Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95551) Lackki válasza FollowTheORI (#95549) üzenetére


Lackki
senior tag

1 percet nem multiztam még vele ;)
de mi az hogy esik az ára? :D 576nál még mindig 11ezer

Privátot hamarabb észreveszem

(#95552) FollowTheORI válasza djculture (#95550) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Oh... értem.
Akkor ez felejtős. Ilyen online "multi vagy ál multi" össznépi autózás nemigazán érdekel. :)

Maradok az NFS-nél akkor. :DDD

(#95551) Lackki

Alapára lement 30 júróra és ha erre kap majd egy 50-75%-ot igen valószínű (vagy 50+20 ubi kupon), akkor az már baráti lenne még egy ubijátékért is. :D

De akkor mi amugy a játék lényege?
Gyűjtöd a pontokat és összeméred a haverokkal az e-penist? :B

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95553) Csapoati válasza FollowTheORI (#95552) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tok jo egyedul is, kb 2 versenyt mentem online emberkekkel. Raadasul a tortenet utan is lehet egyedul mindenfelet csinalni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95554) Dilikutya válasza djculture (#95548) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tavaly is voltak már gondok a Batman-el. De nehogy egyedül a Rocksteady-t hibáztasd, a Warner ugyanolyan bűnös. Azt a nyilatkozatot nem felejtettem még el, amiben nyíltan közölték, hogy tudnak egy hibáról, de nem foglalkoznak vele, mert most a DLC-t csinálják. És ezek után akarja valaki védeni őket, meg az előrendelés intézményét? Megérteném, ha kapnának rendes extrát a 0., 1., 2., stb napi vásárlókhoz képest, de az nonszensz, hogy Arkham Knight előrendelői extrája az, hogy egyáltalán játszhatsz az amúgy ritka szar PC porttal, amit a 2. napon már meg sem lehetett venni. Hiába jó a sztori meg a sandbox világ, ez egy komplex alkotás, így is kell kezelni. Filmnél is lehúzzuk, ha jó lenne a sztori, de szarok a színészek és a CGI.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95555) Lackki válasza FollowTheORI (#95552) üzenetére


Lackki
senior tag

van egy story amit egyedül is csinálhatsz nyugodtan... egyáltalán nem kell más player hozzá.
azé CREW mert lehet többen is csinálni a versenyeket :)

szerintem nagyon jó kis game, én nagy TDU fan voltam, de ennek 1000x ésszerűbb az online része, mármint ahogy haverokkal találkozol.
Vedd úgy, hogy ez a TDU3 :D ugyanis kb mindent lemásoltak onnan...

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#95556) Csapoati válasza Lackki (#95555) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha mar ugyanaz a fejleszto... :P

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95557) FollowTheORI válasza Lackki (#95555) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

OK. Köszi... akkor majd még meglátom mi lesz vele.

Előbb ugyis kell rá egy 50-75% akció még. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95558) Lackki válasza FollowTheORI (#95557) üzenetére


Lackki
senior tag

én pont most beszéltem rá 2 cimbit, hogy vegyék meg kicsit joyrideolni usaban :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95559) GoZoL válasza Lackki (#95558) üzenetére


GoZoL
senior tag

Hol most a legolcsóbb?

(#95560) Lackki válasza GoZoL (#95559) üzenetére


Lackki
senior tag

g2a :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95561) djculture


djculture
félisten

Crewbe már a csóróság van az a legnagyobb baj, egyszerűen semmit se lehet venni annyira nem ad lóvét.

(#95562) Lackki válasza djculture (#95561) üzenetére


Lackki
senior tag

ez megjelenés óta így van

Privátot hamarabb észreveszem

(#95563) djculture válasza Lackki (#95562) üzenetére


djculture
félisten

Az hülyeség nekem megvan első naptól kezdve és megvettem az összes kocsit annyi lét adott folyton. Most meg semmit nem tudok venni mert szart se ad senkinek. Nem lehet fejlődni. Yoiutube-on se kettő video van erröl a nerfelésról...

[ Szerkesztve ]

(#95564) Lackki válasza djculture (#95563) üzenetére


Lackki
senior tag

nekem is preorder óta, de már az elején mondtam ismerősöknek, hogy itt nem úgy megy a kocsi vásárlás mint a TDUban :D
Ezekszerint még rosszabb lett

Privátot hamarabb észreveszem

(#95565) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Fantasztikus bringás cucc a Steamen!!4!

AAA rendering effects and massive increase in visual fidelity over mobile versions!

