Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112501) ToniSoprano válasza Steelers (#112499) üzenetére


ToniSoprano
addikt

XXLGSM-nél van 71-ért persze nem gyári garival, csak boltival:[link]
Gyári garival 80 rugó az ár a mall.hu-nál.

(#112502) andrás47


andrás47
senior tag

A[link] mai nap híre :

(#112503) galaxys80 válasza andrás47 (#112502) üzenetére


galaxys80
veterán

És mindezt idelinkeled egy elvileg szakmai topikban.
Látom mindig tud lejjebb süllyedni a színvonal.

(#112504) Zsolti900114


Zsolti900114
tag

Sziasztok!

Nem igazán terveztem mostanában, de mivel a Windows Phone 8.1-ről sorra lövik le azt a néhány appot, amit használok, telefoncsere előtt állok. Jó ideje nem követem már a piacot, mert amúgy elégedetten használtam a tök egyszerű Lumiámat, meg mellette egy Blackberryt. Androidom legutóbb a 2.3 környékén volt, akkor nem szerettem, de gondolom, azóta rengeteget változott.

Most azt találtam ki, hogy mindkét meglévőt eladnám, és egy dual SIM-est vennék, az alábbi paraméterekkel:

Árkategória: 50 ezernél többet nem szívesen adnék telefonért, de ha jól sikerülne eladni a meglévőket, akkor mondjuk 60.
Használt vagy új? Elsősorban újat szeretnék, de számlával, garanciával, megbízható helyről belefér a használt.
Hol vennéd meg? Független, számlával, garanciával, de ez nem feltétlenül zárja ki a használtat.
Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Szeretnék hosszú távú megoldást, már amennyire ebben az árban ilyen van.
Mire használnád? E-Mail, hosszabb szövegek gépelése (ebben mondjuk a Blackberryt vissza fogom sírni), Waze, Messenger, internet. Nem baj, ha a képei nem teljesen vállalhatatlanok, de nem várok csodát.
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Eredendően nem lenne preferenciám, de ha szeretnék alkalmazásokat használni, az szűkíti a kört. :)
Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Fizikai méreteiben kisebb legyen a Lumia 640-nél. Ez mondjuk 4,5 colt jelentene, vagy 5 colt, ha a kijelző aránya nagyobb az egész telefonhoz képest.

Szóval összegezve:
Nem péklapát méretű dual SIM-es telefon, amin lehet megbízhatóan telefonálni, megy rajta a waze és a messenger, nem lövik le az alkalmazásokat. :)

Amúgy bármilyen javaslatot meghallgatok, ti értetek hozzá, velem ellentétben.

Előre is köszönöm!

(#112505) ToniSoprano válasza Zsolti900114 (#112504) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó kérdés ha tudsz ilyet ennyiért szóljál nekem is. :K Kb ezek jöhetnek szóba.
1. P9 lite 60 körül, de csak 16 Gb belső tárhely van dual sim esetén amiből kb 10 GB használható
2. Redmi 3S, mivel dual sim mellett nem bővítheted jobb lenne a 32 Gbos verzió: [link]
3. Samsung J5 2016 50 körül elég jó vétel, itt dual sim mellett micro sd-vel bővíthető így nem szűkös a hely.

(#112506) Ájvé válasza ToniSoprano (#112501) üzenetére


Ájvé
veterán

Mall sem ad gyári garanciát, de megbízható azért, korrektek.

(#112507) Zsolti900114 válasza ToniSoprano (#112505) üzenetére


Zsolti900114
tag

Köszi, ezeket megnézem.
Persze ha tök reménytelennek látjátok a dolgot, akkor engedek az igényekből, hiszen ennyiért ne akarjak csodát.

(#112508) ToniSoprano válasza Zsolti900114 (#112507) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja nem az lesz a baj futnak jól az alkalmazásokat amiket akarsz, meg ezek teljesen megbízható telefonok. Igazán 5 col alatt nincs normális telefon android fronton. Esetleg 4 colon Iphone 5S-et kapsz használtan 50 körül de nem lesz rá garancia. MM-ben általában ki vannak téve ezek a telefonok meg tudjátok nézni, megpróbálni a méretet.

