Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95151) BoneDragon válasza arty (#95149) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát ilyet én még nem olvastam sehol. Nekem anno 8 és fél óra volt úgy, hogy minden secretet összeszedtem. Amúgy én is az orit venném...

(#95152) arty válasza BoneDragon (#95151) üzenetére


arty
veterán

steam rivjukat néztem, ott nagyon sok a 12-13 vagy még több órás vélemény, de ismerőstől is hallottam, h 8 óra után a felénél volt

howlongtobeat viszont téged igazol :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95153) eami


eami
addikt

Köszi szépen a véleményeket. Annyian ajánlottátok az Orit, hogy végül a Dark Souls 2 lett belőle. Hogy miért? Mert le merem fogadni, hogy hamarosan komolyabb offot fog kapni, viszont ma elkezdtem tolni a Rayman Legendset, ami addig kitölti az ilyen jellegű ugrabugra igényemet. Pl Wolfi Old Bloodot is azért nem húzom most be, mert legalább ennyit biztos fog kapni ~1 hónap múlva quakecon alatt :)

(#95154) arty válasza eami (#95153) üzenetére


arty
veterán

+tanulság lehet, hogy zéró értelme van ilyeneket megkérdezni :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95155) eami válasza arty (#95154) üzenetére


eami
addikt

igazából a Rayman billentette át a mérleget, szóval nem volt felesleges megkerdezni mert eléggé a wishlist elejére került.

(#95156) Dilikutya válasza arty (#95149) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha meg a Call of Duty 6 órás, az a baj. Tizenóra nem olyan sok, hogy túl hosszú legyen. Kivéve, ha unalmas, önismétlő tucatkacat, de akkor fél óra is sok. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95157) eami válasza arty (#95154) üzenetére


eami
addikt

mivel ma reggelre sikerült elpasszolni egy értékesebb bizbazt marketen, végül behúztam az Orit is :DDD

(#95158) Vertigo18 válasza eami (#95157) üzenetére


Vertigo18
addikt

Már majdnem megsajnáltalak a múltkor, hogy milyen nehéz döntés előtt álltál, és vajon jól döntöttél-e! :D

De akkor ez így most tiszta... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95159) arty válasza eami (#95157) üzenetére


arty
veterán

kétségtelenül a legjobb döntést hoztad így :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95160) Crytek


Crytek
veterán

Alienwarearenan Primal Carnage ingyé.

Next PC Upgrade: 2022

(#95161) eami válasza Crytek (#95160) üzenetére


eami
addikt

"You have asked Firefox to connect securely to eu.alienwarearena.com, but we can't confirm that your connection is secure."

már megvan, de gondoltam behúzok egyet a lassúaknak, hmmm, inkább mégsem.

(#95162) Lackki válasza eami (#95161) üzenetére


Lackki
senior tag

engem be se enged lépni... semmi. itt szarakodok 20 perce :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95163) maross válasza Lackki (#95162) üzenetére


maross
veterán

engem sem, feladtam 3 perc utan.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95164) eami válasza maross (#95163) üzenetére


eami
addikt

én nem is próbáltam... nem véletlenül nyomja az arcodba ezt a figyelmeztetést a firefox. ha kivételt adsz hozzá és/vagy megpróbálsz belépni ilyenkor akkor csak reménykedhetsz benne hogy a sysadmin volt trehány. Rosszabb esetben épp lepasszoltad a jelszavadat valakinek (meg esetleg egy kamu tanúsítványt iktattál későbbre is) :)

(#95165) Dilikutya válasza eami (#95164) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem ennyit nem ér. Multis, szóval úgysem játszanék vele. :)
Azért elég gáz az Alienware-től az ilyesmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95166) Lackki


Lackki
senior tag

látom az új batman jól sikerült...
User reviews: Mostly Negative (1,129 reviews)

Privátot hamarabb észreveszem

(#95167) eami válasza Lackki (#95166) üzenetére


eami
addikt

csak a - sajnos - szokásos első napi performance issuek. Szokás szerint nvida kártyákkal az élen :DDD

érdekes de rendre gtx 970 kártyákkal sírnak ilyenkor az emberek, még nvidia worksös játékoknál is :)

[ Szerkesztve ]

(#95168) Dilikutya válasza eami (#95167) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi az, tán rendereli a motor Bruce haját a maszk alatt is? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95169) dejaris


dejaris
addikt

Valakinek nem maradt meg kulcsa meg humblibol, vagy ingyenes idoszakbol? Ha igen es megvalna tole, az irjon! :)

(#95170) Csapoati válasza dejaris (#95169) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Melyik játék? Vagy mindegy és sornövelés projekt van? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95171) djculture válasza Lackki (#95166) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon rossz pc-n az optimalizáció még titánokkal is framedropsok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#95172) FollowTheORI válasza Lackki (#95166) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak a sebesség miatt, amugy gameworks off és nincs gond. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95173) djculture válasza FollowTheORI (#95172) üzenetére


djculture
félisten

Nem elég az 30fps lock van és igy is ugrál az fps szám:) Játszhatatlan lett pc-n..