Magyarra fordítva: majdnem szebb az 1999-es Dave Mirra's Freestyle BMW-nél (mekkora játék volt az anno!)... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95566) Niczo válasza Csapoati (#95565) üzenetére


Niczo
senior tag

BMW :DDD

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#95567) Csapoati válasza Niczo (#95566) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:DDD Azt hiszem nem kell ezentúl leírnom, hogy melyik a kedvenc német autómárkám. :B

BMX akart lenni természetesen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95568) tipuka válasza Csapoati (#95565) üzenetére


tipuka
addikt

még én is toltam azt régen, akkor jól elvoltam vele. :DDD

(#95569) Źşë' válasza djculture (#95548) üzenetére


Źşë'
addikt

mert mi rosszat tudsz még írni Rocksteadyről?! szemellenzőt le, és láss picit nyitottabban... tisztában kellene lenni az eladásokkal... és örülni a sok warez és olcsón vett játék mellett hogy egyáltalán ilyen formában eljut a sztimedre a sok új játék... nem mondom h engem nem dühít ez a minőség, de a PC-s táborban ezt adják és ezt kapjuk... és az dobja a készítőkre az első követ aki nem warezolt és vette meg leárazva fél dolláros áron a játékukat... máskülönben meg lehet hőbörögni :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95570) tomsolo válasza Źşë' (#95569) üzenetére


tomsolo
őstag

> és örülni a sok warez és olcsón vett játék mellett hogy egyáltalán ilyen formában eljut a sztimedre a sok új játék

lál

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95571) eami válasza Źşë' (#95569) üzenetére


eami
addikt

egy adag kő rendel :DDD

(#95572) Crytek


Crytek
veterán

Szó volt a GMG summer saleről.Már emailben jött is egy 30%-os kuponkod.Nem tudom mikhez jó.Ott nincs kártyapénz így vásárlás sincs így engem nem érdekel.

Next PC Upgrade: 2022

(#95573) i2k válasza Źşë' (#95569) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor nekem megengeded, hogy fel legyek háborodva, mert soha egyetlen Batman játékot sem WRZ-oltam?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95574) Agyzuzo válasza Źşë' (#95569) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A PC-s portot ráadásul nem is ők követték el, csak a konzolost, amivel meg abszolút semmi gond nem volt, meg kell csak nézni a metascore-ját.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95575) Dilikutya válasza Źşë' (#95569) üzenetére


Dilikutya
félisten

Feltételezem, a warez ellenére bőven nyereséges a PC port, különben nem lenne. Ez nem bonyolult, ha veszteséges lenne, nem csinálnák, senki sem szórakoztat ingyen másokat sok-sok beleölt kemény munkaórával. Legalábbis általában, mert a hírek szerint az Arkham Knight-ért épp nem áldoztak fel túl sok szabadidőt. Ha annyira veszteséges, ne csinálják, hulladékra nincs szükség, vagy viseljék el, hogy majd bundliban veszem meg, mikorra az utolsó patch is kijött hozzá. Az olcsón vett játékról ne hidd el, hogy felebaráti szeretetből adják olcsón, valószínűleg bőven megtermelt az addigra tervezett bevételt a játék, mire elkezdik olcsósítani. Ha mégsem így van, akkor a játék szar. Kevés olyan van, ami szuperül sikerült, és mégsem hozta a várt eredményt.
Ha meg a PC-s táborban ezt adják, és ezt kapjuk, fenntartom a jogot, hogy majd megvegyem, amikor nekem jó. Pl. amikor játszható, amikor gépem lesz hozzá...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95576) Csapoati válasza Dilikutya (#95575) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy biztos nyereséges, hogy kb 0 munkát fektettek a portolásba. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95577) Źşë' válasza Dilikutya (#95575) üzenetére


Źşë'
addikt

"Feltételezem, a warez ellenére bőven nyereséges a PC port, különben nem lenne."

de a warez nem a sikerességének a bizonyítéka, hanem annak hogy mennyien lopták el, ha valaki pénzt ad ki érte ezzel növeli a bevételeket, na ez már a sikernek tudható be

nem a day0 bevételből lesz/lett maga a játék, szerinted miből finanszírozzák a következő részt ha nem az eladott termékek/szolgáltatások bevételéből?! és ha nincs kellő bevétel mert nem veszi a nép, nem lesz miből elkészíteni a következő részeket... nincs támogatás, nincs befektetni való tőke - itt nem feltétlen AK-ra kell gondolni hanem általánosítva az egész PC-s játékiparra

gondolom a konzolos bevételekhez csak végső esetben nyúlnak ilyenkor hozzá, összedugják a fejüket és megvitatják érdemes e valamire is a PC-s verzió, hisz ennyien lewarezolták ill. csak ennyi bevétel jött be

