Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) homerhamm


homerhamm
addikt

Már a Skull&Bones esetében is kaptunk végleges megjelenési dátumot. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) k-adi


k-adi
nagyúr

Pár videót néztem róla, a bétáról a youtuberek jókat mondtak... meglátjuk mi lesz belőle

(#3) wjbhbdux válasza k-adi (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én nem figyelnék oda a youtuberekre ennél a játéknál, már az alphánál is ilyen 20 subscriberes akárkiket is partnereknek választottak ubiék, gyakorlatilag minden reklámnak tekinthető róla és senki se fogja leszólni. Konkrétan egy youtuber sereg könyörgött a fórumokban meg redditen, hogy adják már ki az elmúlt hónapokban és majd beindul a karrierjük..

/s

(#4) VágniValó válasza k-adi (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Óvatosan velük, kis sponsorship-ért a kórházi kilincset is lenyalják.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) ridiculous válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


ridiculous
aktív tag

A legutóbbi béta közben belenéztem pár live - ba. Volt olyan aki folyomatosan azt mondogatta hogy ez nagyon jó ez nagyon smooth és hogy ez lesz a legjobb shooter ha megjelenik. Nem keveset költhetett Ubi reklámra, mert az összes külföldi streamer úgy felsz*pta a játékot hogy azt már kellemetlen volt nézni. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#6) oriic válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem jobban zavart az, hogy a legutóbbi béta szerintem rosszabb volt minden szempontból a korábbinál. Valahogy nem hiszem hogy túl nagy népszerűségnek örvend majd a játék mondjuk egy év után.

homerhamm: ammegmi? Már senki nem játszik azzal sem :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) pRoject22


pRoject22
őstag

Nálam a borzalmas TTK miatt bukott meg, nem értem miért kell egy arena shooterbe beleerőltetni egy Warzone körüli TTK-t

¯\_(ツ)_/¯

(#8) Bad Pritt válasza oriic (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A kettővel ezelőtti nekem is tetszett, a véglegesbe is bele fogok nézni, mert a Halo Infinite kezd erősen kifulladni és kell valami értelmes (értsd: nem cod és/vagy br :D) multi helyette.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) oriic válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván tolni fogom én is egy ideig, mert cikket tervezek róla, plusz hátha meglepnek valamivel majd készítők. De inkább óvatos vagyok előre :D

Live-Die-Respawn

(#10) homerhamm


homerhamm
addikt

Amúgy a játék pályái full másolás más Ubi játékokból, vagy ezek "egyedi" pályák?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11) Neurotoxin válasza VágniValó (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nagyon jó hasonlat volt, *loptam :K

Engem az x+1.-ik affiliate programok (VPN, webshop akciók) reklámozásai sokkal inkább bosszantanak. Értem én, hogy valamiből élni kell a nézettség mellett, de már az 'őszintébb' youtuberek is nyomják ezerrel :(((

Erre a játékra kiváncsi leszek, remélhetőleg nem jut a Tom Clancy's Rainbow Six Extraction sorsára...

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.