(#95174) FollowTheORI válasza djculture (#95173) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

No igen, kell alá vas ez tény, de nálam játszható teljesen jól. Tudom ez másokat nem vígasztal gyengébb vassal.

De ezen nem fogok pörögni napokig bosszankodva feleslegesen, mert amugy a játék meg baromi jó és inkább arra koncentrálok. :)

Kilőttem az AA-t (ami amugy is megtörténik mindig, mert pocsék majdnem minden játékban).
Meg most az összes GW effektet is. A többi maxon van és kb 95%-ban megvan a 60 FPS stabilan (vsync on + limit 60).

Ennyi nekem bőven elég hogy élvezzem a játékot.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95175) dejaris válasza Csapoati (#95170) üzenetére


dejaris
addikt

Jaj, csak a bf3 topikba irtam eloszor es onnan masoltam gondolkozas nelkul.

Szoval bf3-at keresek.

(#95176) Dilikutya válasza dejaris (#95175) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ingyenes időszakból senkinek sem maradt, mert nem osztottak kulcsot, egyből a fiókodra regisztrálta a rendszer.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95177) dejaris válasza Dilikutya (#95176) üzenetére


dejaris
addikt

Ezzel is tisztaban vagyok, viszont ilyenkor paran nekiallank gyartani fiokokat.

(#95178) Lackki válasza dejaris (#95177) üzenetére


Lackki
senior tag

de miért? :D (csalóknál megértem, mert ezzel kb tönkre is vágták a bf3at annyi lett belőlük)

Privátot hamarabb észreveszem

(#95179) Rendo84


Rendo84
senior tag

Már nem sokat kell várni és rálehet csapni a MotoGP™15-re. [link]
14-hez képest én elsőre nagy újítást nem látok, de majd meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#95180) djculture válasza Rendo84 (#95179) üzenetére


djculture
félisten

Devil May Cry® 4 Special Edition is kijött de akár csak a batman haláli rosszul optimalizált.

(#95181) wesker24 válasza djculture (#95180) üzenetére


wesker24
senior tag

Devil May Cry 4 Special Edition még hogy rosszul optimalizált ez valami vicc ? :D

Nálam full maxon van minden Full HD-ben 120 FPS-el ugy hasit mint az állat :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#95182) cskamacska válasza djculture (#95180) üzenetére


cskamacska
addikt

Csodálom hogy a Project Cars balhét kihagytad. :P
Pretendracecars - The First Project CARS 2 Footage is Here!

Épp hogy kiadták nagy nehezen az első részt random bugokkal, borzasztó teljesítménnyel AMD-n, és sok-sok csak véletlenül odarepült nVidia reklámmal ;] , máris jön az új rész közösségi finanszírozásban persze.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95183) djculture válasza cskamacska (#95182) üzenetére


djculture
félisten

Olvastam de az nem érint mert egyszerűen számomra nem autós játék, mint egy rossz race driver másolat mindennel ami abban rossz volt megspékelve ugye egy pályán 20 ezer nvidia tábla.. 1 óra és meguntam, grafika az tetszik irányitás oké és ennyi minden más vicc..

[ Szerkesztve ]

(#95184) Pocok256


Pocok256
veterán

Nem lehetne hogy djculture c64 és gépemen rosszul fut a játék ezért rosszul optimalizált!! 444!! dolgokat a rios motor alapból rejtse el? Xd Egy átlag gamernek nem igazán releváns az hogy egy 1980 ban készült gépen hogy fut a játék ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#95185) Csapoati válasza cskamacska (#95182) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a gyűjtendő pénzből készül, az egy befektetési lehetőség (mint az első résznél, ami profitot is hoz a korai befizetőknek).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95186) lacus83


lacus83
senior tag

Hmm :B :P

Borderlands 1 & 2 plus loads of DLC in our newest bundle!

Best Best buy akinek nem lenne meg egyik sem

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#95187) Lackki válasza cskamacska (#95182) üzenetére


Lackki
senior tag

ha lett volna ez a refund rendszer mikor megvettem az első részt, már ki is próbáltam volna...
Borzalom a játék szinte minden szempontból, amit egy autós játéknál néz az ember. (grafika az utolsó számomra)
Most meg lehúzzák még1x az embereket ugyanolyan f*s teljesítménnyel... iszonyat szánalmas amatőr banda.