"Az olcsón vett játékról ne hidd el, hogy felebaráti szeretetből adják olcsón, valószínűleg bőven megtermelt az addigra tervezett bevételt a játék, mire elkezdik olcsósítani."

nem általánosítanék, azért ritka az olyan játék amit azért vesznek mert jó (a topik is bizonyíték arra hogy sokan keresik inkább az olcsó játékokat, mint a preordereket, érdekes módon sosincs téma preorderről)... jó példa a Call of Duty is gondolom... az hogy PCn mi fogy és mennyire általánosítva, keress rá neten, a töredéke a konzolos eladásoknak... és amíg az emberek ilyen felfogással állnak hozzá, addig a színvonal is csökkenni fog, ezt a lavinát már lehet maga Chuck Norris sem állítja meg

egyébként meg kíváncsi lennék hány olyan saját steam accuntot tudnátok mutatni ahol a játék (AK) fenn is van, játsszák is azt, le merném fogadni hogy a többség letöltötte warez verzát és mivel nem megy neki itt üti el hőbörögve a felesleges idejét... :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95578) Dilikutya válasza Źşë' (#95577) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olvasd el még egyszer. Nyereséges a PC port, különben nem lenne. A warez ellenére is nyereséges. Általánosságban.

Nincs az acc-omon az Arkham Knight, de le sem töltöttem. Értelme sem lett volna megvennem, alapból komoly gépigényt jelöltek meg, arra az AMD APU-m nem alkalmas. A többivel sem megjelenéskor játszottam, ezzel sem fogok rögtön. Nem veszek drága gépet, más élvez anyagi prioritást. Ellenben évek óta nem játszottam végig warez játékot, azt már tényleg csak 1-2 órás demózásra használom, a játékmenetbe belenézni, teljesítményt meglesni, bár a 20+ gigabájtos játékok korában már ezt sem mindig teszem, van a fiókomon szép számmal játék, ami a vélemények, képek, videók és ár kombinációjának hatására lett megvéve úgy, hogy ki sem próbáltam. Persze nem pre-order, viszont nem is volt olyan, ami pénzembe került, és megbántam. 50-60 eurót egész egyszerűen nem adok egy játékért, de 10-12 ezer forintot sem. Pláne, hogy veszek filmeket DVD-n, zenét CD-n, eljárok koncertekre, be kell osztani, hogy ne warez játék, mkv, mp3 és kerítésen kívül hallgatás legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95579) bullseye válasza Źşë' (#95577) üzenetére


bullseye
addikt

Úgy gondolod csak a warez változat játszhatatlan, és a kiadó azokat vonta vissza? :P

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95580) Dilikutya válasza bullseye (#95579) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyébként én "webshopban" még nem láttam az Arkham Knight-ot, lehet tényleg visszavonták a warezt is. ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95581) eami válasza Źşë' (#95577) üzenetére


eami
addikt

én egy párat azért tudok mutatni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95582) marcusa válasza eami (#95581) üzenetére


marcusa
addikt

Ott vagyok :DDD
Nekem megvan, és játszom is, tény, hogy még normál beállításon gtx 980-nal is van elég gyakran fps drop, de ettől függetlenül szerinem ez az eddigi legjobb Batman játék. :K

:-)

(#95583) bullseye válasza marcusa (#95582) üzenetére


bullseye
addikt

Gurusok toltak róla egy Vágjunk bele videót, ahol kicsit szégyellték is magukat, hogy nekik jól megy, mert elég brutál a gépük. Aztán beültek a Batmobilba...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95584) arty válasza Źşë' (#95569) üzenetére


arty
veterán

a warezos miatt szopjon az aki fizetett érte?
nem ülsz te véletlen fordítva a lovon? :D

"érdekes módon sosincs téma preorderről"

itt anyáztunk nem kevesen, hogy NE PREORDERELJEN SENKI, mert hazavágja vele a játékipart...
nem mondhatod, h nem került szóba :)

az én profilom pl nyilvános, kutakodhatsz nyugodtan a batman után ... játszottam egy kicsit, de mivel használhatatlan, ott pihen azóta is, játszatlanul

http://steamcommunity.com/id/artyBBBB1977/ (négy B betüt töröld ki)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95585) i2k válasza bullseye (#95583) üzenetére


i2k
senior tag

"A spoilert el akartátok kerülni, ehhez képest épp csak az előző rész végét sikerült elspoilerezni. Minden elismerésem!"
(Videó alatt írják a Gurusoknak)

Még jó, hogy csak az első egy percet hallgattam végig... Én ugyanis még csak az Arkham City-t játszom végig, és előttem még a köztes 2D és az Origin.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95586) i2k válasza arty (#95584) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem végig az volt az érzésem, hogy fizetnek Zsének, hogy magasztalja őket...

