Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95251) Agyzuzo válasza FollowTheORI (#95250) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is jót mosolygok rajta, szerintem kicsit fel van ez fújva. Nálam minden maxon van, csak az INI-ben átírtam az FPS-t 60-ra és teljesen jól elvagyok vele. Ha nálam 4.2-re húzott i5 és nem OC-zett (!) 970 elviszi a játékot fullHD-ben úgy, hogy minden (de tényleg minden) effekt be van kapcsolva akkor kicsit kétkedve fogadom azokat, akiknek ennél jobb konfigon olyan szarul megy, hogy futnak refundolni. Ráadásul olyan vér ciki bugok sincsenek benne, mint a Unity-ban először, a félfejű emberekkel, meg teleportáló NPC-kkel. Nem is nagyon futottam még bele bug-ba, ami a játékmenetet érintené. Néha valóban nálam is megdöccen a játék mikor hívom a batmobilt, de még egyszer nem befolyásolta hogy sikerül-e egy misszió vagy sem, simán elGTA-zgattam vele Gotham-ben, alig mozdul el az fps-em 60-ról (350.12-es driver, mert a GTA5 egyik másikkal se megy rendesen 3D-ben és kidobál a dekstopra).

Ami feltűnt és az viszont zavar, hogy a Depth of Field-et ha kikapcsolom az INI file-ban (hányok ettől az efekttől, akárcsak a motion blurtól, nem értem mi a francért kell GPU erőt pocsékolni arra hogy homályosabb legyen a kép) akkor eltűnik néhány effekt - pl. Batman alkarjába épített intercom fölött nem látszik a hologram. Illetve a Motion Blur-t se lehet kikapcsolni, mert elszáll tőle a játék. Két fájó pont, de amíg ki nem peccselik elviselem.

Remélem azért a sok elégedetlenkedő miatt hozzánkvágnak valami jó kis grátiszt, pl. ingyen Season Pass-t. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95252) Bluerainbow válasza Agyzuzo (#95251) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Mondok ennél jobbat. Hasonló a konfigunk , csak nekem 4 ghz-re van csak húzva az i5 , a vga ugyanaz (gtx970 nincs húzva) , viszont a felbontás nagyobb 2560x1080 (ultrawide). Minden maxon , minden effect bekapcsolva , tökéletesen fut. Direkt kipróbáltam a batmobil-t is , mert azt olvastam attól esik szét a játék , nálam semmi gond nem jelentkezett.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#95253) cskamacska válasza Agyzuzo (#95251) üzenetére


cskamacska
addikt

Hájend nVidia kártyával elfogadhatóan megy az nVidia middleware által tönkretoszott játék? Nem mondod, el se hiszem. ;] :DDD Már csak ki kell postázni minden Arkham Knight tulajnak az ingyé GTX 970-ét(SP bővített Deluxe tulajoknak 980 jár, ez magától értetődő), és nem is kell a játék render kódjának felét újraírni.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95254) Agyzuzo válasza cskamacska (#95253) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért emeltem ki ezt, mert rengeteg 970/980/980Ti tulaj is sír a steam-en hogy ilyen-olyan szarul fut nekik a játék és mennek habzó szájjal refundolni - na ez szerintem erős túlzás. Elhiszem hogy az AMD tulajoknál beakadások lehetnek, de a többivel szemben elég szkeptikus vagyok. Az meg külön vicc, hogy magáról a játékról kb. egy szó sem esik, mindenki lehúzza azért mert nála szarul megy, közben meg történetben és játékmenetben az egyik legerősebb rész lett az Arkham Knight (pl. a nyomozós missziók jóval több körültekintést igényelnek mint korábban). Na ez viszont már szánalmas. A Unity-vel is ez volt, én az egyik legjobb résznek tartom, csak miután a Ubi szépen kipatch-elte belőle a bug-okat már senkit nem érdekelt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95255) Dilikutya válasza Agyzuzo (#95254) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én mondjuk elég durci lennék, ha a megjelenéskor, vagy előrendelve vásárolt játék szarul menne egy komoly gépen. Csak én ettől megkímélem magam, a többi is 5€/db áron van meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95256) i2k válasza Agyzuzo (#95254) üzenetére


i2k
senior tag

"csak miután a Ubi szépen kipatch-elte belőle a bug-okat "

