Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) bullseye válasza Kelvin (#37149) üzenetére


bullseye
addikt

Mivel legutóbb egy elektronikus számlára sem küldtek sem ellenőrző kódot, sem SMS őr értesítést, így szerintem ezt nem én néztem be, hanem náluk van néha bibi a rendszerben. De az legalább magától elmúlt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37152) riki válasza daimonion (#37117) üzenetére


riki
senior tag

Ez addig igaz ,ha nincs otthon chipet olvasó kártyaolvasód. Ha van, akkor semmi extra.Erre jó a Eset 9 -es bétában szereplő megoldás. :U
Dragon : A K & H nál sok dolog nem működik,ami másik banknál gond nélkül. pld Új Chrom , Firefox,Edge, Csak az IE 11. normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#37153) GEPESZ66 válasza riki (#37152) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nálam a Chrome naprakész:45.0.2454.85 m
A KHB-nál ezt használom, s nincs vele gond.

(#37154) daimonion válasza riki (#37152) üzenetére


daimonion
senior tag

Ez addig igaz ,ha nincs otthon chipet olvasó kártyaolvasód. Ha van, akkor semmi extra.
Ezt ki tudnád fejteni bövebben ha szépen megkérlek mert erről a dologról semmilyen infóm nincs . Köszi szépen :R

(#37155) daimonion válasza t72killer (#37141) üzenetére


daimonion
senior tag

Ne haragudj, De Én még nem láttam olyan nyugdíjast a környeztemben / tudom ettől ez még nem biztos, hogy általános / aki netbankolt volna..Mert szegény nyugdíjasnak még az is nehézséget okoz, hogy mi az a bakkártya és mi az a Pin kód..Plusz még azt sem tudja, hogy mi is az az internet.. :(

(#37142) dqdb

Tudom, hogy léteznek preparált emailok meg hogyan is készülnek ezek a csalások, DE még mindig ott tartok, hogy ha oda is jut az átvert júzer a Fake oldalra hogyan is fogja megkapni az ellenőrző sms-t ? Lehet értetlennek tünök, de szerintem ez egy fontos és marginális kérdés..Ugyanis a sjaát telefonszámomra jön az sms ugye ? Honnan tudja a telefonszámomat a támadó ahova küldi az sms-t és majd akkor jól átverve el tudja majd lopni az adataimat ? Én ezt nem értem ..Ha nagyon értetlennek tünök elnézést csak próbálok gondolkodni egy átlag "szöszi" agyával. :R

(#37156) bullseye válasza daimonion (#37155) üzenetére


bullseye
addikt

Ha jól sejtem ez a szabvány man-in-the-middle támadás. Te felmész a kamu oldalra, beadod a jelszót, oldal gazdája továbblövi az igazira, igazi kiküldi neked az SMS-t, te bírod a kamu oldalon, ők beírják az igazin. Te szépen kalandozol a kamu oldalon, esetleg egy idő után kidob, hogy ne tűnjön fel, hogy nincs ott mögötte a bank, ők addig utalgatnak a nevedben, ha tudnak. De ha igazán viccesek, és ráérnek (bár lehet, hogy már ez is automatizálható, ki tudja) megvárják amíg elindítasz egy utalást, és átírják benne a számlaszámot meg az összeget, hogy ha kell ahhoz is SMS kód, hátha nem nézed meg ezeket benne alaposabban, és jóváhagyod nekik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37157) konci79 válasza bullseye (#37156) üzenetére


konci79
őstag

Cibnél pl. jelszó generáló eszköz van,utalásnál is újat kér,nem elég hogy be vagy jelentkezve.

(#37158) odrif


odrif
MODERÁTOR

Nofene

20 éve a Prohardveren

(#37159) Kékes525 válasza odrif (#37158) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, hogy vak riasztás, mert generic vírus, azaz nem tudta biztosra azonosítani. Érdemes elküldeni elemzésre. Másrészt a kérdéses fájlt meglehet vizsgáltatni a vírustotalal is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37160) dqdb válasza daimonion (#37155) üzenetére


dqdb
nagyúr

DE még mindig ott tartok, hogy ha oda is jut az átvert júzer a Fake oldalra hogyan is fogja megkapni az ellenőrző sms-t ?
Úgy, ahogyan a felhasználónevet és a jelszót is: a felhasználó fogja beírni neki.

