrány még benne,hogy mindig kijelzővel kifelé kellett zsebre tennem,mert ha menyomódott a gomb,rögtön feloldódott zsebben,és nyomódott el minden. Pin kódos képernyőzár megoldás lett volna,de azt utálom. Mi4c-n legalább van "zseb mód"

[ Szerkesztve ]

(#114554) Keil Walker válasza BRIKLY (#114546) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Nekem 2.5 éves xiaomi mi3 telefonom van gyengébb hardverrel mint, ami a mi4c-ben van. Custom ROM-ot használok és minimum olyan gyors, mint a kollégám z3c-je. Szóval szerintem van remény. MIUI-val ez is lassabb, de szerintem ha jól karbantartott a MIUI, akkor az is teljesen jó.

(#114555) ZolkoW válasza BRIKLY (#114549) üzenetére


ZolkoW
őstag

a MIUInak megvannak a rákfenéi, de ez úgy hangzik, mint valami komoly beakadás. egyébként azt hiszem, inkább a fordítottja a gyakori, aki nincs hozzászokva hogy az appok nem kapnak meg alapértelmezetten mindenféle jogot, meg automatikus indítást, azok szenvednek vele, hogy rendesen megjöjjenek az értesítések. újrabelakáskor nekem is mindig eltart pár napig, mire kitökölöm ezeket :) /sima Mi4/

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#114556) BRIKLY válasza ZolkoW (#114555) üzenetére


BRIKLY
veterán

[kép] [kép]

Nem tudom.. napról napra egyre rosszabb.. az értesítéses dolgot azt nagyjából sikerült kipofoznom,de ebből a szempontból sem lesz soha olyan,mint egy Sony. Na,de még megpróbálok egy nem MIUI-t,és meglátjuk.

Ha nem javul,akkor érvényesül a fentebbi kérdésem.
Amivel eddig szemeztem: P9 lite 2017, Sony XA1. Utóbbi a hülye hosszúsága miatt nem tetszik csak.

(#114557) tobias40


tobias40
veterán

Megvettem a Redmi 4X-et.
Egy gondom van vele hogy az autó kihangosítóján xarul hallanak a másik oldalon.
A Redmi3-al jó volt uanez a kihangosító,csak néhány partner mondta hogy olyan a hangom min "DART VEDER"-ne! ;]

Van vkinek erre megoldása?Fontos lenne mert napi 4-6 órát az autóból telefonálok így,és ez feltétlen kell hogy jól halljanak..
Mégegy dolog.
Az email beállításokat megcsináltam uaúgy mint a Redmi3-on vannak és mégsem működik a levelezés.Ez miért lehet?POP3 és a portok is unazok mint a redmi3-ban..

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#114558) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Szerintetek egy LG G4-re megérné még beruházni?

(#114559) ZolkoW válasza BRIKLY (#114556) üzenetére


ZolkoW
őstag

BRIKLY, Tobias: nem akarok offolni, és nem is értek hozzá*, de a saját topicjaikban próbálkoznék, ha az még nem volt meg.. a érzésem szerint mindkét problémára kellene hogy legyen megoldás, de minimum magyarázat.

*: az offoláshoz értek, a telefonotokhoz nem.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#114560) ibizadance


ibizadance
csendes tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok. LG Nexus 5x-et megéri még megvenni. Alapvető felhasználásra kellene, közösségi média, néha fényképezés, netezés. Formája meg a viszonylag alacsony sar értéke fogott meg. 80ezért még jó vásár ez a készülék vagy már elavult 2-3 évre való tervezés esetén?

Köszönöm!

(#114561) tobias40 válasza ZolkoW (#114559) üzenetére


tobias40
veterán

Már megtaláltam ,de választ nem kaptam rá...