[ Szerkesztve ]

(#112509) Švejk válasza Zsolti900114 (#112507) üzenetére


Švejk
őstag

Ha ki tudod várni a készletet, best buynak tűnik: [link]

(#112510) tvamos válasza ToniSoprano (#112505) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez megbizhato ez a xiaomishop.hu? Honnan szallit?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#112511) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Windows-os Lumia telefont érdemes venni, van ajánlott típus (vagy ami kapható, támogatás lesz-e még)?
Nő ismerősömnek bőven elég lenne egy középkategóriás lumia, mert az android néha kicsit túl bonyolult neki (apple soha)!
Teljesen alap dolgokra használná: netezés, skype/viber/messenger, néha navi.

Egy hónapja használ egy Redmi 3s-t, de gyűlöli a miui-t!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#112512) Viktor0610 válasza vacs (#112511) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ami lényeg, hogy WP10-re frissített/frissíthető készüléket vegyen, mert a 8.1-en már nem támogatott a Messenger. ;]
Nem tudom, mi baja a MIUI-val, de ő tudja. :D Szerintem a droid 100000x jobb, mint a WP, de mindegy. :DDD

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#112513) tvamos válasza vacs (#112511) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem lenne eleg, ha kicsereli a Launchert? Akkor azert baratsagosabb tud lenni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#112514) #53932800 válasza tvamos (#112513) üzenetére


#53932800
törölt tag

Vannak ilyen WP szerű launcherek. :R

(#112515) vacs


vacs
veterán

Én is rühellem a miui-t (nem csak Ő), soha többet Xiaomi telefon!

tvamos: egy launcher-től még nem tűnnek el a miui nyűgjei.
Pl legutóbb a gyári galéria app-ban nem jelent meg egy frissen letöltött kép, csak a fájlkezelő látta.
Én már kb 10 éve használok androidot (Sony, HTC, Samsung, LG telóim voltak), értek a root, custom rom stb dolgokhoz, de még így is feladja a leckét néha a miui! :(((

Persze ez csak egyéni vélemény!

Szóval melyik Lumia lehet jó?

(^)(>.<)(^)

(#112516) sqpp


sqpp
őstag

Sziasztok!

Vennék majd egy ÚJ telefont hamarosan, a cél leginkább arra lenne, hogy minél jobb kamerája legyen... Emellett magas fényerővel rendelkezzen, mivel motorozáshoz fog kelleni. (jelenlegi N6-om nem nagy fényerővel rendelkezik, emiatt ugye ha sütne a nap, akkor semmit se látnék.)
Akárhol jó nekem a vásárlás, akár külföld is. Mindenképpen Android teló legyen.
Méretéből adódóan úgy félúton állnék meg, hiszen a túl nagy se jó, viszont azért lássam is, hogy pl hova megyek. Az ár mindegy, csak faintos teló legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#112517) tvamos válasza vacs (#112515) üzenetére


tvamos
nagyúr

En megertem abszolut a mit irsz. Mondjuk nekem a Lenovo a mumusom. Nem szerettem igazan a Xiaomit sem, de inkabb annak a nyugjei, mint WP megegyszer.Ket Lumia utan en mar tuti, hogy nem is akarom kiprobalni a W10-et. (Szamitogepen eleg volt latnom.)
Vegyel neki egy iPhone-t. A tesom oda van erte...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#112518) hroberto válasza vacs (#112511) üzenetére


hroberto
veterán

Én sok Lumiát használtam, de lebeszéllek róla.
A Messenger borzalmasan lassú, és funkciószegény, a Viber szar. A Microsoft saját navija sem túl jó. Ezen kívül ahogy most állnak, nem jósolnék hosszú jövőt a rendszernek. Az alacsony piaci részesedés miatt az app fejlesztők is folyamatosan elhagyják a platformot.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#112519) tybsen válasza tvamos (#112517) üzenetére


tybsen
addikt

Nem mindegy, milyen Lenovo. P2 pl majdnem stock android, csak néhány extra funkcióval ki van egészítve.