A hamisított oldal feléd eljátssza az eredeti banki felületet, így hozzájut a felhasználónevedhez és jelszavadhoz. Ezután a normál banki oldal felé böngészőként viselkedve elkezdi a belépést, a felhasználónév és jelszó már adott hozzá. A bank ennek hatására elküldi neked az SMS-t, benne a kóddal (ő nem tudja, hogy te lépsz be, csak azt látja, hogy valaki olyan lép be, aki ismeri az adataidat, amiből arra következtet, hogy valószínűleg te), amit ismét a hamisított oldalra fogsz beírni, így az értesül róla, és immáron böngészőként viselkedve teljesen be tud lépni a banki oldalra. Ezután, ha a netbankban végrehajtott műveletek SMS-es megerősítést igényelnek, akkor a hamis oldal transzparensen engedi neked az ügyködést, majd akkor aktivizálja magát ismét, amikor ilyen megerősítést igénylő tranzakciót indítanál. Ekkor az általad összeállított helyett egy másik tranzakciót küld el a banknak böngészőként viselkedve, és ha a bank által a megerősítéshez SMS-ben küldött kód nem tartalmazza a tranzakció adatait (vagy igen, de nem ellenőrzöd le), akkor te az abban található kódot vidáman beírod a hamisított felületre, ami így végre tudja hajtani az általa indított tranzakciót a tiéd helyett.

Mint látható, ez a megoldás csak akkor működik, ha te is éppen ügyködsz, szóval az OTP ad némi plusz biztonságot, de ettől még átverhető maradsz. A banki oldalon az IP címek és felhasználói szokások figyelésével lehet csökkenteni a kockázatot, de nem teljesen, a felhasználó mindig alkalmas és meggyőzhető lesz a védelmek kiiktatására a saját hülyeségével.

Kelvin: a bankváltás annak a téves információnak a tudatában írtam, hogy nincsen két faktoros azonosítás az Ersténél. Mint kiderült, ez téves, így ha ott lennék, nem váltanék. Azt továbbra is tartom, ha a saját bankom játszaná el, hogy megszünteti a kétfaktoros azonosítást, akkor azonnal váltanék. Ha az eddig kötelező lépés opt-outra módosulna, akkor ekézném a bankomat, hogy idióták. Ha opt-inre, mint az Erste, akkor hatványozottan.

Érdekes módon ismerőseim, barátai, kollégáim sőt még a szüleim is a kétlépcsős bejelentkezést használják. (ezek szerint van aki még tud olvasni és tájékozódni főleg ha a netbank belépési oldalára kiírnak egy hírt)
Az átlagos felhasználó nem olvas, nem értelmez, csak kattint, megzavarja minden olyan szöveg vagy részlet, ami korábban nem volt ott vagy döntést igényel, és ezt a zavarodottságát további kattintásokkal enyhíti olvasás és szövegértelmezés helyett. Aztán amikor megtörténik a baj, és neked utólag vissza kellene fejteni a történéseket, akkor izzadni fogsz, mert a felhasználó a folyamatot elmesélve mindent fog mondani, csak az igazat nem. Persze az esetek túlnyomó többségében nem azért, mert hazudni akar neked, hanem mert gőze nem lesz arról, mit is csinált és milyen sorrendben, így elmeséli azt, ő hogyan látta a dolgokat.

Szóval rettentő szerencsés vagy, hogy csupa, az átlagtól pozitív értelemben eltérő emberrel vagy körülvéve.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#37161) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

Jelen állás szerint melyik ingyenes (vagy akár gpl) vírusírtót javasoljátok, ami tud rezidens védelmet? Vagyis állandót, vagy hogy mondják.

Eddig a clamwint használtam ilyen célra.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37162) t72killer válasza Vladi (#37161) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Quihoo, Avira, Avast.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37163) bullseye válasza dqdb (#37160) üzenetére


bullseye
addikt

Azért döntsük el, hogy azért vagyok hülye, mert nem vettem észre, hogy opt-in, vagy azért, mert rákattintottam, hogy opt-out. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37164) riki


riki
senior tag

(#37165) riki válasza daimonion (#37154) üzenetére


riki
senior tag

Remélem ez segít,nem csodálom én is meglepődtem mire képes a Zeus,és ,hogy mindíg okosabb lesz.[link]

dqdb: Sajnos már olyan is van ami a két lépcsőst is meg tudja kerülni.Gyakorlatilag klónoz.

