Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112523) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Korábban már kaptam itt tanácsot.

Xiaomi Redmi Note3 SE, Lenovo P2.
A Lenovo kiesik, mivel nem állnak kézre az olyan telefonok, amiknek a képernyőjén vannak a funkció gombok (nem tudom mi a pontos megnevezése az ilyen típusoknak).

Munkára kellene ezért lényeges a jó üzemidő, a stabil működés, szoftvertámogatottság, stabil GPS (navigáció). Játékra nem használnám.
Ami feltétlenül fontos, hogy Dual SIM legyen és mind a két SIM-en tudja a 4G/LTE-t
A B20 elengedhetetlen.
Képernyőméret:4,5" - 5,5"-ig, HD, fHD mindegy.

Tudtok még ezeken felül ilyen paraméterekkel készülékeket?
Árat most nem adok meg, mert nem feltétlen lényeges, igaz 200e-ért nem akarok telefont venni, de 100 körül vagy felé szívesen megyek.

Ha más nincs, akkor valószínűleg a Xiaomi-t veszem meg, bár kicsit nagy lesz méretben.

Köszönöm a segítségeteket és elnézést, hogy ismét ezzel a kérdéssel jövök, csak kicsit változtak a dolgok költségvetésileg és ki tudom tolni a keretet, ha muszáj :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.