(#112520) Fistman


Fistman
csendes tag

Ahoy, korábbi kérdéseimet még tovább finomítva azt szeretném kérdezni, hogy van-é a Xiaomi Redmi 2 Pro-nak bármi jelentősebb hiányossága amitől hosszútávon kevésbé megbízható és komoly ellenérvként szogál a HTC Desire 526G ellen?

Mivel a gorilla üveg kijelző, 2 giga RAM, 2200mAh aksi és olcsóbb ár elég csábító, hacsak nincs valami aduásza a Desire 526G-nek ami üti mindezt...

(#112521) tvamos válasza tybsen (#112519) üzenetére


tvamos
nagyúr

Persze, biztos ugy van. De ami sz@rba mar negyszer beleleptel, arra raprobalsz otodjere? Persze, statisztikailag, akkor mar csak csoki lesz! ;]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#112522) ToniSoprano válasza sqpp (#112516) üzenetére


ToniSoprano
addikt

S7, S7 edge 777 nit, S8 és s8+ 1000 nit: [link], ezek most a királyok az amoled full fényerőn beéghet könnyen, de 2 évig gariban javítják, ha ezt bevállalod ezek a legjobban látható kijelzők napdényben és a kamera is jó.

[ Szerkesztve ]

(#112523) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Korábban már kaptam itt tanácsot.

Xiaomi Redmi Note3 SE, Lenovo P2.
A Lenovo kiesik, mivel nem állnak kézre az olyan telefonok, amiknek a képernyőjén vannak a funkció gombok (nem tudom mi a pontos megnevezése az ilyen típusoknak).

Munkára kellene ezért lényeges a jó üzemidő, a stabil működés, szoftvertámogatottság, stabil GPS (navigáció). Játékra nem használnám.
Ami feltétlenül fontos, hogy Dual SIM legyen és mind a két SIM-en tudja a 4G/LTE-t
A B20 elengedhetetlen.
Képernyőméret:4,5" - 5,5"-ig, HD, fHD mindegy.

Tudtok még ezeken felül ilyen paraméterekkel készülékeket?
Árat most nem adok meg, mert nem feltétlen lényeges, igaz 200e-ért nem akarok telefont venni, de 100 körül vagy felé szívesen megyek.

Ha más nincs, akkor valószínűleg a Xiaomi-t veszem meg, bár kicsit nagy lesz méretben.

Köszönöm a segítségeteket és elnézést, hogy ismét ezzel a kérdéssel jövök, csak kicsit változtak a dolgok költségvetésileg és ki tudom tolni a keretet, ha muszáj :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#112524) ToniSoprano válasza Tanisz (#112523) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Figyelj szerintem a Lenovo P2 a legjobb telefon ezekre, a virtális gombokat bármikor letilthatod, a fizikai home gombot, 2 év garival amoled kijelzővel, teljesen új fejlesztésű középkategóriás procival megkapod, olvasd el a tesztet: [link]

"Amit kiemelnék, az a készülék home gombjának funkcionalitása. Ha beállítunk ujjlenyomatot, akkor érintésre reagál, nem is kell benyomni hozzá a gombot és szinte azonnal fel is old, tényleg nagyon gyors. A beállításokon belül van egy külön Rendszer gomb menüpont, ahol be tudjuk állítani, hogy legyenek-e szoftveres gombok, mi legyen a sorrend, legyen-e rezgő visszajelzés és hogy szeretnénk-e a vissza és az multitasking gombok funkcióját gesztusokkal vezérelni a home gomb segítségével. Ennek értelmében egy érintés (nem nyomás) a visszalépés, a hosszú rátartás pedig az alkalmazásválasztóba visz. Ez nekem nagyon tetszik, sőt igazából az is, hogy játék közben nyugodtan megfoghatom a gomb melletti részt, mivel nincs ott semmi, így nem nyomok el véletlen se semmit." forrás: [link]

A Lenovora 100 ezer Ft-ért 2 év garit kapsz, amoled kijelző nagyobb akku, újabb energiatakarékosabb processzor, messzívabb ház ez az előnye a Redmi note 3 SE-hez képest, de a Redmi note 3 SE is tök jó telefon a dolgaidra elég, én pl. azt használok azt 50-60 körül megkapod hazai 1 év garival csak nem nagyon lehet már kapni. Esetleg Redmi Note 4 B20-as nemzetközi is szóba jöhet feketében szerintem állatul néz ki:[link] 70-ért kapod meg külföldről szállítással 2 nap alatt szállítják EU raktárról, de nincs egyelőre haza gari.