[ Szerkesztve ]

(#37166) daimonion válasza riki (#37165) üzenetére


daimonion
senior tag

:R :R
Köszönöm az igen hasznos olvasmányt..ugyanis Én elképzelni sem tudtam eddig azt hogy vannak olyanok akik nem figyelik a bankjuk oldalát vagy nem odafigyelve lépnek be. :(

(#37167) Kelvin válasza riki (#37164) üzenetére


Kelvin
őstag

Added: Router Manager

Esetleg ha ezt használod tudod, hogy ez mit takar?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#37168) daimonion válasza Kelvin (#37167) üzenetére


daimonion
senior tag

Tessék így néz ki .Egy felületen tudod kezelni a routeredet..feltételezem csak azokat tudod így kezelni amit ismer a progi..De mindjárt kipróbálom.

Ja igen csak akkor müködik ha támogatott routered van.

[ Szerkesztve ]

(#37169) Pano válasza daimonion (#37168) üzenetére


Pano
addikt

Sírva tudnék fakadni, hogy mennyire gusztustalan lett a W10 GUI-ja.

(#37170) Kelvin válasza daimonion (#37168) üzenetére


Kelvin
őstag

Én ugyan már jó ideje a 360 TS Essential verziót használom megelégedve. De ez most böki az oldalam egy próba erejéig, hogy mégis mit takar.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#37171) dragon1993


dragon1993
őstag

ESS 9-ben már meg lehet adni óránkénti limitet a szülő felügyeletnél ?
Pl: Napi 4 óra gép és óránként 30 perc szünet.

Ezt se az ESS8 se a W10 nem tudja :(

[ Szerkesztve ]

(#37172) daimonion válasza Pano (#37169) üzenetére


daimonion
senior tag

Mi a baj ezzel ? Szerintem nem rossz ..csak a router cuccos olyan fekete de akár témát is változtathatsz

(#37173) Pano válasza daimonion (#37172) üzenetére


Pano
addikt

Ja, magára a Windows 10-re gondoltam, nem a progira :) Azért ettem offba :)

(#37174) daimonion válasza Pano (#37173) üzenetére


daimonion
senior tag

A Win 10-el úgy vagyok akinek nem tetszik ne használja akinek meg igen az meg használja. :K
Nekem a funkcionalitás mindig előbbre való a kinézetnél.Nekem úgy jó a win 10 ahogy van.

(#37175) Szellem. válasza daimonion (#37174) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szerintem jobb lett mint a Windows 8 vagy 8.1. Nekem jobban tetszik.

(#37176) Norman M249


Norman M249
tag

Sziasztok! Avasttal kapcsolatban szeretnék kérdezni tőletek! Ha előfizetek x időre 3 gépre,de közben valamelyik gép hardverében változás lép fel,akkor attól függetlenül aktiválható az Avast újratelepítést követöen? Erről sajna semmi infót nem találtam, a helpdesk meg csak angol. Köszi a segítséget!

(#37177) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Kaspersky felhasználók telepítsék,ha még nem tették, a kritikus patch et.[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#37178) dqdb válasza bullseye (#37163) üzenetére


dqdb
nagyúr

Azért döntsük el, hogy azért vagyok hülye, mert nem vettem észre, hogy opt-in, vagy azért, mert rákattintottam, hogy opt-out. :)
Ha eddig kötelező volt, most opt-out lett, és kikapcsolod, akkor felelőtlen hülye vagy. Ha eddig kötelező volt, most opt-in lett, és nem veszed észre az értesítést a változásról és magát az opciót, akkor figyelmetlen hülye vagy. Mivel az utóbbi eset áll fenn az Erste esetében, ezért a figyelmetlen változat vonatkozik rád ;]

Hogy konstruktív is legyek, ezt találtam a témáról egy PH topikban, nem tudom, hogy él-e még, mert közel másfél éves infó:

"csak az ügyfélszoli menüpontra kattints, aztán almenüre ne. és ott lesz a fehér felületen. én is kerestem egy ideig"

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#37179) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csak megosztanám okulásképpen - a hiba pontos okára nem jöttem rá és már nem is fogok.

Játszottam egy kicsit a tűzfalakkal a közelmúltban, alapban Avira PRO védelem volt a gépen.

Emellé feltettem az Outpost FP-t, ami elvileg nem kompatibilis - nem is volt az, elég sok kékhalált köszönhettem neki chrome-os netezés közben (rámegyek xy weboldalra->kékhalál).