Nem, nem patchelte ki őket - szándékos feature-nek adta el. Nem ugyanaz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95257) Agyzuzo válasza Dilikutya (#95255) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Lehet akkor én is idegeskednék, de VGA mellé jött, így nekem mindegy. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95258) Lackki válasza Agyzuzo (#95257) üzenetére


Lackki
senior tag

[link]

:D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95259) maross válasza Bluerainbow (#95252) üzenetére


maross
veterán

Mondok en is jobbat, hasonlo a konfigunk, csak nekem 4.2ghz-re van huzva a proci, vga ugyanez. Elinditom, 30fps lock, neha leesik 20-ra is. Aztan eszrevettem hogy UHD-ban van :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95260) Agyzuzo válasza maross (#95259) üzenetére


Agyzuzo
addikt

:C

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95261) maddionmax


maddionmax
aktív tag

AMD-sek szívnak, még a megadott low beállítások mellett is laggol a R9 280-as. :(

(#95262) Agyzuzo válasza maddionmax (#95261) üzenetére


Agyzuzo
addikt

AMD-sek szívnak anélkül is, szerintem. ;]

Bár most az nVidia is eléggé leszerepelt, mert képtelenek a 350.12 óta működő drivert kiadni, nem tudom mi történt a fiúkkal.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95263) maross válasza Agyzuzo (#95262) üzenetére


maross
veterán

Nalam is 350.12 van fent, ha ez valtoztat valamit. Aki betmenezik es problemas az uj betmen driverrel, esetleg probalkozhat a regivel, hatha.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95264) tomsolo válasza maross (#95263) üzenetére


tomsolo
őstag

vagy érdmes bepattintani egy külön kártyát fizikát számolni elég sok sebesség növekedést lehet elérni (állítólag)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95265) djculture válasza Bluerainbow (#95252) üzenetére


djculture
félisten

Elég sok youtube video van pedig ahol belassul ilyen képregényre úgyhogy mákod van . De amugy az is vicces hogy ps4-en láttam a játékot a médiában nyomtam 1 órát ezerszer szebb, Batman-ról pl a vizcseppek peregnek lefele a rossz fiúknak ahogy ütöd a vére is realisztikusan csepeg ezerszer jobb mint pc-n az egész..

[ Szerkesztve ]

(#95266) djculture


djculture
félisten

Ez se rossz mondjuk: 2 db 980-al 3k-ban dobott egy gyenge errort : [link]

Azt hallani amugy hogy ősszel fogják csak ezt a játékot újra kiadni, az lesz a kemény. Az egészet ujraszerkesztik pc-n :)

[ Szerkesztve ]

(#95267) Agyzuzo válasza djculture (#95266) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sztem kikapcsolta a motion blur-t az INI-ben, nekem pontosan akkor csinálta ezt, hogy ugráskor kilőtte magát.

Az durva lenne hogy őszig tolják, szerintem most ráállítanak egy nagyobb csapatot és kikalapálják egy hónap alatt. Ahogy olvastam egy tucat ember dolgozott csak a PC porton, ami nevetséges szám egy ilyen játéknál.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95268) maddionmax válasza djculture (#95265) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Tudod mit? Jöjjön ki ősszel, de akkor tényleg profin legyen optimalizálva. Csak félek,megint rámennek arra, hogy más, filléres studio javítsa ki és csak egy fokkal lesz jobb.

(#95269) sto1911 válasza djculture (#95244) üzenetére


sto1911
veterán

Ezen a kepen is oszt ir a Steam.