(#114562) Dluinet válasza Málnabeach (#114558) üzenetére


Dluinet
nagyúr

használtan, 45K-ért
alaplap és kijelző cserélve legyen vagy 1 év garis legyen
számla, garijegy, javítások bepecsételve

SOT idő 3,5 óra
ha ennél több kell neked egy nap, akkor powerbank-et kell még hozzá venni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114563) oba


oba
addikt

Sziasztok! Meizu M5 vagy Xiaomi Redmi 4A? És miért? :) Női tulaja lesz a készüléknek.

(#114564) w.miki


w.miki
veterán

Okostelefonok közül, melyek azok, amik kikapcsolt állapotból is képesek ébreszteni?
Hogy lehet erre rákeresni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#114565) Dluinet válasza w.miki (#114564) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak erről tudok, ami tudja Xiaomi Redmi 4A Pro
semmilyen más androidos készülékről nem hallottam, hogy tudná

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114566) trebrona válasza Dluinet (#114565) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az összes xiaomi tudja már.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#114567) sharp4 válasza Dluinet (#114565) üzenetére


sharp4
őstag

Korábban a(z) MTK procis telók tudták csak. Azóta ha jól tudom a Huawei, Honor, Xiaomi is tudják.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#114568) Dluinet válasza trebrona (#114566) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor most már hallottam róla

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114569) #59070464


#59070464
törölt tag

Adott két készülék, ha mindketton Lineage OS van, akkor értékelhetően gyorsabb 1920x1080 Snapdragon 810 az 2560x1440 Snapdragon 808-hoz képest? RAM mindket esetben 3GB.

(#114570) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

- Árkategória. 20-30k
- Használt vagy új? amelyik kedvezőbb (ár/érték/állapot/gari idő/
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, használtba aprón
- Hosszú vagy rövid távra: alkalmi, másodlagos telefonként, ha az elsődleges nem elérhető vagy bedöglik.
- Mire használnád? Jelenlegi V10 helyettesítésre (Android megléte szűkséges), de elsődleges szempont, hogy tudjak hívást fogadni és kezdeményezni.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? AnDroid rendszer legyen. /nyílt vagy zárt tök mind1/
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? mind1 (de túl kicsi se legyen a kijelző)
Mire szeretnéd használni, mi a fontos? korábbi kérdésnél leírva, de Androidos telefon esetén a GooGle Play áruházban letöltött és megvett programok futtatása is jó lenne (ha futnának gond nélkül, pl. Messenger, chrome, stb..)

Segítséget előre köszönöm! :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#114571) galuska95 válasza MaxxDamage (#114570) üzenetére


galuska95
aktív tag

kicsit kiesik a keretből, de megéri azt a plusz 6-7ezret: Xiaomi redmi 4a (pro) (eustockról - 37e asszem)

[ Szerkesztve ]

(#114572) MaxxDamage válasza galuska95 (#114571) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A 20k az induló , 30k a vége (ami a max.) amire gondoltam.
Nem lecserélni akarok a V10 -em, csak helyettesíteni (alap felhasználásra, Android alapon) , ha nem elérhető (gari vagy hasonló miatt) :R

LG G2 (D802) 2GB/32GB fekete ha kapható függetlenül és jó állapotban (ha kijön a rá szánt max.keretből) akkor az is érdekelhet.
Van hozzá új gyári fekete hátlapom és 9H kijelző üvegem is. :))

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#114573) oba válasza oba (#114563) üzenetére


oba
addikt

Valaki pls? Rendelném meg, ajándékba lesz, de igazán nem tudok dönteni. :)

(#114574) galuska95 válasza oba (#114573) üzenetére


galuska95
aktív tag

atr, amelyik vélhetően jobban fog tetszeni neki:D
eléggé hasonló készülékek, a meizuba van ujjlenyomatolvasó és 3GB ram, így az lehet jobb választás, bár a xiaomit valamiért szoftveresen stabilabbnak gondolom, de ez szubjektív dolog, mivel nem volt meizum.
Érdemes mindkettő topikját kicsit átnyálazni. Nekem 4A van és eddig elég jól teljesít, semmi egetverő hiba nincs, stabil, jól teszi a dolgát.