Ezekután az OFP-t cseréltem Spyshelter-re - ami egy szimpi kis tűzfal volt, eleinte zéró probléma - elvileg kompatibilisnek kellett volna lennie. Viszont 2-3 hét múlva itt is újrakezdődött a kékhalálozás. Leszedtem a Spysheltert, egy hétig minden OK, majd tegnapelőtt belépéskor elkezd villódzni a képernyő, a dwm (desktop window manager) megőrült, olyat játszott, mintha a start gomb beragadt volna. Nagynehezen sikerült csökkentett módban elindítani, system restore egy jó régi restore-pointra - > műkszik minden (nem a billentyűzet volt a ludas;]). Szuper, örülünk. Aztán gondoltam egyet, telepítettem az SSD-mhez az OCZ vector kezelőszoftvert -> újra megkergült a rendszer, mehettem vissza csökkentett módba:Y.

A vége az lett, hogy az elaggott win8.1-et, aminek amúgy is volt már pár dolog a rovásán legyalultam és frissítettem win10-re.

Gyanúper: vmelyik "szuperkompatibilis" tűzfal letiltott valamit, ami úgy maradt uninstall után...

Tanulság: éljenek a letesztelt egybemegoldások:U.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37180) Kékes525 válasza t72killer (#37179) üzenetére


Kékes525
félisten

Így van. A letesztelt egybemegoldások a legjobbak, nem érdemes kísérletezgetni, mert a példa is mutatja könnyen bele lehet futni ilyesmikbe. Azért sem, mert elég sok jó "egybemegoldások" léteznek.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37181) blattida válasza t72killer (#37179) üzenetére


blattida
nagyúr

A letesztelt, különálló megoldások is jók. Az semmire sem garancia, hogy egy cégtől származnak a különböző rétegek. Meg lehet nézni, hogy a letesztelt egybe megoldások is mennyi nyűgöt és problémát tudnak okozni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#37182) t72killer válasza blattida (#37181) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jah, az meredek volt, hogy a rendszervisszaállítás se oldotta meg a problémát :U. Sztem maradok a bevált Aviránál, a védelem többi részét pedig megoldom nem-rezidens cuccokkal.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37183) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Srácok ha valaki használ ilyen tipúsú készülékeket nézzen utána mi a teendője.[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#37184) t72killer válasza Dévacsen (#37183) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha már android, újféle zsarolóvírus okostelókra :D

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37185) dqdb válasza t72killer (#37179) üzenetére


dqdb
nagyúr

Néha eltávolításkor a tűzfalak ottfelejtik a packet filtert a hálózati kapcsolatokon (a kék halállal járó tűzfalhibák jelentős részéért ezek a kernelszintű driverek a felelősek).

Control Panel > Network and Internet > Network Connections > kapcsolaton jobb klikk > Properties, majd a listában a monitorszerű ikonnal rendelkező sorokban kell gyanús maradványokat keresni, de óvatosan és alaposan megfontolva szabad csak eltávolítani belőle.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#37186) t72killer válasza dqdb (#37185) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi:R Az új rendszeren ránézek a témára és kimentem a listát - utólagos rendrakásnál segíthet, hogy mihez ne nyúljak:R.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37187) daimonion


daimonion
senior tag

(#37188) szeky81 válasza t72killer (#37182) üzenetére


szeky81
tag

...És érdemes egy Revo, vagy Your Uninstaller nevű progikkal eltávolítani minden ilyen (és más) alkalmazást!

szódabikarbabónábó'

(#37189) t72killer válasza szeky81 (#37188) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az új rendszerre fel se fogok ilyesmit rakni. Az Avira, MBAM, HPA - kombóval eddig sose volt bajom, max a win-tűzfalat felturbózom egy kicsit.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37190) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Windows 10 alá keresek adblock megoldást, elsősorban a hosts-fájlos cuccok érdekelnek.

Az mvps-listánál van jobb? (Egy gépen már használom, de sajna nem 100%, elég sok hirdetés átcsúszik) Esetleg az adblockplus-listákat ár lehet vhogy varázsolni hosts formátumban?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37191) dqdb válasza t72killer (#37190) üzenetére


dqdb
nagyúr

Esetleg az adblockplus-listákat ár lehet vhogy varázsolni hosts formátumban?
Csak részben, és ugyanez az oka a hosts fájl alapú szűrés részleges sikerének is.

Egy adblock extension jelenleg kétféle szűrést végez: site és element alapút.