Amugy meg a Batman kepregeny, kit zavar a kepregenyes grafika? ;]

(#95270) maross válasza Agyzuzo (#95267) üzenetére


maross
veterán

Az a motion blur katasztrofa, foleg ha epp beakad kozben a kep.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95271) szallasi007 válasza djculture (#95266) üzenetére


szallasi007
őstag

Akkor ezért egyre olcsóbbak a kuponok :) már tegnap este láttam 5k huffért.

Egyébként amit még nem értek hogy a vramot meg a "rendes" ramot is megzabálja maga alatt?

(#95272) djculture válasza Agyzuzo (#95267) üzenetére


djculture
félisten

Ja tizen valahány ember nyomta a pc portot Iron Galaxy studiónál 8 hetes melóval. Nem is csoda hogy ez lett belőle..

[ Szerkesztve ]

(#95273) tomsolo


tomsolo
őstag

Bár nem sokakat érint, de már tölthető a Dead or Alive Last Round Online béta.

ezt írd be a propertiesnél -> beta access
DOA5LROnlineBetaBranch
és már szed is lefele 88 MB-ot :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95274) Dilikutya válasza tomsolo (#95273) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az létezik, hogy az alapjátékban nincsenek lengén öltözött lányok, csak a méregdrága DLC-kben?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95275) FollowTheORI válasza Agyzuzo (#95254) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem is a legjobb Batman Game lenne... :K
Kár hogy a kutyát sem fogja érdekelni már... :(

Mivel nekem megvan az SP is, remélem nem azt adják kárpótlásul. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95276) tomsolo válasza Dilikutya (#95274) üzenetére


tomsolo
őstag

nem mert ott is vannak elég lengék.

tény hogy a DLC-kben eléggé kimaxolják a ruha ami nincs fogalmat, de az alapjáték is teli van tangákkal.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95277) Bluerainbow válasza djculture (#95265) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

"mákod van" Világositsatok fel már engem. Ugyebár a sajtó a fórumok mind arról beszélnek,hogy akár gtx 970-en (de még erősebb vga-n is) szakadozik,kifagy a játék. Hogy lehet hogy nálam és még pár embernél nem. Lehet olyan pl. hogy bizonyos tipusu alaplappal , vagy memóriával megy , másokkal meg nem ? Hogy hogy egyes gépeken problémás , másokon meg nem ? Mitől függhet ez a "szerencse". Egyáltalán nincs különleges gépem , a proci vagy 3 éves , semmi extra (talán a 16 gb ram) , nincs ssd-re telepitve sima asrock alaplap stb. stb. Lehet ez hardver függő vagy márkafüggő , vagy abszolút véletlenszerű , hogy kinél megy kinél nem ?

A másik dolog...mintha el lenne átkozva ez a játék: Ugye nemrég olvashattuk,hogy visszavonták a gyűjtői kiadást,mert a batmobil gyenge minőségűre sikeredett , aztán jött a játék teljes csődje , ma meg ugye kiderült hogy hibas az official guide (hiányzik az i betű a boritó oldaláról). Szerintem mindenen próbáltak spórolni , nem törekedtek a minőségre , olcsó bedolgozó cégeknek adhatták ki a meló , ennek köszönhető ez az eredmény.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#95278) FollowTheORI válasza Bluerainbow (#95277) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet a 16GB sokat segít pl... :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95279) djculture válasza Bluerainbow (#95277) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom még eddig nekem is szerencsém volt, teljesen véletlenszerű a tapasztalatom szerint. Az a vicc hogy legtöbbször csúcs gépeken van tömegesen baj egy játékkal. Persze ott nagyobbak az igények is. Az ember igénye szeme se mindegy. Van egy ismerősöm neki még 15-20 fps-el szaggatás határán van valami is isten nem látja hogy valami nem oké. Régebben halálra idegesített hogy pl geforce 4-el far cry -ozott, volt vagy 15 fps. Hújj de jó ő neki ez igy isten, nekem meg nézni is szörnyű volt

[ Szerkesztve ]

(#95280) tomsolo válasza djculture (#95279) üzenetére


tomsolo
őstag

Éne olyat is láttam hogy olyan is megvette akinek nincs is hozzávaló gépe - értsd el se indul

Nem is értem az ilyet, pár ilyen húzásból lehetne új gépe is - vagy legalábbis több eséllyel - ennek ellenére fájdalmasan szapulja azt a játékot amivel egyébként se tudna játszani.

