Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95651) djculture válasza csaba951 (#95650) üzenetére


djculture
félisten

Twitch-en volt már ilyen aki így játszott ahogy te irod csak dollárba, de ő harminc valamennyi óráig nyomta (annyi lóvé lett küldve )ezeket a rage játékokat kisebb szünetekkel.

[ Szerkesztve ]

(#95652) KubanitoS válasza djculture (#95651) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kb negyedóra videózás után az előző becsmérlésemet visszavonom. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95653) Dilikutya válasza Lackki (#95645) üzenetére


Dilikutya
félisten

CryTek kedvenc Colin McRae Rally-jának is ilyen a grafikája. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95654) Lackki válasza Dilikutya (#95653) üzenetére


Lackki
senior tag

no1 autó "SIM" :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95655) cskamacska válasza djculture (#95648) üzenetére


cskamacska
addikt

Tessék Squirty Play, Early Access Squirt, lehet csemegézni a szemét játékokból kedvedre ítéletnapig. És Mr Jim Fucking Sterling Son még az idióta Pjúdípáj másoló facecam-et, pofavágást, és kiabálást is kihagyja, így nem szorul ökölbe tőle az ember gyomra. :R No meg nem csinál ugyanarról a szar játékról 3-20 órányi anyagot, hogy a köztéri kreténségből próbáljon megélni. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95656) djculture válasza Dilikutya (#95653) üzenetére


djculture
félisten

Tegyük hozzá hogy azért kedvence mert van egy ős core 2 duós gépe 460gtx vga-val azon meg ez tökéletesen megy. Gyakorlatilag nem is látja mi a mai szint csk videókból max, mert minden képregény nála. Ez ilyen crytek féle fakír játék bajnokság, minden tisztelettel.

(#95657) Crytek válasza djculture (#95656) üzenetére


Crytek
veterán

Semmi köze nincs a gépigényhez nem kell újabb prohardveres urban legendeket létrehozni.
Szimplán pár hibától eltekintve semmi baj nincs azzal a játékkal.Ha ezek az idegesítő hibák nem lennének akkor meg az kenne a gond hogy túl könnyű.
Igazán feltehetnék a 3-4-5-öt is steamre.

Next PC Upgrade: 2022

(#95658) Sirpi válasza Crytek (#95657) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ha semmi baj nincs vele, miért adtál rá negatívot? :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#95659) djculture válasza Crytek (#95657) üzenetére


djculture
félisten

3-4-5 helyett ott a dirt rally az ugyanaz csak újabb grafikával.

Amugy láttátok jön az új amd játékprogram széria év végén hitman, Deus Ex: Mankind Divided meg a Star Wars Battlefront jár majd a vga-k hoz

[ Szerkesztve ]

(#95660) Crytek válasza Sirpi (#95658) üzenetére


Crytek
veterán

Mert van hibája rendesen.Olyanok amiktől más agybajt kap.Azért a negatív nehogy rám kiabálja bárki is hogy félrevezetem.
A leírt hibák léteznek ,de mivel 15 órat beletettem és kimaxoltam engem nem túlzotzan hatottak meg.Nagyon sokszor újra kellett kezdeni a pályákat ezek miatt de mivel lekötött elvoltam vele nagyon szarnak nem nevezném.

Next PC Upgrade: 2022

(#95661) Dilikutya válasza djculture (#95656) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a játék 10 éve is gáz lett volna.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95662) arty válasza Lackki (#95647) üzenetére


arty
veterán

Sajnos arra már nem emlékszem, hogy a Viper racingben ill. a SportsCarGT-ben volt-e (komoly) állítgatási lehetőség, mindenesetre a fizikájuk verte a világot (a sínautó stcc-t is - jó tudom, túrakocsi...), grafikában szintén igényesebben kivitelezettebbek voltak, mint az überminimalista stcc. (utóbbit nyilván nem is AAA+++ címnek szánták)

Lehet, hogy ligázni jó volt az stcc, de szerintem csak megszépültek az emlékeid :D
Szívesen kipróbálnám amugy most újra, a VR és az SCGT mellett, csak nincs optikai meghajtóm :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95663) arty válasza arty (#95662) üzenetére


arty
veterán

(összelőttem a notit, most "grebbelem" az ősi cédéimet :D sok esélyt nem látok rá, h w8-on menjenek a régi cuccok, de meglátjuk...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95664) djculture


djculture
félisten

refund ügyben most gyorsan dolgoznak úgylátom, Why So Evil Duology Pack-tól megszabadultam. Ma elinditottam 4 percre az egyiket elég is volt rémálomban fog szerepelni a cucc, ajándékként dobott 4 perc alatt 2 errort..