[ Szerkesztve ]

(#112525) ToniSoprano válasza Tanisz (#112523) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mondjuk fórumon olvasom a P2-nél dual esetén vannak hívási problémák nem tudom áltanos-e, még ami szóba jöhet Honor 6X. 200 körül kicsit alatt már sok jó telefon van: S7 dual, S7 edge dual, de itt nincs hazai gari. Honor 8 Huawei P9 dual, P9 plus, Huawei P10 is jó telefon stb.

(#112526) Tanisz válasza ToniSoprano (#112524) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi! :) Meggondolom.

Az a bajom ezzel a középen 1 fizikai gombbal, hogy nekem kényelmetlen, asszonynak volt egy Meizu M2 Note-ja, imádta, de bármikor kellett Nekem mókolni rajta valamit iszonyatosan nem bírtam megszokni az 1 gombos kezelést, érintés, érzékelés, csúsztatás, kattintás, melyik mit csinál számomra kész katyvasz.
Ha valaki Samsungot nyom a kezembe, azt sem bírom kezelni :D Tudom béna vagyok, de nekem nem áll kézre ez a nagy fizikai HOME gomb, vagy mi :)

Na meg jelenleg van egy Lenovo Vibe Z2 Pro-m(ezt cserélném, főként a Dual 4G hiányosság miatt), és hát mit ne mondjak, nem túl stabil, néha random újraindul, belassul..stb. Szeretem, de mikor autós navigáció közben újraindítja saját magát és utána képernyőzárat kell feloldanom (kódos, céges policy miatt) PIN kódot kell pötyörésznem, hogy ismét navigálni tudjak,autópályán, vagy épp kanyarodás közben, hát kész horror.
Lenovo nálam sajna -1 pontot kap emiatt. Főként, hogy felső kategóriás telefonom van tőlük.

Itthonról veszem a készüléket, számlára :) Munka miatt, így olyat keresek, amit itthon megkapni.

(#112525) ToniSoprano Köszi ismét, de mindegyik tudja a Dual 4G/LTE-t? Az nagyon fontos, emiatt cserélnék telefont.

Túrom a netet folyamatosan, de vagy nem találok infót erről, hogy tudják a kinézett Dual SIM-es készülékek a két SIM-en a 4G-t, vagy csak egyszerűen nem egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#112527) ToniSoprano válasza Tanisz (#112526) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mindkét foglalat tudja a 4G-t, csak két kattintás a beállításokban, hogy melyik kártyát. De egyszerre pl. telefonálásra csak egyik tudod használni, amikor telefonálsz a második kártya nem működik (nem lesz mobilnet sem ha a másik kártyáról ment a mobilnet), bár azért azt jelzi a telefon hogy a másik telefonról hívás érkezett a másik kártyán. Ez a dual standby, van dual aktív is, de abból kevesebb, nekem sohasem volt szükségem rá.

[ Szerkesztve ]

(#112528) Tanisz válasza ToniSoprano (#112527) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi, ez a megoldás nekem tökéletesen megfelel.

Azért kell, mert van egy halom mobilnet keret a céges kártyámon és a munka miatt egyre többet kell használnom.
Viszont a magán telefonomat használom minden másra, mert azon is van egy jó adag mobilnet keret :)

A Xiaomi Redmin Note Se 4G Hybrid Dual SIM, az másabb mint a StandBy?

Elnézést, hogy hülységeket kérdezek, de még összefoglalót sem találtam a különböző dual simes technológiákról.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#112529) ToniSoprano válasza Tanisz (#112528) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Hybrid Dual SIM csak annyit jelent, ha dual simet használsz akkor nem tudod micro SD-vel bővíteni már. Az egyik foglalatba vagy nano sim megy vagy micro SD kártya, a második foglalat micro simes. Ez elég genyó dolog. A belső tárhelyből 32 GB-ból kb 26 GB szabad, nekem elég többnyire, képeket felhőbe mentem ingyen is van erre lehetőség és és 2-3 hónapnál korábbiakat törlöm a készülékről.