Azért van itt baj.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95281) i2k válasza tomsolo (#95280) üzenetére


i2k
senior tag

Mos' mé', nekem is megvan - igaz, ajándékba kaptam -, és nem szidom a játékot.
Sírva örülnék, ha az lehetne a legnagyobb problémám, hogy 80-90 FPS-ről leesik 59-re... [ami mellesleg rohadtul nem érdekel, amúgy sem]... mert lenne hozzá erőművem.
Így viszont, majd játszom akkor vele, amikor lesz.
Úgyis még csak az Arkham City kimaxolásánál tartok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95282) tomsolo válasza i2k (#95281) üzenetére


tomsolo
őstag

nem pont rád gondoltam, de a felesleges szakértés rád is vonatkozik :)))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95283) tomsolo


tomsolo
őstag

MotoGP 2015 egész jól indul a sellereknél, 25 € tól indulnak a kulcs árak.

Kéne már vmi jobb racing game, régen toltam ilyet.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95284) Rendo84 válasza Bluerainbow (#95277) üzenetére


Rendo84
senior tag

Saját tapasztalataimból kiindulva nagyon sok mindentől függ, hogy egy játék valakinél jól megy, valakinél pedig problémák adódhatnak:
- vannak játékok, melyek nem kezelik jól a CF-et vagy SLI-t
- eltérő vga driver használat
- tápegység probléma, gyenge 12V-os ág
- bizonyos vga gpu-k, vagy a rajtuk lévő memóriák, ha elérnek egy hőfokot, micro lag, fagyások és egyéb anomáliák keletkezhetnek
- vga beállítások és játékon belüli vizuális beállítások eltérőek lehetnek felhasználóként
- windows update frissítési hiányosságok
- gépen lévő szoftverek, bizonyos folyamatok ütközhetnek egymással, rejtőzködő vírus stb...
- játék optimalizálatlansága, valamint mivel több probléma is van a szoftverrel, így több lehetőség is van a hibák véletlenszerű generálódására
- eltérő memória típus, időzítések, órajel stb...
- tuning beállítások
- nem megfelelő driver van a gépen
- nVidia és az AMD teljesítményoptimalizáló eszközök
- kevés VRAM, a memória egyszerűen elfogy, a játék egy idő után nem tölti be a nagyfelbontású textúrákat
- gépenként eltérő merevlemez típusok

Nincs két egyforma gép hardver és szoftver terén, szerintem apróságok is dönthetnek azon, hogy kinél melyik hiba jelentkezik éppen. :)

(#95283) tomsolo: Én a 75%-ot megvárom, 1 éven belül jó esély megkaphatja. 14 nekem megvan és szerintem megéri a pénzét. Aki szereti a motorokat, vagy az ilyen jellegű játékokat, nem fog benne csalódni. Egyedül az irányítás nehéz picit. Az elején meg kell szokni, ezt követően 5-10 óra után már nehéz lesz letenni. ;)

(#95285) maross válasza Rendo84 (#95284) üzenetére


maross
veterán

Es mindez persze csak az arkham knightnal szamit, meg a unitynel, a tobbire nem vonatkozik, mert nagyjabol minden gepen egyenletes teljesitmenyt nyujtanak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95286) FollowTheORI válasza Rendo84 (#95284) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy az történik hogy TWIMTB program.
Minden fejlesztő gépében GTX-van... pl 980 vagy Titan (+ valami i7 vagy Extreme workstation sok rammal SSD-vel) cserébe, meg nanáhogy.