[direkt az erős irodalmi túlzás]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95587) Csapoati válasza Źşë' (#95577) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én alapvetően egyetértek veled (fura, mi? :D ) abban, hogy nem feltétlen hülye az, aki preorderrel vesz játékot. Egy dologra kell figyelni alapvetően: kik készítik/adják ki. Codemasters játékot már nem egyet vettem meg előre és még sosem csalódtam, ellenben a Rome 2-vel eléggé pofára estem.
Amit viszont szerintem rosszul látsz, az a preorder pénzügyi jelentősége. A Project Carst tudom példának felhozni, mert ott van némi belsős infóm is. Na náluk úgy megy, hogy a kiadójuk, a Bandai Namco negyedévente tejel. Tehát az első negyedéves eredménynél tökmindegy, hogy XY preorderrel vette meg a játékot, vagy az 1., 2., akárhanyadik napon. Gyanítom ez azért több helyen is így van. A preorder igazából némi tuti zseton volt korábban a cégeknek, de most már a refunddal ez sincs meg. Szerintem több jutalommal kéne ösztönözniük a vásárlókat, na meg persze színvonalas termékkel (az első napon is!). A nagy címek egyébként viszonylag hamar behozzák az árukat, így utána nyugodtan le merik árazni akár 75%-kal is mondjuk fél év után. Ez sem tesz jót a korai vásárlásnak természetesen, bár van az úgy, hogy az ember addigra kiélvezte már a multiját egy adott játéknak, így mondhatni megérte az árát.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95588) djculture


djculture
félisten

warezolást elég vicces ennél a játéknál amúgy felhozni, gyakorlatilag egy feltörhetetlen védelmet kapott denuvo+ceg... Nem kell hülyeséget beszélni utána kell olvasni esetleg. Amugy meg jó játékot kell csinálni, lásd gta v. Van belőle warez is mégis pc eladási lista első helyezett..

[ Szerkesztve ]

(#95589) tomsolo


tomsolo
őstag

lál, F1 2015 is milyen jól áll értékelésben :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95590) cyberkind válasza tomsolo (#95589) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem kap annyit mint a Batman, mert ez a játék minősíthetetlen.

Paranormal Cocktivity

(#95591) tomsolo válasza cyberkind (#95590) üzenetére


tomsolo
őstag

de miért? csak nem ez is egy félresikerült portolás?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95592) cyberkind válasza tomsolo (#95591) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, azzal nincs gond szerintem, csupán az hogy ezredannyi innováció sincs benne mint az évente megjelenő Fifa-ban, csak itt még karrirer sincsen, azonkívül hogy van új grafmotor, de törésmodell nincs, nem sok minden változott.

Paranormal Cocktivity

(#95593) djculture válasza tomsolo (#95591) üzenetére


djculture
félisten

Nincs benne az idei valóságos f1 széria...

(#95594) Csapoati válasza djculture (#95593) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyne lenne benne? Vagy mire gondolsz? Nekem amugy csak a crashekkel van gondom, azt minel elobb patchelni kene.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95595) Lackki válasza Csapoati (#95594) üzenetére


Lackki
senior tag

gameplay videókat nézve a fizikai is csodás lett megint :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#95596) cyberkind válasza Lackki (#95595) üzenetére


cyberkind
félisten

Szimplán nevetség amit a Codies művel ezzel a szériával, remélem elveszik tőlük és megkapja valami normális stúdió.

Paranormal Cocktivity

(#95597) Lackki válasza cyberkind (#95596) üzenetére


Lackki
senior tag

ő hozta vissza, így nem hiszem hogy más bevállalná...

Privátot hamarabb észreveszem

(#95598) cyberkind válasza Lackki (#95597) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy értve hozta vissza?
Előtte a Sony-nál volt és PS-re jött.

Paranormal Cocktivity

(#95599) Lackki válasza cyberkind (#95598) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor mit nem értesz? :D
ők hozták vissza PCre

Privátot hamarabb észreveszem

(#95600) cyberkind válasza Lackki (#95599) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából a 12-13-ig egész jó volt, de azóta semmi újítás, semmi innováció, és azért mert ők hozták vissza pc-re nem lesz se jó/minőségi, és se kelendő.
Arról nem beszélve hogy az F1 miatt, nem tudnak semmi értelmeset fejleszteni, ennek tükrében kész csoda a Dirt Rally, és F1 helyett inkább a WRC jogokat vehetnék meg, amihez értenek is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.