* Jaj de jól esett kiadni :D *
utoljára akkor hibáztam ekkorát mikor előre rendeltem a xcom declassifiedet :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#95188) sto1911


sto1911
veterán

Sale alatt megvettem a Far Cry Blood Dragont, tegnap probaltam elinditani, de valami Ubis hibaval nem indult. Letakaritottam az Ubi programokat a geprol, a Steamrol 3x felraktam, de nem ment igy sem. Refundot kertem ra, meg is kaptam ket oran belul. A jatek pedig jo, de igy miert fizessem ki... :W

(#95189) Zolás


Zolás
addikt

Valaki nem emlékszik mennyi volt a sale alatt a borderlands pre sequel? Azon gondolkozom ha tudnék szerezni hozzá kupont olcsóbb lenne e, mint a vásár alatt.
Visszakerestem 23 ojró volt season passal. Megérné refundoltatni és kuponnal olcsóbban megvenni.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#95190) Lackki válasza Zolás (#95189) üzenetére


Lackki
senior tag

18,14€ - 67% off

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#95191) kriszpontaz válasza Zolás (#95189) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nincs valami kikötés hogy refund után egy bizonyos ideig ugyanazt a játékot nem veheted meg? (pont azért amit leírtál).

(#95188) sto1911: nálam semmi baja. Aktív, bejelentkezett Uplay kliens és fiók kell hogy a sorozatszámot a fiókodhoz tudd rendelni. Különben nem indul el. Nem kellett volna refundoltatnod!

[ Szerkesztve ]

(#95192) sto1911 válasza kriszpontaz (#95191) üzenetére


sto1911
veterán

Mar keso banat, megveszem legkozelebb, eleg sokszor van akcioban. Faradt voltam, es felba... rendesen :D

(#95193) Dilikutya válasza kriszpontaz (#95191) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs, valaki linkelte is talán a Steam szabályzatból, hogy lehetséges. Ha meg refund után máshol veszed meg, mindegy is.
Más kérdés, hogy, fillérbaszás, olyan úgy is kevés van, aki türelmetlenül megveszi teljes áron, erre másnap kap egy 75%-os, ezek inkább párforintos vergődések.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95194) kriszpontaz válasza Dilikutya (#95193) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Van olyan lehetőség refundnál hogy azzal magyarázod hogy kevesebbe kerül mint amikor megvetted, azt gondoltam hogy külső forrásból mindegy hogy honnan regeled be és a refundhoz semmi köze, de most pont a Steamen felhasználható 75% kupont akarná beváltani egyből refund után. Azért írtam.

(#95195) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez a Hardland marha jó kis játék lesz ha elkészül. A látvány világa pazar és ahhoz képest milyen szép nem is eszik sokat. Ez a terepasztal feeling marha jó, a fény effektek is gyönyörűek - jobb érzés volt itt rohángálni mint witcher 3-ba az epilepsziás fák közt :D

Ha sikerül összerántani vmi hozzávaló fősztorit, questekkel és rágyúrnak a harcra még kult is lehet.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95196) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#95194) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy olvastam az nem steam kupon... hanem a humble storeban egy ajánlat, ami ráadásul ahogy olvasom acc kötött is, szóval az használhatja fel aki vette a bundle-t.

Get 75% off Borderlands: The Pre-Sequel in the Humble Store!
NOTE: In order to redeem this coupon, you must have a Humble Bundle account or set up a Humble Bundle account using the same email address you used to purchase the bundle. This coupon will expire on August 31, 2015.

Egyetértek amugy Dilikutyával, ez fillérb*szás. :B
72%-ban volt a Steam en... nyersz kb 1500Ft-ot... persze igen vehetsz belőle 3 korsó sört... :Y :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95197) tomsolo válasza FollowTheORI (#95196) üzenetére


tomsolo
őstag

fizetős kupon?

mik vannak:D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95198) Frod válasza FollowTheORI (#95196) üzenetére


Frod
addikt

1500, mint fillérbaszás? :D Hát közszférás bérnél, az egy erős, szemmel is jól látható összeg pedig...

Do you see the white shadow?

(#95199) djculture válasza sto1911 (#95188) üzenetére


djculture
félisten

Nem ugyan uplayen van meg de simán megy win8 alatt majd 10-en leszek kiváncsi mert a héten arra váltok.

Fillér ügybe: Örülök hogy ennyire jól állunk hogy valakinek 1500ft fillér színt... Nem egy haver 40 ért közmunkás..

[ Szerkesztve ]

(#95200) FollowTheORI válasza Frod (#95198) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És a közszférás még mire szórja el a pénzét ezen kívül feleslegesen... akár többet is?
Cigi? :D

Ha a csóró embereknek van pénze piára meg cigire erre is van... amugymeg ez egy drága hobbi. ;]

Nem akarom elviccelni okés. Tényleg lehet van akinek nem fillér. Peace. :R
De a többségnek szvsz igenis fillérb*szás akik ide irogatnak ilyeneket, közben meg többszázezres gépük van. Gondolom ott is a legolcsóbb kuponos PC-t nézték. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.