Rövid a határidő, kevés az ember stb.
A programozó örül hogy végre összedobott egy olyan kódot ami a megfelelő végeredményt adja és elfogadhatóan fut a Titan-jén meg az über ws gépén. Beépített valami on-off logikát vagy skálázást visszafelé, hogy a nála gyengébb gépeken is lehessen valamit beállítani (de hogy ez valójában mennyivel jobb/rosszabb lehet gőze sincs hova lövi be). Jön még a Gameworks cucc, azt az nVidia fejlesztette nekünk, beimportálom és letudva azis.
Leadja hogy kész van (örül neki, nem hogy még elkezd teljesítményt optimalizálni meg algoritmust elemezni hatékonyabbá tenni). Bekerül a végleges kódba.
Ugyanígy mindenki hozzáteszi a magáét (végleges hang, textúra stb stb).
Valaki gyorsan leteszteli egy szintén hasonló konfiguráción (nyilván) és azt látja fut a játék, nagyjából oké a dolgok működése.
És rohanva megy a gold lemezre a sokszorosításra meg a steam stb szerverekre pre-load/load-ra.

Aztán jön a premier napja... letölti fű/fa. Aztán a csóró pistitől kezdve a tri CF AMD fanon át a nVidia rajongók is megkapják letöltik... játszanak... és bumm... kiderül hogy csak azoknál fut valamennyire jól akiknek a teszterek/fejlesztők konfigurációjához nagyon közeli gépük van. :D
A többin meg mindenféle anomália meg probléma van, amivel persze a fenti csoport soha nem találkozott/találkozhatott. Utána megy a csodálkozás, a felmenők emlegetése meg a heves fejvakarás + utómunka hogy hogyan is oldjuk meg. SOS problémákat előre véve 1st day patch (kapcsoljuk ki/vegyünk ki ami nem megy :DDD )... majd hetek hónapok múlva a legnagyobb problémák kielemzése és "optimalizálása".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95287) djculture válasza tomsolo (#95283) üzenetére


djculture
félisten

Normális MotoGP játékot a THQ csinált ez valami szörnyű egy cucc szerintem ugyanaz mint a Ride nevű valami is. Tegnap ugy nyomtam egy órát de teljesen lélektelen hangulat nulla, irányitás lószar. Ilyen marhaságot pl hogy vissza lehet pörgetni az időt ha elszúrsz valamit és kilehet javitani. Komolyan mondom részvétem annak aki ezért pénzt ad ki.

[ Szerkesztve ]

(#95288) Lackki válasza djculture (#95287) üzenetére


Lackki
senior tag

ez a visszatekerős story már szerintem 10 éves :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95289) djculture válasza Lackki (#95288) üzenetére


djculture
félisten

Régikbe biztos nem volt ilyen hülyeség vagy csak én nem találtam meg de bszott gagyiul is néz ki. D-t megnyomod és mint valami gagyi vhs visszatekeri a képet:)

(#95290) Lackki válasza djculture (#95289) üzenetére


Lackki
senior tag

szerintem codemasters vezette be autós gameknél :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95291) FollowTheORI válasza Lackki (#95290) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ja és gondolom azért mert túl jó lett az AI a játékaikban (csal? ;] ) és a teszterek azt mondták: mi lenne, ha nem kéne mindig újrakezdenem a versenyt, ha hibázok egy aprót is és tönkre ver a gép... rém frusztráló. Csináljatok valamit! És ez lett belőle. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95292) i2k válasza tomsolo (#95282) üzenetére


i2k
senior tag

"a felesleges szakértés rád is vonatkozik"

Hát, ha neked az, hogy lököm az oldalakról copy-paste infókat, akkor legyen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95293) Csapoati válasza djculture (#95287) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem kötelező használni. :) A Codemasters játékokban a nehézségi szint növelésével csökkent a rewindok száma is. Azzal viszont egyetértek, hogy a THQ-féle MotoGP-k sokkal jobbak voltak (főleg a 3, az a legjobb).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95294) tomsolo válasza i2k (#95292) üzenetére