(#95665) Rendo84 válasza Crytek (#95660) üzenetére


Rendo84
senior tag

Érzésem szerint picit szigorú voltál, 90-es évek végén az egyik legjobb autós játék volt szerintem.
Ha a mai játékokkal összehasonlítod, azokkal nyilván nem rúg labdába, de akkoriban jó volt az. :)

(#95666) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Valakinek van Redditen SteamGameSwap-ban minimum kék flair-je?
Ha igen, kérem írjon rám.

(#95667) Crytek válasza Rendo84 (#95665) üzenetére


Crytek
veterán

Lehet az idő megszépíti az emlékeket ,de az "eredeti" Colinba nem emlékszem ilyen hibákra amiket leírtam!
Ha már autós téma..... valamilyen okból kifolyólag felkerülhetne a steamre a RallySport Challange 2 game! Anno rengeteget toltam vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#95668) Csapoati válasza Crytek (#95667) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos az Xbox only volt. :( Az első részt ellenben beszereztem apróról dobozosan 1-2 éve, mert én is imádtam. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95669) Crytek válasza Csapoati (#95668) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor az 1-et azt játszottam szénné :D (mert pc-n toltam)

Next PC Upgrade: 2022

(#95670) Dilikutya válasza Crytek (#95667) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sok régi cucc felkerülhetne. Akár azok is, amik GOG-on is vannak. DRM-nek elég lenne maximum a Steam, semmi más, az nem is zavarna, és egy helyen lenne minden. GOG-ot annyira nem szeretem, hogy előbb le kell tölteni a telepítőt.
Rally Masters, Rally Championship 99, ami még így hirtelen eszembe jutott régről, és sokat játszottam velük. De jöhetne az első 6 Need for Speed is. Meg a Microprose féle Grand Prix 3, azzal mennyit versenyeztem anno. Microprose játékokra van is esély, találkoztam már velük Steam-en és GOG-on is.

Más műfaj, de a Ubisoft-tól a Stupid Invaders. Nem vagyok egy nagy kalandjátékos, de azt bírtam a hülye humora miatt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95671) Csapoati válasza Dilikutya (#95670) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a baj, hogy Steamen semmit sem adnak hozzá, mig GoG-on legalább azt elérik, hogy menjenek újabb oprendszereken is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95672) Dilikutya válasza Csapoati (#95671) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem igazán értem ezt, mert van, ami mindkét helyen fent van, és a GOG-os jobb, legalábbis úgy rémlik. Pl. a Desperados.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95673) Csapoati válasza Dilikutya (#95672) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt írtam én is gyakorlatilag. :) Némelyik régi játék Steamen még Win 7 alatt is prüszköl, a GoG-os változat meg vígan elfut 8.1-en is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95674) Dilikutya válasza Csapoati (#95673) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ezt a kiadónak kéne rendbe tennie, kötve hiszem, hogy a GOG-nál csinálják meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95675) djculture


djculture
félisten

Ez is kemény rage game: [link]

(#95676) ollie válasza Dilikutya (#95674) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig de.

***

(#95677) Dilikutya válasza ollie (#95676) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rendesen ők nyúlnak bele? Gondolom, kiadói hozzájárulással. Ennyit a kiadó is megtehetne akkor, nem hiszem, hogy a GOG-nál újraírják a programokat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95678) ollie válasza Dilikutya (#95677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ők nyúlnak bele, és természetesen kiadói hozzájárulással. Ez sokszor gányolást jelent, mert a 10-20 éves játékok elég nagy részénél nincsenek már meg a forráskódok. Olyannyira sikeresek amúgy ezen a téren, hogy még a Microsoft is megkereste őket ez ügyben.

