Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112504) Zsolti900114


Zsolti900114
tag

Sziasztok!

Nem igazán terveztem mostanában, de mivel a Windows Phone 8.1-ről sorra lövik le azt a néhány appot, amit használok, telefoncsere előtt állok. Jó ideje nem követem már a piacot, mert amúgy elégedetten használtam a tök egyszerű Lumiámat, meg mellette egy Blackberryt. Androidom legutóbb a 2.3 környékén volt, akkor nem szerettem, de gondolom, azóta rengeteget változott.

Most azt találtam ki, hogy mindkét meglévőt eladnám, és egy dual SIM-est vennék, az alábbi paraméterekkel:

Árkategória: 50 ezernél többet nem szívesen adnék telefonért, de ha jól sikerülne eladni a meglévőket, akkor mondjuk 60.
Használt vagy új? Elsősorban újat szeretnék, de számlával, garanciával, megbízható helyről belefér a használt.
Hol vennéd meg? Független, számlával, garanciával, de ez nem feltétlenül zárja ki a használtat.
Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Szeretnék hosszú távú megoldást, már amennyire ebben az árban ilyen van.
Mire használnád? E-Mail, hosszabb szövegek gépelése (ebben mondjuk a Blackberryt vissza fogom sírni), Waze, Messenger, internet. Nem baj, ha a képei nem teljesen vállalhatatlanok, de nem várok csodát.
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Eredendően nem lenne preferenciám, de ha szeretnék alkalmazásokat használni, az szűkíti a kört. :)
Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Fizikai méreteiben kisebb legyen a Lumia 640-nél. Ez mondjuk 4,5 colt jelentene, vagy 5 colt, ha a kijelző aránya nagyobb az egész telefonhoz képest.

Szóval összegezve:
Nem péklapát méretű dual SIM-es telefon, amin lehet megbízhatóan telefonálni, megy rajta a waze és a messenger, nem lövik le az alkalmazásokat. :)

Amúgy bármilyen javaslatot meghallgatok, ti értetek hozzá, velem ellentétben.

Előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.