tomsolo
őstag

Ööö... :D

Egyébként én a helyedben tartózkodnék prosztó rövidítésektől is : a gennyvidia, nvidiot, winfos és társai csak a prosztóság faktort növelik... másra nem jó. Nem cool és nem menő simán prosztó. (Ez mos tilyen baráti jótanács.)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95295) Rendo84 válasza djculture (#95287) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ride-ot nem ismerem, de a MotoGP14-ről leginkább pozitív dolgokat tudok mondani, kb 120 órányi tapasztalattal. Ne haragudj de pár óra alatt kiismerni ezt a játékot lehetetlen. :)
Pozitívumok:
- Talán a legnagyobb erőssége az irányítás. Motoros játékok között, nem találkoztam még ennyire kifinomult vezetéstechnikával.
- Realisztikus mozgása van a motornak és a versenyzőnek egyaránt.
- Grafika nagyon szépnek mondható, de ez csak a motorokra igaz.
- Minden csapat, szponzor, támogató lincenc-ét megkapta a játék.
- Nagyon jól visszaadja a MotoGP hangulatát
- Sok féle játékmód van benne.
- Irányítás csak az első néhány órában szokatlan, ezt követően nagyon-nagyon élvezetes lesz ha belejövünk. :)
- Változatos időjárás. Esőben a motorral könnyebb elesni.
- Nagyon felhasználóbarát motorbeállítások. Saját mérnököd van és néhány kérdés megválaszolása után ő segít neked ez alapján beállítani a motort.
- Realisztikus gumikopás. Ha a gumit a verseny alatt elhasználtad, onnantól kezdve iszonyat nehéz irányítani.
- Visszatekerni csak legfeljebb 6 alkalmat tudsz beállítani és ez pont jó. Ha egy 45 perces verseny alatt végig esik az eső, ez a 6 lehetőség is hamar el fog fogyni. De ez opció, 0-ra is be lehet állítani.
- Karrier módban 3 féle géposztályban versenyzhetsz és minden kategória eltérő vezetéstechnikát igényel.
- Erősebb motornál, kigyorsítás közben, ha folyamatosan csak húzod a gázt, igen hamar el lehet vele esni. Autós játékban ilyesmi ugyebár nem fordulhat elő.

Negatívum:
- A pálya kinézete egyértelműen lehetne szebb is 2014-es játékhoz képest, de speciel engem annyira nem zavar, számomra elviselhető.
- Bugos a kilépés a játékból, ha már beléptél versenyezni, akkor csak a Ctrl+Alt+Del segíthet a kilépésben. :)
- Statisztikai adatokat nem sokat tárol.
- Motor sérüléséből szinte semmi sem látszik.
- A gépi versenyzők, picit változatosabb eredményeket is produkálhatnának.
- Kevés benne a gépi bukás és hibázás.
- Online részében nincsenek mostanság túl sokan.

(#95296) tomsolo válasza Rendo84 (#95295) üzenetére


tomsolo
őstag

Képeid alapján simán berántottam volna a 2014-et hanem jönne a 2015.

Az írányításról meg annyit, hogyha már megtudja ugorni a Crew szintjét én már boldog leszek. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95297) djculture válasza Rendo84 (#95295) üzenetére


djculture
félisten

Jó de én a 15 röl beszéltem nekem az volt meg (refund). Motor sérülés az ebbe sincs a kilépés bug sincs szerencsére. A motoron kívül itt is elég szegényes a grafika. Az irányitás szerintem itt meg ezek szerint rosszabb lett, de majd ha kiprobálod kiderül.
Én még mindig azt mondom a thq féle motogp részeknek sokkal jobb az irányitása hangulata és a grafikája is az a vicc... Persze ebbe meg több a szimulatoros realisztikusabb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#95298) i2k válasza tomsolo (#95294) üzenetére


i2k
senior tag

Nem én használtam először [idéztem már valahol - STEAM-en írta egy kellően dühös júzer, review-jában], és frankón tetszik. Sajnálom, fogom még egy ideig használni. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95299) tomsolo válasza i2k (#95298) üzenetére


tomsolo
őstag

mindenki úgy égeti magát ahogy akarja

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95300) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ez valaminek az előszele vagy szimplán félreértem? :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.