***

(#95679) eami


eami
addikt

Wolfenstein: The Old Blood €4.2 GMG-n, csak persze a mi régiónkban nem engedik :\

(#95680) Lackki válasza eami (#95679) üzenetére


Lackki
senior tag

go to romania :) és 3 font lesz. Én már be is húztam... ennyiért vicc

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#95681) Dilikutya válasza eami (#95679) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd lesz az nemsoká nálunk is ennyi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95682) maddionmax válasza Dilikutya (#95681) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem igazán árulják felénk olcsó helyekről...GMG sem adja hivatalosan el nekünk :(

(#95683) Niczo válasza Lackki (#95680) üzenetére


Niczo
senior tag

nekem romániát nem mutatja a tunnelbear, de uk esetén 10 fontból kijön a new order és az old blood együtt :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#95684) Dilikutya válasza maddionmax (#95682) üzenetére


Dilikutya
félisten

Türelem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95685) maddionmax válasza Dilikutya (#95684) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Már megvan, így türelmes vagyok :)

(#95686) eami válasza Lackki (#95680) üzenetére


eami
addikt

nem merek :\

(#95687) csaba951 válasza eami (#95679) üzenetére


csaba951
veterán

Volt 3,00 USD Playfire creditem, így be tudtam húzni 1,99 USD-ért. Köszi! :R

(#95688) eami válasza csaba951 (#95687) üzenetére


eami
addikt

vki be tudja nekem húzni, ne habozzon rám írni :)

(#95689) Assimilator


Assimilator
őstag

A Humble-s Arma 2: Operation Arrowhead onallo linket ad vagy egyutt van massal?

(#95690) csaba951 válasza eami (#95688) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem már sajnos nem enged még egyet venni belőle, (belépés után) nem aktív a Buy now gomb. :(

[ Szerkesztve ]

(#95691) Lackki válasza csaba951 (#95690) üzenetére


Lackki
senior tag

nincs "buy an another copy" gomb alul?

Privátot hamarabb észreveszem

(#95692) csaba951 válasza Lackki (#95691) üzenetére


csaba951
veterán

Ja, de! A vakegér! :B

(#95693) RedMan


RedMan
tag

Ha valaki venne nekem játékot, az írjon rám PM-ben. Régi tagnak előre küldöm paypal vagy utalom számlára. Köszi :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#95694) tomsolo


tomsolo
őstag

Gmg-n meddig tart a Risen 3 akció?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95695) wesker24 válasza tomsolo (#95694) üzenetére


wesker24
senior tag

Arról már lekéstél minden nap más játékok vannak akcióban.

Asszem a Risen 3 a második vagy a harmadik nap volt akciós ma meg már az ötödik nap van.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#95696) eami válasza csaba951 (#95692) üzenetére


eami
addikt

köszi a segítséget :R

(#95697) RedMan válasza RedMan (#95693) üzenetére


RedMan
tag

Megoldva :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#95698) Crytek


Crytek
veterán

"Megdöbbentő bejelentéssel szolgált az éjszakai órákban a Deep Silver csapata, akik közleményben hozták nyilvánosságra, hogy eltávolították a Dead Island 2 mögül a Yager Development fejlesztőcsapatát."

Kíváncsi vagyok ki lesz a szerencsés aki megkapja a lehetőséget....

Next PC Upgrade: 2022

(#95699) Vertigo18 válasza Crytek (#95698) üzenetére


Vertigo18
addikt

És reménykedjünk, hogy több újdonság lesz benne, mint a Riptide-ban volt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95700) reelc


reelc
veterán

Igaz, nem játék, de best buy, és hirtelen nem tudtam hová írjam be. Itt is volt korábban téma.

Szóval: Hard Disk Sentinel Professional Family License még 22 órán keresztül $29,94. Ez -52%-os akció.

A HD Sentinel honlapja alapján:
PRO Családi licensz: 5 számítógép egyidejű védelmére.
Ha esetleg valaki megvenné, 1 kulcs érdekelne.
Váltástól függően várhatóan kb. 1700Ft/db-ra jön ki egy licensz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.