(#114575) uhhKinos


uhhKinos
csendes tag

S6 edge és LG V20 közül ti melyiket választanátok?

(#114576) lezuvius válasza uhhKinos (#114575) üzenetére


lezuvius
őstag

V20 sokkal inkabb az erosebb hardver, jobb uzemido, utesallo kivitel es remek audiokepessegek miatt.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#114577) frostwyrm


frostwyrm
csendes tag

Sziasztok, egy ideje agyalok új telefon vásárlásán, de felteszem a kérdésemet itt, hátha még jobban elbizonytalanodom majd :D

Milyen ÚJ (=nem használt) telefont vegyek?
- Árkategória: kb. 100-120 ezer forint (kb. 400 euró)
- Hol venném meg: mindenképpen kártyafüggetlen telefont szeretnék, osztrák és magyar oldalak egyaránt játszanak.
- Hosszú távra tervezek (ami nálam ennyi pénzért 3-5 évet jelent)
- Mire használnám: mindenes; de fontos a multimédia, mert amit az átlagosnál talán többször használok, az a zenehallgatás, videózás (és a fényképezés).
- Operációs rendszer: első Androidos telefonomat keresem – nyílt vagy zárt, nem értem a kérdést, tanár úr.
- Méret: 5” körüli lenne az ideális, az 5,5” szerintem már nagy lenne és nincsen nadrágom, aminek ekkora a zsebe :)
- További, opcionális szempontok:
o a B20-as LTE frekvencia támogatottsága nem feltétel, de előny,
o erősebb akksi/hosszabb üzemidő mérvadó,
o szeretem a telefont testre szabni, lehetőleg magyar nyelven,
- Háttértörténet: Sokáig (4 évig!) Omnia 7-et használtam, modolt ROM-mal, aztán Lumia 640-re váltottam, de most szeretnék valami mást is kipróbálni. Barátnőmnek Iphone 6 menetel lassan 2 éve hibátlanul, általános felhasználás mellett, ezért is gondoltam rá, hogy beruházok én is egy felsőkategóriás telefonra, nem szeretnék technikailag annyira lemaradni :D
- Eddig néztem: OnePlus 3T/5, Xiaomi Mi 6, Honor 8/9. Kontra: OnePlus 3T drágább, mint a telefonra szánt keretem, a OP 5/Honor 9 még nem jelent meg. Xiaomi Mi 6 és Honor 8 telefonoktól vélemények és hozzászólások miatt elbizonytalanodtam, de azért még az esélyesek között vannak.
- Egyéb: összehasonlítgatásra, böngészésre ezt az oldalt használom

Remélem, nem hagytam ki semmit.
Javasol valaki más telefonokat is a fentiek alapján?!
A válaszokat előre köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#114578) ASMPeterP


ASMPeterP
csendes újonc

Lecserélném 4 éves LG F6 telómat, az alábbiak szerint keresem az utódját:

- Árkategória. 60-65k
- Használt vagy új? csak új
- Hol vennéd meg? Függetlenül, magyar garanciával, vagy valami webshopban, eustock, stb.
- Hosszú vagy rövid távra: hosszú táv, évekig
- Mire használnád? netezés, zenehallgatás, mail, néha pár fotó/videó, telefonálás kb. ez a fontossági sorrend
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android legyen
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Mivel nincs nagy kezem + bkk-n használom sokat egy kézzel, így 5"-5.2" fölé nem mennék, 5.5" már kényelmetlen (próbáltam)

Amiket szeretnék:
-minimum 3Gb RAM
-B20
-ujjlenyomat-olvasó
-SD-kártya bővíthetőség
-Örülnék ha FullHD lenne, de ha nem fér bele csak a HD valószínűleg az sem nagy gond (kollégám 5"-os sima HD telóját akárhogy bámulom, nem látom pixlesnek/szőrösnek stb.)