[ Szerkesztve ]

(#112530) Bati75


Bati75
csendes tag

Samsung j510FN/DS g.. kuponnal mm-ben 44000 Ft jó vétel lehet

(#112531) darvak


darvak
senior tag

Sziasztok,

80eFt körül keresnék, lehetőleg 5" alatti/körüli NFC-s telót, mit tudnátok ajánlani? :))

[ Szerkesztve ]

(#112532) *Tata*


*Tata*
senior tag

Sziasztok!

Honor 7-em van, lassan lejár a gari ideje.
Szeretnék helyette egy új telót ezen a vonalon maradva.
A Honor 6x-et néztem, valakinek tapasztalata vele?
Nem lenne a 7-hez képest visszalépés? :U

(#112533) .DLL


.DLL
veterán

Sziasztok!

Összeszedtem a fenti kérdésekre a válaszokat (nem pont az ottani sorrendben):

Mire használnád? - egy DJI termék kijelzőjeként és a hozzátartozó app futtatásáért lenne felelős, kültéren (gyakran napos idő) semmi másra. (Szeretném ezt a feladatot elkülöníteni a hétköznap is használt telefonomtól, ezért keresek egy viszonylag olcsó megoldást)

Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? - min. 5,5" a jobb láthatóság érdekében

Kijelző: Ez egy sarkallatos pont mivel kültéren használnám, a minél nagyobb fényerő és minél kevésbé tükröződő üveg kellene, elég a sima HD felbontás.

SoC: viszonylag up-to-date 64 bites megoldás kellene, de nem kell csúcshardver, mivel a DJI Go4 app futtatásán kívül más feladata nem lenne (ez viszont élőképet mutat és HD-ban rögzít egy időben szóval ne legyen harmatgyenge sem. (pl. MTk 6753 szint szerintem már elegendő).
Ja kifelejtettem: OTG funkció elengedhetetlen a feladathoz!

Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez? - Android vagy iOS ezekre van az app.

Használt vagy új? - Mindegy, csak megbízható legyen.

Árkategória: Amelyik a fenti igényeket teljesíteni tudja a legalacsonyabb áron. Mivel se kamera, se fémház, se ujjlenyomatolvasó, se B20, se más nem szempont; csak a kijelző és a SoC; a határ meghúzható max 40k-ban?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#112534) Tanisz válasza ToniSoprano (#112529) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi :)

Jelenlegi telefonom is ilyen, ha két SIM van benne, nincs SD kártya foglalat.
Bőven elég volt eddig 32 GB RAM, valszeg nem is kell több a jövőben sem.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#112535) beence


beence
tag

Sziasztok!

Milyen best/buy telefont tudtok ajánlani max70ezerig.
Független vagy vodás, 5" körüli méret,általános használatra kellene (telefon-net-zene-némi foto).
Megbízható ha lehet 2-3évig ne kelljen lecserélni.

Előre is köszönöm

(#112536) outdoor


outdoor
aktív tag

Legalább 6,5" kijelzővel legalább FullHD felbontásban keresnék dual SIM androidot legalább 2gb rammal, jó akkuval.

Van ilyen?

A proper digital assistant could be my best friend

(#112537) Mitírjakide?


Mitírjakide?
csendes újonc

Sziasztok!

Szerintetek milyen telefont vegyek max. 120.000Ft-ból?
Eddig a Honor 8-ra gondoltam. Nagyon szép maga a készülék, és elvileg gyönyörű képeket is készít. Készít vajon kb olyan minőségű képeket, mint egy olcsóbb DSLR(pl.: Nikon D3300)? Mert ha hasonló a kamerájának a tudása, akkor nem kell fényképezőgépet, plusz olcsóbb telefont vennem, és kettő az egyben meglenne. :))
Köszi előre is a válaszokat!