A site alapú eset egyértelmű, nem engedi a letöltéseket adott reklámszerverről, a hosts fájl is maradéktalanul elvégzi ezt a feladatot. Egy ilyen szabály így néz ki ABP szűrőként:

||doubleclick.net^

Az element alapú már nem egy teljes site-ot blokkol, hanem a betöltés alatt álló oldal bizonyos részeit rejti el, és akadályozza meg, hogy onnan további tartalom töltődjön le (a mindenféle teljes oldalas popupok is ebbe a körbe tartoznak). Ez ellen a hosts fájl teljesen esélytelen, mert a teljes oldal tiltásával a tartalmat is letiltod. Az ilyen típusú szabály így néz ki ABP szűrőként (egy globális és egy oldalfüggő példa):

##DIV[href*="ad.adverticum.net"]
index.hu##DIV[id*="banner"]

A hosts fájl jó előszűrő, de a böngészőbe épített extensionöket nem tudja helyettesíti, maximum kiegészíteni és esetleg tehermentesíteni őket (de ez utóbbiról nem vagyok teljesen meggyőződve). A hosts fájl rendszerszintű, így például Skype és hasonló programok alatt is működik, cserébe kedvenc/reklámmal támogatott oldalak fehérlistázására pont emiatt teljesen alkalmatlan, hiszen nem tudja, hogy adott reklámoldalt egy általad engedélyezett site töltené-e be vagy sem, és mindent szűr.

Az MVPS listánál szerintem nincsen jobb, az ABP listák általában a tartalomból kiindulva element szintre optimalizáltak, így azokból kevesebb olyan teljes szerveres tiltást tudsz kinyerni, amiből hosts fájlt lehet építeni.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#37192) t72killer válasza dqdb (#37191) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem, köszi:R, Akkor Edge-re ezekszerint nincs jobb megoldás:( Remélem hamarosan hajlandó lesz bővítményeket fogadni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37193) dqdb válasza t72killer (#37192) üzenetére


dqdb
nagyúr

A türelem extensiontámogatást terem :)

"We’re working on a new, modern extensibility model for Microsoft Edge in a future update."
[link]

Bár nincsen rá ETA, de valószínűleg pár hónapon belül várható, mert már demózták is, csak nem készültek el vele időben.

Addig maradnak az alternatív megoldások, mint szelektív látás vagy más böngésző használata.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#37194) d3zs0 válasza dqdb (#37191) üzenetére


d3zs0
tag

Az MVPS listánál szerintem nincsen jobb

hpHosts?

(#37195) dqdb válasza d3zs0 (#37194) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez már alapvetően nem a reklámok szűrésére van, hanem mellettük a kártékony oldalak ellen is véd. Az MVPS listája ~15000 címet tartalmaz, a hpHosts ~357000-et, ami nagyobb terhelést jelent a rendszernek névfeloldáskor (nem tudom, a Windows mennyire cache-eli és rendezi a hosts fájl tartalmát hatékony adatstruktúrába).

Ha van a gépeden olyan IS (vagy MBAM Premium), amely tartalmaz hasonló védelmet, akkor felesleges az óriási lista. Ha nincsen, akkor már véleményes, hogy megéri-e. Ahogyan a reklámok ellen, úgy a sérülékenységeket kihasználó oldalak ellen sem lehet szigorúan site-ok szintjén védekezni, és ha ezek ellen is szeretnél védelmet, akkor felteszel egy IS-t, és ismét odajutsz, hogy nem biztos, hogy kell egy ennyire részletes lista.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#37196) Kelvin válasza t72killer (#37190) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha a reklámok zavarnak csak és több böngészőt is használsz, valamint nem szeretnéd teletömni, leterhelni kiterjesztésekkel. Akkor tegyél egy próbát az Ad Muncher. Én már évek óta használom és elégedett vagyok vele.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#37197) t72killer válasza dqdb (#37195) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, a malware-domének blokkolását is szeretném elérni, de a 20x akkora méret már meredek, tartok tőle, h lassulást okozna.

Esetleg helyette vmelyik secure DNS szolgáltatás?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37198) blattida válasza t72killer (#37197) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezek nem rossz megoldások, viszont némi net lassulással számolni kell, ha ezeket használod és ezek sem szűrnek ki minden kártékony oldalt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#37199) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Na gyerekek ezt most kaptam böngészés közben. Azt hiszem "tele lett a gatyám". Most nagyon betojtam. Úgy érzem jön értem a TEK.

Csak érdekesség képpen osztottam meg veletek. ;]

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#37200) t72killer válasza LeslieG Jr. (#37199) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

;] "meg van blokkolva"

Ill ahogy látom a fizetési opcióknál más összeget is lehet választani? Elég hanyagul dobták össze az oldalt, h még azt se írják le, hogy miért és mennyit fizess:))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.