Ami jó lenne de nem olyan fontos:
-Android 7
-infra
-fém keret / hátlap valami (bár a mostani full műanyag, és semmi baja
-valami karcolásvédelem (gorilla, stb)

Nem zavar ha "kínai", de nem akarok romcsereberével, bootloader-vacakolással foglalkozni, ha megoldható. Később lehet rootolom, de nagyon nem fogom buherálni.

Azt hiszem nem hagytam ki semmit :)

Sokat bújtam a netet, ezeket találtam:
Huawei P8 Lite (2017) // eddig ez tűnik a befutónak
Motorola Moto G5
Xiaomi Redmi 4X

Köszi :R

(#114579) lezuvius válasza #59070464 (#114569) üzenetére


lezuvius
őstag

Sebessegben es uzemidoben is jobbnak kell lennie a 810+FHD parosnak ha egyforman van optimalizalva a rendszer.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#114580) galuska95 válasza ASMPeterP (#114578) üzenetére


galuska95
aktív tag

én a p8 lite (2017) választanám.

(#114581) ASMPeterP válasza galuska95 (#114580) üzenetére


ASMPeterP
csendes újonc

Tulajdonképpen nekem is ez a tippem, csak szeretném az itt lévő hozzáértők véleményét is hallani, hogy esetleg nem siklottam-e el egy jobbkészülék mellett, amit nem találtam meg. :D Meggyőzhető vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#114582) pit stop válasza frostwyrm (#114577) üzenetére


pit stop
addikt

Honor 9-re még hónapokat várhatnál, és kezdőárral nem biztos, hogy keretbe maradnál.
8-ast nézd meg.
Esetleg listához: Moto g5 Plus.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#114583) corne


corne
csendes tag

Sziasztok! Még mindig keresgélem a megfelelő telefont. A múltkor itt a Huawei P9-et ajánlották a Sony Z3c lecserélésére. Most felmerült, hogy használtan lehetne venni egy Samsung s6 edge-t. Megéri még ez a telefon? És kb. mennyiért érdemes (mert árat még nem tudtak mondani a boltban, de jó állapotúnak tűnik)??
Tehát p9 vs s6 edge? Vagy a következő lépcső az s7 edge 115-ért használtan? Köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#114584) galuska95 válasza corne (#114583) üzenetére


galuska95
aktív tag

Én mindenképpen a p9-et választanám ha azt újonnan veszed. S7-et ha használtan találsz garival akkor az is jó, s6-ot semmiképp nem vennék.

(#114585) MaxxDamage válasza galuska95 (#114571) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Végül rászántam magam és berendeltem a Xiaomi Redmi 4A Pro (EU verzió) - SZÜRKE telefont + Xiaomi Redmi 4A IPAKY tok + edzett üveg kijelzővédő - EZÜST 40k-t mondom szánok rá összesen...

Remélem nem bánom meg és "másodlagos" telefonnak megfelelő lesz az LG V10 mellé. :R
/bár majd LG V30 lesz a kiszemelt, V20 az nem tetszik...V10 -et meg majd váltani akarom, ha idejétmúlt lesz/
Csak attól tartok, hogy míg az elsődlegest használom, addig a másodlagos a fiókba pihen és a batteryt sem lehet kivenni, ez nem probléma ? (hosszú idő után)

Más.:
Faternak (max. 1.-5 , 2 éves) Doogee X5 telefonja volt (alaplap kiégett) és most rendeltem neki X5 Max Pro -t (talán erre jobban vigyáz majd) sima X5 azért füstölt el, mert vaspor került bele és zárlatot okozott. Árkategóriában jó választás volt?