(#112538) lezuvius válasza Mitírjakide? (#112537) üzenetére


lezuvius
őstag

Jo kameraval inkabb a G4,S6 es Nexus 5x/6p quartetbol valasztanek vagy a tavalyi S7/Htc 10 duobol 150e kornyeken.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#112539) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Sziasztok !

Egy baratnomnek kellene segitseg abban, hogy melyik telefont valassza olyan ~60ezer forintig bezaroan, ha a fenykepezes a legfobb szempont. Google nem a baratom, barmilyen formaban keresek ra, ha beleirom, hogy under 200usd/under 250usd akkor hiaba rakom melle hogy CAMERA, egyaltalan nem veszi figyelembe... szoval 60K es a kamera a legfontosabb. Hasznalt nem jatszik. Elore is koszi mindenkinek aki tud tippet adni :)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#112540) k-adi


k-adi
nagyúr

Hi,

A Telekomnál a P10 miért olcsóbb a P9+ nál?
Biztos valami elírás, nem? (az adatok közt találtam elírást már ezért gondolom)
a link:

[link]

(#112541) BenHans válasza outdoor (#112536) üzenetére


BenHans
addikt

Honor Note 8 :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#112542) Shingen válasza *Tata* (#112532) üzenetére


Shingen
addikt

De szerintem igen.
Miért nem akkor H8?

風林火山

(#112543) *Tata* válasza Shingen (#112542) üzenetére


*Tata*
senior tag

A H8 is tetszik,de árban nagy a különbség köztük.

(#112544) holozis_HUN válasza ToniSoprano (#112460) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Melyik az erősebb, note 3 SE vagy Note 4? Tetszenek :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#112545) Lenry


Lenry
félisten

sziasztok

sajnos javíthatatlanul elromlott a Redmi 3S-em, de szerencsére a bolt visszatéríti az árát, így most keresek egy másikat.

egy ideje nem igazán vagyok képben telefonfronton, a Redmi 3S-t is úgy vettem, hogy amikor kerestem, akkor éppen mindenki arról áradozott, így adta magát, most viszont már ott nem lehet kapni ahol eredetileg vettem (eustock), pedig legszívesebben azt vennék megint (xiaomishop.hu-n láttam, de róluk olvastam pár lesújtó kritikát)

szóval mit ajánlotok helyette?
mindenképp dualSIM-es kell, nagyon szerettem a 3GB RAM-ot és a 32GB tárhelyet, az ujjlenyomatolvasót, a brutál méretű akkumulátort és a B20-as 4G-t, így ezek egyikéről sem szeretnék lemondani

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#112546) Lenry


Lenry
félisten

és persze ne legyen észrevehetően drágább, mint amibe a Redmi 3S került: 55.000 Ft

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#112547) La Magra


La Magra
tag

Xiaomi Redmi 4A Pro vagy Meizu M5?

(#112548) Ájvé válasza La Magra (#112547) üzenetére


Ájvé
veterán

Meizu M5 kapható, szóval így azt venném most. Megbízhatóságban számomra kicsit kérdéses a Meizu, de 1 év biztos garanciával vállalható.

(#112545) Lenry:
Ha még bevállalod ezek után a Xiaomit, akkor Redmi Note 4, persze ha kapható lesz egyszer (Redmi 4A-ból kiindulva).

(#112544) holozis_HUN:
Note 3 SE hardveresen erősebb, de Note 4 újabb takarékosabb (igaz gyengébb) SoC-al, ha nem játszol durva játékokkal az mindenképp Note 4.

[ Szerkesztve ]

(#112549) Švejk válasza Lenry (#112546) üzenetére


Švejk
őstag

Ma jelent meg a Redmi Note 4 Pro az EUstockon.

(#112550) La Magra válasza Ájvé (#112548) üzenetére


La Magra
tag

Kifejtenéd, mit jelent a "kérdéses megbízhatóság"?
Láttam, hogy kaphatóvá vált a Meizu M5, de ha jobb/megbízhatóbb a Redmi 4A Pro, akkor megvárom azt. (Azt írják, áprilisban elérhető lesz. Vagy ez csak álom, és felesleges várni rá?)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.