Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93665) warcat


warcat
veterán

Úgyis menni fog (bár nekem még elve jelöletlen van) az ilyen visszafelé elveszünk/lekorlátozunk dolgok bár lehetségesek,de nagyon nem bátorítottak és nagyon kevés példa van rá.Mondom én ezt a már sikeresen fiókra beaktivált példányokra,a tárolóban pihenő gifteket úgy írják át ahogy akarják.
Hatalmas shitstormot hoz részre PR viszonylatban és a fórumokon,miközben erősen megkérdőjelezhető,hogy mennyi "elvesztett" pénzt tudnak visszaszedni ilyen módon.

A tipikus megoldás mostanában úgy tűnik a kamu season passok bevezetése; jó példa erre a Shadow of Mordor és a Dying Light is.Shadow of Mordor braziloktól volt 20 euró környékén,Dying Light meg RU/CIS giftek áradata.Hogy-hogynem a fél világ onnan vásárolta meg; megjelenés hetében hirtelen legyártottak egy Season passt mordorhoz valamint egy premium editiont,ami alapból tartalmazta.
Aki megvásárolta,nagyjából kiegészítette a vásárlási árat arra ,amit szerettek volna ténylegesen behúzni érte.
Ténylegesen a The Bright Lord dlc ér valamit ami megjelenéskor volt 9.99,sok értéket nem adtak cserébe

Dying Lightnál én ugyanezt látom,hirtelen előkerülő Season Pass, minimális tartalommal,aki megvette az olcsó játéka mellé,kipótolta a kiadónak amit korábban megspórolt.

...
-> Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass 24.99€ Nesze nektek összes déelcéingyen
Annyi a különbség,hogy talán kapni is fogunk komolyabb tartalmat érte.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.