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#114586) lezuvius válasza frostwyrm (#114577) üzenetére


lezuvius
őstag

Hardvere miatt a OnePlus 3T-t venném+ remek kijelzõje van.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#114587) somé


somé
őstag

Üdv, G4 Dualhoz hasonló paraméterekkel rendelkező (jó kamera, optikai stabi, B20, dual, 5,2-5,7 col, infra) telefont vennék, mit tudnátok ajánlani?
100e alatt, akár használt.

Köszönöm előre is.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#114588) ToniSoprano válasza somé (#114587) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Honor 8 a dual kameránál egyik a monokróm nagy fényáteresztésű így elég jól pótolja a képstabit a két kamera együtt. 100 körül új gyári 2 év garisat kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#114589) IGN85


IGN85
csendes tag

Sziasztok,

Milyen új telefont tudnátok ajánlani a 30-35e Ft-os kategóriában?
Fontos, hogy Dual sim-es legyen, nem szolgáltatónál vásárolnám.
Normál használatra lenne (telefonálás, fényképezés, internet), méretben nincs különösebb elvárás.
Androidos vonalon maradnék, vidéken lenne használva, így fontos a B20 is.

Köszönöm a segítséget :)

(#114590) Dluinet válasza IGN85 (#114589) üzenetére


Dluinet
nagyúr

37k

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114591) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.LG G4 ről szeretnék váltani.Használt árban 55 000 max 60 ért mit érdemes venni?internet.zenehalgatasra.5.2 col vagy 5 col fhd kijelző.min 3gb ram fontos lenne.és jo aku idő.honor 7 vagy p8 élőre lépes lenne a g4 hez képest?ha lehet kérnek több ajanlatot is.

(#114592) Dluinet válasza kromatika (#114591) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha G4-nél nem lenne a bootloop és beégés mizéria, akkor a piac használtan 60K-ba árazná be,
ehhez képest 55-60k-ért használtat venni nem lenne előrelépés

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114593) somé válasza Dluinet (#114592) üzenetére


somé
őstag

Amit leírsz az nem általános. Dual sim-esnél pedig elő sem fordul. Illetve a bootlop is csak a korai szériára jellemző. :U

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#114594) Dluinet válasza somé (#114593) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Tudom hogy nem általános, csak a piac kalkulál vele, ezért adják olcsóbban

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#114595) lezuvius válasza kromatika (#114591) üzenetére


lezuvius
őstag

Erdemes lenne a Zuk Z2-re ranezned :) es lassan a Mi 5 is beesik annyira.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#114596) Casanova*


Casanova*
veterán

Meizu M5 3/32 39k

vagy

Xiaomi Redmi 4A Pro 37k ??? melyik jobb és miért?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#114597) choco01


choco01
addikt

Hali.

Szerintetek P10 vagy Mate 9 lenne jobb vétel?

Méretben nekem mindkettő jó, hardveresen szinte ugyan az mindkettő..

Árban alig van különbség és azért 6-8 órás kijelzőidővel a Mate 9 kecsegtető.

Ami fontos nekem a fotózás, de elvileg mindkettőnek ugyan az az optika és érzékelő van.. bár dxo-n pár ponttal kevesebbet kapott a Mate 9.. :U

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#114598) kromatika válasza Dluinet (#114592) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi a választ.Nekem ia kb 5 honapja volt boot lop de gariba cseréltek a kijelzőt és az alap lapot.és nem szeretnék gari időn kívül ebbe ujra bele futni.és a kijelző sem tetszik igazán.ha 70 ig el tudnék menni akkor mit lenne érdemes venni főleg a honor vagy a p szériából?

(#114599) lezuvius válasza choco01 (#114597) üzenetére


lezuvius
őstag

Mate 9-t valaszd a kivalo uzemideje miatt :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#114600) IGN85 válasza Dluinet (#114590) üzenetére


IGN85
csendes tag

Köszi a választ, igen, ez elég jónak tűnik. Még keresem, hogy van-e alternatíva :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.